Jump to content

Cosmote λεπτό-προς-λεπτό


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 182
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaf123 (30 Ιούν. 2004 , 13:39)

 

καλημερα...οταν κερδισεις σου ερχεται mail μετα απο μια βδομαδα????

 

Όχι,δεν σου έρχεται email απλά λαμβάνεις ένα sms που λέει ότι τα 30ευρώ θα προστεθούν στο λογαριασμό σου. Βtw σήμερα κέρδισα άλλες 2 φορές...150 ευρώπουλα δεν είναι κι άσχημα! :D Καλή τύχη σε όλους παιδιά!Υπάρχουν λεφτά για όλους !!!!!!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΤΡΟΠΟ!

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΠΑΛΙ?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 ( 3 Ιούλ. 2004 , 19:31)

 

ΡΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΤΡΟΠΟ!

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΠΑΛΙ?

 

Αχ βρε φιλενάδα,μακάρι να μπορούσα να σου πω τη μαγική συνταγή!Πολύ απλά είναι θέμα τύχης!Χτες ξανακέρδισα πάλι(συνολικά 6φορές αυτή τη βδομάδα)αλλά τώρα βαρέθηκα και θα ξαναστείλω αργότερα..Το καλό που πιστεύω εγώ ότι με βοήθησε είναι ότι είμαι πολύ κοντά στην κεραία και έχω καμπάνα σήμα!Όταν παίζω από το σπίτι μου που δεν έχω καλό σήμα, δεν κερδίζω αλλά στη δουλειά που είμαι απέναντι από κεραία κερδίζω..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaf123 ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:04)

 

καλησπερα..εχει κανενας συνδεση που παιζει στον διαγωνισμο???....τα τριαντα ευρω ειναι χωρις φ.π.α ή με φ.π.α.???

 

Τα 30 ευρω είναι καθαρά,με φπα και θα σου αφαιρεθουν από τον επομενο λογαριασμό.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθε ο λογαριασμος προχτες και τα 30 ευρω ειναι χωρισ φπα. συγκεκριμενα εγω ειχα κερδισει 60 ευρω και οταν μου τα αφαιρεσε εγραφε στον λογαριασμο :

κερδη απο λεπτο προσ λεπτο 60 ευρω - φπα 18% 11 ευρω - τελικο ποσο 71 ευρω..

αυτα τα 71 ευρω τα αφαιρεσε απο το συνολικο λογαριασμο...

αυτα!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως που χω κοσμοκάρτα έχω κανονικά 210 ευρω χωρίς να μου αφαιρεσουν φπα!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

to thema einai na soy prosthesoyn oxi na soy afairesoyn...

eixa kerdisei 2 30aria dld 60 eyrw sinolika

mazi me to fpa pige omws to poso 71 kai anti na moy afairesoyn apo to synolo toy logariasmoy 60 moy afairesan 71.

katalaves?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξανακέρδισα !!!!!!!όλε 90 ε !!κ 2000 περιπου συμμετοχες

:D :D

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

ολε ξανακερδισα και εγω χτες!!!!!!!!!!

6160 συμμετοχες και 180 ευρω συνολικα απο την αρχη του παιχνιδιου(αν θυμαμαι καλα)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 ( 8 Ιούλ. 2004 , 14:38)

 

ολε ξανακερδισα και εγω χτες!!!!!!!!!!

6160 συμμετοχες και 180 ευρω συνολικα απο την αρχη του παιχνιδιου(αν θυμαμαι καλα)

 

Καλά εσύ κοπέλα μου έχεις κάνει περιούσια . άσε που σε βλέπω κ με προίκα σπίτι 200000 ευρώ ;)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

kalo tha itan an itan & alithino....

nai mono poy ama to kerdiseis ayto to spiti meta den se simferei...

exeis na plirwseis eforia!!!!!!!?? ooyyooyoyoy...

opote kales kai oi symmetoxes...

emena me endiaferei kanenas dwrean xronos mexri to 2008....

kai stin xeiroteri kana 30ari giati twra exw kai exoda poy to eteron imisi leipei ekdromi polwnia...(katarameno roaming....xrewneis & aytoys poy kaloyn & aytoys poy dexontai klisi...oust!!)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Να σο πω κ εγώ θα ήθελα δωρεάν χρόνο μέχρι το 2008 αλλά ...δεν με χαλάει κ το 30αρι κάθε φορά...

