Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες καλησπερα.

Να ρωτήσω κατι κουλο?

Το κινητό εχει ζελατίνα ηδη πανω του,εργοστασιακη unbranded,

δεν μπορώ να καταλάβω...:O :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι........

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπερα.

Να ρωτήσω κατι κουλο?

Το κινητό εχει ζελατίνα ηδη πανω του,εργοστασιακη unbranded,

δεν μπορώ να καταλάβω...:O :O

 

ναι εχει πανω του εργοστασιακη ζελατινα.εγω την εβγαλα γιατι γεμισε γραμμες εδω και 6 μηνες που το εχω χωρις ζελατινα δεν εχω καθολου γραμμες στην οθονη ουτε θαμπαδες και δεν το εχω σε θηκη

Link to comment
Share on other sites

ναι εχει πανω του εργοστασιακη ζελατινα.εγω την εβγαλα γιατι γεμισε γραμμες εδω και 6 μηνες που το εχω χωρις ζελατινα δεν εχω καθολου γραμμες στην οθονη ουτε θαμπαδες και δεν το εχω σε θηκη

 

Η εργοστασιακή ζελατίνα όντως είναι φριχτη, εγώ δν ήξερα στην αρχή ότι υπήρχε και έβλεπα γραμμές στο τηλέφωνο μετά από δύο τρεις βδομάδες. Τελικά την έβγαλα και είναι πολύ καλύτερα χωρίς ζελατίνα. Δν έχει γίνει τίποτα στην οθόνη κι έχει σαφώς ανώτερη αίσθηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας... Έχω το Sony Xperia T, όταν το πήρα το άνοιξα κανονικά και το άφησα ώστε να ξεφορτώσει όλη η μπαταρία. Εφόσον έσβησε το άφησα 14 ώρες να φορτώνει. Όμως όσο καιρό το έχω πέφτει πολύ γρήγορα η μπαταρία, δεν έχω ούτε wifi ανοιχτό, ούτε bluetooth και δεν έχω κανένα game. (μέχρι και στις ρυθμίσεις έχω επιλέξει "Εκτεταμένη κατάσταση αναμονής").

Τι γίνετε βρε παιδιά;;; Έκανα κάτι λάθος κατά την πρώτη φόρτιση;;; Έχει πρόβλημα η μπαταρία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας... Έχω το Sony Xperia T, όταν το πήρα το άνοιξα κανονικά και το άφησα ώστε να ξεφορτώσει όλη η μπαταρία. Εφόσον έσβησε το άφησα 14 ώρες να φορτώνει. Όμως όσο καιρό το έχω πέφτει πολύ γρήγορα η μπαταρία, δεν έχω ούτε wifi ανοιχτό, ούτε bluetooth και δεν έχω κανένα game. (μέχρι και στις ρυθμίσεις έχω επιλέξει "Εκτεταμένη κατάσταση αναμονής").

Τι γίνετε βρε παιδιά;;; Έκανα κάτι λάθος κατά την πρώτη φόρτιση;;; Έχει πρόβλημα η μπαταρία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

καλησπερα φιλε μου.

οταν λες γρηγορα, ποσο κραταει και με τι χρηση?

εμενα το Τ (εχω 2) βγαζουν τη μερα ανετα με 3G ανοιχτο, wifi, και χρηση εφαρμογων κτλ.

αρα λοιπον αν εσυ δεν τα κανεις ολα αυτα και ξεμενεις απο μπαταρια ή εχει προβλημα η μπαταρια σου ή το λογισμικο και με ενα ρεσετ και περασμα ξανα της ρομ θα στρωσει..

σε 1η φαση λοιπον θα σου προτεινα να κανεις επαναφορα στις εργοστασιακες και διαγραφη των παντων, και να περασεις παλι την τελευταια εκδοση του ανδροιδ με αυτο εδω:

http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/

θα σου βγαλει οτι δε βρεθηκε και θα σου πει να πατησεις πανω σε ενα λινκ για να κατεβει, μην κολησεις, υπαρχει το αρχειο για κατεβασμα. ειναι το sony update service, επισημο εργαλειο της sony.

