Jump to content

Απαραδεκτη η Wind


savvast36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η wind δεν ξερω αν ειναι καλη ή οχι αλλα στα υποκαταστηματα της δουλευουν οτι ναναι ατομα ασχετοι και καμια σχεση με εξυπηρετηση πελατων. αυτος ειναι ο λογος που την εκοψα και δεν ασχοληθηκα ποτε με τετοιους πειραγμενους.

μια φορα παω παραγγελνω μια συσκευη φοιτητης ημουν ακομα κ μου λεει πεμπτη θα ειναι εδω. της λεω σαββατο φευγω μου λεει πεμπτη θα το εχεις . ουτε πεμπτη ουτε παρασκευη ουτε σαββατο. ασε που δεν ειχα κ αλλο τηλεφωνο και δεν ειχα το παγιο μου.

μετα απο καμια 10αρια μερες μου το στελνει. λεω ωραια επιτελους. και ειχε ξεχασει το ζωων να βαλει μεσα την SIM. τους περνω τηλεφωνω κ λεω με εχετε 14 μερες χωρις τηλεφωνο και ξεχνας να μου βαλεις την καρτα μεσα? η απαντηση????ελα μωρε 14 μερες εισαι χωρις κινητο οι αλλες 2 σε πειραξαν που θα κατσεις? με το που τελειωσε το συμβολαιο μεταφορα vodafone και αντε γεια. και το αποτελεσμα? ειδαμε τα οικονομικα της στοιχεια. οπως στρωνεις ετσι κοιμασαι.

 

Μια που τα είδες τα οικονομικά στοιχεία, για πες μας και τι κατάλαβες.

Γιατί κάτι μάλλον έχεις μπερδέψει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ειμαι στην wind απο τό 1998...αποφασισα να αλλαξω εταιρια και να παω στην κοσμοτε!Πλήρωσα λοιπον το υπολοιπο,οτιδηποτε χρωστουσα στην wind εκανα αιτηση για αλλαγη!Σημερα μου τηλεφωνησαν απο την γουιντ και με ρωτησαν αν εχω παραπονο απο την εταιρια τους! Τους απαντησα οτι δεν εχουν 4G! αρα φευγω!το τυπακι αρχισε να λεει οτι ειχα παρει καποια συσκευη απο την γουιντ -χωρις να εχω παρει-οτι χρωσταω αλλα...70 ευρω για να κλεισω το συμβολαιο και αλλα τετοια αστεια!του ξεκαθαρισα οτι εχω ξοφλησει και δεν προκειται να τους δωσω αλλα λεφτα!τελικα ειπε οτι δεν χρωσταω αλλα πρεπει να περασω απο καταστημα της γουιντ να κανω διακοπη....προσοχη ειναι θρασυτατοι!!!
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην wind απο τό 1998...αποφασισα να αλλαξω εταιρια και να παω στην κοσμοτε!Πλήρωσα λοιπον το υπολοιπο,οτιδηποτε χρωστουσα στην wind εκανα αιτηση για αλλαγη!Σημερα μου τηλεφωνησαν απο την γουιντ και με ρωτησαν αν εχω παραπονο απο την εταιρια τους! Τους απαντησα οτι δεν εχουν 4G! αρα φευγω!το τυπακι αρχισε να λεει οτι ειχα παρει καποια συσκευη απο την γουιντ -χωρις να εχω παρει-οτι χρωσταω αλλα...70 ευρω για να κλεισω το συμβολαιο και αλλα τετοια αστεια!του ξεκαθαρισα οτι εχω ξοφλησει και δεν προκειται να τους δωσω αλλα λεφτα!τελικα ειπε οτι δεν χρωσταω αλλα πρεπει να περασω απο καταστημα της γουιντ να κανω διακοπη....προσοχη ειναι θρασυτατοι!!!

 

Έφυγες επειδή δεν έχει 4G; Γιατί ποιος έχει; Εκτός και αν εννοείς ότι 4G είναι η κάλυψη που δεν έχει ξεκινήσει καν, σε πιλοτικό επίπεδο και μόνο για το κέντρο της Αθήνας - lol. Καλά ας φτιάξουν πρώτα την 3G κάλυψη (όπου η Wind είναι άψογη) και μετά το συζητάμε...

Link to comment
Share on other sites

εγώ προσωπικά έφυγα μετά από 12 χρόνια και βρήκα την ηρεμία μου στην Vodafone!

όσα δεν μου είχαν συμβεί 12 χρόνια μου συνέβησαν τον τελευταίο χρόνο!

 

είναι απλά απαράδεκτοι και ερασιτέχνες!

 

και είμαι απόλυτος διότι έχω στοιχεία και τουλάχιστον μετά από 1 χρόνο $$$@@@@ μου ζήτησε κάποιος ένα συγνώμη!

Link to comment
Share on other sites

λίγο πολύ όλοι ****** είναι. απλά η Wind είναι πιο φθηνή σε γενικές γραμμές

 

Και ο μόνος λόγος που μένω ακόμα.

Αν κόψουν τις εκπτώσεις που λένε, τους έχω χαιρετήσει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

λίγο πολύ όλοι ****** είναι. απλά η Wind είναι πιο φθηνή σε γενικές γραμμές

 

Και ο μόνος λόγος που μένω ακόμα.

Αν κόψουν τις εκπτώσεις που λένε, τους έχω χαιρετήσει.

 

ακριβως τα ιδια αισθηματα και για μένα. Δεν πιστευω να κανει το λαθος η wind να κοψει τα πακετα της Q.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...