Jump to content

Best new pc games


fatsas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgep800 (16 Αύγ. 2004 , 15:45)

 

Ο χειρισμός του Splinter Cell : Pandora Tomorrow είναι όπως και του προϊγούμενου Splinter Cell;;Ρωτάω,επειδή το προϊγούμενο δεν μου φάνηκε καθόλου βολικό...

 

Λίγο αργοπορημένα το είδα το ποστ, αλλά συμφωνώ απολύτος.

Κορυφαίο παιχνίδι, αλλα δεν άντεξα να τελειώσω ούτε το tutorial με αυτό τον άθλιο τρόπο ελέγχου :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 188
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papathvas (13 Σεπ. 2004 , 23:47)

 

lol auton ton kodiko ton psaxname me enan filo mou kamia oritsa

 

telika den einai kako na vlepeis kai ta email sto pda :p

oxi mono ta dika sou alla kai ton allon :whistle:

 

 

paidia imerominies kserete gia "GTA san adreas" kai "NFSunderground2" ?????????

 

 

 

To san andreas αρχεί πάρα πολύ ακόμα, ειδικά για pc.

 

Το nfsu2 όπως είπε ο william blake κυκλοφορεί 11 νοεμβριου :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο παιχνίδι, αλλα δεν άντεξα να τελειώσω ούτε το tutorial με αυτό τον άθλιο τρόπο ελέγχου

 

Ο τρόπος ελέγχου έχει διαμορφωθεί έτσι ώστε να σε βάζει σε σκέψεις πριν προσπαθήσεις να μετατρέψεις το stealth-action game σε quake 3 ;)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Για τους fan του NFS Undergound, και οχι μονο, δειτε το Juiced.....

Δειτε στο Gamespot τα βιντεακια που εχει και θα καταλαβετε τι λεω! Το παιχνιδι ειναι ετοιμο, μονο που η Acclaim πτωχευσε, κι ετσι εχει μεινει χωρις publisher. Πιστευω βεβαια καποιος θα βρεθει (ακουgεται για την Take2). Δειτε features, videos, screenshots. Το παιχνιδι ειναι απο τα καλυτερα σε street racing. Εγω παντως το περιμενω πως και πως....

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake (12 Σεπ. 2004 , 18:17)

 

8 2 6

 

 

 

 

Να σαι καλά φίλε μου! :)

Είχα φάει τον κόσμο για να το βρώ...

:alien:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (14 Σεπ. 2004 , 15:19)

 

Ο τρόπος ελέγχου έχει διαμορφωθεί έτσι ώστε να σε βάζει σε σκέψεις πριν προσπαθήσεις να μετατρέψεις το stealth-action game σε quake 3 ;)

 

To καταφέρνει τόσο καλά μάλιστα, που το καθιστά τελείως unplayable :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω αντίθετα...απλά επιβάλει την στρατηγική σκέψη (ειδικά στο multiplayer mercs vs spies).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
re paidia to driv3r gia to pc exei bgei;an oxi pote;olo tin alli vdomad mou lene sto magazi pou to zitao

 

Κυκλοφορεί επίσημα μέσα στο Μάρτιο και θα περιέχει μια παραπάνω mission και 10 λεπτά making of videos.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί επίσημα μέσα στο Μάρτιο και θα περιέχει μια παραπάνω mission και 10 λεπτά making of videos.

Από τις 9/8/2004 που του λένε την άλλη βδομάδα, θα κυκλοφορήσει σε έναν μήνα :lol: Μήπως αυτός που ρωτούσες δεν ήξερε ούτε καν για τι πράγμα μιλάς και σε φλόμωνε; :mad:

Link to comment
Share on other sites

FAR CRY RULEZZZ!!!!! Συμφωνω απολυτα με το φιλο nagual..Απιστευτο παιχνιδι! :p :p ;) ;)

 

Ερωτηση : Ειμαι στο δασος με τα σιχαμερα οντα :worry: :alien: :worry: :alien: (που εχουν μονο στομα στη μαπα τους) και προσπαθω να βρω το γαμ..νο key card για να μπουκαρω στο κτιριο...Που στο "&^%$^%$$%$# ειναι???????? :(

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα να παίζω το Warhammer 4000. Πολύ δυνατό παιχνίδι αλλά μάλλον εύκολο...Καλύτερα να το ξεκινήσετε από Hard...