 

Εννοειται οτι κανεις back up τα παντα (αν δεν ξερεις πως να σωσεις καταλογο και ημερολογιο κτλ πες μας)

βγαλε αν θες τη γνωμη μου την καρτα μνημης και αν εχεις εφαρμογες μεσα, παρε τις φωτο σου κτλ και φορμαρισε τη και αυτη, αφου κανεις την επαναφορα ανοιγεις το κινητο να παρει τις πρωτες ρυθμισεις, το συνδεεις με το pc ανοιχτο να κατεβουν τυχον drivers, και μετα το αποσυνδεεις, το κλεινεις και τρεχεις το SUS που κατεβασες ωστε να περαστει η ρομ απο την αρχη με τον τροπο που σου λεει (δηλαδη κρατας πατημενο το volume down και αφου συνδεσεις το καλωδιο σου λεει να το αφησεις και ξεκιναει η εγκατασταση. γελοια διαδικασια.)

μετα, αν θες κανει ενα ρεσετ παλι, αφου ανοιξει. και βαλε μονο γνωστε εφαρμογες (fb, viber, whatsapp κτλ) που ξερουμε οτι λειτουργουν σωστα). αν στην τρωει παλι, τοτε απλα το πας arvato στον κηφισο και τους λες οτι εχεις κανει επανεγκατασταση τη ρομ με το SUS ωστε να το κοιταξουν πιο πολυ απο μια αναβαθμιση μονο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας... Έχω το Sony Xperia T, όταν το πήρα το άνοιξα κανονικά και το άφησα ώστε να ξεφορτώσει όλη η μπαταρία. Εφόσον έσβησε το άφησα 14 ώρες να φορτώνει. Όμως όσο καιρό το έχω πέφτει πολύ γρήγορα η μπαταρία, δεν έχω ούτε wifi ανοιχτό, ούτε bluetooth και δεν έχω κανένα game. (μέχρι και στις ρυθμίσεις έχω επιλέξει "Εκτεταμένη κατάσταση αναμονής").

Τι γίνετε βρε παιδιά;;; Έκανα κάτι λάθος κατά την πρώτη φόρτιση;;; Έχει πρόβλημα η μπαταρία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

οταν λες πολυ γρηγορα? δειξε μας μια εικονα απο την μπαταρια σου και ποσες ωρες ανοιχτη οθονη. παντως μην τρελενεσαι θελει καποιες ( αρκετες φορτισεις) για να στρωσει η μπαταρια. εμενα μετα το 2μηνο περιπου αρχισε να αποδιδει ικανοποιητικα. ( μην το αφηνεις να σβηνει τελειως απο μπαταρια στο 5-10% περιπου να το βαζεις). εγω ετσι κανω. ας πουν και τα αλλα παιδια απο εδω αν εχουν αλλη γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το πήρα πριν μερικές μέρες, καινούριο, απλά από hands on που έβλεπα στο internet έλεγαν ότι η μπαταρία αν και δεν είναι πολλά mAh είναι ικανοποιητική.

Nikos_Mpl αν και δεν είμαι τόσο εξοικειωμένος, θα το προσπαθήσω...

ggkogkas φίλε μου, λες να το τεστάρω για κάποιο διάστημα, να δω αν με τις φορτίσεις στρώσει η μπαταρία;;;

 

Ευχαριστώ και τους δυο σας...

Edited by Steps
λόγο σαφήνειας
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το πήρα πριν μερικές μέρες σχεδόν καινούριο, απλά από hands on που έβλεπα στο internet έλεγαν ότι η μπαταρία αν και δεν είναι πολλά mAh είναι ικανοποιητική.

Nikos_Mpl αν και δεν είμαι τόσο εξοικειωμένος, θα το προσπαθήσω...

ggkogkas φίλε μου, λες να το τεστάρω για κάποιο διάστημα, να δω αν με τις φορτίσεις στρώσει η μπαταρία;;;

 

Ευχαριστώ και τους δυο σας...

 

Αν θες πιο αναλυτικές οδηγίες σου γράφω.. Back up χρειάζεσαι?

