Jump to content

Συνδρομητική Τηλεόραση


StandArd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εθνική όπως πάντα θα την μεταδίδουν ελεύθερα κανάλια για να μπορεί να την βλέπει ο κόσμος και αυτό είναι το σωστό . Δεν νομίζω να την έχει κάποιο συνδρομητικό κανάλι . Αν γίνει κάτι τέτοιο στο μέλλον δεν θα έχει ξανασυμβεί στα ελληνικά δεδομένα
Έγινε όμως φέτος άλλα σε παράλληλη μετάδοση με τον ΟΤΕ-TV στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Εθνικών Ομάδων , μάλιστα αν θυμάμαι καλά τα πρώτα παιχνίδια της Εθνικής Ελλάδος ο antenna δεν τα είχε μεταδώσει.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 188
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έγινε όμως φέτος άλλα σε παράλληλη μετάδοση με τον ΟΤΕ-TV στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Εθνικών Ομάδων , μάλιστα αν θυμάμαι καλά τα πρώτα παιχνίδια της Εθνικής Ελλάδος ο antenna δεν τα είχε μεταδώσει.

Της εθνικης τα ειχε μεταδοσει ολα ο ant1,απλως τα μετεδιδε λιγο κουτσουρεμενα αφου στα time out και στις διακοπες διεκοπτε για διαφημισεις και

αργουσε να επιστρεψει στην μεταδοση με αποτελεσμα να χανονται καποιες φασεις και καποια καλαθια.

Link to comment
Share on other sites

Την είδα πάντως την Εθνική Ομάδα Μπάσκετ στον ΟΤΕ παιδιά σε γνωστούς, ας μην ξεχνάμε ότι ο ΟΤΕ σαν νέο συνδρομητικό κανάλι τα έχει πάει πόλι καλά από τον γίγαντα nova.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Την είδα πάντως την Εθνική Ομάδα Μπάσκετ στον ΟΤΕ παιδιά σε γνωστούς, ας μην ξεχνάμε ότι ο ΟΤΕ σαν νέο συνδρομητικό κανάλι τα έχει πάει πόλι καλά από τον γίγαντα nova.

 

η nova έχει μεγαλό πλεονέκτημα στις ταινίες καθώς έχει προβολή καινούργιων ταινιών με υπηρεσία on demand δωρεάν ενώ ο οτε έχει στις καινούργιες ταινίες με επιπλέον χρέωση ανα ταινία όπως και το hol tv .

Link to comment
Share on other sites

η nova έχει μεγαλό πλεονέκτημα στις ταινίες καθώς έχει προβολή καινούργιων ταινιών με υπηρεσία on demand δωρεάν ενώ ο οτε έχει στις καινούργιες ταινίες με επιπλέον χρέωση ανα ταινία όπως και το hol tv .
Nova3play έχω και δεν διαφωνώ με αυτά που λες εγώ μίλησα για την Εθνική Ομάδα. Είναι ανάλογα με το τι θες αν θες κινηματογραφικά Nova, ενώ αν θες αθλητικά ΟΤΕ. Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Nova3play έχω και δεν διαφωνώ με αυτά που λες εγώ μίλησα για την Εθνική Ομάδα. Είναι ανάλογα με το τι θες αν θες κινηματογραφικά Nova, ενώ αν θες αθλητικά ΟΤΕ.

 

στα αθλητικά προτιμώ τη nova που έχει όλα τα ελληνικά πρωταθλήματα και έχει τις μεγαλύτερες διοργανώσεις chl, euroleague κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

στα αθλητικά προτιμώ τη nova που έχει όλα τα ελληνικά πρωταθλήματα και έχει τις μεγαλύτερες διοργανώσεις chl, euroleague κ.τ.λ.
Να τα έδειχνε καλά θα ήταν αυτό που έχει μεταδώσει φέτος είναι super league και voley league και είχε μεταδώσει φέτος 2 αγώνες της basket league την εβδομάδα επιτρεπότανε αυτό το πράγμα αν ήταν να βλέπω μονάχα ποδόσφαιρο πήγαινα στον ΟΤΕ που έχει και καλύτερο πρόγραμμα αλλά θέλω ποδόσφαιρο η καλαθοσφαίριση στα αθλητικά να βλέπω. Όχι ποδόσφαιρο η πετοσφαίριση . Δεν έβαζα μονάχα τα κινηματογραφικά καλύτερα ποίο φθηνό θα ήταν ,από το full pack.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Να τα έδειχνε καλά θα ήταν αυτό που έχει μεταδώσει φέτος είναι super league και voley league και είχε μεταδώσει φέτος 2 αγώνες της basket league την εβδομάδα επιτρεπότανε αυτό το πράγμα αν ήταν να βλέπω μονάχα ποδόσφαιρο πήγαινα στον ΟΤΕ που έχει και καλύτερο πρόγραμμα αλλά θέλω ποδόσφαιρο η καλαθοσφαίριση στα αθλητικά να βλέπω. Όχι ποδόσφαιρο η πετοσφαίριση . Δεν έβαζα μονάχα τα κινηματογραφικά καλύτερα ποίο φθηνό θα ήταν ,από το full pack.

