Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus L5 (E610)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά μπορεί να είναι σφάλματα της νέας έκδοσης.

Μπορείς να κάνεις αναζήτηση με τα προβλήματα που παρουσιάζει στο ιντερνέτ και να δείς τι γράφουν μέσα.

Δεν γνωρίζω αν είναι εφικτή η υποβάθμιση, να γυρίσεις στην προηγούμενη έκδοση δηλαδή που δουλεύει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 237
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες αφου ειδα οτι δουλεια δεν γινοταν μου ειχαν προταθει αποφασισα να κανω το πρωτο μου φλασαρισμα.βρηκα την v10d στο site που εχει αναφερθει στις προηγουμενες σελιδες,την περασα και πλεον ολα δουλευουν ρολοι στο τηλεφωνο.

 

Ευχαριστω ολους για την βοηθεια.:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μολις το πηρα και θελω να περασω τις επαφες απο το outlook στην συσκευη......

 

πως τις περναμε???

 

ολα καλα......το βρηκα τελικα.....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....εχω να κανω μερικες ερωτησεις,γυρω απο το android μιας και μεχρι την κυριακη ειχα iphone 4....

λοιπον πως φτιαχνουμε φακελους και τους τοποθετουμε στην συσκευη???

και δευτερον και πιο σημαντικο,υπαρχει προγραμμα που να κλειδωνει με κωδικο μια εφαρμογη???

π.χ θελω να εχω τις φωτογραφιες μονο για μενα,ωστε να μην μπορει κανεις αλλος χωρις την αδεια μου να τις δει,υπαρχει καποια εφαρμογη που αν προσπαθηει καποιος να τις ανοιξει να ειναι κλειδωμενη με κωδικο????

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....εχω να κανω μερικες ερωτησεις,γυρω απο το android μιας και μεχρι την κυριακη ειχα iphone 4....

λοιπον πως φτιαχνουμε φακελους και τους τοποθετουμε στην συσκευη???

και δευτερον και πιο σημαντικο,υπαρχει προγραμμα που να κλειδωνει με κωδικο μια εφαρμογη???

π.χ θελω να εχω τις φωτογραφιες μονο για μενα,ωστε να μην μπορει κανεις αλλος χωρις την αδεια μου να τις δει,υπαρχει καποια εφαρμογη που αν προσπαθηει καποιος να τις ανοιξει να ειναι κλειδωμενη με κωδικο????

ευχαριστω

 

Προγραμματακι που ειχα δοκιμασει και ειναι αρκετα καλο και free ειναι το smart app protector. Μπορεις να το βαλεις και μοτιβο για να ξεκλειδωσει.

Τωρα για τους φακελους μπορει να δημιουργησεις αμα ``ριξεις `` μια εφαρμογη πανω σε μια αλλη. Εχω την αισθηση ομως οτι γινεται μονο στις home screen.

Link to comment
Share on other sites

κευχαριστω για την απαντηση....

εννοω φακελους με φωτογραφιες,τραγουδια,και τα ringtones

τα ringtones απο το iphone δεν δουλευοθν στο L5

Link to comment
Share on other sites

παιδια χαθηκε το wifi.......εδω και αρκετη ωρα προσπαθω να συνδεθω στο wi fi και δεν τα καταφερνει.....

 

εχει θεματακι με το wi fi????

Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες αναβάθμιση παίζει ένα πρόβλημα με το εργοστασιακό wifi.

Πολλοί βρήκαν λύση εγκαθηστώντας ένα πρόγραμμα για ασύρματη σύνδεση.

Εδώ μια απάντηση για αυτό: Use a Wifi-manager instead. I recommend WiFi Manager by Kostya Vasilyev.

Αν θες βρες και κάποιο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

επειδη τωρα το πηρα,για πες μου ποια ειναι η εκδοση της αναβαθμησης και πως την βλεπουμε.........

απλα ανοιξα το skype,και εγινε κολαση......

εχασε wi-fi κολαγε ,δεν μπορουσα να συνδεθω με τπτ,εκανα τουλαχιστον 3 φορες επανεκινηση το κινητο,και με τα πολλα αφου εκανα μια επανεκινηση στο router με εβγαλε πρωτα σε ασφαλη λειτουργεια και αφου το εκανα αλλη μια επανεκινηση μεχρι στιγμης βλεπω οτι επανηλθε.......