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

εδω οι καλοι τζογαδοροι............

ρε παιδια εγω δυσκολευομαι να κερδισω...

βλεπω ονοματα στις λιστες 5 και εξι φορες συνεχομενα...

χαθηκε ο κοσμος να κερδισουμε κ εμεις....

εγω εχω καταφερει σε μια μερα να κερδισω 2 φορες...μονο αυτΟ!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...σημερα αρχισε ενας εξτρα διαγωνισμος...αυτος που στελνει τα πιο πολλα sms κερδιζει 100 ευρω(οι πεντε πρωτοι),μου ηρθε ενα μυνημα πριν απο λιγο και λεει οτι ο πρωτος εστειλε 548 sms σημερα...ρε ποιον δουλευουν????ακου εκει 548 και χωρις ονομα.....μουφα μεγαλη μου φαινεται το πραγμα....πολυ εξυπνοι αυτοι στην cosmote...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SHARP-TQ-GX10/1.1gr Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.1.0.6.1.105 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από zaf123

καλησπερα...σημερα αρχισε ενας εξτρα διαγωνισμος...αυτος που στελνει τα πιο πολλα sms κερδιζει 100 ευρω(οι πεντε πρωτοι),μου ηρθε ενα μυνημα πριν απο λιγο και λεει οτι ο πρωτος εστειλε 548 sms σημερα...ρε ποιον δουλευουν????ακου εκει 548 και χωρις ονομα.....μουφα μεγαλη μου φαινεται το πραγμα....πολυ εξυπνοι αυτοι στην cosmote...

 

548?????xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

posa mnm esteile????????

re tha mas trelanoyn....

mas koroideyoyn kai to wraio einai oti ta pisteyoyme!!!!!!!!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,οποιος επαιξε εχθες θα πρεπει να του ηρθε αυτο το μυνημα γυρω στις 20.10......ο πρωτος ειχε 586 και οχι 548 και ο τελευταιος ειχε 300 και κατι...δηλαδη να ξοδευψεις 200 και κατι ευρω για να παρεις 100(μιλαω για τον τελευταιο)...καλα μας δουλευουν.....
Link to comment
Share on other sites

paidia emena mou fenetai moufa i ipothesi dioti 5 fores vgika 2os leei kai kala kai 5-6 fores 15,73,97....fantastite pelatia.Ena lepto apo 0.60+fpa x M.O. 50xriste 30e+fpa alla otan itan 95 i mia alli fora 207?
Link to comment
Share on other sites

μουφα δεν ειναι τα 30 ευρω...αυτο το καινουργιο ειναι μουφα.....οταν σε καθε λεπτο στελνονται 100 μυνηματα(70 ευρω)τα 30 ευρω που δινουν δεν ειναι τιποτα....εχω κερδισει αρκετες φορες(γυρω στις 15)αλλα ειμαι λιγο πιο πανω απο τα λεφτα μου....ειναι καθαρα τζογος.....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaf123 (14 Ιούλ. 2004 , 18:05)

 

μουφα δεν ειναι τα 30 ευρω...αυτο το καινουργιο ειναι μουφα.....οταν σε καθε λεπτο στελνονται 100 μυνηματα(70 ευρω)τα 30 ευρω που δινουν δεν ειναι τιποτα....εχω κερδισει αρκετες φορες(γυρω στις 15)αλλα ειμαι λιγο πιο πανω απο τα λεφτα μου....ειναι καθαρα τζογος.....

 

Συμφωνω απολυτα!Ειναι τζόγος το παιχνιδάκι γι αυτο και γω σταμάτησα στα 150 ευρώ κερδος(καθαρά περίπου στα 100 ευρω κέρδισα).Μην ειμαστε και πλεονεκτες.... :lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κερδισει συνολικα απο την αρχη 11 φορες...

και εχω 9.160 συμμετοχες..

οσο γι'αυτους που λεει οτι κερδιζουν γιατι δεν αναγραφουν τα ονοματα των 5 νικητων των 100 ευρω?μηπως ειναι μουφα?

ενω τους νικητες των 30 να που τους γραφουν.?

ρε τους ψευτες!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...