Jump to content

Streamload sites με Ελληνικά και ξένα τραγούδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgep800 ( 2 Ιαν. 2005 , 16:49)

 

Ποιό streamload site θα μου προτύνατε κυρίος για προγράμματα, ώς freeloader; http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/smile.gif

 

http://www.greek-mania.com

΄Εχει αρκετά προγράμματα:)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά φίλε bel και υπόλοιποι, σήμερα πήρα απάντηση από το streamload σχετικά με την ακύρωση της συνδρομής και μου επανέφεραν το 1GIGA. :)

Άργησαν 3 μέρες βέβαια να απαντήσουν, αλλά μου τα επανέφεραν. Καλά στάνταρ θα συνεχίσω να είμαι streamloader, κακώς το ακύρωσα, απλά ήθελα για ένα μήνα να είναι δοκιμαστικά. Τώρα που έρχεται και η σύνδεση DSL μου, πιστεύω θα μου είναι αρκετά χρήσιμο το streamolad... Το greek-mania simply the best! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος minovg ( 4 Ιαν. 2005 , 19:59)

 

Τελικά φίλε bel και υπόλοιποι, σήμερα πήρα απάντηση από το streamload σχετικά με την ακύρωση της συνδρομής και μου επανέφεραν το 1GIGA. :)

Άργησαν 3 μέρες βέβαια να απαντήσουν, αλλά μου τα επανέφεραν. Καλά στάνταρ θα συνεχίσω να είμαι streamloader, κακώς το ακύρωσα, απλά ήθελα για ένα μήνα να είναι δοκιμαστικά. Τώρα που έρχεται και η σύνδεση DSL μου, πιστεύω θα μου είναι αρκετά χρήσιμο το streamolad... Το greek-mania simply the best! :cool:

 

Χαίρομαι :) Δες και το greekforum.de είναι ακόμα καλύτερο. ;) :)
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 4 Ιαν. 2005 , 20:06)

 

Χαίρομαι :) Δες και το greekforum.de είναι ακόμα καλύτερο. ;) :)

 

 

Καλό μου φαίνεται! :) Πάω αμέσως για register! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες bel, οκ ενεργοποιήθηκε το greekforum.de. Πώς λειτουργεί αυτό; Είναι σαν το greek-mania.com; Δεν το πολυκαταλαβαίνω και βαριέμαι να ψάξω... Πώς κατεβάζεις κάποιο κομμάτι και πού πας; Πάλι κάνεις reply post με το streamload account σου; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος minovg ( 4 Ιαν. 2005 , 20:37)

 

Δε μου λες bel, οκ ενεργοποιήθηκε το greekforum.de. Πώς λειτουργεί αυτό; Είναι σαν το greek-mania.com; Δεν το πολυκαταλαβαίνω και βαριέμαι να ψάξω... Πώς κατεβάζεις κάποιο κομμάτι και πού πας; Πάλι κάνεις reply post με το streamload account σου; :worry:

 

Ακριβώς ;) είναι σαν το greek-mania μόνο που εχει πολυ περισσοτερα albums.θα σου στείλω PM και ενα screenshot για να δεις σε ποιο σημείο είναι τα offers.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 4 Ιαν. 2005 , 20:44)

 

Ακριβώς ;) είναι σαν το greek-mania μόνο που εχει πολυ περισσοτερα albums.θα σου στείλω PM και ενα screenshot για να δεις σε ποιο σημείο είναι τα offers.

 

 

Thanks a lot ρε bel! Είσαι αρχηγός! Κάτι βέβαια αρχίζω να καταλαβαίνω κι από αυτό το site... :p :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος onefluffycloud ( 7 Ιαν. 2005 , 16:47)

 

wraia me epeises.tha to katevasw.

gia to sreamload exete akousei tipota??

 

Διάβασε αυτό Θα σε βοηθήσει να βγάλεις άκρη. Εγώ είμαι πάντως streamloader, είναι φοβερό το streamload, κατεβάζεις φουλ άλμπουμς χωρίς αναμονές, όποτε θέλεις εσύ κλπ κλπ... :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος onefluffycloud ( 9 Ιαν. 2005 , 02:12)

 

sto streamload prepei na plhrwseis,e?

 

 

Yπάρχουν 2 περιπτώσεις.

 

Στην μια είναι δωρεαν με 100mb για ένα μήνα

Στην δεύτερη πρέπει να πληρώσεις.

[/off topic] :o

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 ( 9 Ιαν. 2005 , 02:22)

 

Yπάρχουν 2 περιπτώσεις.

 

Στην μια είναι δωρεαν με 100mb για ένα μήνα

Στην δεύτερη πρέπει να πληρώσεις.

[/off topic] :o

 

Ναι αλλά για τι πληρωμές μιλάμε, έτσι; 3,5 ευρώ για 1Giga κατέβασμα και 7 ευρώ για 10Giga κατέβασμα (το μήνα). Είναι πολύ φτηνά εγώ προς το παρόν έχω πάρει το πακετάκι με το 1 Giga και βλέπουμε... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος onefluffycloud ( 9 Ιαν. 2005 , 18:28)

 

wraia, kai poio einai to pleonekthma tou enanti twn allwn file sharing app?

