Jump to content

Έχετε κάνει ποτέ σχέση μέσα από το chat; Πείτε την ιστορία σας!


brutus85
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποια περίοδο έκανα αρκετό chat αλλα μόνο με ξένες,ίσως για να ικανοποιήσω τις κοσμοπολίτικες τάσεις μου :p

Οι εμπειρίες μου ήταν καλές και μετά απο επιλογή των ξένων φίλων μου, είχαμε καλές συζητήσεις.

Το επιστέγασμα των προσπαθειών μου για προσέγγιση των λαών ήταν να έρθει να με γνωρίσει απο κοντά μία κοπέλα απο Κολομβία. Εκατσε ένα μήνα και περάσαμε πολύ καλά,γενικά έγινε της "κόκας" :cool:

Είχα και κάτι άλλες ψιλοιστοριούλες,η φάση είναι οτι ποτέ δεν το κυνήγησα ερωτικά και ίσως γι αυτό μου βγαίναν κάποιες επιτυχίες!!!

Ως αναφορά την εξωτερική εμφάνιση,φυσικά δεν είναι όλοι και όλες μοντέλα,αλλά τουλάχιστον πάντα προσπάθησα να μην προσβάλω κανέναν για τον λόγο αυτό.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Έχω βγεί αρκετές φορές απο τσάτ.

Μερικές θα μου μείνουν αλλησμόνητες.

Με την αδελφή γνωστής ηθοποιού,που δεν είχε δίκη της προσωπικότητα και μιλούσε συνέχεια για την δουλεία της αδελφής της. :wacko:

Με την τεραστίων διαστάσεων γιατρό,που μιλούσε συνέχεια στο κινήτο,είχε για νονό πρώην πρωθυπουργό και ήθελε να χαλάει τουλάχιστον 1.000.000 δραχμές για ψώνια τον μήνα.Σε διάσταση με γιατρό,που είχε σχεδόν τα διπλά της χρόνια. :blink:

Με την ψυχοπαθή,που έψαχνέ γκόμενο για να μην αυτοκτονήσει. :cry:

Με τον θυληκό Γίωργο Δώνη,που last year ήταν μου_αρα. :mad:

Με την παράνομη (λογοδοσμένη) απο την Θεσσαλονίκη (καλή ευκαιρία για ταξίδι) :whistle:

 

Παρ'όλα αυτά,πάντα έχει πλάκα και πάντα μ'αρεσει να βγαίνω απο τσατ.

Εκτός απο την Σαλονικία,που πέρασα φανταστικά όλον τον καιρό μαζί της,η τωρινή μου κοπέλα είναι απο τσατ και περνάμε τέλεια... :o :D :o :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

Λάθος,φιλενάδα! :cool:

Όλες αυτές οι περιπτώσεις συνέβησαν σε χρονικό διάστημα πάνω απο τρία χρόνια.Δεν είμαι καθόλου κολλημένος με το τσάτ.Κυρίως έκανα στην δουλεία επειδή βαρίομουν.Απλός προσπαθούσα να πω πως όλα μπορεί να σου τύχουν μέσω τσατ. :alien:

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

elhia:

Υπάρχουν άτομα που δεν είναι άσχημα αλλά και πάλι δεν έχουν αυτοπεποίθηση!! Αλλά εσύ πριν δεν αναφέρθηκες στο αν οι όμορφες γυναίκες ασχολούνται πολύ ή λίγο με τα pc αλλα αν ασχολούνται γενικά ή όχι. Κατά την γνώμη μου πάντως στο εξωτερικό το ποσοστό των γυναικών που ασχολούνται με το pc όχι μόνο για δουλειά αλλά και στον ελεύθερο χρόνο τους είναι πολύ μεγαλύτερο απο το αντίστοιχο ποσοστό στην Ελλάδα. Επειδή οι υπολογιστές μπήκαν στις ζωές τους αρκετά νωρίτερα απ'οτι στις δικές μας. Ελπίζω αυτο κατα την γνώμη σου να μην σημαίνει οτι οι Ελληνίδες ειναι πιο όμορφες αλλά οτι είναι λίγο "τούβλα" (ελπίζω αυτο να είναι προσωρινό) και ακόμα και να ήθελαν να ασχοληθούν, δεν μπορούν γιατί δεν ξέρουν ούτε τα βασικά απο ένα pc!!

 

Δεν διαφωνώ υπάρχουν και πανέμορφοι άνθρωποι χωρίς αυτοπεποίθηση. Για την μάζα μίλησα.

Το αν ασχολούνται γενικά ή όχι έχει μεγάλη σχέση με αυτό που είπα.

Ισχύει αυτό που λες για το εξωτερικό. Άλλο όμως οι Ελληνίδες και άλλο οι Αγγλίδες, Γαλλίδες, Σουηδέζες κλπ από ψυχολογικής πλευράς. Όπως και να το κάνουμε είμαστε πιο "ανοιχτός" λαός γενικότερα.

Πάντως όπως είπα και στο πρώτο post ο αριθμός ολοένα και θα αυξάνεται με τον καιρό. Φυσική ροπή...

 

alfa 156:

Ευτυχώς που σε λίγα χρόνια θα είναι καλύτερα τα πράγματα, για να να μπορούμε να κάνουμε σχέσεις μέσα από τον υπολογιστή...

