Jump to content

Προγραμμά για Ξενοδοχείο


romin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, εργάζομαι σε ξενοδοχειακή επιχείρηση και ψάχνω όσο το δυνατόν ένα εύχρηστο, εύκολο και οικονομικό πρόγραμμα διαχείρισης ξενοδοχειακής επιχείρησης. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εργάζομαι σε ξενοδοχειακή επιχείρηση και ψάχνω όσο το δυνατόν ένα εύχρηστο, εύκολο και οικονομικό πρόγραμμα διαχείρισης ξενοδοχειακής επιχείρησης. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο?

 

Για το οικονομικο κομματι δεν εχω αποψη, μιας και οι τιμες παιζουν αναλογα με την εταιρεια και ποσο ελαστικη ειναι σε νεες συνεργασιες.

 

Αλλα απο τα πιο διαδεδομενα ειναι ο Ερμης και το Fidelio

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό που ζητάς . Έχω πάντως κάποιο υπόψη μου. Το έχω διδαχτεί στην σχολή. Μπορείς να δεις εδώ (Hotel Plan-LexiconSofware) http://www.lexiconsoftware.gr/hotelplan.asp τις λειτουργίες του. Από τιμή νομίζω λέει στην σελίδα και είδα πως έχει και δοκιμαστική έκδοση. Πάντως εγώ όσο το είχα δουλέψει μπορώ να πω πως ήταν αρκετά εύκολο και πιστεύω πως οι λειτουργίες θα σε καλύψουν. Για περισσότερα ίσως θα ήταν καλύτερο να επικοινωνήσεις με την επιχείρηση που το προμηθεύει, θα έχουν να πουν σίγουρα περισσότερα από μένα. Ελπίζω να βοήθησα.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
To hotelplan το ξέρω και εγώ. Δεν το δουλεύω απλά γνωρίζω κάποιον δικό μου που το δουλεύει. Καλό πρόγραμμα και επειδή το χω δει, εννοώ λειτουργίες και τα σχετικά είναι πολύ εύκολο και πιστεύω αξιόπιστο για να το δουλεύουν ακόμη.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δουλεψει το protel της HIT. παρα πολυ καλο προγραμμα και πραγματικα δεν σαφηνει ευκολα να κανεις λοθος.

αλλα απο οτι θυμαμαι κοστιζε αρκετα και εχει και συνδρομη οπως τα περισσοτερα με δωρεαν φυσικα υποστηριξη

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα,

αν θέλετε μπορείτε να δείτε και ένα καινούριο, οικονομικό και κυρίως online πρόγραμμα, το managinng.com.

 

Το έχουμε ξεκινήσει από φέτος και ήδη έχει σημαντική ανταπόκριση μέχρι σήμερα λόγω του online χαρακτήρα του (πρόσβαση από PC, laptop, tablet ή smartphone) αλλά και του χαμηλού ετήσιου κόστους.

 

Δείτε το εδώ: http://www.managinng.com και εγγραφείτε δωρεάν.

 

Περιμένουμε την γνώμη και τυχόν παρατηρήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα,

 

Ένα πρόγραμμα που μόλις κυκλοφόρησε και είναι πράγματι ότι χρειάζεται ένας ξενοδόχος.

Μόλις το αγοράσαμε (290euro) σε πέντε λεπτά το είχαμε εγκαταστήσει και κάναμε την πρώτη κράτηση.

Για περισσότερες πληροφορίες:

http://www.easyhotelia.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...