 

 

Εκεί έχει full albums και τα κατεβάζεις όποτε θες ΕΣΥ και όχι όποτε είναι ο άλλος που του κατεβάζεις ( :p ) μέσα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tha ithela na rotiso ektos apo tin egrafi prepi na katebasis kai extra programa

gia na mporis na kanis download kai upload to echi mesa kai ine 2mb.

Kai to doro chrisimopoiiste to steganos anonnym kai kanete osous logariasmous thelete ton 100MB alla me diaforetiko email. :cool:

Οδηγίες για τη «Νόσο των πτηνών»

 

http://img101.imageshack.us/img101/6465/g7su.th.png

Link to comment
Share on other sites

Tha ithela na rotiso ektos apo tin egrafi prepi na katebasis kai extra programa

gia na mporis na kanis download kai upload to echi mesa kai ine 2mb.

Kai to doro chrisimopoiiste to steganos anonnym kai kanete osous logariasmous thelete ton 100MB alla me diaforetiko email. :cool:

Πεστα λίγο πιο καθαρά να τα καταλάβουμε καλύτερα... Όχι δεν χρειάζεται κανένα πρόγραμμα εξτρα απ'ότι θυμάμαι. Αυτό με τα 100 ΜΒ όπως και να το εννοείς μπορεί να γίνει αλλά υπάρχουν αυστηροί κανόνες αν σε πιάσουν... Και εξάλλου είναι ψιλογυφτιά. 1Giga κάνει 3,70 ευρώ το μήνα. Είναι ελεεινό το ποσό για την διαδικασία που χρειάζεται για να ανοίξεις 10 λογαριασμούς των 100 ΜΒ...

Link to comment
Share on other sites

Mporis kapoios theli na to kani.Kai den nomizo na se eglifca kai na to theoris fcilogliftia,na min mperdeybomaste kiolas

Οδηγίες για τη «Νόσο των πτηνών»

 

http://img101.imageshack.us/img101/6465/g7su.th.png

Link to comment
Share on other sites

Mporis kapoios theli na to kani.Kai den nomizo na se eglifca kai na to theoris fcilogliftia,na min mperdeybomaste kiolas

:blink: :wacko: :blink: :wacko: :worry: :confused:

Με μεγάλη χαρά να σου απαντήσουμε αλλά εγώ προσωπικά δεν μπορώ να σε καταλάβω, sorry...

 

EDIT: Με μεγάλη φαντασία κάτι αρχίζω να καταλαβαίνω... Όχι δεν το λέω προσωπικά σε σένα για την γυφτιά, μιλάω γενικά. Και εξάλλου όπως αναφέρθηκε και σε προηγούμενα ποστ, οι free streamloaders δεν έχουν πλήρη πρόσβαση σε όλα για download. Μερικά κομμάτια ιδιαίτερα τα καινούρια (ή καλύτερα αυτά που έχουν τη μεγαλύτερη ζήτηση) δεν μπορείς να τα κατεβάσεις αν είσαι "τζαμπατζής". Θέλει να είσαι γραμμένος σε κάποιο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yparxei ena boh8itiko programma gia na katebazeis,

legetai streamload downloader+uploader, einai dorean!

Dhmiourgei lista mexri 1000 arxeia ,me ayta pou 8es na katebaseis, to afhneis na kanei thn douleia tou

kai sto telos 8a breis ola ta arxeia sto PC sou!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια αλλο ενα s-u-p-e-r site για οσους εχουν λογαριασμο στο Streamload...

το λινκ ειναι εδω

Οι τυποι εχουν μουσικες, ταινιες, σειρες, προγραμματα, παιχνιδια και γενικα οτι βαλει ο νους σας!!! :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Me poion tropo plirwnete, osoi plirwnete?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Me poion tropo plirwnete, osoi plirwnete?

Με πιστωτική κάρτα εγώ πληρώνω, όταν πληρώνω. Αλλά προσοχή γιατί το ότι πληρώνεις την πρώτη φορά δε σημαίνει ότι είναι και η τελευταία. Πρέπει να ακυρώσεις αν θέλεις μόνο για ένα δοκιμαστικό μήνα, αναφέρθηκε και παραπάνω αυτό. Αλλιώς θα σου τραβάν κάθε μήνα το ποσό. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Den einai epikundino me pistwtiki?

Den ginete na se klepsoun?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Den einai epikundino me pistwtiki?

Den ginete na se klepsoun?

1 χρόνο τώρα που το χρησιμοποιώ,δεν είχα κανένα πρόβλημα με την πιστωτική μου. :)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Den einai epikundino me pistwtiki?

Den ginete na se klepsoun?

Εγώ χρησιμοποιώ την πιστωτική/χρεωστική σχεδόν σε καθημερινή βάση στο ίντερνετ (αγορές, στοίχημα στο ίντερνετ, υπηρεσίες τηλεφωνίας κλπ.) και ΠΟΤΕ κανένα πρόβλημα δεν έχει δημιουργηθεί.

 

Εξάλλου σχεδόν όλες οι μεγάλες εταιρείες λειτουργούν με σύστημα ασφαλείας για τις κάρτες και δεν υπάρχει καμμιά πιθανότητα λάθους. Αρκεί να είσαι προσεκτικός πού θα χρησιμοποιήσεις την κάρτα. (ποτέ σε αμφιβόλου προέλευσης site δηλαδή...) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...