Jump to content

Εξωτερικό dvdrw


alexandrakicat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια,καθως ειμαι ασχετη απο αυτα:O σας ρωτο...Πως λενε το dvd που συνδεεται με τα netbook?Παιζει παιχνιδια?ποσο εχει?:worry:

Σας ευχαριστω προκαταβολικα!Σορρυ αν το εβαλα σε λαθος ενοτητα η υπαρχει ξανα;);)

Εχω μονο wii,nintendo dsi,nintendo ds lite,laptop,ipad2,2 κινητα και ενα στερεο...ΜΟΝΟ αυτα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς κάποιο εξωτερικό DVD reader/writer που συνδέεται στο netbook με USB;

 

Υ.Γ.: Προτίμησε πιο περιγραφικούς τίτλους. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον αυτο εννοω...συγγνωμη για τον τιτλο αλλα βιαζομουν.Παιζει παιχνιδια?
Εχω μονο wii,nintendo dsi,nintendo ds lite,laptop,ipad2,2 κινητα και ενα στερεο...ΜΟΝΟ αυτα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιζει και παιχνιδια και μουσικη, βλεπεις και dvd.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Το dvdrw είναι απλά μια συσκευή ανάγνωσης και εγγραφής οπτικών δίσκων dvd και cd. Τα παιχνίδια χρειάζονται και άλλα πράγματα για να λειτουργήσουν σωστά και κυρίως κάρτα γραφικών, την οποία πιθανότατα ένα netbook δεν έχει. Καλύτερα να γράψεις εδώ τι netbook είναι και τι παιχνίδι θέλεις να παίξεις.
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν απατομαι ειναι αυτο το μοντελο HP Mini 110-3710.Θελω να παιζω sims και καποια με αλογα:)
Εχω μονο wii,nintendo dsi,nintendo ds lite,laptop,ipad2,2 κινητα και ενα στερεο...ΜΟΝΟ αυτα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν ξερει βρε παιδια?:blink:
Εχω μονο wii,nintendo dsi,nintendo ds lite,laptop,ipad2,2 κινητα και ενα στερεο...ΜΟΝΟ αυτα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιζει και παιχνιδια και μουσικη, βλεπεις και dvd.

 

Κανεις δεν ξερει βρε παιδια?:blink:

 

πήρες την απάντησή σου ως προς το αρχικό σου ερώτημα.

το άν θα παίξει κάποιο παιχνίδι εξαρτάται από τα χαρακτηριστικά του netbook.

 

πες μας ακριβώς τις ονομασίες των παιχνδιών να σε βοηθησουμε. (sims υπάρχουν 3 διαφορετικα΄αν δεν απατώμαι, τα οποία έχουν διαφορετικές απαιτήσεις)

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινουμε την αγωνια σου αλλα το αν θα παιζεις παιχνιδια εξαρταται απο το netbook σου.

 

Δυσκολα να παιξεις οποιοδηποτε παιχνιδι σε νετμπουκ και να ειναι ικανοποιητικο το αποτελεσμα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως υπαρχουν αρκετα sims,εγω θελω να παιζει το sims 3 και το sims 3 pets οπωσδηποτε και αυτα

 

Horsez: Secrets Of The Ranch (PC)

My Horse & Me 2 (PC)

Dogz 2 (PC)

Catz 2 (PC)

The Sims 3: Showtime (PC)

The Sims 3: Generations (PC)

The Sims 3: World Adventures(PC)

 

Καταλαβαινουμε την αγωνια σου αλλα το αν θα παιζεις παιχνιδια εξαρταται απο το netbook σου.

 

Δυσκολα να παιξεις οποιοδηποτε παιχνιδι σε νετμπουκ και να ειναι ικανοποιητικο το αποτελεσμα.

 

Δεν εχω προβλημα να μην ειναι τοσο καλο οσο σε desktop υπολογιστη απλα να μην διακοπτεται ξαφνικα και να βλεπεται η εικονα.

Edited by mcde
Εχω μονο wii,nintendo dsi,nintendo ds lite,laptop,ipad2,2 κινητα και ενα στερεο...ΜΟΝΟ αυτα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα παιχνίδια έχουν κάποιες απαιτήσεις από την κάρτα γραφικών και διάφορα άλλα. Όπως σου έγραψα στο προηγούμενο post, δύσκολα καλύπτει αυτές τις απαιτήσεις ένα netbook καθώς έχει σχετικά αδύναμο επεξεργαστή και κάρτα γραφικών (που είναι ενσωματωμένη στο chipset και είναι χαμηλών επιδόσεων). Ωστόσο για να βεβαιωθείς δες το minimum requirements στα sites των παιχνιδιών αυτών.
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα site μαγαζιου που κοιταξα (δεν ξερω εαν επιτρεπεται να πω ονομα) που κοιταξα η περιγραφη ηταν αυτη,δεν ελεγε κατι αλλο για το sims 3 pets

 

Expansion για προεγκατεστημένο Τhe Sims 3

Aπαιτείται σύνδεση Internet

Η Limited Edition περιλαμβάνει 10 αποκλειστικές και μοναδικές ράτσες, όπως το tiger-dog και τη skunk-cat.

* Σενάριο παιχνιδιού *

Καθορίστε τη συμπεριφορά τους και πάρτε τον πλήρη έλεγχο τους και ζήστε τον κόσμο μέσα απο την δική τους προοπτική. Εντυπωσιάστε τους υπόλοιπους Sims με το υψηλό επίπεδο εκπαίδευσης του κατοικίδιου σας ή απολαύστε ξεκαρδιστικές στιγμές απο την ακαταστασία που μπορούν να σας προκαλέσουν. Οδηγήστε τους Sims σας σε νέες περιπέτεις, ανακαλύψτε νέα αντικείμενα και λύστε νέους γρίφους. Επιλέξτε τον τρόπο που τα κατοικίδια ζωάκια θα εμπλακούν στη ζωή σας και ανακαλύψτε έναν νέο τρόπο διασκέδασης στην καθημερινότητα σας.

Χαρακτηριστικά *

More pets mean more fun - Με μια ποικιλία από νέες ράτσες και δημιουργικούς τρόπους παραμετροποίησης των κατοικιδίων σας, φτιάξτε τους δικούς σας μοναδικούς σκύλους και γάτες χρησιμοποιώντας άπειρους συνδυασμούς

Βe the pet - Ανακτήστε τον έλεγχο του κατοικίδιου σας και κυνηγήστε, σκάψτε, κάντε σκανταλιές. Γίνετε η τέλεια παρέα ή προκαλέστε την οργή των Sims σας

Εmbark on Adventures - Mε τους Sims σας εξερευνήστε την ιστορία της πόλης, χρησιμοποιώντας τις δυνατότητες των κατοικίδιων σας και ξεσκπεπάστε μυστήρια πολλών ετών, βρείτε πολύτιμα αντικείμενα

Pets have their own traits - Εξυπνα, φιλικά, περήφανα, παιχνιδιάρικα, περιπετειώδη ή επιθετικά..Εσείς καθορίζετε την προσωπικότητα του κατοικίδιου σας

Pets can learn skills - Σκύλοι και γάτες μπορούν να μάθουν να κυνηγούν και να εντοπίζουν πολύτιμα αντικείμενα

Εχω μονο wii,nintendo dsi,nintendo ds lite,laptop,ipad2,2 κινητα και ενα στερεο...ΜΟΝΟ αυτα:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...