Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, drdedus said:

Το tv tuner που έχεις αν θυμάμαι καλά μπορεί με κάποιο τροπο να παίξει dab σε pc.

Φυσικά...Εάν κάνεις κλικ στην εικόνα που έβαλα θα δεις στις δυνατότητες του ότι αναφέρει "Listen to FM and DAB radio" (εκτός των άλλων).

Απλά όλα αυτά (και TV) τα παίρνεις πλέον μέσω KODI ή άλλων ειδικών εφαρμογών κατευθείαν από το TVbox...βέβαια χρειάζεσαι και Ιντερνετ. Εάν δεν έχει εκεί που είσαι, μπορείς να το πάρεις κάνοντας hotspot το κινητό σου....με τα πάμφθηνα πακέτα που παίρνεις πλέον (ακόμα και σε καρτοκινητό...ειδικά εάν είσαι φοιτητής ή έχεις παιδί φοιτητή που θα σου δώσει μία τέτοια σύνδεση😁) είναι μία εξαιρετική λύση.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε @drdedus με έβαλες σε μπελάδες 😁

Μου άνοιξες την όρεξη να δω τι θα συμβεί εάν συνδέσω το παλιό μου NOT ONLY TV USB DVB-T  με κάποιο κουτί μου (Χ88 King). Έβαλα και την 1η εφαρμογή που μου έβγαζε το playstore (μετά διαπίστωσα ότι είναι δοκιμαστική χωρίς πληρωμη για 30 λεπτά). Μου ζήτησε να εγκαταστήσω και drivers (μέσω άλλης εφαρμογής τους) ......και μετά ω του θαύματος άρχισε να βρίσκει κανάλια !!!

Όχι βέβαια ότι έπαιζαν και σωστά μετά, αλλά με σπασίματα (δεν ξέρω καν ποιο τσιπάκι έχει μέσα και άρα εάν ήταν ο σωστός ντράιβερ)......όμως σου βάζω τι ζητάει η εφαρμογή για να δεις ποια είναι τα συμβατά τσιπάκια που λέει ότι πρέπει να έχει κάποιο φθηνό DVB-T.

Άρα τελικά δεν είναι και τόσο "επιστημονική φαντασία" όπως νόμιζα να βάλεις κάποιο DVB-T σε TVbox....γηράσκω αεί διδασκόμενος😉

***και πράγματι αυτό που έχω πρέπει να είναι με RTL2832U , όμως πρέπει να έχει chip FC0012 και όχι R820T που λέει η εφαρμογή. Λινκ Not Only TV specs

***Ορίστε και λινκ από Aliexpress με στικάκι που μπορείς να επιλέξεις και το τσιπακι 820Τ Λινκ για 820Τ

***Final Update: Τελικά ο ντράιβερ καλύπτει αρκετές περιπτώσεις (4η στη σειρά ακριβώς το δικό μου). 'Αρα πριν πάρεις κάτι εξετάζεις το hardware του, εάν καλύπτει τις απαιτήσεις (τελευταία εικόνα).

 

 

 

 

2.png

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

εχω τέτοια στικ ..αν δεν εχουν λειωσει απο την ζεστη εκεί που ειναι .

Αν μου λες το γράφει από έξω τότε αυτό που θυμάμαι μάλλον δεν θα ήταν το dab.

ίσως ήταν για το άλλο πρότυπο.. αν συμβαδίζουν οι συχνότητες.

sdr η drm (οχι το γνωστό) δεν θυμάμαι πως λέγεται η τότε τα θυμάμαι όλα λάθος και ηταν για ακόμα παλιότερους ανταπτορες ισως αναλογικής που μπορούσες να ακούσεις dab.

για την ιστορία κάποιοι λένε ότι το άλλο πρότυπο θα ήταν καλύτερο για χώρες με το ανάγλυφο της Ελλάδας παρόλο που αρκετές χώρες με βουνά έχουν υιοθετήσει και αυτές το dab.

(εντελώς ασχετο το ξέρετε ότι υπήρχε και AM stereo! και ίσως υπάρχει ακόμα

 όπως και ότι μπορούσες να κατεβάσεις (με δορυφορικό δέκτη pci) μέσω δορυφορικού internet ότι είχε ζητήσει κάποιος άλλος και εσύ

είχαμε πήξει στα αραβικα και στις τσόντες.

