Jump to content

[Ρυθμίσεις] Personal Hotspot


Chalik82
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως με καρτούλα Cosmote στο iPad 3, όχι μόνο έχω την επιλογή για hotspot, αλλά μου δίνει και φόβερές ταχύτητες (μέχρι και 4MB/sec στο κατέβασμα!) σε αντίθεση με το iPhone 4s, που δίνει με τον ίδιο τρόπο περί τα 700Kb/sec. Πάντως στο iPhone 4s, με κάρτα Voda και πρόγραμμα 3GB/μήνα, έχω κανονικά τη δυνατότητα να το κάνω hotspot, χωρίς πληρωμή. Το ίδιο κάνω και από το Samsung S3 με την ίδια κάρτα και ας είναι το πρόγραμμα της Voda ειδικά για iPhone.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα,

 

Μου έκαναν ένα iPad 3 16GB Wifi +4G δώρο. Έβαλα μέσα του μια microSIM της Vodafone 5GB data card.

Δηλαδή εάν κατάλαβα καλά, πρέπει να μιλήσουμε μαζί τους ώστε να μας ανοίξουν τοWiFi Hotspot γιατί τώρα δεν το βλέπω;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Μου έκαναν ένα iPad 3 16GB Wifi +4G δώρο. Έβαλα μέσα του μια microSIM της Vodafone 5GB data card.

Δηλαδή εάν κατάλαβα καλά, πρέπει να μιλήσουμε μαζί τους ώστε να μας ανοίξουν τοWiFi Hotspot γιατί τώρα δεν το βλέπω;

 

Ευχαριστώ.

 

Κανείς δεν ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

Έχει επιλογή μέσα στις ρυθμίσεις να το κάνεις HotSpot!

 

Δεν νομίζω.... έπρεπε να το αναβαθμίσω στην 6.0.1 για να εμφανιστεί η επιλογή του HotSpot....:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα σας. Ίσως είμαι off topic αλλά πιστεύω ότι ενδέχεται να με βοηθήσετε. Έχω ένα ipad 3rd gen+4G. Με το hotspot δεν έχω πρόβλημα. Μου το εμφανίζει κανονικά. Αυτό που έχω αντιληφθεί έιναι ότι δεν συνδέεται με τίποτα στο wifi hotspot που δημιουργώ με το LG OPTIMUS 3D. Αρνείται πεισματικά. Ωστόσο το ipod touch 4th gen (επίσης με ios 6.0.1) συνδέεται κανονικά. Έχει κάποιος άποψη για το θέμα? Οποιαδήποτε βοήθεια θα ήταν σημαντική.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπερα

 

Iphone 5 με ios 6.0.1, εχει κανονικα επιλογη για personal hotspot, αλλα οταν το παταω για σετταρισμα, λεει οτι πρεπει να επικοινωνησω με τον παροχο!! Νεο φρουτο ειναι αυτο? στο 4s δεν εχω προβλημα! Help!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...