Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus L5 (E610)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

<<Οσοι εχουμε το 610v μπορουμε να περασουμε τις ρομ απο το "απλο" 610? Επισης ξερουμε αν προσφερει κατι καινουριο?>>

 

 

 

Αν εχεις Cosmote η Wind κανενα προβλημα. Διορθωνη προβληματα που εχει η j

 

 

 

Φ

Edited by Stavrosl
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 237
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχετε βαλει κανα 2d παιχνιδακι του στυλ bike race,defender;

Τρωω ελεεινα κολληματα με το κινητο..

Υποψην εχωενεργοποιημενη την επιλογη ωστε η gpu να βοηθαει τον cpu στις 2d εφαρμογες..

Edited by ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

Εχω το lg l5 e610 v 10D . Root πως μπορω να κανω??? Αμα κανω αναβαθμιση με το λιγισμικο του e610 root γινεται?? Εχω κανει με πολλες μεθοδους root αλα δεν μου γινεται. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... υπαρχει ενα προβλημα... μερικες φορες οταν μου στελνουν μηνυμα αργει να μου ερθει. αν μου κανουν αναπαντητη ερχεται το μηνυμα. που ειναι το προβλημα?

και κατι τελευταιο... αγορασα απο vodafone το κινητο αλλα εχω whats up.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... υπαρχει ενα προβλημα... μερικες φορες οταν μου στελνουν μηνυμα αργει να μου ερθει. αν μου κανουν αναπαντητη ερχεται το μηνυμα. που ειναι το προβλημα?

και κατι τελευταιο... αγορασα απο vodafone το κινητο αλλα εχω whats up.

 

Το τηλεφωνο ειναι βελτιστοποιημενο για Vodafon περασε μια γενικη ρομ ειναι το λινκ μερικα ποστ ποιο πανω, αν και δεν ξερω συγουρα οτι θα ειναι οκ το θεμα με τα μηνυματα

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να παρασω μια γενικη ρομ?? Ποιο προγραμμα θελει??

 

 

ακολουθησε το λινκ στο xda http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1264289

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον... περασα την v10l και εχω παρατηρησει οτι το κινητο δεν laggarei οσο πριν στις εφαρμογες.

Το μονο αρνητικο ειναι οτι οποια μεθοδο κι αν δοκιμασα για root στην συγκεκριμενη εκδοση δεν δουλευουν...:mad:

Link to comment
Share on other sites

8anasi. Και εσυ e610ν εχεις και εβαλες ρομ απο e610?????εφαρμογη που να κανει βακαπ προγραμμα μαζι με τα δεδομε.λνα? Υπαρχει κανενας στο φορουμ να του το δωσω να το κανει ροοτ???
Link to comment
Share on other sites

8anasi. Και εσυ e610ν εχεις και εβαλες ρομ απο e610?????εφαρμογη που να κανει βακαπ προγραμμα μαζι με τα δεδομε.λνα? Υπαρχει κανενας στο φορουμ να του το δωσω να το κανει ροοτ???

 

Ναι και εγω το 610v εχω.Full Backup μπορεις να παρει και με το προγραμμα Lg Pc Suite.

Link to comment
Share on other sites

Root το ειχα κανει οσο ημουν στην v10d.Αλλα την 10l δεν γινεται με τπτ...εσυ με ποιο τροπο προσπαθησες να ρουταρεις το κινητο σου;
Link to comment
Share on other sites

Root το ειχα κανει οσο ημουν στην v10d.Αλλα την 10l δεν γινεται με τπτ...εσυ με ποιο τροπο προσπαθησες να ρουταρεις το κινητο σου;

 

Νομιζω οτι σε 15-20 μερες θα υπαρχει root και για αυτη την εκδοση.Υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Root το ειχα κανει οσο ημουν στην v10d.Αλλα την 10l δεν γινεται με τπτ...εσυ με ποιο τροπο προσπαθησες να ρουταρεις το κινητο σου;
Με unlick root , και αλλα 3 που τρεχεις το r

nme.bat (o4sr kati tetio , ενα ρωσικο , και αενα αλλο χωρις helli world) name apo programmata δρν θυμαμαι ειμαι απο κιν . Μπορεις να μου πεις εσυ τι εκανες μηπως και το ροοταρω???

Link to comment
Share on other sites

Με unlick root , και αλλα 3 που τρεχεις το r

nme.bat (o4sr kati tetio , ενα ρωσικο , και αενα αλλο χωρις helli world) name apo programmata δρν θυμαμαι ειμαι απο κιν . Μπορεις να μου πεις εσυ τι εκανες μηπως και το ροοταρω???

 

Εγω το ειχα καταφερει με την μεθοδο οπου ετρεχες το bat αρχειο.ενεργοποιησα εντοπισμο σφαλματων στο κινητο το εβαλα μονο φορτιση και εβαλα τους usb drivers του κινητου( υπαρχουν στο site της lg).

Τελος ετρεξα το bat και το root δουλεψε...

Link to comment
Share on other sites

Root

 

επιλεγεις την επιλογη 3 που θα σου ζητησει το bat.

Εκει που πανε καλα μου λεει are you root? Και χαλανε ολα. Unable ολα λεει. Μενεις κοντα στην αθηνα ?? Η καποιος αλλος να του το παω να μου το φτιαξει???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...