Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τη διάρκεια του βίντεο μπορείς να την αλλάξεις από τις επιλογές στο μενού της φωτογραφικής!εκεί που λέει διάρκεια βίντεο έχεις 2 επιλογές περιορισμένη και απεριόριστη.. εκτός κ αν έχεις φουλάρει τη μνήμη...!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το Κ700 αναφερομαι. Το εχει ενας φίλος και νόμιζα οτι έπαιρνε και μνήμη.

Τις φωτογραφίες τίς έστειλε στο e-mail μου και η ανάλυση τους ηταν 240*320 και ήταν περίπου 10 Kb.Μάλλον πρέπει να εχει επιλέξει την μικρότερη ανάλυση αντι για την αναλυση 640*480.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Για το Κ700 αναφερομαι. Το εχει ενας φίλος και νόμιζα οτι έπαιρνε και μνήμη.

Τις φωτογραφίες τίς έστειλε στο e-mail μου και η ανάλυση τους ηταν 240*320 και ήταν περίπου 10 Kb.Μάλλον πρέπει να εχει επιλέξει την μικρότερη ανάλυση αντι για την αναλυση 640*480.

Το πιο πιθανό είναι αυτό που λες. Ο φίλος σου δεν είχε επιλέξει την 640*480 αλλά την 320*240.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tip: Για να εμφανίζετε την φωτογραφία στην οθόνη για όση ώρα θέλετε χωρίς να τις αλλάζει μόνο του το κινητό, την ώρα που δείχνει την φωτογραφία, πατήστε προς τα μέσα το joystick.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Tip: Για να εμφανίζετε την φωτογραφία στην οθόνη για όση ώρα θέλετε χωρίς να τις αλλάζει μόνο του το κινητό, την ώρα που δείχνει την φωτογραφία, πατήστε προς τα μέσα το joystick.

 

αυτό δεν το έπιασα...!!!! Τι εννοείς?!?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Στην παρουσιαση φωτογραφιων εννοει. Γιατι αν θες να δεις μια φοτο πιο αναλυτικα πατα το κεντρο του Joypad και δεν θα παει στην επομενη....
http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

a ok...!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.Επειδη πειρα το Κ510i και δεν μου απανταει κανεις στις αποριες μου στο θεμα που υπαρχει για το Κ510i ,οποιος μπορει ας μου πει πως αναιβαζεται την ενταση της ειδοποιησης εισερχομενου μυνηματος στο Κ700 μηπως και γινεται το ειδιο και στο δικο μου κινητο. Να πω οτι οταν διαλεγω ηχο ειδοποιησης μηνηματος η ενταση ειναι οκ,αλλα οταν ερχεται μηνημα ακουγεται πολυ χαμηλα.

 

Ευχαριστω και σορρυ που το βαζω σε αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Η ένταση της ειδοποίησης εξαρτάται από την ένταση του ήχου του κινητού. Οπότε αν πας Ρυθμίσεις->Ηχητικές->Ένταση ήχου και ανεβάσεις το επίπεδο του ήχου θα ακούγεται πιο δυνατά και η ειδοποίηση του μηνύματος.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλα λες.

 

Βρεικα πιο ηταν το προβλημα τελικα.Στο κινητο μου ενω εχουν βαλει ηχους με ικανοποιητικη ενταση για τους ηχους κλησεις.Οι ηχοι που ειναι για ειδοποιηση μυνηματος δεν φτανουν πολυ ψηλα σε ενταση.

 

Ξερεις μηπως κανενα site για να καταιβασω ηχους μηνηματα σε καλη ποιοτητα;

Link to comment
Share on other sites

Καλα λες.

 

Βρεικα πιο ηταν το προβλημα τελικα.Στο κινητο μου ενω εχουν βαλει ηχους με ικανοποιητικη ενταση για τους ηχους κλησεις.Οι ηχοι που ειναι για ειδοποιηση μυνηματος δεν φτανουν πολυ ψηλα σε ενταση.

