Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εvernote!!! κορυφη!!!! με ευκολο και ευχαριστο περιβαλλον! θα σε βολεψει σιγουρα!! πας ρυθμησεις και βαζεις και κωδικο.

Αυτό το είχε η συσκευή μου από την αρχή αλλά το απεγκατεστησα, βάλανε ελληνικά;

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είχε η συσκευή μου από την αρχή αλλά το απεγκατεστησα, βάλανε ελληνικά;

 

οχι, ειναι στα αγγλικα!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μπορούμε να κρατάμε σημειώσεις και να κλειδώνουν.Για να αποθηκεύουμε δηλαδή κωδικούς,pin κλπ.

 

notepad. Ρίξε μια ματιά. Eμένα μ' έχει βολέψει πολύ (και όχι μόνο λόγω κωδικών)

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μπορούμε να κρατάμε σημειώσεις και να κλειδώνουν.Για να αποθηκεύουμε δηλαδή κωδικούς,pin κλπ.

 

Password Notes Έχει Ελληνικά..!;)

 

http://s6.postimg.org/aq82smwmp/Screenshot_2014_10_10_15_07_38.png

upload pictureshttp://s6.postimg.org/hj8fowng1/Screenshot_2014_10_10_15_08_05.png

free picture upload

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην είναι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου πέρασε και μένα απ το μυαλό αν υπάρχει ενδεχόμενο να δουν τις κωδικούς.Δεν είδα όμως να ζητά πρόσβαση σε wifi άρα υποθέτω είναι ok.Μήπως ξέρει κάποιος καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην είναι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου πέρασε και μένα απ το μυαλό αν υπάρχει ενδεχόμενο να δουν τις κωδικούς.Δεν είδα όμως να ζητά πρόσβαση σε wifi άρα υποθέτω είναι ok.Μήπως ξέρει κάποιος καλύτερα?

Γι αυτο ρωταω και εγω!+

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να δουλέψεις το keepass που κρατά όλη τη βάση των κωδικών σου κρυπτογραφημένη. Δεν παίζομουμε με αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι τώρα μπαίνω στην εφαρμογή και δεν μπορώ να διαγράψω ότι έχω αποθηκεύσει.Μόνο να απεγκατάστησω την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ρε παιδια ποσο ασφαλη ειναι;

 

4 χρόνια...κανένα θέμα...!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να δουλέψεις το keepass που κρατά όλη τη βάση των κωδικών σου κρυπτογραφημένη. Δεν παίζομουμε με αυτά...

Συμφωνώ κι εγώ για το keepass. Συγκεκριμένα προτείνω το keepass2android offline.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι τώρα μπαίνω στην εφαρμογή και δεν μπορώ να διαγράψω ότι έχω αποθηκεύσει.Μόνο να απεγκατάστησω την εφαρμογή.

 

ποια εφαρμογή...???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

και για τους όχι τόσο σχετικούς... το greenify εφόσον το εγκαταστήσεις κάνει τη δουλειά που λέτε μόνο του ή χρειάζεται να κάνεις κάποιες ρυθμίσεις

 

Απλα διαλεγεις τα προγράμματα που θες για νανακια και αυτο τα βάζει για ύπνο!:p και εχει μερικες απλες ρυθμισουλες! Δοκιμαστε το και οπου κολλήσετε εδω ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites

παρατηρώ πολλές φορές το WhatsApp μόλις το ανοίγω μόνο τότε ενημερώνει ότι πχ πριν μισή ώρα είχα νέο μήνυμα. έχω την τελευταία έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιος dialer υποστηρίζει δύο SIM?

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

To tapatalk κολλάει στο my phone μόνο σε μένα από σήμερα ή είναι πιο γενικό το θέμα;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

To tapatalk κολλάει στο my phone μόνο σε μένα από σήμερα ή είναι πιο γενικό το θέμα;

 

Εγώ δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα, και με αρκετή χρήση σήμερα. Ίσως έχεις πρόβλημα δεδομένων.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

για να μου προτεινεται μια καλη εφαρμογη καμερας για το honor 3c γιατι με την στοκ δεν ειμαι απολυτα ευχαριστημενος..εγκατεστησα την lenovo camera αλλα εχει ενα τρεμουλο στην επιλογη για εγγραφη βιντεο..
Link to comment
Share on other sites

To tapatalk κολλάει στο my phone μόνο σε μένα από σήμερα ή είναι πιο γενικό το θέμα;

 

Σήμερα το κάνει και σ' εμένα. Μένει στο σύμβολο το refresh και δεν εμφανίζει τα θέματα.

Τις προηγούμενες μέρες δεν είχα θέμα.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια εφαρμογή να μπορείς να κλειδώσεις ολόκληρο το φάκελο μέσα στο μενού και όχι μόνο μια μια της εφαρμογές?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι τώρα μπαίνω στην εφαρμογή και δεν μπορώ να διαγράψω ότι έχω αποθηκεύσει.Μόνο να απεγκατάστησω την εφαρμογή.

 

Το password notes

 

Μπορείς.....κόκκινο κύκλο παρατεταμένα, βγαίνουν η επιλογές, μπλε σβήνεις...;)

 

http://s6.postimg.org/f9owrw3w1/Screenshot_2014_10_11_00_41_59.png

photo uploading websites

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες file explorer που να κάνει copy past σε sd ?

Εάν είσαι σε 4.4... και χωρίς root.. Πρέπει να χρησιμοποιήσεις (τον File manager) αυτό που σου παρέχει η εταιρεία σου (αυτό που είναι προεγκατεστημένο) αυτό σου παρέχει την δυνατότητα για copy paste... Με άλλα δεν μπορείς.... Εάν είσαι root επαρκούν διάφορα fix για SD card ... για να μπορέσεις να κάνεις copy paste...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιθανότητα να βάλουμε κάποια από τα app συστήματος αχρηστα κατα την γνωμη μου στο Νοτε3 νεο, σε sleep mode με greenify ? Γιατί με την 4.4.2 να τα βγάλω δε γίνετε μου κολλά στο boot και θέλει φλασαρισμα από την αρχή
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...