Jump to content

Προβλήματα, παράπονα σύνδεσης/υπηρεσιών Forthnet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει και συνέχεια το πράγμα, καθώς από το τεχνικό τμήμα της Forthnet φαίνεται ότι έχει γίνει η δουλειά του ΟΤΕ και ότι απομένει ΜΟΝΟ η μικτονόμιση, που είναι θέμα Forthnet.

Aπό την εξυπηρέτηση πελατών όμως, εξακολουθούν να λένε ότι δεν έχουν ειδοποίηση από τον ΟΤΕ... Νέα ημερομηνία 14/2/2012.

 

Για καταγγελία δεν τους νοιαζει καθόλου από ότι φαίνεται...

 

Αισθάνομαι όμηρός τους...

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια επικοινωνίας μου με την εταιρία, μου ανακοινώθηκε ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ ότι τα τέλη διακοπής θα μου επιστραφούν με μορφή πίστωσης ΜΟΝΟ σε περίπτωση επανασύνδεσης με την ίδια εταιρία

 

Πάντως να αναφέρω και εγώ μια φορά πως αυτό που γίνεται είναι παράνομο... Ναι μεν παραδέχονται το λάθος τους και πρόκειται να πιστώσουν το ποσό αλλά με τη προϋπόθεση να γίνει σε αυτούς πάλι η γραμμή! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ!!!!

 

Για αυτό οι σοβαρές εταιρίες που τηρούν και αυτές από μέρος τους τα συμβόλαια αποδεσμεύουν αζημίως τους συνδρομητές, ή δίνουν τη δυνατότητα καταγγελίας της σύμβασης αζημίως και για αυτό το λόγο υπάρχουν τα ΠΙΣΤΩΤΙΚΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ

Συγκεκριμένα όμως στην περίπτωσή σου δεν μπορούμε να γνωρίζουμε λόγω τι προβλημάτων είχες κλείσεις αρχικά τη γραμμή και ζητά να ενεργοποιηθείς πάλι σε αυτούς... Αλλά καλά ξεμπερδέματα! Να ενεργοποιηθεί η νέα γραμμή και να σου επισστρέψουν πίσω τα λεφτά (σαν να έχεις πάρει κάποια πάγια δώρο)

Ενημέρωσε μας για νεότερα... Αναρωτιέμαι έχει τύχει σε κάποιον εδώ μέσα κάτι παρόμοιο...;;;

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Και ολα αυτα γιατι η ΕΕΤΤ κοιμαται πανω στα γραφεια της.

 

Η ΕΕΤΤ ειναι δυστυχως μαγαζι πλεον. Και αναλογως τις ορεξεις των αφεντικων...

Ειναι ολες τους κακες στην εξυπηρετηση αλλα προσοχη, η forthnet ειναι με διαφορα η πιο επικινδυνη.

Link to comment
Share on other sites

Για καταγγελία δεν τους νοιαζει καθόλου από ότι φαίνεται...

 

Αισθάνομαι όμηρός τους...

 

δεν νομιζω να ειναι ετσι ακριβως. καςε εσυ την καταγγελια και να δεις οτι θα ενερφοποιηθουν αμεσως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού είχες εξέλιξη, κλειδώνεται.

 

Όταν έχεις νέοτερα να μου στείλεις pm please, να ξεκλειδώσω το θέμα.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...