Link to comment
Share on other sites

αν η τελευταια αναβαθμηση εχει προβλημα με το wi fi τοτε πρεπει συντομα να βγαλουνεκαινουργια αναβαθμηση........
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το LG-E610V και φοραει την V10d......

 

παντος εχω να πω οτι τετοιο κολημα δεν το εχω ξανασυναντησει σε αλλη συσκευη.......δεν ξεκολαγε με τπτ.....

 

του εκανα 3-4 φορες επανεκινηση,τι εβγαλα μποαταρια,αυτο εκει,τπτ.......με τα πολλα αν δεν εκανα επανανεκινηση το router δεν θα εβρισκε το wi fi me τπτ.......

 

παντος επειδη το εχω δυο μεερες το κινητο δεν του εχω κανει καμια αναβαθμηση.....

 

μαλλον με βλεπω να πηγαινω για root.....εχει κανεις δοκιμασει κανενα σταθερο firmware για root???

Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες αναβάθμιση παίζει ένα πρόβλημα με το εργοστασιακό wifi.

Πολλοί βρήκαν λύση εγκαθηστώντας ένα πρόγραμμα για ασύρματη σύνδεση.

Εδώ μια απάντηση για αυτό: Use a Wifi-manager instead. I recommend WiFi Manager by Kostya Vasilyev.

Αν θες βρες και κάποιο άλλο.[/quote

 

ποια εκδση ειναι η ανβαβαθμηση??εγω εχω το LG E610v με εκδοση λογισμικου V10d

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα προβληματακι με την συσκευη δεν την εχω πειραξει δλδ root την συνδεσα σενα υπολογιστη να την φορτισω και απο τοτε δεν μπαινει στο μενου οποτε το παταω μου γραφει "Sorry αρχικη had stop" τι με συμβουλεύετε να κανω??
Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο......restore στην συσκευη πως κανουμε???θελω να την γυρισω στην κατασταση που ηταν οταν την αγορασα.....και να διαγραψω τα παντα.........πως γινετε??

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο......restore στην συσκευη πως κανουμε???θελω να την γυρισω στην κατασταση που ηταν οταν την αγορασα.....και να διαγραψω τα παντα.........πως γινετε??

 

ευχαριστω

 

Οταν το κινητο ειναι κλειστο πατας το power button + volume down και μολις φωτιστουν τα πληκτρα πατας το κεντρικο..

Link to comment
Share on other sites

Οταν το κινητο ειναι κλειστο πατας το power button + volume down και μολις φωτιστουν τα πληκτρα πατας το κεντρικο..

 

την καρτα sim την εχουμε μεσα η την εχουμε βγαλει???

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πουλαω το κινητακι,γιατι μου φερανε το s3....οποιος ενδιαφερετε να στειελει μηνυμα.....

του εχω την θηκη της lg για το l5,και φοραει και προστατευτικο οθονης απο την πρωτη μερα.....

Link to comment
Share on other sites

οτιδηποτε αποθηκευσω εφαρμογη,φωτογραφια,βιντεο κατευθειαν παει στην εσωτερικη μνημη....τι πρεπει να κανω για να πηγαινουν στην καρτα μνημης????
Link to comment
Share on other sites

NEW FIRMWARE

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=12

61 GRC/GREECE V10L

 

Οσοι εχουμε το 610v μπορουμε να περασουμε τις ρομ απο το "απλο" 610? Επισης ξερουμε αν προσφερει κατι καινουριο?

 

 

 

 

 

οτιδηποτε αποθηκευσω εφαρμογη,φωτογραφια,βιντεο κατευθειαν παει στην εσωτερικη μνημη....τι πρεπει να κανω για να πηγαινουν στην καρτα μνημης????

 

Φιλε μου για αρχη θα πρεπει να κανεις root το τηλεφωνο και μετα εχεις 2 επιλογες.

Η 1η ειναι το directory bind και η 2η ειναι το link2sd οπου για να δουλεψει πρεπει να φτιαξεις ενα 2ο partition στην καρτα μνημης σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...