Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από ατέλειωτους πειραματισμούς και σπάσιμο νεύρων με το light flow και αφού μία δούλευε μία δε δούλευε, έπεσα πάνω σε αυτή την εφαρμογή που πραγματικά τα σπάει. Υποδειγματική στη δουλειά της, καλογραμμένη, αξιόπιστη και πάνω απ όλα δωρεάν. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&hl=el
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ατέλειωτους πειραματισμούς και σπάσιμο νεύρων με το light flow και αφού μία δούλευε μία δε δούλευε, έπεσα πάνω σε αυτή την εφαρμογή που πραγματικά τα σπάει. Υποδειγματική στη δουλειά της, καλογραμμένη, αξιόπιστη και πάνω απ όλα δωρεάν. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&hl=el

 

Άσχετος με το θέμα. Αυτά τα προγράμματα μπορούν να καταστρέψουν το led? Επίσης με μπαταρία πως τα πάει?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Άσχετος με το θέμα. Αυτά τα προγράμματα μπορούν να καταστρέψουν το led? Επίσης με μπαταρία πως τα πάει?

 

όχι μωρέ...Γιατί να το καταστρέψουν; Τα led υπάρχουν για να μας ειδοποιούν για κάτι που έχουμε. Άρα πρέπει να χρησιμοποιούνται. Άλλωστε είναι προτιμότερο και καις λιγότερη μπαταρία, από το να ανοιγοκλείνεις τη συσκευή για να δεις αν έχεις κάτι. Από μπαταρία μια χαρά τα πάει. δεν έχω δει κάτι ανησυχητικό ως ώρας. Είμαι της γνώμης πάντως να μην τρελαινόμαστε συνεχώς με την μπαταρία, αλλά να χρησιμοποιούμε τα smartphones μας ακριβώς σαν smartphones...:)

Link to comment
Share on other sites

όχι μωρέ...Γιατί να το καταστρέψουν; Τα led υπάρχουν για να μας ειδοποιούν για κάτι που έχουμε. Άρα πρέπει να χρησιμοποιούνται. Άλλωστε είναι προτιμότερο και καις λιγότερη μπαταρία, από το να ανοιγοκλείνεις τη συσκευή για να δεις αν έχεις κάτι. Από μπαταρία μια χαρά τα πάει. δεν έχω δει κάτι ανησυχητικό ως ώρας. Είμαι της γνώμης πάντως να μην τρελαινόμαστε συνεχώς με την μπαταρία, αλλά να χρησιμοποιούμε τα smartphones μας ακριβώς σαν smartphones...:)

Όταν λέω καταστρέψουν εννοώ στην αλλαγή χρώματος γενικά. Εννοείται πως δεν τρελαίνομαι με την μπαταρία απλα ενημερωτικά

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω καταστρέψουν εννοώ στην αλλαγή χρώματος γενικά. Εννοείται πως δεν τρελαίνομαι με την μπαταρία απλα ενημερωτικά

 

όχι όχι...καμία σχέση. Από τη στιγμή που το τηλέφωνο σου έχει τη δυνατότητα για πολλαπλά χρώματα, δεν καταστρέφεται τίποτα. Σκέψου ότι είναι σα να αποφεύγουμε να πατήσουμε φρένο με το αυτοκίνητο μας για να μην καούν τα led των πίσω φώτων.:lol: Δεν υπάρχει λογική..

Btw αυτό που μου αρέσει σε αυτή την εφαρμογή είναι το ότι μπορείς να καθορίσεις ξεχωριστό χρώμα για κάθε επαφή σου και το ότι έχει επιλογή να απενεργοποιείται το led κάποιες ώρες της ημέρας πχ το βράδυ όταν κοιμάσαι. Έτσι λοιπόν αποφεύγεις και την <<ταλαιπωρία>> του led με τις ώρες...

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή όπως το one password που μπορώ να μεταφέρω όλα όλους κωδικούς σ αυτή και όποτε χρειαστεί να μπαίνουν στο κάθε σιτε η εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

rzr86 φίλε όχι δεν είμαι root! Θα ενεργοποιήσω ξανά τα Google services για να δω αν όντως αυτός είναι και ο λόγος! Αν και νομίζω αυτό θα φταίει!! Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Την έχεις να μου τη δώσεις? Ή Ποια είναι να την βρω

 

2.7.2

 

 

 

 

 

Μετά από ατέλειωτους πειραματισμούς και σπάσιμο νεύρων με το light flow και αφού μία δούλευε μία δε δούλευε, έπεσα πάνω σε αυτή την εφαρμογή που πραγματικά τα σπάει. Υποδειγματική στη δουλειά της, καλογραμμένη, αξιόπιστη και πάνω απ όλα δωρεάν. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&hl=el

 

 

Μου βγάζει ότι δεν είναι συμβατή με το κινητό μου.

