Jump to content

Samsung S5222 Star 3 Duos


tkanavou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από πολύ βρίσιμο... ψάξιμο... σε φάση να το πετάξω στον τοίχο... έκανα ένα back up, μια ολική επαναφορά ρυθμίσεων και επανήλθε στο φυσιολογικό του! εξαφανίσθηκε η καταραμένη ειδοποίηση που χτύπαγε κάθε βράδυ στις 12! Οπότε, kathy_88, κάνε και συ το ίδιο!!!!

 

Γειά σας ,

και σε μένα χτυπάει καθε 12 το βράδυ και δεν βγαίνει με τπτ.

Αν κάνω εοαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα χάσω επαφές ,φωτό κλπ?

 

Επίσης πλέον στα SMS γράφει μόνο με ΚΕΦΑΛΑΙΑ.

 

Λοιπόν, έχω το ίδιο πρόβλημα! Χωρίς να έχω βάλει ρύθμιση, υπενθυμιση, ξυπνητήρι... τίποταααα... όλα σβησμένα τα χω, όλα! Χτυπάει τις καθημερινές 12 τα μεσάνυχτα και μου χει σπάσει τα νεύρα! Ειδικά αν μ εχει πάρει ο ύπνος... βρίζω την ώρα και τη στιγμή που χτυπάει! Βρε παιδιά, τι στο καλό γίνεται;;;; Δεν μπορώ να βρω τι γίνεται!!!!

Έχετε υπόψιν σας τίποτα;;;;;;;;;;;

 

Όπως καταλάβατε και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω εδώ και μια βδομάδα χωρίς άλλα τρομερά προβλήματα, μόνο που έμενα χτυπάει 07:30 κάθε πρωί!! άσε που δεν με αφήνει να κάνω επαναφορά γιατί λέει δεν βάζω σωστό κωδικό! καμιά ιδέα (για το ποιο κωδικό να βαλω; ) α και κυριοι διαχειριστες αν επρεπε να βαλω το προβλημα σε καποιο γενικότερο thread πειτε μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδιά βρήκα λύση στο πρόβλημα!!! καντε ενα back up πρωτα και μετα βαλτε αυτον τον κωδικο για hard reset *2767*3855# δουλεύει 100%!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5222 Star 3 Duos

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...