Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

δεν μπορω να καταλαβω πως παιρνω μπακαπ με αυτην την εφαρμογη μπορει καποιος να βοηθησει>?

 

edit: ακυρο το βρηκα.

Edited by takisxx
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά έχει push.
μα αφου στις επιλογες καθε ποτε να ελεγχει για νεα email εχει ποτε,καθε χ λεπτα κλπ.δεν λεει πουθενα push
Link to comment
Share on other sites

μα αφου στις επιλογες καθε ποτε να ελεγχει για νεα email εχει ποτε,καθε χ λεπτα κλπ.δεν λεει πουθενα push

 

Σίγουρα χρησιμοποιείς την εφαρμογή gmail;

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα χρησιμοποιείς την εφαρμογή gmail;

 

Ο φίλος παραπάνω μου απάντησε αν κατάλαβα καλά για την μαμά εφαρμογή email του android.Αυτή της gmail απορρίπτεται αφού δεν έχει το πλέον βασικό.unified inbox!

Link to comment
Share on other sites

Σας ανανεώνει wallpaper από μόνο του το 500px? Το έχω βάλει ανά 3ωρο αλλά δεν αλλάζει παρά μόνο με το γνωστό tapping με 3 δάχτυλα.

 

Ναι εμένα μου ανανεώνει κανονικά κάθε μισή ώρα.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιο app για καιρο που να εχει και ωραιο widget και να ειναι ελαφρυ?

 

Όμορφο, ελαφρύ, έγκυρο:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather&hl=el

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή εκκαθάρισης μνήμης αλλά να μπορώ να ρύθμιζε κάθε ποτέ και Επίσης να κλείνει κάποιος εφαρμογές που θα επιλέγω ?
Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή εκκαθάρισης μνήμης αλλά να μπορώ να ρύθμιζε κάθε ποτέ και Επίσης να κλείνει κάποιος εφαρμογές που θα επιλέγω ?

 

Clean master μαλλον θελεις αλλα χρειαζεται ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Clean master μαλλον θελεις αλλα χρειαζεται ρουτ

 

τοχω και στο s3 και στο note3 χωρις να ειμαι ρουτ.

Link to comment
Share on other sites

Clean master μαλλον θελεις αλλα χρειαζεται ρουτ

 

τοχω και στο s3 και στο note3 χωρις να ειμαι ρουτ.

 

 

Ετσι ακριβως...Δεν θελει root αλλα μεγαλη προσοχη γιατι μπορει αν δεν προσεξεις να σου διγραψει αρχεια .Σε προειδοποιει βεβαια ..

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως...Δεν θελει root αλλα μεγαλη προσοχη γιατι μπορει αν δεν προσεξεις να σου διγραψει αρχεια .Σε προειδοποιει βεβαια ..

 

root θελει φιλοι μου για ενεργοποιηση των features που θελει το παλληκαρι...χωρις root δεν θα τα εχει αυτα...ας δοκιμασει...

Link to comment
Share on other sites

μα αφου στις επιλογες καθε ποτε να ελεγχει για νεα email εχει ποτε,καθε χ λεπτα κλπ.δεν λεει πουθενα push

 

Μιλάμε για το γνωστό Gmail στο Android; Η μόνη επιλογή που βλέπω είναι push ή τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για το γνωστό Gmail στο Android; Η μόνη επιλογή που βλέπω είναι push ή τίποτα.

 

Μπορεί να είπε εφαρμογή gmail, αλλά..... άλλο εννοούσε.

Την στοκ εφαρμογή email του κινητού του.

Και αυτή φυσικά δεν έχει push στο gmail.

Link to comment
Share on other sites

 

Τέλεια την έχω κάνα μήνα και την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν βροχερός ο καιρός έπεφτε μέσα ακόμα και στην ώρα με εντυπωσίασε.

Και κάποια στιγμή βλέπω να σκοτινιαζει για βροχή το πρόγραμμα έλεγε λιακάδα και μετά από 5 λεπτά βροχής ήρθε μνμ στην νοτιφικετιον για ξαφνικά φυσικά φαινόμενα εκπληκτική.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είπε εφαρμογή gmail, αλλά..... άλλο εννοούσε.

