Jump to content

[Εφαρμογή] Ομορφάντρα μουυυυυ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://4.bp.blogspot.com/-uZx_0Czzuzk/TwdagnlQolI/AAAAAAAADR4/rXVyUUO0RRg/s200/as0.png

Aκούστε όλες τις ατάκες απο την διαφήμιση της Cosmote με τον «ομορφάντρα» που φτιάχνει hot dog έξω απ΄το γήπεδο «Καραϊσκάκη» και κάνει πάταγο.Πατήστε τα κουμπιά για να ακούσετε τις ατάκες. Πατήστε παρατεταμένα σε κάποιο για να το ορίστε ως Ringtone (Ήχος κλήσης τηλεφώνου) ή ως Notification (Ήχος κλήσης ειδοποίησης).

 

Στο android market δωρεάν!

http://chart.apis.google.com/chart?chs=110x110&cht=qr&chld=M%7C1&chl=market%3A%2F%2Fsearch%3Fq%3Dpname%3Acom.filiop.omorfadras

 

http://2.bp.blogspot.com/eVsKk2OTpmfY1PVDX9jhmGGHTYWY2d77EIgp7loi00HPuFuGK_scOSOzhdrtQWhpK3w

Link to comment
Share on other sites

καλη!αλλα μεγαλη..ν περναγε στη καρτα μνημης θα αξιζε περισσοτερο.

επισης,καντε να γινεται ηχος μηνυματος καποιος απο αυτους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή. Μπορούμε να τα κατεβάσουμε για να τα στείλουμε με bluetooth, γιατί βλέπω να έχει τρομερή επιτυχία;

Το γήπεδο πιο πολύ για το ΟΑΚΑ μου κάνει πάντως :p

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

5 φορές να δεις τη διαφήμιση την έμαθες απ' έξω! Πόσο πια θες να τ' ακούς για να τα βάλεις και ringtone?! :lol:
Owned HandSets: Nokia 3330- Nokia 6510- Nokia 6600- Samsung D830- Nokia E51- iPhone 3G- Nokia E5- Nokia N9
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα με overdose θα την βαρεθούμε πολύ εύκολα...

Τέτοιες καλές διαφημίσεις δεν πρέπει να ακούγονται συνέχεια! Βέβαια στο βωμό του κέρδους οι διαφηιστές αν μπορούσαν να την παίζουν 24h/day θα το έκαναν!

Link to comment
Share on other sites

καλη!αλλα μεγαλη..ν περναγε στη καρτα μνημης θα αξιζε περισσοτερο.

επισης,καντε να γινεται ηχος μηνυματος καποιος απο αυτους.

 

χρονια πολλα κ καλη χρονια σε όλους,

φίλε kosnstantinoslp, πως γίνεται μια εφαρμογή με ήχους να μην ειναι λίγο μεγαλούτσικη?

κατέβασε απο το μαρκετ καποια απο τις πολλες εφαρμογες move app to sd και θα σου παει στην sd αμέσως όπως και όποια άλλη εφαρμογή δεν σου κανει το κεφι απο μόνη της.

 

η εφαρμογή λεει οτι το κανει ringtone ή Notification το οποίο ειναι ο ήχος sms, δεν θυμάμαι πως ειναι στα ελληνικα... το δοκίμασες και δεν το έκανε?

 

Πολύ καλή. Μπορούμε να τα κατεβάσουμε για να τα στείλουμε με bluetooth, γιατί βλέπω να έχει τρομερή επιτυχία;

Το γήπεδο πιο πολύ για το ΟΑΚΑ μου κάνει πάντως :p

Sent from my Galaxy S2

 

φανταζομαι ενοείς τους ήχους ε?

απ ότι ειδα οταν κρατάς πατημένο το κουμπάκι σε ρωτάει τι να το κανει, και μετά το αντιγράφει στον φάκελο της sdcard: /media/ringtone ή /media/audio. Οπότε αν με ενα file explorer πας εκει και βρεις τα αρχειάκια μπορεις να τα στείλεις με ότι θες.

 

και εμένα το ΟΑΚΑ μου κάνει

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κ καλη χρονια σε όλους,

φίλε kosnstantinoslp, πως γίνεται μια εφαρμογή με ήχους να μην ειναι λίγο μεγαλούτσικη?

κατέβασε απο το μαρκετ καποια απο τις πολλες εφαρμογες move app to sd και θα σου παει στην sd αμέσως όπως και όποια άλλη εφαρμογή δεν σου κανει το κεφι απο μόνη της.

 

η εφαρμογή λεει οτι το κανει ringtone ή Notification το οποίο ειναι ο ήχος sms, δεν θυμάμαι πως ειναι στα ελληνικα... το δοκίμασες και δεν το έκανε?

 

Καλή χρονια και σε σένα! :)

Προφανώς και έχω το app2sd αλλά η εφαρμογή δεν ειναι μετακινησιμη στην κάρτα μνήμης!και επειδη ακριβώς εχει ήχους και ειναι μεγάλη,έπρεπε να έχετε βαλει αυτη την επιλογή.οχι ότι έχω πρόβλημα,απλα πολλοί χρήστες με μικρές μνήμες αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα.

Επίσης,εβαλα μια για notification και μου μπηκε ήχος ξυπνητηριου και ειδοποιήσεων ίντερνετ.δεν εχει επιλογή αποσο κοίταξα για μηνύματα.

 

Edit.ολα καλα με το μηνυμα!

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ωραιες εφαρμογες εχει το android!:clap::stupid:

Οκ εχει ολες τις ατακες μαζεμενες αλλα και dumb phone να εχεις μπορεις καλιστα να εχεις τις ατακες η ολοκληρη τη διαφημιση στο κινητο σου σαν mp4, 3gp, mp4 ,κλπ με προγραμματα οπως youtube to mp3 converter.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την κατέβασα αλλά όταν πατάω τα κουμπιά δεν ακούγεται τίποτα. Δοκίμασα να τα πατήσω παρατεταμένα και μου εμφανίζει το μήνυμα για ringtone. Αλλά με απλό πάτημα νέκρα

 

Edit: Με restart έφτιαξε

Edited by dantekavala
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ο developer ειναι μελος εδω..τελειααααα:D

συγχαριτιρια για την εφαρμογη σου εχει μπει ειδη στο κινητο μου:D:lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...