Jump to content

Microsoft Lifecam


Snoopitsa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Μία ερώτηση. Μόλις εγκατέστησα τα Windows 7 -δεν ξέρω αν έχει σημασία- και έβαλα την κάμερά μου. Την αναγνώρισε, την έκανε αναβάθμιση και όταν άνοιξε το γνωστό παραθυράκι που βλέπω την φάτσα μου παρατήρησα πως όλη η οθόνη της κάμερας, έχει μπλε κόκκινες και πράσινες κουκίδες. Η εικόνα μου φαίνεται καθαρά αλλά έχει αυτές τις κουκίδες. HELP!!! :( :cry: :worry:
When I die I'm going to haunt the f*** out of you people
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να την απεγκαταστήσεις και εγκατέστησε το τελυταίο λογισμικό της κάμερας manually.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να την απεγκαταστήσεις και εγκατέστησε το τελυταίο λογισμικό της κάμερας manually.

 

Ωχ...Δεν ξέρω πως να κάνω την εγκατάσταση manually, μέχρι την απεγκατάσταση φτάνουν οι γνώσεις μου ( ασχετίλα)... Τι είναι λες αυτές οι κουκίδες? ΥΓ. Το λογισμικό είναι το τελευταίο γιατί έκανε αναβάθμιση μόνο του μόλις την έβαλα ξανά στο λαπτοπ μετά που πέρασα τα 7αρια.

When I die I'm going to haunt the f*** out of you people
Link to comment
Share on other sites

σε αλλα windows δουλευει....εγω με την life cam και xp ειμαι ενταξει...στο messenger την δοκιμασες?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

επίσης δοκίμασε αν σε όλες τις εφαρμογές το κάνει αυτό...π.χ yahoo ή skype ή κάτι άλλο...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον παιδιά! Ναι, την δοκίμασα και στο Skype και πάλι με δείχνει με κουκίδες. Η αλήθεια είναι πως όταν είχα τα Vista δεν είχα παρατηρήσει κανένα τέτοιο σύμπτωμα...
When I die I'm going to haunt the f*** out of you people
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον παιδιά! Ναι, την δοκίμασα και στο Skype και πάλι με δείχνει με κουκίδες. Η αλήθεια είναι πως όταν είχα τα Vista δεν είχα παρατηρήσει κανένα τέτοιο σύμπτωμα...

 

μπορεις να κανεις απεγκατασταση τους drivers της καμερας και να τους ξαναβαλεις...και ξαναδοκιμασε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...