Jump to content

Samsung Galaxy S Plus (I9001)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην ερώτηση που έκανες αυτή είναι η απάντηση. Ασφαλής και απροβλημάτιστη είπες, όχι πιο γρήγορη...

 

Δηλαδη για να το κανω γρηγοροτερο θα πρεπει να γινει και προβληματικο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω μπερδευτει... Τελικα πια ειναι η πιο ασφαλης/απροβληματιστη εκδοση ρε παιδια;

 

Δεν μπορούμε να πούμε με σιγουριά ποια είναι η καλύτερη ρομ για όλα τα τηλέφωνα, αφού η λειτουργία μιας ρομ πορεί να διαφέρει από τηλέφωνο σε τηλέφωνο (εξαρτάται και από τις εφαρμογές που έχουμε εγκαταστήσει, από τον τρόπο εγκατάστασης και από καποια άλλα πράγματα που δεν είναι κοινά σε όλα τα τηλέφωνα).

 

Μπορούμε μόνο να μιλήσουμε γενικά και στατιστικά, για να πούμε ότι αυτήν η ή άλλη ρομ είναι καλύτερη, αλλά το ασφαλέστερο κριτήριο είναι να την δοκιμάσουμε στο τηλέφωνό μας. :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα, δυστυχώς λόγω χρόνου δεν μπορώ να συμμετέχω στο φορουμ αλλά μπαίνω αρκετά συχνά και βλέπω τα νέα για το κινητό μας.

 

Λοιπόν, έβαλα την liquid smooth, δεν λέω είναι μια καλή ρομ, ειδικά την αρχή της εγκατάστασης ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος, αλλά μετά την εγκατάσταση κάποιων εφορμογών νομίζω πως δεν είναι και τόσο smooth. Τελικά δεν ξέρω αν τελικά δημιουργούν πρόβλημα οι launcher ή απλά είναι αναπόφευκτο μετά την εγκατάσταση κάποιων εφορμογών να δημιουργείται πρόβλημα.

 

Kouros17 το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και είναι το πιο σοβαρό και με αυτή την ΡΟΜ αλλά και με την προηγούμενη του indedor, δεν θυμάμαι ποια είχα βάλει,

είναι ότι μετά από λίγη ώρα μου αποσυνδέει την micro sd. Έχεις κάτι υπόψιν σου;;

 

Παίζει ρόλο που έχω cyanogemod 10 και όχι 10.1??

 

Υ.Γ μόλις είδα στην υπογραφή μου!!! η προηγούμενη ΡΟΜ πρέπει να ήταν η AOSP 4.04 :)

Edited by hliasmdp
Alcatel one touch idol 6030x
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να το κανω γρηγοροτερο θα πρεπει να γινει και προβληματικο;

 

Το τι είναι προβληματικό και το τι όχι είναι σχετικό και για τον καθένα διαφορετικό. Θα πρέπει για παράδειγμα να θυσιάσεις τη βίντεο κλήση ή τη σωστή εγγραφή βίντεο. Αν σκεφτώ ίσως βρω κι άλλα. Θα μου πεις μπορεί να μη τα χρησιμοποιείς, γι'αυτό ακριβώς λέω ότι το τι είναι προβληματικό και το τι όχι είναι σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να πούμε με σιγουριά ποια είναι η καλύτερη ρομ για όλα τα τηλέφωνα, αφού η λειτουργία μιας ρομ πορεί να διαφέρει από τηλέφωνο σε τηλέφωνο (εξαρτάται και από τις εφαρμογές που έχουμε εγκαταστήσει, από τον τρόπο εγκατάστασης και από καποια άλλα πράγματα που δεν είναι κοινά σε όλα τα τηλέφωνα).