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση : Ειμαι στο δασος με τα σιχαμερα οντα :worry: :alien: :worry: :alien: (που εχουν μονο στομα στη μαπα τους) και προσπαθω να βρω το γαμ..νο key card για να μπουκαρω στο κτιριο...Που στο "&^%$^%$$%$# ειναι???????? :(

 

Το τερμάτησα πριν από καμιά εβδομάδα το Far Cry. Εξαιρετικό! Σε ποια πίστα είσαι (όνομα)? Μήπως μπορέσω να βοηθήσω...

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο Treehouse..Μολις βγηκα απο το κτιριο που πρωτοειδα τα σιχαμερα τερατα...

 

Χμμ... Αν θυμάμαι καλά και μιλάμε για το ίδιο κτίριο πρέπει να ανέβεις κάποια σκάλα. Εκεί έχει ξεκλείδωτη μια πόρτα. Αν όχι, γράψε στο Google "Far Cry Walkthrough" κι όλο και κάτι θα βρεις να ξεκολλήσεις! ;)

Link to comment
Share on other sites

ειναι σε καποιο πτωμα αν θυμαμαι καλα κι εγω (γιατρος κατι τετοιο) δεν ειχα δυσκολευτει θυμαμαι
Link to comment
Share on other sites

Καλά παίζεται ακόμα FarCry? :confused:

 

Βάλτε κανα Half-Life 2 να γειάνεται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Half-Life 2 για οσους δεν το εχουν δοκιμασει θα ελεγα οτι ειναι κατι must.Εχω φαει πολυ κολλημα εδω και 3 μερες που το εγκατεστησα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά παίζεται ακόμα FarCry? :confused:

 

Βάλτε κανα Half-Life 2 να γειάνεται... :cool:

όντος το Far Cry μου θυμήζει Καλοκαιράκι όταν το επαιζα!! ήταν και η ατμασφαιρα του παιχνιδιού (στην αρχή του τουλάχιστον γιατι μετά γινετε εφιάλτης!! :p)κάλο παιχνίδι πάντος!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά παίζεται ακόμα FarCry? :confused:

 

Βάλτε κανα Half-Life 2 να γειάνεται... :cool:

 

Τώρα άρχισα το Half-Life 2, αν και το έχω εδώ και 2 μήνες σχεδόν (original), λόγω του $^#@* Steam και του ότι δεν είχα internet... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα τα Lord of the Rings The BATTLE FOR MIDDLE-EARTH και το THE INCREDIBLES. Δεν τα εχω ανοίξει ακόμη. Τι λέτε γι'αυτά; Τα γνωρίζετε; Αξίζουν;
Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα τα Lord of the Rings The BATTLE FOR MIDDLE-EARTH και το THE INCREDIBLES. Δεν τα εχω ανοίξει ακόμη. Τι λέτε γι'αυτά; Τα γνωρίζετε; Αξίζουν;

 

Φίλε SakisPlayer καταρχήν χρόνια πολλά! Το Lord of the Rings The BATTLE FOR MIDDLE-EARTH είναι ένα μαμάτο strategy από την ομάδα που έχει φτιάξει το C&C Generals κι εργαστεί στα Red Alert. Πολύ καλή επιλογή, άλλωστε δεν υπάρχουν και πολλά καινούρια αξιόλογα stategies αυτή την περίοδο. Το THE INCREDIBLES είναι ένα κλασικό arcade, με όμορφα 3D γραφικά, βασισμένο στην ομώνυμη ταινία της Pixar. Έχω ακούσει όμως πως είναι κομματάκι δύσκολο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...