Jump to content

Skype for Windows Phone


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω την έκδοση 1.0.067 και δεν μου εμφανίζει καμία ενημέρωση στο μάρκετ :confused:

 

θα πας στο μαρκετ χειροκινητα σαν να πας να την εγκαταστησεις για πρωτη φορα, στην εν λογω εφαρμογη και θα περιμενεις λιγα δευτερολεπτα κατοπιν λογικα κατω αριστερα θα σου βγαλει ενημερωση αντι για εγκατασταση, πατα ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

θα πας στο μαρκετ χειροκινητα σαν να πας να την εγκαταστησεις για πρωτη φορα, στην εν λογω εφαρμογη και θα περιμενεις λιγα δευτερολεπτα κατοπιν λογικα κατω αριστερα θα σου βγαλει ενημερωση αντι για εγκατασταση, πατα ενημερωση.

 

Το έκανα όπως είπες και όντως μου έβγαλε ενημέρωση.Απλά χρειάστηκε να περιμένω παραπάνω(το λέω για όσους πρόκειται να προσπαθήσουν).Πλέον η έκδοση που έχω είναι η 1.1.0.67.

Σ'ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλό, όσο δεν τρέχει στο παρασκήνιο είναι για τα σκουπίδια
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ειναι απλό, όσο δεν τρέχει στο παρασκήνιο είναι για τα σκουπίδια

 

Εισαι υπερβολικος ...

Δεν ειναι ετοιμη πληρως αλλα οχι και σκουπιδια ....Μια χαρα δουλευει και ετσι ...Αν θες να μιλησεις με καποιον το κανεις ανετα ..

Link to comment
Share on other sites

Και με πολυ καλη ποιοτητα επικοινωνιας και υποστηριξη bluetooth ακουστικου out of the box, χωρις να αναρωτιεσαι ποτε δουλευει(το bluetooth) και ποτε οχι, οπως στο android.
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:και αν περιμένεις να σε πάρουν τηλέφωνο δεν θα σε πάρουν ποτέ μιας και το τηλέφωνο θα είναι standby
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Μα ρε παιδιά ειναι απλό.Λες στους skype φίλους σου,να σε παίρνουν ένα κανονικό τηλέφωνο ή να σου στέλνουν μήνυμα για να ανοίξεις το skype :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω. Ημουν με το htc radar επι 3ωρο σε συνομιλια στο skype και δεν εκανε τσικ. Μιλαγα με bluetooth ακουστικο κανονικα. Απο την αλλη με ενα sensation δεν καταφερα να δουλεψει σωστα το bluetooth. Εχω δυο plantronics, το m100 και το m1100.

 

Επισης με το android η συνδεση δεν ηταν πολυ σταθερη και ειχα και προβληματα με την καμερα. Ανεστραμμενη εικονα ή και καθολου εικονα. Σιγουρα στο wp το skype εχει λιγοτερα χαρακτηριστικα, αλλα τουλαχιστον σε μενα δουλεψε απροβληματιστα. Βεβαια μπορει να εφταιγε και το sensation για τα bugs. Τωρα που εχω το galaxy note, ελπιζω η εμπειρια του skype να ειναι καλυτερη.

 

ΥΓ. Μηπως να αλλαξεις wp συσκευη; Οι πρωτης γενιας συσκευες, που μαλλον εχεις, δεν αποδιδουν στο mango οπως αυτες που το ειχαν προεγκατεστημενο και ας λεει το μαρκετινγκ το αντιθετο.

 

ΥΓ 2. Τελικα τι ισχυει για το bluetooth. Σε android πρεπει να υποστηριζει το ακουστικο a2dp. Στα wp οχι απαραιτητα. Στο note μου δουλευει μονο το m1100, ενω στο radar και το m100 (δεν εχει a2dp)

Edited by spazoklabanias
Link to comment
Share on other sites

Είσαι απίστευτος και φυσικά ανακριβής. Απλά πες,εντάξει, είναι λάθος...Έκανα κι εγώ ένα λάθος....Εγώ έχω και android και wp....Μάντεψε ποιο είναι σιωπηλό στο skype.....Και μάλλον το BT σου θα είναι...δεκαετίας αφού δε σου δουλεύει στο android!!

 

Δεν ειναι ακριβως ετσι !!!!

 

Τι να πω. Ημουν με το htc radar επι 3ωρο σε συνομιλια στο skype και δεν εκανε τσικ. Μιλαγα με bluetooth ακουστικο κανονικα. Απο την αλλη με ενα sensation δεν καταφερα να δουλεψει σωστα το bluetooth. Εχω δυο plantronics, το m100 και το m1100.

 

Επισης με το android η συνδεση δεν ηταν πολυ σταθερη και ειχα και προβληματα με την καμερα. Ανεστραμμενη εικονα ή και καθολου εικονα. Σιγουρα στο wp το skype εχει λιγοτερα χαρακτηριστικα, αλλα τουλαχιστον σε μενα δουλεψε απροβληματιστα. Βεβαια μπορει να εφταιγε και το sensation για τα bugs. Τωρα που εχω το galaxy note,

............

ΥΓ 2. Τελικα τι ισχυει για το bluetooth. Σε android πρεπει να υποστηριζει το ακουστικο a2dp. Στα wp οχι απαραιτητα. Στο note μου δουλευει μονο το m1100, ενω στο radar και το m100 (δεν εχει a2dp)

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου για το skype σε wp... Εγω το δοκιμασα σε trophy και σε Τιτανα ...

Η μερα με την νυχτα ...Πολυ καλυτερα στον Τιτανα ...

Και επειδη εχω και ενα Asus transformer tablet με ICS και εκει το skype δεν ειναι τοσο καλο οσο στον Τιτανα !!! Παροτι ειναι tegra διπυρηνο με 1gb ram ...

 

Προφανως ειναι θεμα λειτουργικου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...