 

Μπορούμε μόνο να μιλήσουμε γενικά και στατιστικά, για να πούμε ότι αυτήν η ή άλλη ρομ είναι καλύτερη, αλλά το ασφαλέστερο κριτήριο είναι να την δοκιμάσουμε στο τηλέφωνό μας. :)

 

 

 

 

 

 

 

Το τι είναι προβληματικό και το τι όχι είναι σχετικό και για τον καθένα διαφορετικό. Θα πρέπει για παράδειγμα να θυσιάσεις τη βίντεο κλήση ή τη σωστή εγγραφή βίντεο. Αν σκεφτώ ίσως βρω κι άλλα. Θα μου πεις μπορεί να μη τα χρησιμοποιείς, γι'αυτό ακριβώς λέω ότι το τι είναι προβληματικό και το τι όχι είναι σχετικό.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις.

Ναι το κατανοω αυτο αλλα σε γενικες γραμμες δεν υπαρχει καποια εκδοση που ειναι πληρεις; η τελοσπαντων με λιγες απωλειες;

 

Αλλα πριν φτασουμε εκει να κανω μια εντελως χαζη ερωτηση;

τι μπορω να κανω για βελτιωση στην ταχυτητα του κινητου, μειωση των lag και τα κλασικα freeze;

Αν κανω μονο root το plus μπορω να μεινω με την stock; Θα δω καποια διαφορα;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους! Εχω ένα θεματάκι με την LiquidSmooth-JB-v2.9 - Release 3. Οταν συνδέω το κινητό με usb στον υπολογιστή, δεν μου βγάζει την επιλογή οτι συνδεθηκε usb ωστε να μπορώ να μεταφέρω αρχεία αλλα ούτε και την επιλογή για debuggin ??? Καμιά ιδέα? Είναι τσεκαρισμένα στις επιλογές για προγραμματιστές!!!

 

επίσης καποιες φορές, σαν να χανει την sd (εξωτερική) και να την επαναπροσαρτεί....

Edited by chriszamanis

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Kouros17 το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και είναι το πιο σοβαρό και με αυτή την ΡΟΜ αλλά και με την προηγούμενη του indedor, δεν θυμάμαι ποια είχα βάλει,

είναι ότι μετά από λίγη ώρα μου αποσυνδέει την micro sd. Έχεις κάτι υπόψιν σου;;

 

Παίζει ρόλο που έχω cyanogemod 10 και όχι 10.1??

 

Υ.Γ μόλις είδα στην υπογραφή μου!!! η προηγούμενη ΡΟΜ πρέπει να ήταν η AOSP 4.04 :)

 

Αυτό που περιγράφεις δεν υπάρχει σαν "επίσημο bug" καμιάς καινούριας ρομ, ούτε και της Liquidsmooth, αλλά όπως είπα και πιο πάνω τα πράγματα είναι πολύ σχετικά τελικά και σε μερικούς όπως εσένα, "βγάζει" αυτό το πρόβλημα. Στη θέση σου θα προσπαθούσα να ξανακάνω μια όσο το δυνατόν πιο καθαρή επανεγκατάσταση της ρομ κάνοντας τα περισσότερα - αν όχι όλα - τα wipes και formats από recovery (wipe data/cache/dalvik cache και format system/cache/data), ή θα δοκίμαζα κάποια άλλη ρομ. Είναι τόσο απλή και εύκολη η διαδικάσία της εγκατάστασης μιας ρομ για το τηλέφωνό μας (αρκεί να έχεις πάρει πρώτα κάποια backups) και τόσες πολλές οι διαθέσιμες ρομ, που πλέον δεν έχω την υπομονή να ασχοληθώ πολύ με κάποια αν μου βγάζει επίμονα ένα συγκεκριμένο πρόβλημα. :)

 

...σε γενικες γραμμες δεν υπαρχει καποια εκδοση που ειναι πληρεις; η τελοσπαντων με λιγες απωλειες;

Αλλα πριν φτασουμε εκει να κανω μια εντελως χαζη ερωτηση;

τι μπορω να κανω για βελτιωση στην ταχυτητα του κινητου, μειωση των lag και τα κλασικα freeze;

