Jump to content

Alcatel OT-995


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να και ενα θεματακι που προεκυψε.Εκανε μονο του επανεκινηση 2 φορες και το πηγα αμεσως στο σερβις και επ ευκαιρια θα μου περασουν το ice cream.:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να και ενα θεματακι που προεκυψε.Εκανε μονο του επανεκινηση 2 φορες και το πηγα αμεσως στο σερβις και επ ευκαιρια θα μου περασουν το ice cream.:)

Βγαινει επισημε και με ice cream?Εαν ειναι να παω και 3 κντ φιλων που εχω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βγαινει επισημε και με ice cream?Εαν ειναι να παω και 3 κντ φιλων που εχω.:)

 

Μου ειπαν οτι αν εχει ερθει για το συγκεκριμενο θα περαστει.Ομως περιμενετε κανα δυο μερες να παραλαβω και θα σας ενημερωσω αμεσα οταν το παρω στα χερια μου.:cool:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!

πως στο καλό μετακίνω τα εικονιδια στο μενου?(οχι στην αρχική σελίδα-μέσα στο μ

ενου )

Με launcher go το εκανα πολύ ευκολα άλλά δεν το βρίσκω με τίποτα στο one touche launch και στο κανονικό της google :-(

Link to comment
Share on other sites

Τωρα προσεξα αυτο που εγραψες φιλε--->...στα βιντεακια του youtube...οποτε παιζει να ειναι και απο την συνδεση εκεινη την στιγμη.

Στα video που τραβας με το κντ στο κανει?Η οταν παιζεις καποιο παιχνιδακι?

 

προβλημα

 

Ναι και στα βιντεο του κινητου βγαζει οριζοντιες μπλε μπαρες, πολυ εντονοτερα, πραγμα που κανει εντελως αδυνατη τη θεαση τους

/

Τωρα στα βιντεακια που ειναι κατεβασμενα απο το youtube , και αυτα που εχω σε avi στο δισκο (τα οχι hd )τα δειχνει χωρις τετοιο θεμα, αλλα με πολυ χαμηλη αναλυση και γεματα πιξελ

 

Το καλωδιο ειναι αυτο-> εδω συμφωνα με τον κωδικο της αποδειξης, που δε λεει μαρκα, και ηταν σχεδον ασυσκευαστο με ενα χαρτονακι γυρω του που εγραφε μονο HDMI 1,5m

 

:X...Να φταιει το καλωδιο?

Link to comment
Share on other sites

προβλημα

 

Ναι και στα βιντεο του κινητου βγαζει οριζοντιες μπλε μπαρες, πολυ εντονοτερα, πραγμα που κανει εντελως αδυνατη τη θεαση τους

/

Τωρα στα βιντεακια που ειναι κατεβασμενα απο το youtube , και αυτα που εχω σε avi στο δισκο (τα οχι hd )τα δειχνει χωρις τετοιο θεμα, αλλα με πολυ χαμηλη αναλυση και γεματα πιξελ

 

Το καλωδιο ειναι αυτο-> εδω συμφωνα με τον κωδικο της αποδειξης, που δε λεει μαρκα, και ηταν σχεδον ασυσκευαστο με ενα χαρτονακι γυρω του που εγραφε μονο HDMI 1,5m

 

:X...Να φταιει το καλωδιο?

 

 

Φιλε διαβασα το μνμ σου,και ετσι απο περιεργεια δοκιμασα σε ενος φιλου το κντ,με καλωδιο που ειχα απο ενα lg 3d,και δεν μου εκανε κατι,δοκιμασα βιντεο-φωτο-παιχνιδια απο το κντ και τα πηγε μια χαρα.

Τι να σου πω τωρα,μπορει να φταει το καλωδιο.Δεν το δοκιμαζεις και σε μια αλλη tv,η σε μια αλλη θυρα hdmi στη tv σου?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε διαβασα το μνμ σου,και ετσι απο περιεργεια δοκιμασα σε ενος φιλου το κντ,με καλωδιο που ειχα απο ενα lg 3d,και δεν μου εκανε κατι,δοκιμασα βιντεο-φωτο-παιχνιδια απο το κντ και τα πηγε μια χαρα.

Τι να σου πω τωρα,μπορει να φταει το καλωδιο.Δεν το δοκιμαζεις και σε μια αλλη tv,η σε μια αλλη θυρα hdmi στη tv σου?

Δεν κοντα εχω αλλη tv με hdmi τωρα (και σε ολες τις θυρες το ιδιο κανει)

θα το παω ισως αυριο να το δουν, και ελπιζω να φταιει το καλωδιο

Ευχαριστω πολυ:)

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε βρει κάτι ώστε να παίρνουμε screen capture?

 

Aυτο τι ειναι Γ....η?ovelix?