 

Τι λετε ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;

Συνέλθετεεεεεεεεεε

 

:blink:

Η ένστασή σου;

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως!

Τα παντα μπορει να τυχουν!Μπορει να πας μια μερα να σκοτωσεις την ωρα σου και να βγεις παντρεμενος! :lol:

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (29 Μάι. 2004 , 01:03)

 

Δεν διαφωνώ υπάρχουν και πανέμορφοι άνθρωποι χωρίς αυτοπεποίθηση. Για την μάζα μίλησα.

Το αν ασχολούνται γενικά ή όχι έχει μεγάλη σχέση με αυτό που είπα.

Ισχύει αυτό που λες για το εξωτερικό. Άλλο όμως οι Ελληνίδες και άλλο οι Αγγλίδες, Γαλλίδες, Σουηδέζες κλπ από ψυχολογικής πλευράς. Όπως και να το κάνουμε είμαστε πιο "ανοιχτός" λαός γενικότερα.

Πάντως όπως είπα και στο πρώτο post ο αριθμός ολοένα και θα αυξάνεται με τον καιρό. Φυσική ροπή...

 

 

 

Πολύ ωραία νομίζω οτι το λύσαμε το θέμα. :D

Link to comment
Share on other sites

kata to average sta chat room mpainoun oloi oi pikramenoi pou psaxnoun na broun ton erwta ths zwhs tous h na kanoun sxesh!

den lew oti uparxoun kai periptwseis pou tuxainei kai briskeis kati kalo... alla auto einai 1 sto dis.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Lospsi (29 Μάι. 2004 , 20:54)

 

kata to average sta chat room mpainoun oloi oi pikramenoi pou psaxnoun na broun ton erwta ths zwhs tous h na kanoun sxesh!

den lew oti uparxoun kai periptwseis pou tuxainei kai briskeis kati kalo... alla auto einai 1 sto dis.

 

dld an se do kamia mera se kana chat shmainei oti psaxneis gia sxesh etsi?h oti eisai pikramenos...h oti pikra8hkes kai psaxneis sxesh... :wacko:

paidia as mhn ta isopedonoume ola...yparxoun atoma pou mpainoun sta chat gia na perasoun kapos thn ora tous...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

άσχετο αλλά τώρα μου έρχεται στο μυαλό μια εποχή που έμπαινα σε ένα chat-room και ανατρίχιαζα μόνο και μόνο στην ιδέα που μίλαγα σε ένα συμπατριώτη/συμπατριώτισά μας στο εξωτερικό!

Εγώ έχω καταλάβει ότι το νετ μας φέρνει πιο κοντά... τους υγιείς σκεπτόμενους ανθρώπους βέβαια! και όχι τον κάθε λογής ανωμαλιάρη

Πραγματικά φίλε έγραψες...

Τα θερμά μου συγχαρητήρια :)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (antonis_wrx_over_gprs: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pote den exw mpei sto chat me skopo na vrw kopela.Oles lene oti einai 8ees,opws 8a h8elan na einai k sto telos prokuptei kanenas free-willy h kanenas xlimitzouras pou kanei plaka!Giati na mpeis se auth thn diadikasia?Toso duskolo einai na vreis kopela me ton palio kalo tropo? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (29 Μάι. 2004 , 19:02)

 

dld an se do kamia mera se kana chat shmainei oti psaxneis gia sxesh etsi?h oti eisai pikramenos...h oti pikra8hkes kai psaxneis sxesh... :wacko:

paidia as mhn ta isopedonoume ola...yparxoun atoma pou mpainoun sta chat gia na perasoun kapos thn ora tous...

 

 

to na me deis se chat ligaki duskolo twra pia... :p

 

to na kaneis chat me kapoio atomo pou den to ksereis mono kai mono gia na peraseis thn wra sou einai katanohto. alla to 8ema milaei gia sxesh apo xhat kai oxi oti apla mpainw sto chat gia na perasw thn wra mou...

 

auta...

Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι θεμα προοπτικης και του τι ζητας στο ενα τσατ ρουμ και γενικα πως περνας εκει μεσα... αμα ψαχνεσαι να βρεις τον/ην τελειο/α γκομενο/α τοτε μαλλον φολα θα βρεις.. αλλα επειδη το νετ ειναι απλα μια ακομα μορφη επικοινωνιας σημαινει πως μπορει να βρεις απο μεντορες μεχρι φιλους καλους και γιατι οχι ανθρωπους για να εχεις σχεση... και οτιδηποτε αλλο.. παλια στο Ορλαντο εναν αναλογο τροπο επικοινωνιας το λεγαμε Pen Pals....

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

εχω μια όμορφη, αληθινή σχεση 3,5 χρονια, έτυχε να μιλήσουμε στο τσατ να εκτιμήσουμε ο ένας τον άλλον, δεν φανταζόμουν κάτι παραπάνω γιατί ειναι και 9 χρονια μεγαλύτερος και τελικά όταν βγήκαμε να γνωριστούμε από κοντά μάλλον ήρθε εκείνο το γυμνό παιδάκι με το τόξο που πετάει καρδούλες και μας έριξε κι εμάς! :o
I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
μην εμπιστευεστε ποτε αυτες που παρουσαζονται ως γυναικες στα τσατ μπορει να ειναι χαλια μπορει να ειναι αντρες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...