Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανεβασε να δουμε πως καθεται. Βολευει ομως ετσι οπως ειναι να μιλας στο τηλεφωνο?

Οκ κανε λιγο υπομονη να βαλουμε τους μικρους για υπνο........παντως του τεριαζει τελεια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανεβασε να δουμε πως καθεται. Βολευει ομως ετσι οπως ειναι να μιλας στο τηλεφωνο?

Βολευει να μιλας οπως ειναι κλειστη στο τηλεφωνο και νομιζω μπωρεις να ρυθμισης την συσκευη να ανοιγει η κληση απο το power button.

Link to comment
Share on other sites

Βολευει να μιλας οπως ειναι κλειστη στο τηλεφωνο και νομιζω μπωρεις να ρυθμισης την συσκευη να ανοιγει η κληση απο το power button.

Ειμαι σε CM10 και βρισκω μονο να τερματιζω την κληση απο εκει και να απαντω με το Home button.

Εμενα με επεισες παντως μολις την παρηγγειλα. Να μην εχει σε ασπρο ρε !@#$%^&*()

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε CM10 και βρισκω μονο να τερματιζω την κληση απο εκει και να απαντω με το Home button.

Εμενα με επεισες παντως μολις την παρηγγειλα. Να μην εχει σε ασπρο ρε !@#$%^&*()

 

Πιστεψε με δεν θα το μετανιωσεις..........Παντως αν ειχα το ασπρο θα επερνα την καφε.......

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 χρόνια με το HTC Desire παρήγγειλα και εγώ το 4Χ. Ξέρω από τώρα ότι θα καλύψει τις ανάγκες μου (τις κάλυπτε και το desire αλλά με πρόδωσε το ηχείο του) και θεωρώ πως η τιμή του αυτή τη στιγμή είναι εξαιρετική
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 χρόνια με το HTC Desire παρήγγειλα και εγώ το 4Χ. Ξέρω από τώρα ότι θα καλύψει τις ανάγκες μου (τις κάλυπτε και το desire αλλά με πρόδωσε το ηχείο του) και θεωρώ πως η τιμή του αυτή τη στιγμή είναι εξαιρετική

 

καλως ηρθες φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψε με δεν θα το μετανιωσεις..........Παντως αν ειχα το ασπρο θα επερνα την καφε.......

 

Η θήκη όπως είναι προστατεύει το κινητό στο πάνω και κάτω πλαϊνό μέρος; Πχ αν μπει σε τσέπη με κλειδιά προστατεύεται;

Lg Optimus 2x --> Lg Optimus 4x --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 3 XL
Link to comment
Share on other sites

Λεγε από που και πόσο :D

 

Φιλε μου δεν την βρηκα πουθενα στην ελλαδα (ειμαι οπαδος της ενχωριας αγορας) και αναγκαστηκα την πηρα απο εδω στα 10 ευρω. http://www.ebay.com/itm/130904731433?var=430140392852&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Στις δεκα μερες ηρθε.

Link to comment
Share on other sites

την ιδια θηκη (μαρκα)την εχω και στο nexus 7 ενα χρονο και ειναι οτι πιο κορυφη εχω δει σε ποιοτητα απο θηκες και εχω δει δοκιμασει πολλες.
Link to comment
Share on other sites

Αρχισατε τις κουβεντες για θηκες και προστασια, και το κινητο εφαγε τη δευτερη, και αυτη τη φορα γερη, τουμπα του. Και δεν το εχω ουτε μισο μηνα. Στην ασφαλτο, λιγο πριν περασει ενα ταξι!

 

Καλα να ειμαστε. Την εβγαλε καθαρη με 2 ωραιοτατα στραπατσαρισματα στις ακρες. Κατα τα αλλα σκυλος. Απο αυτο στελνω.

 

Παω να παρω και εγω καμιαθηκη μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Λευκο εχω. Απλα μου αρεσε αυτη η εικονα που βρηκα στο ιντερνετ και την εβαλα :p

 

Tην θηκη να δω ποτε θα περασω να παρω ...

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι ενα βημα πριν το αγορασω, μπορειτε να μου λυσετε 2 αποριες μοναχα:

 

1. η καμερα του ειναι καλη για 8mp?, ειχα το neo-v πριν ( τραβουσε ωραιες φωτο για τα δεδομενα του)

και

2. ο ηχος του για προσωπικη ακοροαση mp3 ειναι ικαναοποιητικος?

 

ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Και στα 2 ειμαι υπερικανοποιημενος και κατα καιρους εχω ανεβασει βιντεο που εχω προβαλει και εδω.

Ο ηχος για εμενα ειναι υπερβολικα δυνατος. Υπηρχαν φορες που στο ελαχιστο ηταν ενοχλητικος στο αφτι μου και θα ηθελα να ταν λιγο πιο χαμηλο.Δυστυχως μετα εκλεινε εντελως.

Link to comment
Share on other sites

μιας και εχει πεσει και η τιμη του, νομιζω μετα απο ενα μηνα σκεψης για επομενο κινητο...θα το τσιμπησω!
Link to comment
Share on other sites

Έχω τ 4x hd εδώ και ένα μήνα!

εκτός από την μπαταρία που ειναι απλά καλή,όλο τ υπόλοιπο ειναι καταπληκτικό!

Θα ήθελα να ρωτήσω μπορώ να του βάλω κάρτα μνήμης 64gb,θα τη διαβάζει?

Σε όλα τα review/αναλύσεις λένε ότι παίρνει μέχρι 32gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...