Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ!Το έψαχνα και δεν το έβρισκα πουθενά.Το ξέρω!Πιστεύω ότι θα είναι από τις λίγες εφαρμογές που θα αξίζουν γι αγορά κι αν προστεθούν κι αλλά modems θα γίνει τέλειο!

 

Τι εφαρμογή είναι? Τι κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη που εχω αγορασει, αν κανω απεγκατασταση για καποιο λογο, μπορω μετα να την ξαναβαλω δωρεαν;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.Υπαρχει εφαρμογη που να μου δειχνει τι μου τρωει ακριβως την μπαταρια; Ειχα ρωτησει και στο παρελθον αλλα μου ειχατε προτεινει εφαρμογη επι πληρωμη. Υπαρχει καποια δωρεαν;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.Υπαρχει εφαρμογη που να μου δειχνει τι μου τρωει ακριβως την μπαταρια; Ειχα ρωτησει και στο παρελθον αλλα μου ειχατε προτεινει εφαρμογη επι πληρωμη. Υπαρχει καποια δωρεαν;

 

 

Δες αν σου κανει αυτο ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με nova launcher τα widgets της εφαρμογής be weather pro δεν ανανεώνονται!

 

Εννοείς δεν ανανεώνεται ο καιρός ή κάτι άλλο?

Εμένα δουλεύουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς δεν ανανεώνεται ο καιρός ή κάτι άλλο?

Εμένα δουλεύουν κανονικά.

 

Έχω τρεις πόλεις σε widget στην επιφάνειά εργασίας και τυχαία παρατήρησα ότι ενώ το έχω να ανανεώνεται κάθε μία ώρα από την εφαρμογή μέσα του be weather στα widgets δεν είχε ανανεωθεί ο καιρός!μόνο όταν έκανα επανεκκίνησή του nova ανανεώθηκαν τα Widgets. Διάβασα και στα σχόλια του be weather pro ότι κάτι παίζει μετά την τελευταία αναβάθμιση με το auto update και γιαυτό έγραψα εδώ γιατί έλεγα μήπως είναι πρόβλημα του be weather και όχι του launcher.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ακουγεται χαζο, αλλα υπαρχει καποια εφαρμογη ή καποιος τροπος ετσι ωστε να μπορω να κανω log out στο viber ή να μην φαινομαι διαθεσιμος καποιες ωρες;

Βαριεμαι να απανταω σε μηνυματα που μπορει να στειλει καποιος, αλλα δεν θελω να τον προσβαλω και να νομιζει οτι τον γραφω

Link to comment
Share on other sites

έχει exit το viber από μόνο του! τελευταία καρτέλα κάτω κάτω..;)

 

Αν και δεν χρειάζεται κατά την γνώμη μου. Στο viber δεν φαίνεσαι αν είσαι on line. Οπότε o άλλος δεν ξέρει αν έχεις πάρει το μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα με το exit χθες αλλα και παλι λαμβανα μηνυματα κανονικα. Τα data επισης τα εχω συνεχεια ανοιχτα και μου τα τρωει το viber με μηνυματα
Link to comment
Share on other sites

Tσεκάρεις τις εφαρμογές που θέλεις να έχουν πρόσβαση στο internet με wifi,3g ή και τα 2.
Link to comment
Share on other sites

δηλ. εγω που δεν θελω να τρεχουν μονες τους οι εφαρμογες μεσο κινητου τσεκαρω το wifi σωστα..??? ευχαριστω

 

μια ερωτηση ακομα...ψαχνω μια εφαρμογη που να ξεφυλλίζει περιοδικα και βιβλια για αναγνωση...κανα καλο προγραμα..???

Link to comment
Share on other sites

δηλ. εγω που δεν θελω να τρεχουν μονες τους οι εφαρμογες μεσο κινητου τσεκαρω το wifi σωστα..??? ευχαριστω

 

μια ερωτηση ακομα...ψαχνω μια εφαρμογη που να ξεφυλλίζει περιοδικα και βιβλια για αναγνωση...κανα καλο προγραμα..???

Για το πρώτο εξαρτάται από το αν το έχεις σαν blacklist ή σαν whitelist, όπου τσεκάρεις αυτό που θες να επιτρέπεται ή να απαγορεύεται αντίστοιχα ;) Για το δεύτερο θες έναν pdf reader ή κάποιο πρόγραμμα που έχει μέσα κάποια βιβλία διαθέσιμα; Γιατί για pdf reader έχω το ezpdf reader ενώ για τα άλλα έχω ακούσει καλά λόγια για το aldiko reader.

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο εξαρτάται από το αν το έχεις σαν blacklist ή σαν whitelist, όπου τσεκάρεις αυτό που θες να επιτρέπεται ή να απαγορεύεται αντίστοιχα ;) Για το δεύτερο θες έναν pdf reader ή κάποιο πρόγραμμα που έχει μέσα κάποια βιβλία διαθέσιμα; Γιατί για pdf reader έχω το ezpdf reader ενώ για τα άλλα έχω ακούσει καλά λόγια για το aldiko reader.

 

Για pdf θεωρω το mantano premium το καλυτερο ολων :rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Και όμως έχει...

 

Ωραίο, ευχαριστώ για το tip. Αλλα και πάλι χρειάζεται mobile Internet για τη πλοηγηση, και κατα πάσα πιθανότητα δε θα έχω κάποιο πακέτο που θα μου δίνει κάποια megabytes (είναι λίγο ακριβά εκεί). Από την άλλη το maps έχει απο τους καλύτερους χάρτες οπότε αξίζει να το έχω κατα νου... Thanks και πάλι :D

Link to comment
Share on other sites

Το ημερολόγιό αυτό είναι το touch calendar.υπάρχει άλλο που να βγάζει έτσι το widget?δηλαδή να δείχνει όλη την εβδομάδα οριζόντια.
Link to comment
Share on other sites

Το ημερολόγιό αυτό είναι το touch calendar.υπάρχει άλλο που να βγάζει έτσι το widget?δηλαδή να δείχνει όλη την εβδομάδα οριζόντια.

 

Το κατεβασα, αλλα που στο καλο ειναι αυτο το widget? Ειμαι με 4.1.1 αρα το παρατεταμενα στη οθονη δεν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα, αλλα που στο καλο ειναι αυτο το widget? Ειμαι με 4.1.1 αρα το παρατεταμενα στη οθονη δεν ισχυει.

 

Γιατί στην 4.1.1 δεν ισχύει το παρατεταμένο πάτημα?και πως προσθέτει widget κλπ?

Αυτό είναι το 4 επί 2widget απλά εγώ το έχω βάλει να δείχνει μόνο μία εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...