Αν κανω μονο root το plus μπορω να μεινω με την stock; Θα δω καποια διαφορα;

 

Όλες οι ρομ εδώ και καιρό είναι πλέον σταθερές και απροβλημάτιστες. Απόδειξη γι'αυτό είναι ότι αν κοιτάξεις την πρώτη σελίδα κάθε ρομ δεν θα βρεις κάποιο σημαντικό "επίσημο" bug, εκτός από κάποιες "φυσιολογικές ελλείψεις" (π.χ στην CM δεν θα βρεις ραδιόφωνο ή βιντεοκλήση ας πούμε, όχι γιατί οι devs

δεν κατάφεραν να τα ενσωματώσουν, αλλά επειδή αυτά δεν υπάρχουν στην CM rom, παρά μόνο στην stock samsung. Επίσης η απόδοση στα δύσκολα παιχνίδια στις JB roms μπορεί να μην είναι τόσο καλή επειδή λείπουν κάποια πράγματα για τους drivers του επεξεργαστή μας που δεν έχουν ακόμα αναβαθμιστεί).

 

Πάντως οι ρομ στις οποίες βασίζονται όλες οι υπόλοιπες είναι οι ρομ του arco68 (CM9, Ics - android 4.0), του Ivendor (CM10, Jelly Bean - android 4.1) και η ρομ της ADC Team (CM10.1, Jelly Bean - android 4.2). Καλό κερνελ επίσης είναι το Κ^Kernel.

 

Κάνοντας μόνο root το τηλέφωνο δεν επηρεάζεις την απόδοσή του, απλώς σου δίνεται η δυνατότητα να κάνεις κάποια πράγματα που πριν δεν μπορούσες, για παράδειγμα να εγκαθιστάς κάποιες χρήσιμες εφαρμογές.

 

Όσο για τα "παγώματα", τα lags, κλπ θα πρέπει πρώτα να σιγουρευτούμε ότι δεν είναι κάποιο "επίσημο bug" της ρομ ή του kernel που έχουμε (π.χ τα ExUV κερνελ σε μερικά τηλέφωνα δημιουργούν αυτά τα προβληματα επειδή δεν μπορούν να "τα σηκώσουν") και μετά ίσως βοηθούσε αν κάναμε wipe cache partitions και wipe dalvik cache από recovery (δεν επηρεάζονται εφαρμογές και ρυθμίσεις), ή ακόμα και κάποιo format στην εσωτερική κάρτα. Μπορεί επίσης να φταίει κάποια εφαρμογή που έχουμε εγκαταστήσει.

 

Εχω ένα θεματάκι με την LiquidSmooth-JB-v2.9 - Release 3. Οταν συνδέω το κινητό με usb στον υπολογιστή, δεν μου βγάζει την επιλογή οτι συνδεθηκε usb ωστε να μπορώ να μεταφέρω αρχεία αλλα ούτε και την επιλογή για debuggin ??? Καμιά ιδέα? Είναι τσεκαρισμένα στις επιλογές για προγραμματιστές!!!

 

επίσης καποιες φορές, σαν να χανει την sd (εξωτερική) και να την επαναπροσαρτεί....

 

Πήγαινε ρυθμίσεις συστήματος/αποθηκευτικός χώρος/πάτα το αριστερό κουμπί/σύνδεση υπολογιστή μέσω/τικάρισε το mass storage.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα μια μικρη ερευνα για το ποιος κερνελ ειναι καλυτερος(μεσω antuntu βεβαια) και νικιτης βγηκε ο phenom κερνελ 6535 benchmark ειχε ο phenom και 6105 ο Κ^Κερνελ

Samsung Galaxy S Plus GT-I9001

ROM:ParanoidAndroid 4.2 [bETA3]

Kernel:K^Kernel v1.7 (3.4.83)

Recovery:TWRP 2.6.0.0

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω πανω την εργοστασιακη ρομ 2.3.3

το εχω κανει root το κινητο

ποια ρομ να περασω? καμια γνωμη δλδ?

