Jump to content

[ROM] Omega Series - Android 4.1.2 Jelly Bean - Samsung Based


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κανα και με cwm manager παλι τιποτα εκανα και clear data μεσω system app remover και διαγραφη και μετα φλασαρισμα δεν μου βγαζε καν το widget! Μεχρι και το crt off οταν κλεινει η οθονη επαναφερα και με το widget τιποτα! μπορεις να μου στειλεις titanium backup με το δικο σου widget και τα 3 apk (daemon,widget,widget_main) μηπως και σωθω?:lol:

Εγώ πάλι γιατί δεν μπορώ να βρω καν το widget ;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα .

Αριθμός κατασκευής Omega v17-XXLSJ .Eκδοση Android 4.1.2

Παρακαλώ πολύ μπορείτε να μου γράψετε πως βλέπω τη external sd λεει ότι είναι αδεια .

Έκανα install την εφαρμογή RemountSD αλλά πάλι δεν βλέπω την βοήθεια σας παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι γιατί δεν μπορώ να βρω καν το widget ;

 

Παιδια, μόλις το έκανα κατευθείαν. Κατέβασα το stock widget από την κουζίνα, έκανα install από recovery και όλα μια χαρά. Είστε με Philz kernel? Μπορεί να το κάνει ο kernel το θέμα όλο. Εγώ είμαι με Siyah. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μόλις το έκανα κατευθείαν. Κατέβασα το stock widget από την κουζίνα, έκανα install από recovery και όλα μια χαρά. Είστε με Philz kernel? Μπορεί να το κάνει ο kernel το θέμα όλο. Εγώ είμαι με Siyah. ;)

 

Είσαι με siyah τον τελευταίο τον beta ;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι με siyah τον τελευταίο τον beta ;

 

Είμαι με έναν πειραγμενο από μέλος της ομάδας. Είναι ο 6.0beta4.. Τον έχω στο Dropbox ..

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με έναν πειραγμενο από μέλος της ομάδας. Είναι ο 6.0beta4.. Τον έχω στο Dropbox ..

 

Στο όνομα είναι ίδιος πάντως. Θα προσπαθήσω να βάλω τον δικό σου γιατί ο άλλος από το site του μου γράφει installation aborted

Link to comment
Share on other sites

Στο όνομα είναι ίδιος πάντως. Θα προσπαθήσω να βάλω τον δικό σου γιατί ο άλλος από το site του μου γράφει installation aborted

 

Πρέπει να βάλεις πρώτα Jeboo kernel για να μπορείς να περάσεις οποιοδήποτε άλλον μετά. Έχει θεματακια ο Philz..

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις πρώτα Jeboo kernel για να μπορείς να περάσεις οποιοδήποτε άλλον μετά. Έχει θεματακια ο Philz..

 

Τόσες εγκαταστάσεις που έχω κάνει :) έχω να πω ότι το widget σε recovery mode περνά μια χαρά με όλους τους πυρήνες.

Δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει πρόβλημα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω ενα θεματακι...καταρχην συγχαρητηρια στον δημιουργο μιλαμε ανακαλυψα αλλο τηλεφωνο.στο θεμα τωρα...στην 10.4 ειχα 3 gps προγραμματα τα οποια τα σεταρει στην 18 αλλα δεν ανοιγει κανενα !!!!κρασαρουν και τα 3!!τι μπορει να φταιει ρε παιδια???
Link to comment
Share on other sites

Ouch.... Το torrent shortcut που δίνεις στο XDA, κατεβάζει το αρχείο για το SIII....... Η πλάκα είναι πως δεν το πήρα χαμπάρι και το έστησα.... :p
Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω ενα θεματακι...καταρχην συγχαρητηρια στον δημιουργο μιλαμε ανακαλυψα αλλο τηλεφωνο.στο θεμα τωρα...στην 10.4 ειχα 3 gps προγραμματα τα οποια τα σεταρει στην 18 αλλα δεν ανοιγει κανενα !!!!κρασαρουν και τα 3!!τι μπορει να φταιει ρε παιδια???

