Jump to content

Πρόβλημα με HDMI μετά από format


deathmetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας

Αρχικα εχω xp pro ver.2002 και SP 3

AMD athlon x2 dual core 2.11ghz 3.00gb of ram

ρε παιδια εχω μια τηλεοραση που την συνδεω με Hdmi στο pc Πριν το format ανοιγωντας τη τηλεοραση ολα..

μετα το format Με το που ανοιγω τη τηλεοραση βγαινει μια μπλε οθονη και Κανει το Pc format...

ξερετε τι παιζει ;;; εν το μεταξυ μετα το format παιζει κανονικα....παραξενα πραγματα..

 

ευχαριστω πολυ.

ΑΝ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ, ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΒΡΟΥΝ ΛΑΘΟΥΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ.:p

Ηράκλειτος

Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφεις format τι ακριβώς εννοείς; επανεκκίνηση;

Αν θέλεις να σε βοηθήσει κάποιος, ίσως θα πρέπει να γίνεις περισσότερο συγκεκριμένος ή περιγραφικός. Αντί για αποσιωπητικά (...) γράψε καλύτερα ολόκληρη την πρόταση.

Edited by VaradeRo
Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

Αρχικα εχω xp pro ver.2002 και SP 3

AMD athlon x2 dual core 2.11ghz 3.00gb of ram

ρε παιδια εχω μια τηλεοραση που την συνδεω με Hdmi στο pc Πριν το format ανοιγωντας τη τηλεοραση ολα..

μετα το format Με το που ανοιγω τη τηλεοραση βγαινει μια μπλε οθονη και Κανει το Pc format...

ξερετε τι παιζει ;;; εν το μεταξυ μετα το format παιζει κανονικα....παραξενα πραγματα..

 

ευχαριστω πολυ.

 

Βγάλε και κανένα screenshot να δούμε τι σου βγάζει....

Link to comment
Share on other sites

Drivers για την κάρτα γραφικών πέρασες μετά το format??

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Drivers για την κάρτα γραφικών πέρασες μετά το format??

 

+1

 

10 χαρακτ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά για τα σχόλια σας.ευχαριστώ.

έχω το cd της motherboard της asus που έχει και για τη κάρτα γραφικών nVidia έκανα κανονικά την εγκατάσταση.

Το πρόβλημα γιατί μπορεί να μην έγινα πολύ σαφής και σορρυ..είναι το pc ανοίγει όλα comple και γραφικά και μια χαρά όλα..όταν ανοίγω την τηλεόραση που είναι με hdmi σύνδεση γίνεται μπλε η οθόνη και μου κάνει restart το pc...λογικά είναι πρόβλημα με τους drivers το έψαξα γιατί οντωs το cd Που του έβαλα μου έβγαζε error κατα την εγκατασταση των drivers..

τους βρηκα κιολας απο την nvidia αλλα παλι το ιδιο.

πιθανόν να έκανα λάθος κατά την εγκατάσταση των dRIVES.

τώρα τα έσβησα όλα και ξανά πέρασα από την αρχή όλους τους drivers και δεν είδα να μου βγάζει μπλε οθόνη θα το ξαναδώ σήμερα πάλι..

 

φίλε μου δεν ξέρω τι είναι το screenshot

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

ΑΝ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ, ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΒΡΟΥΝ ΛΑΘΟΥΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ.:p

Ηράκλειτος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δεν ξερω εχω βρει τους drivers τους εχω περασει κανονικα δεν ειναι η πρωτη φορα σε pc ...

συνεχιζει και μου βγαζει μπλε οθονη κανει restar και μετα βλεπω τη τελοραση ...ισως να τα εχει παιξει η καρτα γραφικων...:ninja:

ΑΝ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ, ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΒΡΟΥΝ ΛΑΘΟΥΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ.:p

Ηράκλειτος

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου δεν ξέρω τι είναι το screenshot

 

ανέβασε μια φωτό της μπλε οθόνης...να δούμε τι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Απο το κινητο ειναι η φωτο ελπιζω να βγαινει μια ακρη.

:worry:

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24570&stc=1&d=1332779545

για δειτε εδω.

Edited by mcde

ΑΝ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ, ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΒΡΟΥΝ ΛΑΘΟΥΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ.:p

Ηράκλειτος

Link to comment
Share on other sites

το λάθος που γράφει το έχεις ψάξει στο google ;
Link to comment
Share on other sites

http://support.microsoft.com/kb/330182#top

αυτο καταφερα να βρω..και το ψαχνω απο εκει.

εχεις κατι καλυτερο ρε φιλε;

ΑΝ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ, ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΒΡΟΥΝ ΛΑΘΟΥΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ.:p

Ηράκλειτος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...