Jump to content

Samsung S5222 Star 3 Duos


tkanavou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα για πρώτη φορά αυτό το κινητό και επειδή είμαι αρχάρια που θα βρω πληροφορίες, οδηγίες και πως κατεβάζουμε εφαρμογές γιαυτό το μοντέλο; Ευχαριστώ. Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Το manual του κινήτου δεν λέει τίποτα.Δεν κατάφερα να το συνδέσω στο wi-fi του σπιτιού μου και δεν έχω ιδέα πως θα μπορέσω να εγκαταστήσω άλλες εφαρμογές και που θα τις βρω?Μπορεί κανείς να βοηθήσει παρακαλώ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χθες το έδωσαν στην γυναίκα μου από την δουλειά.

Μέχρι στιγμής καλό δείχνει για τα λεφτά του,σήμα έχει καλό στην vodafone και στην cosmote αλλά εξαρτάται και που βρίσκεσαι.

Άμα θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες θα πρέπει να περιμένεις καμιά βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει Android. Αν είχε Android θα βρισκόταν στην υποπεριοχή Samsung Android Phones!;)

Ορίστε όλα τα χαρακτηριστικά του κινητού.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
νομιζω πως στη συσκευασια δεν εχει καρτα...καν

 

Οντως δεν εχει καρτα μεσα.το αγορασα εχθες απο mediamarkt 99 ευρω

 

Και τι OS εχει ? δεν καταλαβα ? Update μεσω kies ? εχει ?

update μεσω kies δεν κανει,το συνδεσα με το kies και μου εβγαλε οτι δεν υποστηριζει αναβαθμησεις.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Για την χρήση που του κάνει η γυναίκα μου και η οποία είναι εντατική με συνεχόμενα τηλεφωνήματα και στις 2 κάρτες,είναι ικανοποιητική αρκετά.Καλή ποιότητα κλήσεων αμφίδρομα,δυνατό ηχείο,για το κατοστάρικο είναι μια τίμια επιλογή δίκαρτου τηλεφώνου.

Α και η κάμερα του μια χαρά είναι για τα δεδομένα της.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γειά σας. μόλις αγόρασε η αδελφή μου το star III αλλά όχι το duo. και που πήγε να γράψει μύνημα την πρώτη φορά γύρισε το κινητό και τα γράμματα προσαρμόστηκαν σε landscape αργότερα δεν γινόταν αυτό δεν ξέρω γτ. πήγαμε σε τεχνικό ανοίξαμε άλο τεχνικό και δεν γινόταν όταν γιρίζαμε το κινητο. σε εσάς γίνεται ή εγώ και η αδελφή μου είμαστε τρελλοί?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ενα κακο εχει,δεν ειναι dual active.δηλαδη οταν μιλας στην μια γραμμη και σε καλουνε στην δευτερη λεει οτι ειναι κλειστη η sim 2.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
έχει κανείςτο εξής πρόβλημα που έχω εγώ: κάθε μέρα (κάθε μέρα όμως) στις 10:20 το πρωί ακριβώς χτυπάει πολύ δυνατά μια υπενθύμιση την οποία δεν έχω βάλει. ακόμη κι όταν είναι στο αθόρυβο χτυπάει. έχει γίνει πολύ ενοχλητικό (επαναλαμβάνω δεν έχω κάνει καμία ρύθμιση, δεν έχω κανένα συμβάν στο ημερολόγιο και δεν έχω βάλει ξυπνητήρι)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
έχει κανείςτο εξής πρόβλημα που έχω εγώ: κάθε μέρα (κάθε μέρα όμως) στις 10:20 το πρωί ακριβώς χτυπάει πολύ δυνατά μια υπενθύμιση την οποία δεν έχω βάλει. ακόμη κι όταν είναι στο αθόρυβο χτυπάει. έχει γίνει πολύ ενοχλητικό (επαναλαμβάνω δεν έχω κάνει καμία ρύθμιση, δεν έχω κανένα συμβάν στο ημερολόγιο και δεν έχω βάλει ξυπνητήρι)

 

Λοιπόν, έχω το ίδιο πρόβλημα! Χωρίς να έχω βάλει ρύθμιση, υπενθυμιση, ξυπνητήρι... τίποταααα... όλα σβησμένα τα χω, όλα! Χτυπάει τις καθημερινές 12 τα μεσάνυχτα και μου χει σπάσει τα νεύρα! Ειδικά αν μ εχει πάρει ο ύπνος... βρίζω την ώρα και τη στιγμή που χτυπάει! Βρε παιδιά, τι στο καλό γίνεται;;;; Δεν μπορώ να βρω τι γίνεται!!!!

Έχετε υπόψιν σας τίποτα;;;;;;;;;;;

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ βρίσιμο... ψάξιμο... σε φάση να το πετάξω στον τοίχο... έκανα ένα back up, μια ολική επαναφορά ρυθμίσεων και επανήλθε στο φυσιολογικό του! εξαφανίσθηκε η καταραμένη ειδοποίηση που χτύπαγε κάθε βράδυ στις 12! Οπότε, kathy_88, κάνε και συ το ίδιο!!!! Edited by Vdox
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχει κάνει κάποιος update firmware στο τηλεφωνο του;;; ωραίο κινητό αλλα χαντακωνεται από το software.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γειά σας ,

και σε μένα χτυπάει καθε 12 το βράδυ και δεν βγαίνει με τπτ.

Αν κάνω εοαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα χάσω επαφές ,φωτό κλπ?

 

Επίσης πλέον στα SMS γράφει μόνο με ΚΕΦΑΛΑΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημερα και καλη Ανασταση. έχω το samsung star 3 duos 2g(oxi 3g) και θελω να του κανω αναβαθμιση και να το ξεκλειδωσω απο τα εργοστασιακα κλειδωματα να αποκτησει νεες δυνατοτητες δηλαδη το τηλεφωνο. τι μπορει να γινει; ευχαριστω χρονια πολλα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5222 Star 3 Duos

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...