Jump to content

Η πολιτική της Apple σε κίνδυνο;


Tna
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά πως θα πάρουν τις μίζες αν είναι τσάμπα τα λειτουργικά;;;;....

Αλλά επίσης πως θα μάθεις τη γυναίκα 50 χρονών στο ΚΕΠ να χρησιμοποιεί το linux;;;;....

Δεν θα βρίσκουν και την πασιέντζα πολλοί....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τόσες σελίδες που διαβάζω, τολμώ να πω δεν έχω καταλάβει ποιος είναι ο μέσος χρήστης. Ποιος είναι αλήθεια; :lol:

 

Πέρα από την πλάκα, μια υπενθύμιση να κάνω και δεν έχω να πω κάτι άλλο. Μιας και έχουνε ειπωθεί όλα πιστεύω.

Η μεγαλύτερη αγορά έξυπνων τηλεφώνων είναι η Αμερική, σωστά; Σωστά.

Το Android ανεβαίνει κυρίως λόγω Αμερικής, σωστά; Σωστά.

 

Έχουμε και λέμε λοιπόν, Nexus S 4g 200$, Htc Evo 4g 200$, Samsung Infuse 4g, 200$. Μαντέψτε πόσο κάνει το iPhone 4. 200$ φυσικά.

Οι τιμές είναι με σύνδεση και εκπροσωπούν τους μεγαλύτερους πάροχους, T-mobile, AT&T, Verizon κτλπ.

 

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Τόσες σελίδες που διαβάζω, τολμώ να πω δεν έχω καταλάβει ποιος είναι ο μέσος χρήστης. Ποιος είναι αλήθεια; :lol:

 

Πέρα από την πλάκα, μια υπενθύμιση να κάνω και δεν έχω να πω κάτι άλλο. Μιας και έχουνε ειπωθεί όλα πιστεύω.

Η μεγαλύτερη αγορά έξυπνων τηλεφώνων είναι η Αμερική, σωστά; Σωστά.

Το Android ανεβαίνει κυρίως λόγω Αμερικής, σωστά; Σωστά.

 

Έχουμε και λέμε λοιπόν, Nexus S 4g 200$, Htc Evo 4g 200$, Samsung Infuse 4g, 200$. Μαντέψτε πόσο κάνει το iPhone 4. 200$ φυσικά.

Οι τιμές είναι με σύνδεση και εκπροσωπούν τους μεγαλύτερους πάροχους, T-mobile, AT&T, Verizon κτλπ.

 

Τα συμπεράσματα δικά σας.

 

μαλιστα αν δεν κανω λαθος οι τιμες ειναι ανεξαρτητως του μηνιαιου παγιου.υπαρχει και ενας αλλος λογος που κανει το android πετυχημενο,και ειναι οι low end-midrange συσκευες.το android εδωσε smartphones στο λαο

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα χρειάζονται και όλα καλύπτουν ανάγκες της αγοράς. Γιατί δηλαδή θα πρέπει να "κλείσει" το Android ή να "ανοίξει" το iOS; Ίσως το καλύτερο είναι να συνυπάρχουν και ο κάθε χρήστης/πελάτης να επιλέγει αυτό που τον καλύπτει. Θέλεις καλή χρηστικότητα αλλά και ελευθερία και full customisation; Πάρε Android. Θέλεις απλότητα και κορυφαία εμπειρία χρήσης out-of-the-box; Πάρε Apple. Τόσο απλό.

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ο κοσμος δεν ειναι χαζος.

Αντιθετως ειναι ο καλυτερος κριτης. Σε συνολο εμπειριας χρησης, με ΟΛΑ τα τριγυρω που μπορει να δημιουργησει το προιον, συμπεριλαμβανομενου και της στυλιστικης αποψης, ειναι το καλυτερο και γι αυτο εχει την ασυκριτη επιτυχια.

 

Απο φανατικο χρηστη Android και heavy google user

 

ΥΓ: σε μια εργασια που εκανα προσφατα, για τον κλαδο του αυτοκινητου, βρηκαμε οτι η BMW εχει τα μεγαλυτερα περιθωρια κερδους. Πολυ απλα, η BMW δεν πουλαει απλα ενα αυτοκινητο, αλλα μια εμπειρια οδηγησης. Το ιδιο εφαρμοζεται και στα προιοντα της Apple, πλεον.

 

Λαθος. Δυστηχως ο κοσμος ΕΙΝΑΙ χαζος, και το εχει αποδειξει επανηλειμενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Όσο ο κόσμος είναι χαζός και επιλέγει ενσυνείδητα προϊόντα με κλειστό λειτουργικό η επιτυχία θα συνεχίζετε, όταν ο κόσμος και αν ποτέ πάψει να επηρεάζετε και αποφασίσει χωρίς τη λογική του marketing η apple θα πέσει απλά ως τότε θα έχει βγάλει πολύ χρήμα, απλά εμένα μου φαίνεται αδιάνόητο εν έτη 2011 να επιλέγει ο κόσμος και να επιβραβεύει ένα κλειστό και περιορισμενό σε στεγανά λειτουργικό:shock: δηλαδη εμεις που εχουμε μακ υπολογιστες και κανενα προβλημα ιων και διενεξεων προγραμματων ειμαστε χαζοι ????
Edited by petrosnik
λαθος
:whip:
Link to comment
Share on other sites

Εγω εγω εγω...δεν ξερω αν ειμαι ο μονος που ειναι τοσο ενθουσιωδης με αυτο..αλλα φετος μονο εχω δει χαλαρα πανω απο 30 επισοδεια ραδιο αρβυλα, 100αδες ανιμ, επισοδεια σειρων ξενων, παιχνιδακια φλας κτλπ...πολλεεεεεες ωρες σε τραινα, αιθουσες αναμονης, νυχτες στο κρεβατι που δε με επαιρνε ο υπνος,ακομα και στο χωριο μετα απο κρασακια σε πικ νικ.. :)

Ξέρεις ποια είναι η πλάκα στην υπόθεση αυτή; Οτι μπορεί το iphone να μην υποστηρίζει flash αλλά λόγω του ότι ειναι το iphone :p πολλές ιστοσελίδες κάνουν ειδικές εκδόσεις για αυτό.π.χ. o ant1,το justin.tv κτλ έχουν ειδική έκδοση για να μπορεί ο χρήστης του iphone να βλέπει τα βίντεο.ο ant1 για παράδειγμα έχει διαφήμιση για το webtv και δείχνει το iphone και λέει δείτε τηλεόραση από το smartphone σας αλλά παρόλα αυτά αν κάποιος έχει ένα φθηνό android phone που δεν υποστηρίζει flash player,δε θα μπορέσει να δει...σε αντίθεση με τον iphone user που παρόλο που δεν υποστηρίζει flash θα μπορέσει να δει κανονικά.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

σωστος φιλε μου το εχω παρατηρησει και εγω αυτο που λες για τον ΑΝΤ1.

Μαλλον επειδη ειναι το Νο1 gadget-τηλεφωνο και πουλαει σαν τρελο μαλλον και γιαυτο ο ΑΝΤ1 εκανε το προγραμμα του να εμφανιζεται σε IPhone. ειναι καποια απο τα θετικα του συγκεκριμενου τηλεφωνου. βλεπε ποσες χιλιαδες θηκες εχουν βγει ακουστικα οτι εξτρα μπορει να φανταστει κανεις. ολοι μαυτο ασχολουνται και προσπαθουν να βγαλουν το οτιδηποτε σε σχεση με το τηλεφωνο

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...