 

Αν κοιτάξεις δύο post πιο πάνω θα δεις ποιες είναι οι ρομ στις οποίες βασίζονται όλες οι υπόλοιπες και επομένως θα μπορούσες να δοκιμάσεις μία από αυτές, ανάλογα της έκδοσης του android που θέλεις (4.0, 4.1, ή 4.2). Δοκιμάζοντάς τες βλέπεις ποια "κάθεται" καλύτερα στο τηλέφωνο σου και αποφασίζεις ποια θα κρατήσεις. Αν έχεις ένα nandroid backup και ένα backup των εφαρμογών και των δεδομένων σου, τότε είναι πολύ εύκολο να δοκιμάζεις άφοβα όσες ρομ θέλεις. :)

 

Edit: Ο αγαπημένος μου πάντως συνδυασμός ρομ και κερνελ, είναι αυτά ακριβώς που βρίσκονται στην υπογραφή μου.

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιος ειναι ο καλυτερος συνδιασμος cpu-governor αυτη τη στιγμη ειμαι smartassV2-row προτεινετε κατι καλυτερο?

Samsung Galaxy S Plus GT-I9001

ROM:ParanoidAndroid 4.2 [bETA3]

Kernel:K^Kernel v1.7 (3.4.83)

Recovery:TWRP 2.6.0.0

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιος ειναι ο καλυτερος συνδιασμος cpu-governor αυτη τη στιγμη ειμαι smartassV2-row προτεινετε κατι καλυτερο?

 

Μια χαρά νομίζω ότι είσαι. Έχω ondemand/row, αλλά και ο smartassV2 είναι αγαπημένη μου επιλογή. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοον, το rootαρα το κινητο. Εχω κανει και backup με το titanium και με το nandroid. Εσβησα και μερικες αχρηστες (για μενα) προεγκατεστημενες εφαρμογες και περασα και το autokiller (τελειο επιτελους 100μβ ελευθερη ram). Και το cachemate for root.

Το κινητο αυτη τη στιγμη ειναι μια χαρα (εχει lag γενικα αλλα οχι το χαλι που υπηρχε πριν). Τωρα απο... Καλοπισμο τι μπορω να κανω χωρις να περασω αλλη rom αλλα με τη stock;

 

Εχει update ο superuser. Το κανω κανονικα;

 

Να ευχαριστισω ολα τα παιδια οχι μονο για τις απαντησεις σε μενα αλλα γενικα. Θυσαυρος το θρεντ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοον, το rootαρα το κινητο. Εχω κανει και backup με το titanium και με το nandroid. Εσβησα και μερικες αχρηστες (για μενα) προεγκατεστημενες εφαρμογες και περασα και το autokiller (τελειο επιτελους 100μβ ελευθερη ram). Και το cachemate for root.

Το κινητο αυτη τη στιγμη ειναι μια χαρα (εχει lag γενικα αλλα οχι το χαλι που υπηρχε πριν). Τωρα απο... Καλοπισμο τι μπορω να κανω χωρις να περασω αλλη rom αλλα με τη stock;

 

Εχει update ο superuser. Το κανω κανονικα;

 

Να ευχαριστισω ολα τα παιδια οχι μονο για τις απαντησεις σε μενα αλλα γενικα. Θυσαυρος το θρεντ!

 

Το update στο superuser το κάνεις κανονικά. Αφού έχεις nandroid back up μπορείς να επιστρέψεις στην τωρινή κατάσταση ανα πάσα στιγμή. Δοκίμασε μία από τις gingerbread roms που σου είπε ο kouros17 ή τη shadow που προσωπικά τη θεωρώ πολύ σταθερή και όμορφη να δεις αν σου αρέσουν.

