Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα παρει αυριο ενας φιλος ενα κινητο samsung Galaxy S2 και εχει και χαρτες απο ginius dont panic

 

Αν ειναι σε καρτα μπορω με καποιο τροπο να τους περασω στο δικο μου ???

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα παρει αυριο ενας φιλος ενα κινητο samsung Galaxy S2 και εχει και χαρτες απο ginius dont panic

 

Αν ειναι σε καρτα μπορω με καποιο τροπο να τους περασω στο δικο μου ???

 

Ευχαριστω.

 

Kαλησπερα

Δεν ειναι καρτα.Δινουν ενα βιβλιαρακι με οδηγιες πως μπορει να γινη η εγκατασταση του λογισμικου και επισης εχει και τον κωδικο

του στην τελευταια σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρει αυριο ενας φιλος ενα κινητο samsung Galaxy S2 και εχει και χαρτες απο ginius dont panic

 

Αν ειναι σε καρτα μπορω με καποιο τροπο να τους περασω στο δικο μου ???

 

Ευχαριστω.

 

Αν δεν το θέλει εκείνος βεβαίως και μπορείς. Δεν το δίνουν για χρήση αποκλειστικά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Επίσης το θεωρώ ένα από τα καλύτερα προγράμματα πλοήγησης.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το θέλει εκείνος βεβαίως και μπορείς. Δεν το δίνουν για χρήση αποκλειστικά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Επίσης το θεωρώ ένα από τα καλύτερα προγράμματα πλοήγησης.

 

Οχι δεν το θελει γιατι δεν εχει αμαξι...Κι εγω σαν δευτερο το θελω γιατι στο δικο μου εχω οθνη 2din με navibox και destinator

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το θέλει εκείνος βεβαίως και μπορείς. Δεν το δίνουν για χρήση αποκλειστικά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Επίσης το θεωρώ ένα από τα καλύτερα προγράμματα πλοήγησης.

 

Το έχεις δοκιμάσει καθόλου ειδικά στο One S?

Ή κάποιος άλλος?

Αν ναι, έχει παρατηρήσει κανείς τερματισμό της εφαρμογής ή σβήσιμο της οθόνης κατά τη διάρκεια της πλοήγησης?

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμάσει καθόλου ειδικά στο One S?

Ή κάποιος άλλος?

Αν ναι, έχει παρατηρήσει κανείς τερματισμό της εφαρμογής ή σβήσιμο της οθόνης κατά τη διάρκεια της πλοήγησης?

 

Όχι, το ONE S το είχα για πολύ λίγο, το χρησιμοποιήσα μία φορά χωρίς κανένα πρόβλημα.

Το χρησιμοποιώ συνέχεια στο Desire απροβλημάτιστα.

Link to comment
Share on other sites

Μια εικονα που μας ηρθε με mms πως μπορουμε να την τυπωσουμε ??

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρει αυριο ενας φιλος ενα κινητο samsung Galaxy S2 και εχει και χαρτες απο ginius dont panic

 

Αν ειναι σε καρτα μπορω με καποιο τροπο να τους περασω στο δικο μου ???

 

Ευχαριστω.

 

Kαλησπερα

Δεν ειναι καρτα.Δινουν ενα βιβλιαρακι με οδηγιες πως μπορει να γινη η εγκατασταση του λογισμικου και επισης εχει και τον κωδικο

του στην τελευταια σελιδα.

 

Το προγραμμα πλοηγησης ειναι μεα στην καρτα την ενσωματωμενη του κινητου με ονομα DP_Plaisio

 

Αντεγραψα τον φακελο στο δικο μου αλλα ενω εγκαθιστατε δεν ανοιγει.

 

Κατεβασα απο market το https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.mireo.dp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImhyLm1pcmVvLmRwIl0.

 

αλλα δεν βλεπω να βαλω σωδικο καπου που εχω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω για το θέμα των διαφόρων εφαρμογών,που ζητάει αυτές τις "άδειες " είναι τόσο επικίνδυνες όσο ακούγοντε; Π.χ επαφές,προσωπικά δεδομένα,κ.τ.λ
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα πλοηγησης ειναι μεα στην καρτα την ενσωματωμενη του κινητου με ονομα DP_Plaisio

 

Αντεγραψα τον φακελο στο δικο μου αλλα ενω εγκαθιστατε δεν ανοιγει.

 

Κατεβασα απο market το https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.mireo.dp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImhyLm1pcmVvLmRwIl0.

 

αλλα δεν βλεπω να βαλω σωδικο καπου που εχω.

 

Καλύτερα να επικοινωνήσεις με την αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, http://www.ngi.gr/navigation_support.php, είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να επικοινωνήσεις με την αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, http://www.ngi.gr/navigation_support.php, είναι πολύ εξυπηρετικοί.

 

Ευχαριστω....

 

Οντως πολυ εξυπηρετικοι.Αλλο το προγραμμα απο το market που σε μια εβδομαδα θα μου ζητησει αγορα και αλλα αυτο που δινει το πλαισιο.Με αντιγραφη του φακελου που εχει το πλαισιο δεν γινεται αλλα πρεπει στο νεο κινητο να ξανακατεβασω την εφαρμογη αλλα συνδεδεμενος με το ιδιο gmail που πρωτοκατεβηκε για να δεχτει τον κωδικο.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω....

 

Οντως πολυ εξυπηρετικοι.Αλλο το προγραμμα απο το market που σε μια εβδομαδα θα μου ζητησει αγορα και αλλα αυτο που δινει το πλαισιο.Με αντιγραφη του φακελου που εχει το πλαισιο δεν γινεται αλλα πρεπει στο νεο κινητο να ξανακατεβασω την εφαρμογη αλλα συνδεδεμενος με το ιδιο gmail που πρωτοκατεβηκε για να δεχτει τον κωδικο.

