Jump to content

Μedia9 - Winamp2.8 -Winamp5 - Sonique - RealPlayer


elteo
 Κοινοποίηση

Ποιόν MP3 player;  

103 members have voted

  1. 1. Ποιόν MP3 player;

    • Winamp 2
      25
    • Winamp 5
      40
    • Windows Media Player 9
      30
    • Sonique Player
      0
    • Real Player
      2
    • Foobar2000
      0
    • MusicMatch
      1
    • Άλλο ( ποιό; )
      5


Recommended Posts

Κατά τη γνώμη μου media player και πολύ λειτουργικός και παίζει τα πάντα αν έχεις και τα κατάλληλα plugins και free όχι σαν μερικά γκουχ γκουχ winamp που ξεπουλήθηκαν. Και για να πω την αλήθεια μου αρέσει και εμφανισιακά πιο πολύ απ'όλους.

Άσε που όλοι φαγώθηκαν με αυτό το θέμα και τα δικαστήρια ένα καλό έκανε και ο bill μες τις τόσες μαλακ***ες του και όλοι να τον φάνε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ctony_a ( 9 Ιούν. 2004 , 16:05)

 

 

Άσε που όλοι φαγώθηκαν με αυτό το θέμα και τα δικαστήρια ένα καλό έκανε και ο bill μες τις τόσες μαλακ***ες του και όλοι να τον φάνε.

 

 

Εγώ πάντως ήμουνα από αυτούς που θέλανε να τους φάνε :p :D

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tzalex (11 Ιούν. 2004 , 01:03)

 

:!: Winamp 5 με MMD3. :!:

 

 

και εγώ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

αλλά με στο winamp3 καθόταν καλύτερα το skin

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xpuser (11 Ιούν. 2004 , 14:27)

 

WINAMP 5 RULEZZ. Dokimaste na anaparagete ena arxeio me media player kai ena me winamp kai deite oti ksekina pio grigora apo to winamp

 

 

e, kai?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xpuser (11 Ιούν. 2004 , 16:27)

 

WINAMP 5 RULEZZ. Dokimaste na anaparagete ena arxeio me media player kai ena me winamp kai deite oti ksekina pio grigora apo to winamp

 

 

Emena o WMP anoigei akariaia eno o winamp argei toulahiston 5 defterolepta.

Ti paei na pei afto?

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

nai omws re paidia me tiw epiloges toy wmp gia srs einai san na allazei teleiws o hxos...na ginetai pio mpasos poio poiotikos...den kserw alla moy akoygetai pio wraios...

parola ayta to winamp 5 einai koryfh...h eyxrhstia se olo ths to megaleio!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψηφίζω «Άλλο» και συγκεκριμένα το JetAudio. Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε... :D Δεν έχει τα άπειρα skins των υπολοίπων αλλά πιστεύω ότι είναι το πιο εύκολο στη χρήση. :happy:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Winamp 2.κατι(δεν 8υμαμαι ακριβως πιο) για MP3 και WMP για DIVX ταινιούλες. Πάντως το Winamp είναι το μονο προγραμμα που τρέχει συνέχεια οσο ειναι ανοιχτο το ΠΙ-ΣΙ.
Link to comment
Share on other sites

J. River Media Jukebox/Center. Είναι το μόνο με το οποίο μπορώ να χειριστώ αξιοπρεπώς 45Κ+ MP3. Όπου αξιοπρέπεια (μεταξύ άλλων): σοβαρό περιβάλλον εργασίας (δυστυχώς στο MC 9 & 10 δεν απενεργοποιούνται τα «skins»), ταχύτητα στην αναζήτηση και στη λειτουργία του προγράμματος και πληθώρα δυνατοτήτων. Το χρησιμοποιώ ανελλιπώς από το 2000 και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους ασχολούνται σοβαρά με το «άθλημα». Εναλλακτικά: MediaMonkey 2.x και Helium2. Τα άλλα είναι σχεδόν παιδικά.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios (11 Ιούν. 2004 , 22:50)

 

Εγώ ψηφίζω «Άλλο» και συγκεκριμένα το JetAudio. Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε... :D Δεν έχει τα άπειρα skins των υπολοίπων αλλά πιστεύω ότι είναι το πιο εύκολο στη χρήση. :happy:

 

Το δοκιμασα.

Βαρυ και αργο... Εχω μια playlist με 160 ωρες μουσικη και εκανε ποση ωρα να τη φορτωσει.

Οχι ακριβως και τοσο ευκολο στην χρηση. Με την πρωτη φορα που το ειδα τρομαξα. (Δεν ειναι και winamp 2.91 ) :D .

Γενικα η πρωτη επαφη με το προγραμμα μου φωναζε "Απεγκατεστησε το!".

Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkantemis (13 Αύγ. 2004 , 14:33)

 

Το δοκιμασα.

Βαρυ και αργο... Εχω μια playlist με 160 ωρες μουσικη και εκανε ποση ωρα να τη φορτωσει.

Οχι ακριβως και τοσο ευκολο στην χρηση. Με την πρωτη φορα που το ειδα τρομαξα. (Δεν ειναι και winamp 2.91 ) :D .

Γενικα η πρωτη επαφη με το προγραμμα μου φωναζε "Απεγκατεστησε το!".

Sorry.

 

Την δεύτερη φορά που άνοιξες το πρόγραμμα όμως (αν το δοκίμασες) δεν νομίζω να έκανε τόσο χρόνο. Εμένα playlist με 410 κομμάτια μου ανοίγει σε κάτω από δευτερόλεπτο, οπότε τα δικά σου - πόσα κομάτια είναι 160 ώρες; - δεν πρέπει να κάνει πολύ περισσότερο.

 

Αλήθεια, τι το δύσκολο βρήκες στην χρήση;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios (13 Αύγ. 2004 , 15:17)

 

Την δεύτερη φορά που άνοιξες το πρόγραμμα όμως (αν το δοκίμασες) δεν νομίζω να έκανε τόσο χρόνο. Εμένα playlist με 410 κομμάτια μου ανοίγει σε κάτω από δευτερόλεπτο, οπότε τα δικά σου - πόσα κομάτια είναι 160 ώρες; - δεν πρέπει να κάνει πολύ περισσότερο.

 

Αλήθεια, τι το δύσκολο βρήκες στην χρήση;

 

 

Λοιπον, το ξαναδοκιμασα.

Οντως η δευτερη φορα που το ανοιξα η εκκινηση του προγραμματος ηταν αρκετα πιο γρηγορη...

 

Αλλα... Ανοιγω την playlist που λεω (2000 τραγουδια). Με το jetaudio ANOIXTO ηθελε 45 δευτερολεπτα!!!

Την ιδια playlist με το winamp κλειστο ηθελε 1 δευτερολεπτο για να ανοιξει και το winamp και την playlist....

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, αν μιλάμε για τέτοιες διαφορές, έχεις απόλυτο δίκιο. Περίεργο μου φαίνεται πάντως. Ίσως γιατί το JetAudio ψάχνει για τις πληροφορίες (π.χ. ID tags) των MP3 πρίν τα παίξει, αντίθετα με το winamp που τις «σηκώνει» όταν ξεκινάει το παίξιμο του εκάστοτε κοματιού.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

RealPlayer 10

υπάρχει και σε linux και είναι ότι πρέπει για κάθε είδους αρχείο

ο μόνος media player που θα αγόραζα

επίσης βασίζεται στον HelixPlayer ο οποίος είναι open-source

 

τώρα ξεκίνησα να χρησιμοποιώ τον VideoLanPlayer (επειδή είναι open-source και cross-platform)

We apologize for the inconvenience
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...