πρέπει να ήταν η dial up εποχή)

 

 

 

 

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις κατι σε στιλ audio normalization ;
Βλεπω στο box μεσω stremio η και youtube η kodi η οτιδηποτε και εκει που ακουγονται ολα καλα οταν αρχιζει η δραση στην ταινια ανεβαινει η ενταση.
Ειμαι το τηλεχειριστηριο στο χερι να ανεβοκατεβαζω την ενταση.

Απο ρυθμισεις που εψαξα ειτε σε tv ειτε στην εφαρμογη ειτε στη rom δεν βρηκα κατι που να δουλευει.
Εχω το Hk1 με slimbox rom.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, madmax said:

Ξερει κανεις κατι σε στιλ audio normalization ;
Βλεπω στο box μεσω stremio η και youtube η kodi η οτιδηποτε και εκει που ακουγονται ολα καλα οταν αρχιζει η δραση στην ταινια ανεβαινει η ενταση.
Ειμαι το τηλεχειριστηριο στο χερι να ανεβοκατεβαζω την ενταση.

Απο ρυθμισεις που εψαξα ειτε σε tv ειτε στην εφαρμογη ειτε στη rom δεν βρηκα κατι που να δουλευει.
Εχω το Hk1 με slimbox rom.

Θα σου πω κάτι για το KODI να δοκιμάσεις, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα κάνει αυτό που ζητάς.

- ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΣΥΣΤΗΜΑ-ΗΧΟΣ-Διατήρηση της αρχικής έντασης κατά το downmix .......(και το απενεργοποιείς εάν είναι ενεργοποιημένο)

- Βάλε μία ταινία με το πρόβλημα που λες. Διορθώθηκε ή όχι?

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/6/2023 at 11:00 ΠΜ, ath156 said:

Αρχικά πράγματι δοκίμασε να δώσεις ρεύμα σε αυτό που έχεις μέσω της θύρας  usb. Για αυτό χρειάζεσαι το ειδικό καλώδιο που εάν δεν το έχεις μπορείς να το φτιάξεις και μόνο σου από 2 παλιά καλώδια. Το πώς δες δίπλα στις ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ (1η).

https://myphone.gr/forum/topic/73324/page/753/?tab=comments#comment-7070217

Εάν πορολα αυτά θα ήθελες κάποιο καινούργιο θα έλεγα να δεις στο geekbuing x96 max plus s905x3  από γερμανική αποθήκη και πολύ πιο φθηνό. Με το καλώδιο θα βάλουμε και άλλη ρομ (θα έχεις και Ερτφλιξ κλπ). Εάν δεν βρεις 4/32 παίρνεις το 4/64.

 

καλησπερα...

τελικα δεν μπορεσα να παρω αυτο που μου πρότεινες 

δυστυχώς στο geekbuing δεν υπαρχει διαθέσιμο.

βρηκα όμως αυτο: X96 MAX PLUS ULTRA (4+64GB) AMLOGIC S905X4

να το παρω ή θα βγαλω τα ματακια μου...?

 

θενξ και καλη συνεχεια

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, axetos said:

 

καλησπερα...

τελικα δεν μπορεσα να παρω αυτο που μου πρότεινες 

δυστυχώς στο geekbuing δεν υπαρχει διαθέσιμο.

βρηκα όμως αυτο: X96 MAX PLUS ULTRA (4+64GB) AMLOGIC S905X4

να το παρω ή θα βγαλω τα ματακια μου...?

θενξ και καλη συνεχεια

Καλησπέρα.

Εγώ πάλι γιατί το βλέπω ως διαθέσιμο στην έκδοση 4/32 και μάλιστα από Γερμανία? Εκτός εάν κάνω κάτι λάθος επειδή το βλέπω από κινητό. Τέλος πάντων προσωπική άποψη είναι για 905Χ3 και όχι 905Χ4.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, axetos said:

 

καλησπερα...

τελικα δεν μπορεσα να παρω αυτο που μου πρότεινες 

δυστυχώς στο geekbuing δεν υπαρχει διαθέσιμο.

βρηκα όμως αυτο: X96 MAX PLUS ULTRA (4+64GB) AMLOGIC S905X4

να το παρω ή θα βγαλω τα ματακια μου...?