Link to comment
Share on other sites

Kouros17 το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και είναι το πιο σοβαρό και με αυτή την ΡΟΜ αλλά και με την προηγούμενη του indedor, δεν θυμάμαι ποια είχα βάλει,

είναι ότι μετά από λίγη ώρα μου αποσυνδέει την micro sd. Έχεις κάτι υπόψιν σου;;

 

Αυτο μου το κανει κι εμένα με την LiquidSmooth. Δεν μου το έκανε με του iventor. Υποθέτω πως κάτι μπορεί να μην παει καλα με το κερνελ που είναι exuv

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Το update στο superuser το κάνεις κανονικά. Αφού έχεις nandroid back up μπορείς να επιστρέψεις στην τωρινή κατάσταση ανα πάσα στιγμή. Δοκίμασε μία από τις gingerbread roms που σου είπε ο kouros17 ή τη shadow που προσωπικά τη θεωρώ πολύ σταθερή και όμορφη να δεις αν σου αρέσουν.

 

Ευχαριστω. Ναι την shadow την εχω υποψη μου αλλα θέλω να δω τι αλλο μπορω να κάνω χωρις να αλλάξω rom.

Ξέρει κανείς αν θα πετύχω κάτι με το metamorph ¨η το zipthemer? Τα patch που κυκλοφορούν για crt off, widget απο SGII κτλ λειτουργουν στο plus ή μονο για galaxy s?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μπορεί κάποιος να δώσει link για την stock rom του κινητού μας?

Έχει αρχίσει και τα παίζει το κινητό μου φαίνεται και θέλω να δω αν όντως είναι θέμα κινητού ή της rom.

Μου κάνει τρελλα κολληματα ώρες ώρες.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοον, το rootαρα το κινητο. Εχω κανει και backup με το titanium και με το nandroid. Εσβησα και μερικες αχρηστες (για μενα) προεγκατεστημενες εφαρμογες και περασα και το autokiller (τελειο επιτελους 100μβ ελευθερη ram). Και το cachemate for root.

Το κινητο αυτη τη στιγμη ειναι μια χαρα (εχει lag γενικα αλλα οχι το χαλι που υπηρχε πριν). Τωρα απο... Καλοπισμο τι μπορω να κανω χωρις να περασω αλλη rom αλλα με τη stock;

 

Για καλλωπισμό το πρώτο πράγμα που θα μπορούσες να κάνεις είναι η αλλαγή του launcher. Υπάρχουν πολλοί launchers και όλοι τους, εκτός από τις περισσότερες δυνατότητες παραμετροποίησης που έχουν σε σχέση με τον stock launcher, συνοδεύονται επίσης και από πολλά θέματα. Όταν ήμουν σε gingerbread χρησιμοποιούσα τον Go launcher Ex. Μπορείς επίσης να αλλάξεις εμφάνιση στο κινητό μέσω UOT Kitchen. Κοίτα εδώ για οδηγίες.

Υπάρχουν άπειρα πράγματα να κάνεις για καλλωπισμό, εξαρτάται από το τι ακριβώς θέλεις να καλλωπίσεις. :)

 

Καλησπέρα παιδιά.

Μπορεί κάποιος να δώσει link για την stock rom του κινητού μας?

Έχει αρχίσει και τα παίζει το κινητό μου φαίνεται και θέλω να δω αν όντως είναι θέμα κινητού ή της rom.

Μου κάνει τρελλα κολληματα ώρες ώρες.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Μπορείς να βρεις τη stock rom από το Sammobile.

Αφού εγγραφείς, πήγαινε επάνω επάνω που λέει "FIRMWARE" και μετά από την επόμενη σειρά επέλεξε το "CHECK YOUR FIRMWARE". Βάλε ότι σου ζητά στα πεδία και θα σου βγάλει τη stock rom για κατέβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Για καλλωπισμό το πρώτο πράγμα που θα μπορούσες να κάνεις είναι η αλλαγή του launcher. Υπάρχουν πολλοί launchers και όλοι τους, εκτός από τις περισσότερες δυνατότητες παραμετροποίησης που έχουν σε σχέση με τον stock launcher, συνοδεύονται επίσης και από πολλά θέματα. Όταν ήμουν σε gingerbread χρησιμοποιούσα τον Go launcher Ex. Μπορείς επίσης να αλλάξεις εμφάνιση στο κινητό μέσω UOT Kitchen. Κοίτα εδώ για οδηγίες.