Αν όχι τότε απλά θες μια επαναφορά, να έχεις το pc companion εγκατεστημένο ώστε να υπάρχουν οι drivers, και αφού κατεβάσεις το πρόγραμμα που σου είπα το τρέχεις και κάνεις ότι σου λέει.. Πανεύκολο είναι.

Πες μας λίγο τι χρήση κάνεις.

Θεωρώ ότι όλα τα κινητά στρώνουν μετά από λίγες φορτίσεις αλλά αν τα έχεις όλα κλειστά όπως λες και δεν βγάζει μέρα τότε μην περιμένεις... Κανε αυτό που σου λέω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πλήρης φόρτιση το έχω ανοιχτό 1 ώρα και 45λ και η μπαταρία είναι στο 86%. Τη πιο πολύ ώρα το έχω κλειδωμένο, μόνο κανένα τέταρτο είχα το walkman ανοιχτό.

Όλα είναι κλειστά με ενεργοποιημένη την Εκτεταμένη κατάσταση αναμονής, με αθόρυβη λειτουργία (δόνηση) και έχω αφαιρέσει τον λογαριασμό της Google.

Η αλήθεια ότι σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες έχω δει μία σχετική βελτίωση στην απόδοση της μπαταρίας...

Edited by Steps
σαφήνεια
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πλήρης φόρτιση το έχω ανοιχτό 1 ώρα και 45λ και η μπαταρία είναι στο 86%. Τη πιο πολύ ώρα το έχω κλειδωμένο, μόνο κανένα τέταρτο είχα το walkman ανοιχτό.

Όλα είναι κλειστά με ενεργοποιημένη την Εκτεταμένη κατάσταση αναμονής, με αθόρυβη λειτουργία (δόνηση) και έχω αφαιρέσει τον λογαριασμό της Google.

 

ναι οκ απλα θελω να μου πεις οταν για παραδειγμα ειναι στο 10% η μπαταρια σου, μετα απο ποσες ωρες-μερες και κυριως με ποσες ωρες ανοιχτη την οθονη. για παραδειγμα εγω ειμαι 2 μερες και κατι ψιλα με 4 ωρες ανοιχτη οθονη. ( μεσο ορο αυτα που σου γραφω).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με ποιον οδηγο το κανατε root ?

 

Διαβαζω reboot και τετοια ...

 

Θελω κατι που να δουλευει 100% χωρις παρενεργειες γιατι το κινητο δεν ειναι δικο μου ωστε να το "πειραζω" συνεχεια

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω (περιμένω να πέσει η μπαταρία).

Οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ είναι το fb, το youtube και το walkman. Αλλά όχι για πολύ κι έτσι δεν έχω για ώρα την οθόνη ανοιχτή. Όμως, όντως η απόδοση της μπαταρίας είναι φανερά καλύτερη.

Να κάνω κάποιες πρόσθετες ερωτήσεις:

1) Έχω αφαιρέσει τον λογαριασμό της Google, αυτό μπορεί να επηρεάσει την απόδοση του κινητού ή και της μπαταρίας;;

2) Η επιλογή "εκτεταμένη κατάσταση αναμονής", ρίχνει την ποιότητα π.χ στην φωτογραφική μηχανή ή σε κάτι άλλο;;

Edited by Steps
σαφήνεια
Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω (περιμένω να πέσει η μπαταρία).

Οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ είναι το fb, το youtube και το walkman. Αλλά όχι για πολύ κι έτσι δεν έχω για ώρα την οθόνη ανοιχτή. Όμως, όντως η απόδοση της μπαταρίας είναι φανερά καλύτερη.

Να κάνω κάποιες πρόσθετες ερωτήσεις:

1) Έχω αφαιρέσει τον λογαριασμό της Google, αυτό μπορεί να επηρεάσει την απόδοση του κινητού ή και της μπαταρίας;;

2) Η επιλογή "εκτεταμένη κατάσταση αναμονής", ρίχνει την ποιότητα π.χ στην φωτογραφική μηχανή ή σε κάτι άλλο;;

 

Για το 1 και το 2 όχι.