 

Καλημερα

Το λογισμικο θα το κατεβασεις μεσω ιντερνετ και οχι απο το market.

Θα σου κατεβει σαν apk.και μεσω ληψεων θα κανεις εγκατασταση.Ο κωδικος βρισκεται στην τελευταια σελιδα του γρηγορου οδηγου για την εγκατασταση λογισμικου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Το λογισμικο θα το κατεβασεις μεσω ιντερνετ και οχι απο το market.

Θα σου κατεβει σαν apk.και μεσω ληψεων θα κανεις εγκατασταση.Ο κωδικος βρισκεται στην τελευταια σελιδα του γρηγορου οδηγου για την εγκατασταση λογισμικου.

 

Ευχαριστω.Μηπως ξεριε την σελιδα ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω το htc one s αλλα εχω μπερδευτη με τους επεξεργαστες ποιον λετε s3-s4?και απο που?

 

δεν υπάρχει s4 πλέον, μόνο s3

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δηλ τα refurbished πωλούνται σαν καινούρια; Εγώ νομίζω ότι χρησιμοποιούνται για αντικατάσταση συσκευών εντός εγγύησης.
Link to comment
Share on other sites

Οχι μαύρο παίδες.κριμα να παίζετε με τις πιθανότητες ξεφτισματος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ τα refurbished πωλούνται σαν καινούρια; Εγώ νομίζω ότι χρησιμοποιούνται για αντικατάσταση συσκευών εντός εγγύησης.

Δεν το είπα γιατί το γνωρίζω, αλλά όταν βρίσκω στην ελληνική αγορά (σκρουτζομάγαζα) ONE X (κυρίως Ολλανδικά) με S/N: 23, 24 και 25, αλλά και τώρα ξαφνικά κάποια S με S4 επεξεργαστή κυρίως μαύρα (που είχαν πρόβλημα ξεφλουδίσματος), δεν ξέρω πως να το αιτιολογήσω. Επίσης στo helpdesk της HTC που ρώτησα σχετικά δεν πήρα σαφή απάντηση, γι' αυτό λέω λίγο προσοχή. Ο S4 έχει σταματήσει να παράγεται σε ONE S από αρχές Ιουνίου!

 

 

Το Ζ520 και το Ζ560 αναγράφεται πάνω στην συσκευασία?

 

Ναί αναφέρεται.

Edited by jpjp
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είπα γιατί το γνωρίζω, αλλά όταν βρίσκω στην ελληνική αγορά (σκρουτζομάγαζα) ONE X (κυρίως Ολλανδικά) με S/N: 23, 24 και 25, αλλά και τώρα ξαφνικά κάποια S με S4 επεξεργαστή κυρίως μαύρα (που είχαν πρόβλημα ξεφλουδίσματος), δεν ξέρω πως να το αιτιολογήσω. Επίσης στo helpdesk της HTC που ρώτησα σχετικά δεν πήρα σαφή απάντηση, γι' αυτό λέω λίγο προσοχή. Ο S4 έχει σταματήσει να παράγεται σε ONE S από αρχές Ιουνίο

 

Πάντως εγώ πήρα one s με s4 και σειριακό αριθμό SH26WW------(τέλος Ιουνίου σημαίνει αν δε κάνω λάθος).

Τώρα όταν αγόρασα την συσκεύή πήρα στην htc και ρώτησα αν είναι branded η συσκευή και αν έχει πάει ποτέ σε επίσημο service αν είναι ανακατασκευασμένη κτλ....

Τώρα αν ισχύει αυτό που λες με αρχές Ιουνίου, θεωρητικά με κορόιδεψαν ή μου έδωσαν ψευδείς πληροφορίες.

Επομένως κανείς μας δε μπορεί να ξέρει τελικα αν έχει μια ανακατασκευασμένη συσκεύη ή καινούργια.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ πήρα one s με s4 και σειριακό αριθμό SH26WW------(τέλος Ιουνίου σημαίνει αν δε κάνω λάθος).

Τώρα όταν αγόρασα την συσκεύή πήρα στην htc και ρώτησα αν είναι branded η συσκευή και αν έχει πάει ποτέ σε επίσημο service αν είναι ανακατασκευασμένη κτλ....

Τώρα αν ισχύει αυτό που λες με αρχές Ιουνίου, θεωρητικά με κορόιδεψαν ή μου έδωσαν ψευδείς πληροφορίες.

Επομένως κανείς μας δε μπορεί να ξέρει τελικα αν έχει μια ανακατασκευασμένη συσκεύη ή καινούργια.

 

Αναφέρομαι κυρίως σε συσκευές που πωλούνται αυτή την περίοδο και ειδικά στην ελληνική αγορά (αν κάποιος έχει αγοράσει πρόσφατα από εξωτερικό ή μεγάλο ελληνικό κατάστημα ας μας πει περίοδο παραγωγής), έχει περάσει μεγάλο διάστημα από τότε και δεν μπορεί να μην είχαν πουληθεί τόσο καιρό... Τι να πω δεν ξέρω, εγώ πάντως προτιμώ να τις αποφεύγω. Δεν σημαίνει ότι θα συμβεί κάτι απαραίτητα.

Εγώ πάντως είχα παραλάβει 26/6/2012 το ONE S από Γερμανία και ήταν με τον S3 και το επέστρεψα μιας και είχε και βλάβη DOA (δεν δούλευε η δόνηση).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...