Υπάρχουν άπειρα πράγματα να κάνεις για καλλωπισμό, εξαρτάται από το τι ακριβώς θέλεις να καλλωπίσεις. :)

 

 

 

Μπορείς να βρεις τη stock rom από το Sammobile.

Αφού εγγραφείς, πήγαινε επάνω επάνω που λέει "FIRMWARE" και μετά από την επόμενη σειρά επέλεξε το "CHECK YOUR FIRMWARE". Βάλε ότι σου ζητά στα πεδία και θα σου βγάλει τη stock rom για κατέβασμα.

 

Ευχαριστω πολυ!Αν και δε θα μου χρειαστει τωρα αλλα ισως χρειαστει καποτε :)

περασα την 10.1 release 5 πεντακαθαρη απο την αρχη και ολα καλα απο χθες :)

Link to comment
Share on other sites

Για καλλωπισμό το πρώτο πράγμα που θα μπορούσες να κάνεις είναι η αλλαγή του launcher. Υπάρχουν πολλοί launchers και όλοι τους, εκτός από τις περισσότερες δυνατότητες παραμετροποίησης που έχουν σε σχέση με τον stock launcher, συνοδεύονται επίσης και από πολλά θέματα. Όταν ήμουν σε gingerbread χρησιμοποιούσα τον Go launcher Ex. Μπορείς επίσης να αλλάξεις εμφάνιση στο κινητό μέσω UOT Kitchen. Κοίτα εδώ για οδηγίες.

Υπάρχουν άπειρα πράγματα να κάνεις για καλλωπισμό, εξαρτάται από το τι ακριβώς θέλεις να καλλωπίσεις. :)

 

Ευχαριστω και παλι :)

Ειχα δοκιμάσει παλιότερα και εγω τον Launcher pro νομίζω.

Θα δοκιμάσω και το UOT_Kitchen το οποίο δεν ήξερα καν! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί όταν έχω τα ακουστικά συνδεμένα και με καλέσουν τότε ο ήχος κλήσης ακούγεται από το ηχείο και όχι από τα ακουστικά?

έχω την CyanogenMod 10.1 by ADC Team.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό που έχω την συσκευή και κάθε φορά που πήγαινα να βγάλω φωτο το βράδυ δεν εύρισκα το φλάς. Κι όλο έλεγα να το ψάξω αργότερα.

 

Σήμερα, γυρνώντας από διακοπές και αρκετά εκνευρισμένη που δεν μπόρεσα να βγάλω βραδινές φωτο, μπήκα στο σάιτ αυτό και ανακάλυψα .... ότι δεν υπάρχει φλας. Γι αυτό δεν το εύρισκα. Είμαι εξοργισμένη. Υπάρχει κάποιος τρόπος πχ να τοποθετήσω κάπως, έξτρα, φλας?

Είμαι άσχετη, οπότε αν είναι χαζή η ερώτηση, σόρρυ

Link to comment
Share on other sites

πλακα εχει!!!

οτι ετοιμαζομουν να γραψω γι'αυτο :lol:(εγω ηξερα οτι δεν ειχε φλας!)

βρηκα αυτο

αλλα δεν καταλαβα πως κανεις παραγγελια η ειναι ακομα μονο γι'αυτους που ειχαν προπαραγγελια

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες. Γνωριζει κανεις αν υπαρχει τροπος να αλλαχθει η notification bar χωρις να αλλαξω rom; ειμαι root αλλα εχω την stock rom ακομα. (2.3.6)

Βρισκω μονο διαφορα app με καλυτερο το notification toggle αλλα απλα προσθετει εικονιδια δεν την αλλαζει ολη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Plus (I9001)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...