 

θενξ και καλη συνεχεια

 

Δεν ξερω ποσο το βρισκεις το X96 MAX PLUS ULTRA και απο που ... αλλα παρε απο το μαγαζι που ανεφερες καλυτερα το A95X F4 4/32 που το εχει και προσφορα απο Γερμανια...
Εφ'οσον πλεον ειναι μεσα στα μποξακια που υποστηριζει ο Slimhouse   θα εισαι οκ!

Amlogic S905X3 = Game Over !!!

Πολυ λιγα πραγματα θα εχει πλεον η πιατσα και αυτα ... οκ!
Οταν λες τωρα οτι θα βγαλεις τα ματακια σου τι ακριβως εννοεις ;
Αν θυμαμαι καλα ειχες ενα Rockchip μποξακι...
Εδω με τον S905X4 θα εισαι πολυ πιο ανετος και μαλιστα με μεγαλη διαφορα!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, ath156 said:

Καλησπέρα.

Εγώ πάλι γιατί το βλέπω ως διαθέσιμο στην έκδοση 4/32 και μάλιστα από Γερμανία? Εκτός εάν κάνω κάτι λάθος επειδή το βλέπω από κινητό. Τέλος πάντων προσωπική άποψη είναι για 905Χ3 και όχι 905Χ4.

Μόλις τώρα το ξανά βλέπω από κινητο και μου λέει να κάνω εγγραφή για να με ειδοποιήσουν όταν θα είναι διαθέσιμα και τα δύο...

Χθες το έβλεπα από pc 

23 ώρες πριν, gatos814 said:

Δεν ξερω ποσο το βρισκεις το X96 MAX PLUS ULTRA και απο που ... αλλα παρε απο το μαγαζι που ανεφερες καλυτερα το A95X F4 4/32 που το εχει και προσφορα απο Γερμανια...
Εφ'οσον πλεον ειναι μεσα στα μποξακια που υποστηριζει ο Slimhouse   θα εισαι οκ!

Amlogic S905X3 = Game Over !!!

Πολυ λιγα πραγματα θα εχει πλεον η πιατσα και αυτα ... οκ!
Οταν λες τωρα οτι θα βγαλεις τα ματακια σου τι ακριβως εννοεις ;
Αν θυμαμαι καλα ειχες ενα Rockchip μποξακι...
Εδω με τον S905X4 θα εισαι πολυ πιο ανετος και μαλιστα με μεγαλη διαφορα!

Το S905X4 το έχουν στο 70αρι από σκρουτζ.

αν και στη φωτό έχουν το x3....

Θα επικοινωνήσω για επιβεβαίωση.

 Για τα ματάκια μου ....μην κάνω βλακεία και είναι χειρότερο από το x3....

 

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και τις συμβουλές σας ...

Θα επανέλθω...

 

Edited by axetos
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εβαλες απο το skroutz ειναι που δεν εχει τηλεχειριστηριο??

OptoStyle



Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, axetos said:

Μόλις τώρα το ξανά βλέπω από κινητο και μου λέει να κάνω εγγραφή για να με ειδοποιήσουν όταν θα είναι διαθέσιμα και τα δύο...

Χθες το έβλεπα από pc 

Το S905X4 το έχουν στο 70αρι από σκρουτζ.

αν και στη φωτό έχουν το x3....

Θα επικοινωνήσω για επιβεβαίωση.

 Για τα ματάκια μου ....μην κάνω βλακεία και είναι χειρότερο από το x3....

 

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και τις συμβουλές σας ...

Θα επανέλθω...

 

Στην φωτογραφία από skroutz, είναι το X4 αφού λέει Ultra. Το μποξάκι που σου πρότεινε ο @gatos814 , το A95x F4 είναι ίδιας κλάσης αλλά στα 45,50€ από geekbuying. Από την στιγμή που το υποστηρίζει πλέον ο slimhouse , δεν υπάρχει λόγος να πας στο x96 max plus ultra. Άσε που τώρα που ξεκίνησε ο slimhouse την υποστήριξη, θα ανέβει η τιμή του διότι θα αυξηθεί η ζήτηση του.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, optostyle said:

Αυτο που εβαλες απο το skroutz ειναι που δεν εχει τηλεχειριστηριο??

OptoStyle


 

Δεν ξέρω....δεν έχει?

