Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τα μηνύματά μου (sms) από το τηλέφωνο και να τα αποθηκεύσω στον υπολογιστή?

Μέσω του PC-Suite δεν γίνεται, και σε ανάλογο ερώτημά μου στην Sony-Ericsson (στην Ελληνική αντιπροσωπεία) μου απαντήσαν αρνητικά.

Ξέρει κανείς κάποιον τρόπο (είτε ευθύ είτε μέσω κάποιου λογισμικού ή/και hardware)?

 

Ευχαριστώ!

 

σου απάντησα στο techteam που ρώτησες πρώτα:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα έτσι ωστε να μεταφέρω όλες τις φωτογραφίες από το k700i στον υπολογιστή και όχι μία-μία? ΥΓ:Ως μέσο μεταφοράς φωτογραφιών κτλ χρησιμοποιώ τις υπέρυθρες. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα έτσι ωστε να μεταφέρω όλες τις φωτογραφίες από το k700i στον υπολογιστή και όχι μία-μία? ΥΓ:Ως μέσο μεταφοράς φωτογραφιών κτλ χρησιμοποιώ τις υπέρυθρες. Ευχαριστώ

κατεβασε το myphonexplorer το οποιο θα το βρεις εδω και με αυτο μπορεις να κανεις μπακαπ ολο το κινητο σου,επαφες-->μηνυματα--φωτογραφιες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και δοκίμασα χτές το myPhone explorer! Όλα τα λεφτά αυτό το πρόγραμμα!

 

:up: :up: :superman: Το εχω εγκαταστησει σημερα και εχω τρελαθει! Πολυ πιο γρηγορο απο εκεινο που προσφερετε με το CD του Κ700! Και απο το FMA απλα δεν μπορεις να βλεπεις τα μηνυματα μολις ερχονται!! Χρησιμοποιω υπερυθρες και εκπλαγηκα απο την διαφορα σε σχεση με τα αλλα!!!!! :shifty:

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

οντως καμια σχεση με αυτο που περιλαμβανει το Cd του κινητου.και πολυ γρηγορο και πολυ ευχρηστο και δεν μασαει πουθενα,αμεσως βρισκει ολα τα κινητα τα οποια τεσταρα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το myphonexplorer το οποιο θα το βρεις εδω και με αυτο μπορεις να κανεις μπακαπ ολο το κινητο σου,επαφες-->μηνυματα--φωτογραφιες.

 

Παιδιά μπορεί να μου πει κανείς που θα βρω το myphonexplorer να το κατεβάσω από το site που δόθηκε...

 

Από το παραπάνώ site κατεβάζω themes, wallpapers κτλ. βάζοντας στον mozilla το url "wap.lasyk.net", μετά στην φόρμα που βγαίνει βάζω το "wap id" και μετά πατάω το "download" link. Αυτό όμως τώρα δεν δουλεύει...

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

re paidia mporei kapoios na mou pei pou einai ta diamantakia san paixnidi?

oxi to diamonts to exo

thelo to original to elements an thimamai kala

to katebazo alla den paizi an mporei kapoios as mas pei!!!

 

:O :rolleyes:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου πει κανείς που θα βρω το myphonexplorer να το κατεβάσω από το site που δόθηκε...

 

Από το παραπάνώ site κατεβάζω themes, wallpapers κτλ. βάζοντας στον mozilla το url "wap.lasyk.net", μετά στην φόρμα που βγαίνει βάζω το "wap id" και μετά πατάω το "download" link. Αυτό όμως τώρα δεν δουλεύει...

 

 

Καλησπερα.μπες και κατεβασε το my-phone-explorer:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ?ΤΑ ΒΑΖΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΟ ΤΠΤ.ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχάς μη γράφεις με κεφαλαία (είναι σαν να φωνάζεις).