Την στοκ εφαρμογή email του κινητού του.

Και αυτή φυσικά δεν έχει push στο gmail.

 

Ναι την στοκ εννοούσα! Δεν έχει push.η gmail δεν έχει unified inbox οπότε μένω στο αγαπημένο aquamail...ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

 

Τέλεια την έχω κάνα μήνα και την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν βροχερός ο καιρός έπεφτε μέσα ακόμα και στην ώρα με εντυπωσίασε.

Και κάποια στιγμή βλέπω να σκοτινιαζει για βροχή το πρόγραμμα έλεγε λιακάδα και μετά από 5 λεπτά βροχής ήρθε μνμ στην νοτιφικετιον για ξαφνικά φυσικά φαινόμενα εκπληκτική.

 

Καλά το android weather ακόμα έχει θέματα;;; έλεος από όσο το θυμάμαι δυσλειτουργίες συνέχεια.

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Καλά το android weather ακόμα έχει θέματα;;; έλεος από όσο το θυμάμαι δυσλειτουργίες συνέχεια.

 

Όπως γράφω ένα μήνα την δουλεύω δεν έχω το παραμικρό μπαγκ

Για δες ποιών έχεις παροχο καιρού εγώ έχω awservice.

Μπας και έχεις το μπετα και δημιουργεί προβλήματα

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο και θεωρω εγκυρο, ειναι και το transparent weather clock.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Faster GPS η εφαρμογή δεν υπάρχει πλέον στο μάρκετ;

Edit.την βρήκα αλλά μέσω Google.com στο μάρκετ δεν την βρίσκω!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Καμιά εφαρμογή που να αλλάζει είτε αυτόματα είτε χειροκίνητα στα τραγούδια τον τραγουδιστή και το άλμπουμ; καταλάβατε τι εννοώ, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Καμιά εφαρμογή που να αλλάζει είτε αυτόματα είτε χειροκίνητα στα τραγούδια τον τραγουδιστή και το άλμπουμ; καταλάβατε τι εννοώ, έτσι;

 

iTag

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.itag

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

 

thanks! την ειχα και παλια αλλα μετα απο καποιο καιρο δεν δουλευε και την παρατησα. τωρα ομως την κανει την δουλεια της βλεπω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι την στοκ εννοούσα! Δεν έχει push.η gmail δεν έχει unified inbox οπότε μένω στο αγαπημένο aquamail...ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

 

 

 

Καλά το android weather ακόμα έχει θέματα;;; έλεος από όσο το θυμάμαι δυσλειτουργίες συνέχεια.

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

 

Δεν έχει θέματα. Ποια πόλη προσπαθείς να βάλεις; Εμένα αυτό το μήνυμα μου το έβγαλε όταν δοκίμασα να προσθέσω μια μικρή επαρχιακή πόλη. Προφανώς για κάποιες πόλεις δεν έχει τις αντίστοιχες πληροφορίες. Ακόμα και κάποια προγράμματα καιρού που δείχνουν πως "υποστηρίζουν" πρόβλεψη καιρού για μικρότερες πόλεις, παίρνουν σαν σημείο αναφοράς τον καιρό κάποιας μεγαλύτερης κοντινής τους...

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει θέματα. Ποια πόλη προσπαθείς να βάλεις; Εμένα αυτό το μήνυμα μου το έβγαλε όταν δοκίμασα να προσθέσω μια μικρή επαρχιακή πόλη. Προφανώς για κάποιες πόλεις δεν έχει τις αντίστοιχες πληροφορίες. Ακόμα και κάποια προγράμματα καιρού που δείχνουν πως "υποστηρίζουν" πρόβλεψη καιρού για μικρότερες πόλεις, παίρνουν σαν σημείο αναφοράς τον καιρό κάποιας μεγαλύτερης κοντινής τους...

 

Τελικά όλα οκ μετά από απεγκατάσταση/επανεγκατάσταση :-)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...