 

29 minutes ago, makis1024 said:

Στην φωτογραφία από skroutz, είναι το X4 αφού λέει Ultra. Το μποξάκι που σου πρότεινε ο @gatos814 , το A95x F4 είναι ίδιας κλάσης αλλά στα 45,50€ από geekbuying. Από την στιγμή που το υποστηρίζει πλέον ο slimhouse , δεν υπάρχει λόγος να πας στο x96 max plus ultra. Άσε που τώρα που ξεκίνησε ο slimhouse την υποστήριξη, θα ανέβει η τιμή του διότι θα αυξηθεί η ζήτηση του.

Θα το δω καλύτερα μεθαύριο που θα έχω πρόσβαση σε pc ...με το τηλέφωνο και τα κοντινά γυαλια δεν γίνετε δουλειά ...

 

Θενξια και παλι 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, axetos said:

Δεν ξέρω....δεν έχει?

 

Θα το δω καλύτερα μεθαύριο που θα έχω πρόσβαση σε pc ...με το τηλέφωνο και τα κοντινά γυαλια δεν γίνετε δουλειά ...

 

Θενξια και παλι 

Γιατί να μην έχει τηλεκοντρόλ; το έφαγε η γάτα; Το κλασικό τηλεκοντρόλ των x96 έχει

IMG_20230730_212847.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως μιας και ξεμεινα απο box , μολις παραγγειλα αυτο απο το Geekbuying στα 43 και κατι ψιλα κι αιντε (ειχα κι ενα κουπονι)

OptoStyle



Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, optostyle said:

Εγω παντως μιας και ξεμεινα απο box , μολις παραγγειλα αυτο απο το Geekbuying στα 43 και κατι ψιλα κι αιντε (ειχα κι ενα κουπονι)

OptoStyle

Περιμενουμε εντυπωσεις...

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

On 19/7/2023 at 10:11 ΜΜ, ath156 said:

Θα σου πω κάτι για το KODI να δοκιμάσεις, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα κάνει αυτό που ζητάς.

- ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΣΥΣΤΗΜΑ-ΗΧΟΣ-Διατήρηση της αρχικής έντασης κατά το downmix .......(και το απενεργοποιείς εάν είναι ενεργοποιημένο)

- Βάλε μία ταινία με το πρόβλημα που λες. Διορθώθηκε ή όχι?

Το δοκιμασα τελικα χθες αλλα δεν ειδα καποια ουσιαστικη βελτιωση.
Ισως μπορει λιγο να βελτιωθηκε αλλα παλι χρειαστηκε ανεβοκατεβασμα σε καποια σημεια.

Σε σας δεν το κανει ; δεν το βρισκετε ενοχλητικο;; Μονο εγω ειμαι ο παραξενος;;
Ευχαριστω παντως.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, madmax said:

Το δοκιμασα τελικα χθες αλλα δεν ειδα καποια ουσιαστικη βελτιωση.
Ισως μπορει λιγο να βελτιωθηκε αλλα παλι χρειαστηκε ανεβοκατεβασμα σε καποια σημεια.

Σε σας δεν το κανει ; δεν το βρισκετε ενοχλητικο;; Μονο εγω ειμαι ο παραξενος;;
Ευχαριστω παντως.

Δεν ξερω ποιο λογισμικο εχεις και ποια βερσιον αλλα σε gt king με την 0.5.4 ugoos εχει οπως βλεπεις αυτο που ζητας...

Βεβαια οπως διαβαζεις πρεπει να το υποστηριζει και η ιδα η εφαρμογη ...!

0-02-05-b6c50b96fdd66eae29815e0d93b2c3b10bdd34b4e0bafe9c1e352bb33031d59d_b73bb2ff1a2a0063.thumb.jpg.22b37d32de835663ffaf2981fbe0d4a5.jpg

Εγω προσωπικα παντως δεν το δινω σημασια...
Τα ακουω ολα ... χαμηλωμενα !

😃

 

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε εντυπωσεις...
Θυμησε μου για το BOX Α95Χ F4 ποιο Kodi κατεβαζω το ARMV7A 32bit η το ARMV8A 64bit?
Επισης αν ασχολεισαι θελω να ρωτησω το kodi 20.2 συνεργαζεται πλεον με manalab ?

OptoStyle


Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, optostyle said:

Θυμησε μου για το BOX Α95Χ F4 ποιο Kodi κατεβαζω το ARMV7A 32bit η το ARMV8A 64bit?
Επισης αν ασχολεισαι θελω να ρωτησω το kodi 20.2 συνεργαζεται πλεον με manalab ?