 

 

 

 

Υπάρχει καμία εφαρμογή όπως το one password που μπορώ να μεταφέρω όλα όλους κωδικούς σ αυτή και όποτε χρειαστεί να μπαίνουν στο κάθε σιτε η εφαρμογή?

 

Keepass2android

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει ότι δεν είναι συμβατή με το κινητό μου.

 

όπως βλέπεις η συσκευή σου δεν είναι συμβατή... https://docs.google.com/document/d/1t26evGufoC4Fha1Vjyho1cgBKHY6MLJGBPHcsGKZVLc/edit

Link to comment
Share on other sites

Το AirDroid έχει δύο τρόπους σύνδεσης. Τον "εύκολο" και τον "δύσκολο". Με τον εύκολο δεν μπορείς να μεταφέρεις πάνω από 10mb αρχεία αν δεν πληρώσεις...

 

Μπορεις να το κανεις λιγο ποιο λιανα; Δηλαδη πως ειναι ο δυσκολος;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ατέλειωτους πειραματισμούς και σπάσιμο νεύρων με το light flow και αφού μία δούλευε μία δε δούλευε, έπεσα πάνω σε αυτή την εφαρμογή που πραγματικά τα σπάει. Υποδειγματική στη δουλειά της, καλογραμμένη, αξιόπιστη και πάνω απ όλα δωρεάν. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&hl=el

Υπάρχουν εφαρμογές που δεν δουλεύουν σωστά σε όλα τα τηλέφωνα.

Δεν ξέρω ποιο τηλέφωνο έχεις.

Δες της ρυθμίσεις στο light flow , μετά ρυθμίζεις μέσα από την εφαρμογή τα notifications και στο τηλέφωνο σου μενού>ρυθμισεις>προσβασιμοτητα και ενεργοποιείς το light flow

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη, που οταν λαμβανω μηνυμα να μην πηγαινει στον αποστολεα αναφορα παραδοσης

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να κλειδωσω την εφαρμογη fb messenger με καποιο κωδικο ή μοτιβο.

επειδη υπαρχουν πολλες, ποια εφαρμογη προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να κλειδωσω την εφαρμογη fb messenger με καποιο κωδικο ή μοτιβο.

επειδη υπαρχουν πολλες, ποια εφαρμογη προτείνετε;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carrotapp.protectpronew

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό, ευχαριστώ για το sharing.

 

Νασε καλά δες το πμ σου

 

Δοκιμάστε αυτόν τον μπροουσερ πολύ καλός https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dmkho.mbmbeta

Link to comment
Share on other sites

 

Με chat heads δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο από το να το απενεργοποιησω ε;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κατέβασα εγώ από την σελίδα και τις αποθήκευσα...

Η εφαρμογή είναι πραγματικά καλη.

 

πως το εκανες αυτο αν μπορεις μου λες

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος φιλε μου.με greenify pro αγορασμενο δλδ ερχονται κανονικα οι ειδοποιεισεις. .τσεκαρισμενα τα experimental features. ..

 

Επιβεβαιώνω αυτό που λέει ο φίλος, με την νέα έκδοση greenify όμως έχει τέτοια επιλογή να έρχονται ειδοποιήσεις από greenified apps

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις λιγο ποιο λιανα; Δηλαδη πως ειναι ο δυσκολος;

 

Εγώ έχω το δωρεάν και μεταφέρω τα πάντα ανεξάρτητου μεγέθους

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

πως το εκανες αυτο αν μπορεις μου λες

 

Μπήκα στην σελίδα με τις φώτο από το κινητό και με μπροουσερ τον μποατ πατάω πάνω στην φώτο μου λέει αποθήκευση και βουαλα.

Δεν ξέρω γιατί ρώτας αλλά στείλε μου την σελίδα που δεν μπορείς να κατεβάσεις να δοκιμάσω να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται bloat η άλλο browser. Πατάς πάνω στη φώτο παρατεταμένα μου και επιλέγεις αποθήκευση. Και με τον default το κάνει.

 

Έχω αποθηκεύσει και εγώ πολλές ήδη και το καλό είναι ότι με tapping στην οθόνη σε πάει κατευθείαν στο site με τη φώτο!

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στην σελίδα με τις φώτο από το κινητό και με μπροουσερ τον μποατ πατάω πάνω στην φώτο μου λέει αποθήκευση και βουαλα.

Δεν ξέρω γιατί ρώτας αλλά στείλε μου την σελίδα που δεν μπορείς να κατεβάσεις να δοκιμάσω να δούμε...

 

απο 500px.com μπορεις να κατεβασεις?

Link to comment
Share on other sites

απο 500px.com μπορεις να κατεβασεις?

 

Ναι κ@νονικα.

Γιατί δεν μπορείτε;; εντύπωση μου κάνει...

Δώσε λινκ σε φώτο που θες.

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή η οποία όταν σου κλέψουν το κινητό να σου στελνει μήνυμα την τοποθεσία?

Μου είπε ένας γνωστός για το Phone Tracker αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...