Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτά είναι. Έεεεεεεεεεεεεεεετσι!!!!!! Είναι από τις πρώτες επιλογές για το umbuntu. Να τα βλέπουν κάποιοι που όπου βρίσκονται κατηγορούν συνέχεια το τηλέφωνο και την LG.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι με galaxy nexus που κοκορευονταν που βγηκε για αυτους εκδοση ubuntu στην οποια λειτουτουργουσε το τηλεφωνο και η οθονη....Οτι χρεαιζεται ο καθενας δηλαδη...
Link to comment
Share on other sites

Απο ότι κατάλαβα τις λίγες μέρες που το έχω, δεν υποστηρίζει flash. Ξέρει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα να εγκατασταθεί o adobe flash player ?
Link to comment
Share on other sites

Πως το εχεις διαπιστωσει αυτο ; Δεν σου βγαζει στις σελιδες τα κινουμενα γραφικα και αμεση αναπαραγωγη βιντεο ;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με Dolphin browser τα βλέπω όλα τα flash.Νομίζω πως και με τον μαμίσιο αλλά δεν το δοκίμασα.

Για του λόγω το αληθές :

 

http://rapidhdd.com/thumbnail/3919142013-03-01-10-56-59.jpg http://rapidhdd.com/thumbnail/1016492013-03-01-10-53-14.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με το μαμίσιο και με τον Chrome στο Ant1 live (beta.antenna.gr/live)

Δεν παίζει την τρέχουσα εκπομπή. Στην αρχή υπέθεσα πρόβλημα στο site, αλλά δοκιμάζοντας με το παλιό μου 2Χ επαιξε κανονικά.

Tώρα δοκίμασα και τον dolphin. Ούτε αυτός επαιξε.

Edited by aggmanos
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι, αλλά τo play store δεν βγάζει τον flash player για την συσκευή μας.

Τελικά τον κατέβασα από http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.111.43/install_flash_player_pre_ics.apk,

τον εγκατέστησα και ΟΚ:)

Link to comment
Share on other sites

Άμα μεταφέρω το swiftkey keyboard στο system για να μην μου βγάζει το μαμίσιο, θα αντιμετωπίσω πρόβλημα αργότερα;

 

Πάντως το συμπέρασμα που κατέληξα είναι ότι με βαριά χρήση του στυλ, wifi ανοικτό συνεχώς, facebook και απαιρητικά παιχνίδια, το κινητό αντέχει περίπου 5-6 ώρες με την οθόνη ανοικτή για 3,5 ώρες...

Link to comment
Share on other sites

kalispera tha hthela ti symvoylisas geia to lgoptimus 4x. exw skopo na to parw kai pisteyw oti ta 400 eyrw einai mia poly kali timi gia auto to kinito. an to parw tha einai to proto smart phon poy tha exw. oso gia tin anavathmisi toy anroit 4.1 tin pire?
Link to comment
Share on other sites

Γυρνά το μήνυμα σου σε ελληνικά άμεσα για να μην έχεις πρόβλημα.

Δεν έχει πάρει ακόμα 4.1 αλλα δεν αργεί μάλλον .

 

Τα 400 παρά είναι πολλά ...335 έχει περίπου.

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο για τα ελληνικά. το κινητό το έχει ο γερμανος 400 ευρώ άλλα το βρήκα στο σκρουτς 329 σε ένα κατάστημα στην ομόνοια. έστειλα e mail και μου απάντησαν ότι είναι ευρωπαϊκής προέλευσης και ότι έχει απόδειξη αγοράς και δυο χρονιά εγγυησει το κατάστημα είναι το kaizer shop.gr τι να κανω ρε παιδια
Link to comment
Share on other sites

Οπως εχουμε κανει και οι περισσοτεροι παρε αυτο που βρηκες φτηνα.Εμενα ειναι Ολλανδικο...και τι με αυτο ; Εδω σαν χωρα ειμαστε στην ουρα στα παντα οποτε ισα ισα που αν παρεις ευρωπαικη συσκευη μπορει να παρεις ενημερωση νωριτερα. Εγινε αυτο που λεω με το 2Χ.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχάριστο πολυ φιλαράκι. και εγω αυτο νομιζω. ο γερμανος και πλαισιο πρωσπαθουν να βγαζουν ευκολο χρημα. θα τους παρω τηλεφωνο και θα παω απο εκει να το δω
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι ειναι καλο το κινητο?

Το καλύτερο Value for money με διαφορά. Δεν παίρνεις και λίγα πράγματα (Tegra 3, IPS οθόνη).

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο Value for money με διαφορά. Δεν παίρνεις και λίγα πράγματα (Tegra 3, IPS οθόνη).

 

με διαφορά δεν είναι γιατί σ αυτά τα λεφτά υπάρχει και το nexus 4....

Link to comment
Share on other sites

@Tsakou, το nexus 4 ξεκινά αυτή τη στιγμή στα ελληνικά ιντερνετικά καταστήματα από 439 ευρώ ενώ το 4X από 329 = 110 ευρώ διαφορά.Δεν τη λες και μικρή.

 

Mόνο το Sony Xperia Ion είναι αυτή τη στιγμή ανταγωνιστικό του 4X στην ίδια κατηγορία τιμής/χαρακτηριστικών.Aν και τι ανταγωνιστικό...διπύρηνο είναι με adreno 220.Μόνο κάμερα θα έχει καλύτερη.Όσο για το πάχος...

 

Είναι άκρως κουτό για μένα,κάποιος που διαθέτει 330 ευρώ για νέο κινητό να μην πάρει το 4Χ.Μονόδρομος είναι.Εκτός αν δεν του αρέσουν τα κινητά με ευθείες γραμμές οπότε πάω πάσο σε θέματα γούστου.

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

κατ' αρχάς για να μν παρεξηγούμαστε θεωρώ πολύ καλή επιλογή το 4x και το σκέφτομαι σοβαρά για επόμενο κινητό μου γι αυτό κ ακολουθώ το νήμα αυτό. Παρ' όλα αυτά ξέρετε πολύ καλά ότι το nexus 4 8gb έχει 320-330 ευρώ στο play store απ' όπου μπορεί άνετα να το προμηθευτεί όποιος θέλει. Δεν μιλάω φυσικά για ελληνικά καταστήματα μόνο. Κάποιοι είναι διατεθειμένοι να θυσιάσουν τα επιπλέον gb χώρου για όλα τα επιπλέον που τους προσφέρει το nexus. Γι αυτό λέω οτι δεν είναι ΞΕΚΑΘΑΡΑ η καλύτερη αγορά το 4x. Αυτά, και σόρυ αν έκανα το νήμα vs
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ το Νexus αλλα και μονο οτι δεν παιρνει καρτα για εμενα ειναι μεγαλο μειον.

Παντως σαν τιμη (αν και τα 8giga για εμενα ειναι λιγα) ειναι πολυ καλη

Edited by mario_fit
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...