 

προφανώς είσαι από τους ελάχιστους που δεν υποστηρίζεις κάποια ομάδα . εγώ πάντως φέτος είδα όλα τα παιχνίδια της ομάδας και σε μπασκετ και σε ποδόσφαιρο στη nova και για αυτό άλλωστε προτίμησα τη nova

Link to comment
Share on other sites

χίλιες φορές καλύτερα το αγγλικό και το ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου πάρα το Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου άλλη απόλαυση, χίλιες φορές καλύτερα η Basket league και Ευρωπαϊκές διοργανώσεις από το ΝΒΑ και Ρωσικό είναι ανάλογα με το τι θες . Εγώ είχα χαρά ότι θα ευχαριστηθώ καλαθοσφαίριση φέτος αλλά με την χαρά έμεινα πάλη καλά που υπήρχαν τα play off και οι Ευρωπαϊκές διοργανώσεις καθώς είδα λίγο καλαθοσφαίριση.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

άλλη η απόλαυση να βλέπεις την ομάδα σου στην ελλάδα και άλλη απόλαυση να βλέπεις champions league . Δεν συγκρίνονται

το champions league είναι η καλύτερη διοργάνωση και απρόβλεπτο και παίζουν οι καλύτερες ομάδες της ευρώπης που τα δίνουν όλα για τη νίκη και έχουν και κίνητρο χρηματικό γιατί με κάθε νίκη κερδίζουν λεφτά οι ομάδες και έτσι παίζουν και καλύτερο ποδόσφαιρο από ότι στις εγχώριες διοργανώσεις τους που μερικές φορές είναι αδιάφορες και δεν παίζουν καλό ποδόσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

πάντως σίγα- σίγα σβήνει η Ελεύθερη τηλεόραση από παντού έτσι όλο και περισσότερο τηλεοπτικό περιεχόμενο βάζει η συνδρομητική τηλεόραση. Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

η nova έβγαλε και μια καινούργια προσφορά http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=7280 που κάνει δώρο tablet . με nova go και tablet είναι μια χαρά προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Τώρα με τον ανταγωνισμό όλο πρόσφορες βγάζουν κέδροι πρέπει να πετύχουν, ώστε να πάρουν καμία διοργάνωση καθώς τώρα υπάρχει και ο ΟΤΕ που καραδοκεί. Όπως είχαν το 2012 μην έτσι και το 2014. Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

η nova έβγαλε και μια καινούργια προσφορά http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=7280 που κάνει δώρο tablet . με nova go και tablet είναι μια χαρά προσφορά

 

πολύ καλή προσφορά γιατί ουσιατικά με το δώρο tablet μπορεί να έχει την υπηρεσία nova go εντελώς δωρεάν χωρίς να να αναγκαστεί να αγοράσει ένα tablet

Link to comment
Share on other sites

το tablet που δίνει δώρο η forthnet τη δουλειά του την κάνει μαι χαρά και είναι βολικό με οθόνη 7 ίντσες για να έχει όποιος θέλει και nova go για να βλέπει ότι θέλει σε όποιο σημείο και αν είναι
Link to comment
Share on other sites

Τώρα με τον ανταγωνισμό όλο πρόσφορες βγάζουν κέδροι πρέπει να πετύχουν, ώστε να πάρουν καμία διοργάνωση καθώς τώρα υπάρχει και ο ΟΤΕ που καραδοκεί. Όπως είχαν το 2012 μην έτσι και το 2014.

 

Ποιοι κεδροι?Τα δεντρα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κέρδη εννοεί.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Η forthnet σε ποιους ανήκει ξέρουμε η ακόμα είναι μυστήριο?
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

δεν κολλάει αυτό :lol: για να έχει το όνομα forthnet ανήκει στη forthnet :lol:
:help:Δεν διάβασες προηγούμενα θέματα ε. κοιτά εδώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης διάβασα στο capital ότι η nova 500,000 συνδρομητές στην συνδρομητική τηλεόραση και 1,100,000 στην τηλεφωνεία αν ισχύουν τα νούμερα δεν πτωχεύει με καμία δύναμη . Άλλα ο ΟΤΕ της τα έχει πάρει όλα. Για ποίο λόγω? Ότι θέλει ο ΟΤΕ το κτυπάει, ενώ έπρεπε να γίνεται το αντιθέτω.

Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

:help:Δεν διάβασες προηγούμενα θέματα ε. κοιτά εδώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης διάβασα στο capital ότι η nova 500,000 συνδρομητές στην συνδρομητική τηλεόραση και 1,100,000 στην τηλεφωνεία αν ισχύουν τα νούμερα δεν πτωχεύει με καμία δύναμη . Άλλα ο ΟΤΕ της τα έχει πάρει όλα. Για ποίο λόγω? Ότι θέλει ο ΟΤΕ το κτυπάει, ενώ έπρεπε να γίνεται το αντιθέτω.

 

και εγώ άκουσα κάπου ότι η Caterpillar έβγαλε νέα μπουλντόζα με όνομα οτε δυνατό μηχάνημα περνάει και τα σαρώνει όλα, για εξήγησε τι κατάφερε και πήρε ο οτε από την Nova, μήπως εννοείς τα αθλητικά γιατί και champions league,euroleague,basket league άκουσα και εγώ ότι πλέον δεν τα παρακολουθεί κανένας και όλοι οι Έλληνες βλέπουν Ιταλία

Για ταινίες άστο οι πρεμιέρες πλέον των ταινιών που έχει η Nova δεν αξίζουν, καλύτερα να δεις μια κλασική π.χ το casablanca που έχει και νόημα, τώρα γιατί την προτιμάει ο κόσμος είναι ανεξήγητο, βέβαια εδώ βγάλαμε τον Μπεο με την πρώτη, τι περιμένεις μετά

Link to comment
Share on other sites

και εγώ άκουσα κάπου ότι η Caterpillar έβγαλε νέα μπουλντόζα με όνομα οτε δυνατό μηχάνημα περνάει και τα σαρώνει όλα, για εξήγησε τι κατάφερε και πήρε ο οτε από την Nova, μήπως εννοείς τα αθλητικά γιατί και champions league,euroleague,basket league άκουσα και εγώ ότι πλέον δεν τα παρακολουθεί κανένας και όλοι οι Έλληνες βλέπουν Ιταλία

Για ταινίες άστο οι πρεμιέρες πλέον των ταινιών που έχει η Nova δεν αξίζουν, καλύτερα να δεις μια κλασική π.χ το casablanca που έχει και νόημα, τώρα γιατί την προτιμάει ο κόσμος είναι ανεξήγητο, βέβαια εδώ βγάλαμε τον Μπεο με την πρώτη, τι περιμένεις μετά

Μονάχα από οικονομικής απόψεως εξηγείται ότι ίσως να είναι η ποίο φθηνή. Στα αθλητικά είναι έτσι ακριβώς οπός τα λες αν και εγώ αρχίζω να πιστεύω ότι η Ελληνές περνούν περισσότερο κινηματογραφικά κανάλια καθώς εκεί κάνει την διάφορα, το βλέπω από όλους τους γνωστούς που έχουν nova3play. Αυτό που είναι ανεξήγητο είναι:

  1. πως ο πρώτος δεν μπορεί να κτυπήσει τον δεύτερο και
  2. πως τα κατάφερε πάλη ο ΟΤΕ να είναι ακριβότερος στα συνδυαστικά του πακέτα ενώ το OTE-tv είναι φθηνότερο σαν σκέτη συνδρομητική τηλεόραση.

Αυτό δεν το έχω καταλάβει.

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Μονάχα από οικονομικής απόψεως εξηγείται ότι ίσως να είναι η ποίο φθηνή. Στα αθλητικά είναι έτσι ακριβώς οπός τα λες αν και εγώ αρχίζω να πιστεύω ότι η Ελληνές περνούν περισσότερο κινηματογραφικά κανάλια καθώς εκεί κάνει την διάφορα, το βλέπω από όλους τους γνωστούς που έχουν nova3play. Αυτό που είναι ανεξήγητο είναι:

  1. πως ο πρώτος δεν μπορεί να κτυπήσει τον δεύτερο και
  2. πως τα κατάφερε πάλη ο ΟΤΕ να είναι ακριβότερος στα συνδυαστικά του πακέτα ενώ το OTE-tv είναι φθηνότερο σαν σκέτη συνδρομητική τηλεόραση.

Αυτό δεν το έχω καταλάβει.

 

σωστά τα λες το nova 3play απο οικονομικής απόψεως είναι πιο φθηνό και για αυτό οι περισσότεροι επιλέγουν nova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...