Αλλά κατά τη γνώμη μου επειδή το κινητό είναι και smartphone, δες πόσο βγάζει με ανοιχτό Wi-Fi και τις εφαρμογές σου, με κλειστή την εκτεταμένη κατάσταση που κλείνει τα Wi-Fi-3G (από ότι έχω καταλάβει) και που θα έπρεπε να βγάζει άνετα τη μέρα..

Για μένα όμως δε χάνεις τίποτα να κάνεις τη διαδικασία που σου είπα και να μετρήσουμε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για το 1 και το 2 όχι.

Αλλά κατά τη γνώμη μου επειδή το κινητό είναι και smartphone, δες πόσο βγάζει με ανοιχτό Wi-Fi και τις εφαρμογές σου, με κλειστή την εκτεταμένη κατάσταση που κλείνει τα Wi-Fi-3G (από ότι έχω καταλάβει) και που θα έπρεπε να βγάζει άνετα τη μέρα..

Για μένα όμως δε χάνεις τίποτα να κάνεις τη διαδικασία που σου είπα και να μετρήσουμε..

 

Καλώς...

Θέλω να τεστάρω για μερικές μέρες, αν με τις φορτίσεις έχει καλύτερη απόδοση η μπαταρία. Αν δεν δω κάτι, θα κάνω αυτό που μου πρότεινες με το Sony Update Service. Έχω εγκαταστήσει στον υπολογιστή το PC COMPANION...Σε περίπτωση που δεν μπορέσω θα σας πω για να με βοηθήσετε...

Και πάλι ευχαριστώ, είναι πολύ καλό να υπάρχουν forums, ένα καλό του Internet :up:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς...

Θέλω να τεστάρω για μερικές μέρες, αν με τις φορτίσεις έχει καλύτερη απόδοση η μπαταρία. Αν δεν δω κάτι, θα κάνω αυτό που μου πρότεινες με το Sony Update Service. Έχω εγκαταστήσει στον υπολογιστή το PC COMPANION...Σε περίπτωση που δεν μπορέσω θα σας πω για να με βοηθήσετε...

Και πάλι ευχαριστώ, είναι πολύ καλό να υπάρχουν forums, ένα καλό του Internet :up:

 

τιποτα!

Καλα ειναι τα forums, δεν το συζηταμε οτι βοηθουν αρκει να μη φτανουμε στο αλλο ακρο (πχ θαψιμο συσκευων επειδη συνηθως οσοι γραφουν ειναι και αυτοι που εχουν καποιο προβλημα, ενω η συσκευη μπορει σε πολλους να εχει βγει αριστη)

 

Απο εκει και περα, εχω μια απορια, αν ανοιξεις wifi και λογαριασμους google κτλ και φωτεινοτητα στη μεση και στο αυτοματο, και κανονικη χρηση κατα ταλλα, ποσο σου βγαζει?

γιατι το να το εχεις χωρις συνδεση, χωρις λογαριασμους, δεν εχει νοημα, παρε ενα 3210 νοκια να τελειωνεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

τιποτα!

Καλα ειναι τα forums, δεν το συζηταμε οτι βοηθουν αρκει να μη φτανουμε στο αλλο ακρο (πχ θαψιμο συσκευων επειδη συνηθως οσοι γραφουν ειναι και αυτοι που εχουν καποιο προβλημα, ενω η συσκευη μπορει σε πολλους να εχει βγει αριστη)

 

Απο εκει και περα, εχω μια απορια, αν ανοιξεις wifi και λογαριασμους google κτλ και φωτεινοτητα στη μεση και στο αυτοματο, και κανονικη χρηση κατα ταλλα, ποσο σου βγαζει?

γιατι το να το εχεις χωρις συνδεση, χωρις λογαριασμους, δεν εχει νοημα, παρε ενα 3210 νοκια να τελειωνεις.