OptoStyle

 

ARMV7A 32bit

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, optostyle said:

Θυμησε μου για το BOX Α95Χ F4 ποιο Kodi κατεβαζω το ARMV7A 32bit η το ARMV8A 64bit?
Επισης αν ασχολεισαι θελω να ρωτησω το kodi 20.2 συνεργαζεται πλεον με manalab ?
 

1. Η Amlogic δυστυχώς δεν έχει 64βιτ σύστημα ούτε για S905X4, S905X3, S922....άρα ARMV7a.

2. To KODI 20.2 άνετα με Manalab και τα υπόλοιπα έτοιμα μπιλντς.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Οκ Ευχαριστω..οργανωνω το θεμα μολις το παραλαβω να ξαναρχισω λιγο τα καψιματα

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, optostyle said:

Θυμησε μου για το BOX Α95Χ F4 ποιο Kodi κατεβαζω το ARMV7A 32bit η το ARMV8A 64bit?
Επισης αν ασχολεισαι θελω να ρωτησω το kodi 20.2 συνεργαζεται πλεον με manalab ?

OptoStyle

Οπως απαντησανε και οι συμφορουμιτες πιο πανω 32bit ειναι δυστυχως ...
64bit υπηρξε μονο σε κατι μποξακια με Android 7...
Tο Android 11  οπως και το Android 8 και 9 δυστυχως μεινανε σε 32bit σε ολα τα μποξακια Amlogic...
Αν και καποια στιγμη λεγανε πως ισως να περιμεναμε 64bit σε Android 11 αλλα ... ΜΠΑ.....!!!
Το Kodi 20.2 οπως θα δεις εχει κανονικα manalab αλλα ΠΡΟΣΟΧΗ !!!
Για να το εγκαταστησεις απο το ''repository.GRwizard .  zip'' πρεπει πρωτα να του δωσεις προσβαση στις αδειες μεσα απο τις ρυθμισεις ...
'' Ρυθμισεις Android -> Εφαρμογες -> KODI -> Δικαιωματα εφαρμογων -> αρχεια και μεσα -> Επιτρεψτε τη διαχειριση ολων των αρχειων ''

0-02-05-56a53ab8c48a573256a10dc956504e1be1ae43b0a699b572b243f4693f6f6b1f_76951bf83228b5d2.thumb.jpg.3dc42b5920ae8c95bd6d4ebcd3556da3.jpg

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, optostyle said:

Οκ Ευχαριστω..οργανωνω το θεμα μολις το παραλαβω να ξαναρχισω λιγο τα καψιματα emoji28.png

OptoStyle
 

Το 1ο που θα πρέπει να κάνεις είναι να έχεις έτοιμο ένα USB ανεμιστήρα για να βάλεις κάτω από το καινούργιο κουτί...δεν θυμάμαι εάν είχες έναν για το Beelink GT1 που "τάπαιξε", όμως εάν ήδη έχεις κάνει και αυτός. Επίσης το GT1 είχε 64bit Android, δυστυχώς όχι το καινούργιο που παρήγγειλες.

Όμως 64bit μπορείς να πάρεις μέσω του Coreelec και εκεί να βάλεις Manalab ή άλλο έτοιμο Ελληνικό μπίλντ...θα τρέχει και κάπως καλύτερα....επίσης με αυτό θα μπορούσες να έχεις και καλό Full High Definition σε Netflix (εάν τυχόν σε ενδιέφερε αυτό). Το Coreelec το εγκαθιστάς σε καρτούλα ή στικάκι, σε dual boot sytem with the Android. Βγάζοντας την καρτούλα, έχεις μόνο το αντρόιντ σου άθικτο.

***Σε ένα άσχετο σχόλιο μάλλον στο γνωστό και σωστό "Σαν την Χαλκιδική ΔΕΝ έχει", μάλλον πρέπει να προσθέσουμε και το "μποτιλιαρίσματα σαν την Χαλκιδική ΔΕΝ έχει" 😁🤣😂

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Θαναση θα το δω ,κι αν κολλησω καπου θα βρεθουμε να το "ξηγηθουμε"..
Netflix και τετοια δεν με νοιαζουν γιατι τα εχω απο την tv

OptoStyle



Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...