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

μόνο το Πλαίσο το έχει το 995? αλλος;;; πχ Γερμανος κλπ;;

εδω και λιγες μερες το εχει βγαλει η wind με 209 ευρω. την χαμηλοτερη της αγορας. αλλα μονο σε μαυρο.

Link to comment
Share on other sites

Aυτο τι ειναι Γ....η?ovelix?

 

Στα Ελληνικα, στιγμιότυπο οθόνης ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Να και ενα θεματακι που προεκυψε.Εκανε μονο του επανεκινηση 2 φορες και το πηγα αμεσως στο σερβις και επ ευκαιρια θα μου περασουν το ice cream.:)

Τι εγινε τελικα , σου περασαν το παγωτο?

 

Γιατι αν ειναι (που θα το παω), να τους πω πως εμενα εκανε επαν/ιση τρεις φορες, για να βαλουνε και παραπανω:lol:

Edited by myphonides
Link to comment
Share on other sites

επιασα προχτες το κινητό στο multirama, κι ασχολήθηκα αρκετα μαζι του. σαν κατασκευή είναι πολύ ποιοτική,με απίστευτα καλή οθόνη για τα λεφτά του, το λειτουργικό με τον SPB Shell 3D launcher έτρεχε άψογα κι ομαλότατα, φαντάζομαι με πιο ελαφρύ launcher θα πετάει. πραγματικά είναι κορυφαία συσκευή για τα λεφτά της, ακομα και με την stock rom!
Link to comment
Share on other sites

το κινητο το εχω απο προχθες και ειναι φανταστικο...με 209 ευρω τετοιας ποιοτητας κινητο με τοσο μεγαλη οθονη δεν περνεις οτι και να κανεις.Αν και αναβαθμιστει γρηγορα και σε ics απο την alcatel τοτε ολα super!!!οποτε σας το προτεινω ανεπιφυλακτα.επεδη ομως δεν προλαβα να το ψαξω πολυ εχει καποιος να προτεινει καποιον ομορφο και γρηγορο launcher?εχω δοκιμασει go launcher ex,nemus launcher και τωρα δουλευω τον xperia s home launcher!
Link to comment
Share on other sites

[...]επειδη ομως δεν προλαβα να το ψαξω πολυ εχει καποιος να προτεινει καποιον ομορφο και γρηγορο launcher?εχω δοκιμασει go launcher ex,nemus launcher και τωρα δουλευω τον xperia s home launcher!
ο nemus είναι ο ταχύτερος, και με δυνατότητες
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε τελικα , σου περασαν το παγωτο?

 

Γιατι αν ειναι (που θα το παω), να τους πω πως εμενα εκανε επαν/ιση τρεις φορες, για να βαλουνε και παραπανω:lol:

 

Ακομα δεν εχχω ειδοποιηση μαλλον σημερα οπως ειπα θα ενημερωσω.Υπεμονη.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

εχεις να προτεινεις καποια wingets για τον καιρο ρολοι και διαφορα αλλα τετοια?οσο για τον φιλο που ρωτησε για flash το κινητο λεμε φυσαειιιι μου θυμιζει παρα πολυ galaxy s2!!!
Link to comment
Share on other sites

εχεις να προτεινεις καποια wingets για τον καιρο ρολοι και διαφορα αλλα τετοια?οσο για τον φιλο που ρωτησε για flash το κινητο λεμε φυσαειιιι μου θυμιζει παρα πολυ galaxy s2!!!

 

Λίγο υπερβολικό αυτό που γράφεις για το led....

 

Δοκίμασε το Aix weather ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

εχεις να προτεινεις καποια wingets για τον καιρο ρολοι και διαφορα αλλα τετοια?οσο για τον φιλο που ρωτησε για flash το κινητο λεμε φυσαειιιι μου θυμιζει παρα πολυ galaxy s2!!!

κάνε τις απορίες σου εδώ

Λίγο υπερβολικό αυτό που γράφεις για το led....

το flash player εννοεί
Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχχω ειδοποιηση μαλλον σημερα οπως ειπα θα ενημερωσω.Υπεμονη.

 

Τελικά τί έγινε;

Παρέλαβες;

Θέλω να το πάω και εγώ για το θέμα της φόρτισης!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ενοουσα στην εμφανιση και στο μεγεθος οθονης..παντως για μενα ειναι πολυ καλο 209 και καινουργιο..τωρα με την κριση μια χαρα ειναι!απο βδομαδα που θα αρχισει να μοιραζει λεφτα ο ΣΑ(ΧΛΑ)ΜΑΡΑΣ θα παρω το galaxy 3!αχαχαχαχ!!!
Link to comment
Share on other sites

το έχει πάρει κανείς απο Birdphone, ρωτάω γιατί θέλω να το παραγείλω και κάπου διάβασα οτι υπάρχει περίπτωση έλειψης ελληνικoύ πληκτρολογίου etc αν δεν είναι ελλ.αντιπροσωπείας.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...