 

Χαχα μου αρέσουν πιο πολύ της Sony και οι προηγούμενες συσκευές που είχα Sony Ericsson ήταν οι περισσότερες :D

Αν βάλω τον λογαριασμό της Google, υπάρχει περίπτωση να πέφτει η απόδοση της μπαταρίας ακόμα κι αν δεν έχω ανοιχτά τα wifi;; Με δεδομένο ότι θα κάνει αυτόματες ενημερώσεις;;

Link to comment
Share on other sites

Χαχα μου αρέσουν πιο πολύ της Sony και οι προηγούμενες συσκευές που είχα Sony Ericsson ήταν οι περισσότερες :D

Αν βάλω τον λογαριασμό της Google, υπάρχει περίπτωση να πέφτει η απόδοση της μπαταρίας ακόμα κι αν δεν έχω ανοιχτά τα wifi;; Με δεδομένο ότι θα κάνει αυτόματες ενημερώσεις;;

 

χαχα. τοτε με ενα κ810 εισαι κομπλε!

λοιπον, 1ον οι ενημερωσεις γινονται ολες στην αρχη, δηλαδη κατεβαζεις γενικα οσες θες (εκτος αν εισαι νεος στο ανδροιδ και στα smartphones, αλλιως πανω κατω ολοι οταν παιρνουμε ενα νεο κινητο εχουμε τις στανταρ εφαρμογες μας), παιρνουν και update οι παλιες και απο εκει και περα νεες ενημερωσεις δε σκανε συνεχια..μπορει και καμια μεσα σε μια εβδομαδα, εκτος αν εχεις 100 εφαρμογες πανω.

Εξαλλου υπαρχει ρυθμιση να μην ενημερωνει αυτοματα..

Παρολα αυτα, εγω σου ξαναλεω, με ολα αυτα ανοιχτα και με αρκετη χρηση viber, fb, φωτογραφικης, runkeeper Και sportstracker ταυτοχρονα! (ειναι εφαρμογες αν δεν ξερεις που καταγραφουν στατιστικα στα αθληματα που κανεις, και τη θεση σου με δορυφορο,αρα οταν κανω ποδηλατο 2-3 ωρες ειναι ανοιχτο το gps σταθερα ) και 3G ανοιχτο και σου λεω οτι βγαζω τη μερα με πανω απο 20%... μπορει και 40% αν δνε το εχω λιωσει.. οποτε το να σκεφτεσαι αν αυτα τρωνε μπαταρια ειναι λαθος.

αν ξεμεινεις απο αυτα υπαρχει προβλημα, εκτος αν εχεις λιωσει στο youtube και νομιζεις οτι σου φταινε αυτα! πιστευω οτι ουτε το 2% δεν τρωνε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

που ειναι ρε παιδια το thread της CM10.1.3 να διαβασω κατα ποσο stable ειναι η stable?

 

πουλησα το 820, πηρα ξανα ενα Τ μαυρο, γερμανικο στα 220 ευρω ( εκπληκτικη τιμη πλεον για το τουμπανακι αυτο). Μου εκαναν εντυπωση 3 πραγματα σε σχεση με το αλλο που ειχα περυσι δεκεμβρη αγορασμενο.

 

1. ειχε μεσα τα ακουστικα MH1c, μιλαμε για ακουστικα που κανουν 40 ευρω! απαιχτα (αν και εχω καλυτερα)

2. το wifi, καμμια σχεση με του προηγουμενου, εχει ιδια εμβελεια με το S3 το οποιο το θεωρω απο τα δυνατοτερα, το παλιο ηταν τραγικο.

3. Η οθονη μου φαινεται πολυ καλυτερη απο το παλιο, στο παλιο 2-3 μοιρες να το κοιταζες υπο γωνια και εβλεπες ενα ασπρο φοντο...ενταξει δεν παλευοταν τοτε η οθονη του, Τωρα μπορω να πω ειναι ΟΚ (δεν ειναι IPS βεβαια αλλα ΟΚ)

Edited by ea6gka
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Έχουμε κάποιο νέο για την 4.3 ή 4.4 αναβάθμιση;

Και ποτέ θα εμφανίζεται στην συσκευή μας;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με ποιον οδηγο το κανατε root ?

 

Διαβαζω reboot και τετοια ...

 

Θελω κατι που να δουλευει 100% χωρις παρενεργειες γιατι το κινητο δεν ειναι δικο μου ωστε να το "πειραζω" συνεχεια

Tότε καλύτερα να μην το κάνεις.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...