έκανες μεγάλο άλμα στην rom , οπότε θα πρέπει να κάνεις το ίδιο και με τους πλοηγούς για να είναι συμβατά

δεν σου ζητάω άλλες πληροφορίες γιατί θα βγούμε εκτός θέματος

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις πρώτα Jeboo kernel για να μπορείς να περάσεις οποιοδήποτε άλλον μετά. Έχει θεματακια ο Philz..

 

Ok τον πέρασα. Σε ευχαριστώ. Το widget πάντως αγνοείται σε μένα. .....

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν κάνεις εκκαθάριση δεδομένων σε κάθε μια εφαρμογή να φτιάξουν;

 

(Για το post του macattack)

Edited by Pyladhs
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ok τον πέρασα. Σε ευχαριστώ. Το widget πάντως αγνοείται σε μένα. .....

 

Δεν πιστεύω να το ψάχνεις σαν "AccuWeather" στα widgets ε? Έχει όνομα σαν "καιρός".. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να το ψάχνεις σαν "AccuWeather" στα widgets ε? Έχει όνομα σαν "καιρός".. :rolleyes:
Giov87 αν μπορείς ανέβασε ένα screen shot γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος. 2 χρόνια το έχω το τηλέφωνο και δεν έχω φάει τέτοιο κόλλημα και έχω περάσει άπειρες rom.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το STweaks που ακριβως το βρισκω??

 

Στο μενού των εφαρμογών.

 

Έχει προσπαθήσει κάνεις να αλλάξει το φόντο της οθόνης κλειδώματος; Εμένα δεν με αφήνει να το αλλάξω. Τι γίνεται ρε παιδιά. Κολλάμε στα ποιο απλα;

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού των εφαρμογών.

 

Έχει προσπαθήσει κάνεις να αλλάξει το φόντο της οθόνης κλειδώματος; Εμένα δεν με αφήνει να το αλλάξω. Τι γίνεται ρε παιδιά. Κολλάμε στα ποιο απλα;

 

Το έχω αλλάξει εγώ. Βασικά άλλαξα ταυτόχρονα και τα 2 φόντα, δεν έχω δοκιμάσει να αλλάξω μόνο της οθόνης κλειδώματος.

Link to comment
Share on other sites

Giov87 αν μπορείς ανέβασε ένα screen shot γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος. 2 χρόνια το έχω το τηλέφωνο και δεν έχω φάει τέτοιο κόλλημα και έχω περάσει άπειρες rom.

 

Ορίστε τα screenshots..

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις πρώτα Jeboo kernel για να μπορείς να περάσεις οποιοδήποτε άλλον μετά. Έχει θεματακια ο Philz..

 

αδερφέ κανένα λινκ και έκδοση του Jeboo kernel που έβαλες?

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ κανένα λινκ και έκδοση του Jeboo kernel που έβαλες?

 

Τον Jeboo τον βρίσκεις από εδώ.. Εγώ τον είχα βάλει προκειμένου να περάσω τον μονταρισμενο Siyah.. Ο Siyah εδώ.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τον Jeboo τον βρίσκεις από εδώ.. Εγώ τον είχα βάλει προκειμένου να περάσω τον μονταρισμενο Siyah.. Ο Siyah εδώ.. ;)

 

για Jeboo αυτό να υποθέσω v1-1f τον τελευταίο? και τον Siyah τον περνάς μετά από επανεκινιση η στο καπάκι? από recovery έτσι? μην με κράξετε αλλά τώρα μαθαίνω:baby:

Link to comment
Share on other sites

για Jeboo αυτό να υποθέσω v1-1f τον τελευταίο? και τον Siyah τον περνάς μετά από επανεκινιση η στο καπάκι? από recovery έτσι? μην με κράξετε αλλά τώρα μαθαίνω:baby:

 

Jeboo βάλε τον τελευταίο.. νομιζω ειναι ο 1f. Εγώ τον είχα βάλει και δουλεψα το κινητό λίγο και μετά έβαλα τον Siyah.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε τα screenshots..

 

Το βρήκα το πρόβλημα και δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί παλιά και δεν το έχω δει. Το widget δουλεύει μόνο με στοκ launcher. Εγώ είμαι με nova prime για αυτό δεν το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...