Jump to content

myphone.gr: 1η συνάντηση μελών στην Θεσσ/κη [16/12/2012]


Nagata
 Κοινοποίηση

Για να δούμε πόσοι θα έρθουν  

131 members have voted

  1. 1. Για να δούμε πόσοι θα έρθουν

    • Θα έρθω
      44
    • Δεν θα μπορέσω να είμαι
      42
    • Ακόμη το σκέφτομαι
      45


Recommended Posts

i'm in.... ;)
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντε στην καμαρα αλλα 15-20 λεπτα αλλιως μετα ολοι στην καφετέρια ( Δάδα Cafe, Δημητρίου Γούναρη 54 )

 

Οποιος αργήσει θα παρει απουσια ! Ακομα και άρρωστος αν ειναι !

Link to comment
Share on other sites

Οποιος αργήσει θα παρει απουσια ! Ακομα και άρρωστος αν ειναι !

 

Κύριε, κύριε μη με βάλετε απουσία! :p

Link to comment
Share on other sites

Πολύς λαός και μια χαρά περνάμε! Βλέπω να ακολουθεί και συνέχεια με φαγητό και κρασάκι!:D
Link to comment
Share on other sites

Πολύς λαός και μια χαρά περνάμε! Βλέπω να ακολουθεί και συνέχεια με φαγητό και κρασάκι!:D

 

Ωραιο event, δωθηκε κι απο ενα Nexus 4 στον καθενα, ευγενικη χορηγια της Google, μια ευχαριστηση παρεα ανθρωπων που δεν εχουν ποτε σε ανουσιες αντιπαραθεσεις και σεβονται τις μειονοτητες (windows users).

 

PS. Ανακυρηχθηκα επιτιμο μελος του site, ως ο μονος παρεβρισκομενος με τετραπυρηνο της LG.

Link to comment
Share on other sites

ωραία ήταν παιδιά αλλά ήμασταν τόσο πολλοί που δεν γνωριστήκαμε ούτε με τους μισούς...

όπως και να έχεις ήταν καλή πρωτοβουλία :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Πόσες συνδέσεις να αντέξει ένα οικιακό ρουτεράκι;

Εδώ άνοιξα το hotspot μου για δέκα λεπτά σε ανύποπτο χρόνο και μπήκαν 4.. 140mb ... Εκεί σας κάπνισε να κάνετε update ;

:)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

ωραία ήταν παιδιά αλλά ήμασταν τόσο πολλοί που δεν γνωριστήκαμε ούτε με τους μισούς...

όπως και να έχεις ήταν καλή πρωτοβουλία :)

 

Κυριε suspect21 και τυχερε, δεν ειδατε το sx1 που εφερα προς τιμη ολων σημερα. Ειμαστε θρυλικοι κατοχοι πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ίντερνετ είχε κατέβασα και λίγα

GB για παιχνίδια...

 

Βέβαια τώρα θα μείνω απο μπαταρία γιατί είμαι ακόμα στην στάση

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Κυριε suspect21 και τυχερε, δεν ειδατε το sx1 που εφερα προς τιμη ολων σημερα. Ειμαστε θρυλικοι κατοχοι πλεον.

 

το είχες όντως εκεί? λειτουργεί η έχει πιάσει υγρασία η πλακέτα και σένα?? :lol::lol:

κάτι άκουσα την ώρα που μαζευτήκαν τα κινητά αλλά ήμουν μακριά απο το μπούγιο και δεν έδωσα σημασία...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο meeting!! Απο τις καλύτερες παρέες και μπράβο σε όλους όσους το διοργάνωσαν. Τα εύσημα μου πάνε στον Plankton69 και imprezza_sti (συγχωρέστε με αν ξέχασα κάποιον) και σε όλους όσους παρευρέθηκαν στην συνάντηση. Περιμένουμε τώρα τις φώτο...

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη συναντηση. Μπραβο σε ολους που εργαστηκαν για τη διοργανωση του. Την επομενη φορα θα προσπαθησω να βρω ολες τις παλιες συσκευες μου...

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η συνάντησή και η παρέα... ακόμα δεν πήγα Σπιτι άλλα σε λίγο που θα πάω θα γράψω και άλλα
Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείτε που δεν ακολούθησα για το φαγητό, αλλά είχα μια υποχρέωση.

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους που ήρθατε, περάσαμε πολύ όμορφα, γίναμε μια μεγάλη παρέα και δείξαμε ότι η τεχνολογία τελικά μας ενώνει και υπάρχει φιλικό κλίμα στο myphone.gr.

 

Ήταν λάθος μου που δεν επιδιώξαμε νωρίτερα κάτι τέτοιο, αλλά υποσχόμαστε να τα λέμε πιο συχνά. Προσωπικά θα μου επιτρέψετε να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλτατο Plankton( άψογος) και στον impreza_sti που απλά ήταν άπαιχτοι :)

 

Ναι περάσαμε πανέμορφα, ήμαστε "τρελοπαρέα" και ετοιμαζόμαστε για το επόμενο meeting, μην λείψεις κανείς.

suspect21 συγχαρητήρια για το δώρο σου, ελπίζουμε να σου άρεσε.

 

Και για την απορία, φτάσαμε να ήμαστε 38 άτομα σε κάποια φάση, ενώ προς το τέλος μείναμε 32.

Edited by Nagata

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι περίμενα το nokia 920 αλλά οκ, καλό ήταν και το bt :p :lol::lol:

ευχαριστώ πολύ για το δωράκι :D

 

εννοείται ευχαριστούμε όλους όσους συνέβαλαν για αυτό το event, όλα ήταν πολύ όμορφα και ελπίζουμε και σε άλλα για το μέλλον, ακόμη καλύτερα και με ακόμη περισσότερους (αν και τότε θα χρειαστεί να κλείσουμε ολόκληρο μαγαζί :lol:)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι περίμενα το nokia 920 ...

 

Εχω την αίσθηση πως τα 8άρια ήταν banαρισμένα από την συνάντηση.

Παραδόξως εμφανίστηκαν 4 ΝΟΤΕ2 , ίσως περισσότερα από τα s3..

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Το 920 θα το παρει ο τυχερος στην κοπη της πιτας... ;)

 

τελικα ειδαμε ολοι σημερα οτι κατι τετοιες συναντησεις μας λειπουν και θα πρεπει να γινονται πιο συχνα.

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το κανατε θεσσαλονικη για πρωτη φορα επρεπε να μαι αθηνα ΠΤΟΥΥΥΥ:lol: .Ενα μονο θα θελα να δω οσοι ειχαν μαζι τους το αιφον 5 τι αντιδρασεις ειπηρχαν..α και την αλλη φορα ανεβαστε και ενα βιντεο απ την ολη κατασταση ετσι για να δουμε τι χασαμε
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό δώρο από την σημερινή μας συγκέντρωση.

 

μερικοί είχαν προλάβει να φύγουν γιατί αργήσαμε λίγο παραπάνω.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...