 

Τι αρχεία προσπαθείς να περάσεις και δεν στα κάνει δεκτά;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει κανεις το χαρακτηριστικο Nokia Tune αλλα που στο τελος κανει σαν να χαλαει το κινητο??Αν το εχει καποιας ας μου πει!!!
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προβλημα με το k700. δεν δεχεται αλλα παιχνιδια. τα στελνω αλλα λεει :

 

" η μνημη ειναι πληρης. σβηστε καποιες απο τις εφαρμογες τις επιλογης σας ή κατι τετοιο". στο κινητο ειναι ελευθερα 8 mbs. τι να κανω; στο κινητο υπαρχουν 63 παιχνιδια. δεν πιστευω να υπαρχει καποιο οριο..

Link to comment
Share on other sites

ναι αξιζει να το παρεις.εγω το ειχα αγορασει 400 euro!!

πρωτη φορα κραταω τοσο πολυ καιρο ενα κινητο.ειμαι απολυτα ευχαριστημενος αν και στις αρχες μου εκανε καποια "κολληματακια" τα οποια στην συνεχεια εξαλιφθηκαν..

τωρα στην τιμη που εχει ειναι ευκαιρια!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν ή αν οφείλεται στην έκδοση του λογισμικού μου αλλά ανακάλυψα το εξής bug.

 

Με ενεργοποιημένο το Τ9 αν προσπαθήσω να γράψω σε μήνυμα το Μ'ΑΡΕΣΕΙ δηλαδή αν πατήσω το 5, το 1, το 2, το 7 και το 3 το κινητό κάνει επανεκκίνηση χωρίς να προλάβω να συμπληρώσω όλη τη φράση!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν ή αν οφείλεται στην έκδοση του λογισμικού μου αλλά ανακάλυψα το εξής bug.

 

Με ενεργοποιημένο το Τ9 αν προσπαθήσω να γράψω σε μήνυμα το Μ'ΑΡΕΣΕΙ δηλαδή αν πατήσω το 5, το 1, το 2, το 7 και το 3 το κινητό κάνει επανεκκίνηση χωρίς να προλάβω να συμπληρώσω όλη τη φράση!!!

Μου το εμφάνιζε κι εμένα το πρόβλημα αυτό παλιότερα, αλλά με αναβάθμιση του λογισμικού του εξαλήφθηκε...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στα 170 ευρώ αξίζει να το πάρω?

Για τόσα χρήματα, όχι απλά αξίζει, είναι χρυσή αγορά!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα απο Ζ520i και απο το motorola l6;

Ναι, το Κ700 είναι καλύτερο κι από τα δύο που αναφέρεις! :up:

 

Το Z520 έχει μικρότερης ανάλυσης οθόνη, μόλις 16ΜΒ μνήμη σε σχέση με τα 40ΜΒ του Κ700 και επίσης το Ζ520 δεν έχει ραδιόφωνο. :sorry:

Το μόνο θετικό ίσως είναι το ότι θα μπορείς να το έχεις μαζί σου και στα ταξίδια σου στη λατινική Αμερική αφού υποστιρίζει και άλλη μια επιπλέον συχνότητα... :w00t:

 

To Motorola L6 είναι κατώτερο σε δυνατότητες και τεχνικά χαρακτηριστικά κι από το Ζ520... :down:

Έχει ακόμα χειρότερη οθόνη, ακόμα λιγότερη μνήμη, δεν έχει υπέρυθρες, και το ηχείο του αναπαράγει μόνο 24 κανάλια πολυφωνικών ήχων σε σχέση με τα 40 των προαναφερθέντων μοντέλων της Sony Ericsson... :respect:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

μπορει να βοηθησει καποιος :

υπαρχει προβλημα με το k700. δεν δεχεται αλλα παιχνιδια. τα στελνω αλλα λεει :

 

" η μνημη ειναι πληρης. σβηστε καποιες απο τις εφαρμογες τις επιλογης σας ή κατι τετοιο". στο κινητο ειναι ελευθερα 8 mbs. τι να κανω; στο κινητο υπαρχουν 63 παιχνιδια. δεν πιστευω να υπαρχει καποιο οριο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...