Jump to content

Samsung SGH-P730


MobileMan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα σε όλους

πάνω από ένα μήνα έχει να γραφτεί οτιδήποτε εδώ για το Ρ730 που σίγουρα είναι ενδιαφέρον τηλέφωνο.

Φίλε mojito αν σου είναι εύκολο γράψε τις εντυπώσεις σου από το τηλέφωνο αυτό (ποιότητα φωτο , βίντεο, αν παιζει mp3 ringtones....κλπ)

 

Ευτυχισμένο το 2005 και μακάρι να πραγματοποιηθούν οι ευχές...

Καλύτερα Πλούσιος και Υγιής παρά Φτωχός και Άρρωστος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το κινητο το χει φερει το πλαισιο το ειδα και το απιασα δε με ενθουσιασε κιολας αλλα ενταξει καλο ειναι μικρη οθονη ομως ρε παιδια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ετσι κι αλλιως δε θα το παιρνα οποτε ας τα διαβαζουν αυτα ατοι που σκεφτοντε να το παρουν εγω θελω το d-500

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεία σας παιδιά αυτό είναι το πρώτο μου μνμ στο forum :D

 

Ο λόγος που γράφω είναι ο εξής! Μου δίνετε η δυνατότητα να διαλέξω δωρεάν μεταξύ του Samsung P-730 και του Motorola V-3! Μετά απο μιά σύγκριση που έκανα είχα σχεδόν καταλήξει στο samsnung αλλά διάβασα ότι έχει "Κλειδωμένες" υπέρυθρες, Τι ακριβώς σημαίνει αυτό ότι δεν θα μπορώ να στέλνω και να λαμβάνω αρχεία μέσω υπερύθρων? τοτε ποιός ο λόγος ύπαρξής τους! Τέλος θα ήθελα να ζητήσω και την άποψή σας, ποίο κιν μου συστήνετε να διαλέξω???? :o

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι,το κινητο δεν παρεχει καμια δυνατοτητα συνδεσης με κανενα κινητο περα απο το pc που μονο με αυτο συνεργαζεται για μεταφορες ηχων και εικονων και μονο αν το pc σου διαθετει το easy gprs ενα τεραστιο προγραμμα που θα πρεπει να κατεβασεις και ειναι μονο για samsung με λιγα λογια πεταμενα λεφτα και κριμα γιατι θα μπορουσαν να το χουν εξοπλισει εστω με ανοιχτες υπερυθρες για να μπορει ο χρηστης να κανει οτι κανει ειτε με αλλα κινητα ειτε με το pc διχως τη χρηση κανενους προγραμματος,αληθεια γιατι δε ριχνεις μια ματια και στο d-500 της samsung που θεωρω οτι ειναι πολυ καλο κινητο κι εχει και bluetooth ξεκλειδωτο παρακαλω.,αριστη καμερα,μεγαλη μνημη και φυσικα ΧΡΗΣΗ MP3 ΓΙΑ ΗΧΟ ΚΛΗΣΗς και το φωναζω αυτο γιατι το P-730 δεν βαζει ηχο Mp3 για κληση,απο την αλλη το v-3 που λες ειναι πολυ μουρικο αλλα ως εκει λιγη μνημη(5,5mb) δηλαδη τιποτα τι να πρωτοβαλεις μεσα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα μαγκες,ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο forum.Ειδα σε καποια sites βιντεο τραβηγμενο απο p 730 και απο d 500.Toυ p 730 θεωρω οτι ειναι καλυτερο.Καποιος που το εχει,ισχυει;
Link to comment
Share on other sites

ειτε λγιο καλυτερες ειτε λιγο χειροτερες το d-500 ειναι αψογο κινητακι και δε προκειται τιποτα να μαυρισει την ηδη καλη του φημη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Τελικα το πηρα το d 500.Γαματο!Βιντεο καμερα ηχος(και το επιπλεον ηχειακι).Ανεπιφυλακτα παρτε το!Μεχρι και οι υπαλληλοι της tim τα παιξαν.
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε μου αλλο πραμα το d-500

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ανάμεσα στα δύο εγώ θα ψήφιζα D500... Δαγκωτό... Κυρίως λόγω μεγέθους της συσκευής αλλά και λόγω δυνατοτήτων... Μ'αρέσουν τα μαζεμένα,μικρά κινητά που έχουν και χρήσιμες λειτουργίες(mp3 κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...