 

Ξερεις μηπως κανενα site για να καταιβασω ηχους μηνηματα σε καλη ποιοτητα;

δεν μπορεις να βαλεις αλλους ηχους στο k700i εκτος απο τους προεγκατεστημενους!.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Μόνο που εδώ είναι το θέμα του Κ700 και ο RAVER δεν πρόσεξε το παραπάνω μήνυμά σου. Μπορείς πάντως να επεξεργαστείς μόνος σου τους ήχους. Υπάρχουν μπόλικα προγράμματα γιαυτό.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ συγγνωμη για το ποστ το παραπανω που δεν :worry: :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το myphone explorer. Έχουμε και εγώ και η γυναίκα μου συσκευές SE (K700, K300) άλλα ένα μόνο υπολογιστή (λάπτοπ). Αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να κρατάει το myphone explorer τα δεδομένα και των δύο τηλεφώνων χωριστά. Διότι μέχρι στιγμής κάθε φορά που συνχρονίζω το δικό μου χάνονται τα δεδομένα της γυναίκας μου και το αντίθετο. Υπάρχει μήπως τρόπος να περάσω δύο φορές το πρόγραμμα στο λάπτοπ; έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην παρουσιαση φωτογραφιων εννοει. Γιατι αν θες να δεις μια φοτο πιο αναλυτικα πατα το κεντρο του Joypad και δεν θα παει στην επομενη....

Αυτό ακριβώς εννοούσα!:lol: :p :shifty: ;) ;) ;)

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το myphone explorer. Έχουμε και εγώ και η γυναίκα μου συσκευές SE (K700, K300) άλλα ένα μόνο υπολογιστή (λάπτοπ). Αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να κρατάει το myphone explorer τα δεδομένα και των δύο τηλεφώνων χωριστά. Διότι μέχρι στιγμής κάθε φορά που συνχρονίζω το δικό μου χάνονται τα δεδομένα της γυναίκας μου και το αντίθετο. Υπάρχει μήπως τρόπος να περάσω δύο φορές το πρόγραμμα στο λάπτοπ; έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

Από όσο ξέρω δεν γίνεται με το myphone explorer. Τα δεδομένα 2 κινητών μπορείς να τα κρατάς στην μνήμη του προγράμματος με το FMA αλλά και με άλλα προγράμματα. (Είπα για το FMA επειδή είναι free). Αυτό που μπορείς να κάνεις με το myphone explorer είναι να κρατήσεις αντίγραφα ασφαλείας και για τα 2 κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το myphone explorer. Έχουμε και εγώ και η γυναίκα μου συσκευές SE (K700, K300) άλλα ένα μόνο υπολογιστή (λάπτοπ). Αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να κρατάει το myphone explorer τα δεδομένα και των δύο τηλεφώνων χωριστά. Διότι μέχρι στιγμής κάθε φορά που συνχρονίζω το δικό μου χάνονται τα δεδομένα της γυναίκας μου και το αντίθετο. Υπάρχει μήπως τρόπος να περάσω δύο φορές το πρόγραμμα στο λάπτοπ; έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

Αν δεν σου κάνει το FMA που είναι εξαιρετικό αλλά διαφορετικό, αυτό που κάνω εγώ είναι απλώς να κρατάω αντίγραφο ασφαλείας και να το φορτώνω κάθε φορά που βάζω το δικό μου. (Αντίστοιχα και η αδερφή μου).

Κάτοχος ενός Huawei U8800 IDEOS X5
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνει το FMA που είναι εξαιρετικό αλλά διαφορετικό, αυτό που κάνω εγώ είναι απλώς να κρατάω αντίγραφο ασφαλείας και να το φορτώνω κάθε φορά που βάζω το δικό μου. (Αντίστοιχα και η αδερφή μου).

Αυτό εννοούσα και εγώ πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις σχετικα με την αναβαθμιση

ποια δεδομενα χανονται οταν γινεται η αναβαθμιση;

ποσο κοστιζει σε καταστημα;

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις σχετικα με την αναβαθμιση

ποια δεδομενα χανονται οταν γινεται η αναβαθμιση;

ποσο κοστιζει σε καταστημα;

Κανονικά τίποτα αλλά πάντα να κάνεις ένα backup για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα πάει κάτι στραβά.

 

Πόσο κάνει μια αναβάθμιση δεν γνωρίζω.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

15 euro κοστιζει μια αναβαθμιση.αλλα με λιγο κλαμα και λιγο πολιτικη μπορεις να την κανεις και δωρεαν!:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

15 euro κοστιζει μια αναβαθμιση.αλλα με λιγο κλαμα και λιγο πολιτικη μπορεις να την κανεις και δωρεαν!:)

Πάνε εκείνες οι εποχές που κάναμε αναβάθμιση εντελώς δωρεάν! Ευτυχώς που τα καινούρια μοντέλα της SE υποστηρίζουν αναβάθμιση μέσω δικτύου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...