Jump to content

x5 tech mouse


pythagoras_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγόρασα το ποντίκι x5 tech απ'τα λατρευτά jumbo.το πρόβλημα είναι πως δεν μου είχαν drivers εγκατάστασης και ο υπολογιστής λέει πως δεν τους έχει.οπότε το ποντίκι δε λειτουργεί.έχω φάει όλο το βράδυ για να βρω μέσω ίντερνετ τους drivers αλλά τζίφος.

μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να τους βρω?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εψαξες με το Vendor και Device ID να βρεις?

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

και πες μας αν έχει λυθεί το πρόβλημά σου...
Link to comment
Share on other sites

αγόρασα το ποντίκι x5 tech απ'τα λατρευτά jumbo.το πρόβλημα είναι πως δεν μου είχαν drivers εγκατάστασης και ο υπολογιστής λέει πως δεν τους έχει.οπότε το ποντίκι δε λειτουργεί.έχω φάει όλο το βράδυ για να βρω μέσω ίντερνετ τους drivers αλλά τζίφος.

μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να τους βρω?

 

Εχω το ιδιο ποντικι και απλα το εβαλα στην θυρα usb και δουλεψε.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν έχω γνώσεις οπότε δυσκολεύτηκα πολύ με Vendor και Device ID και τελικά δε βρήκα άκρη.όσο για την ιστοσελίδα έχει του κόσμου τους drivers και δε ξέρω ποιος είναι ο κατάλληλος.δεν έχει πάντως κάποιον με το ανάλογο όνομα...

όσο για τον φίλο που λέει πως λειτούργησε κατευθείαν μακάρι να μου γινόταν το ίδιο....

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

pythagoras_7 ποιό λειτουργικό φοράει το pc σου;

 

η ίδια ερώτηση ισχύει και στον mitsos1 :)

 

το δοκίμασα σε ένα netbook που έχω και φοράει xp και σε notebook που φοράει τα 7.και τα 2 το βλέπουν σαν άγνωστη συσκευή.ααα και να αναφέρω πως ακολούθησα όλες τις οδηγίες επίλυσης προβλημάτων και δε βρήκα άκρη.

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
το δοκίμασα σε ένα netbook που έχω και φοράει xp και σε notebook που φοράει τα 7.και τα 2 το βλέπουν σαν άγνωστη συσκευή.ααα και να αναφέρω πως ακολούθησα όλες τις οδηγίες επίλυσης προβλημάτων και δε βρήκα άκρη.

τότε δε κατάφερα να βρω λύση στο πρόβλημά μου.δυστυχώς λόγο υποχρεώσεων δεν είμαι σε θέση να πάρω καινούργιο ποντίκι και επίσης αυτό με βολεύει για το μικρό του μέγεθος.

θα ήμουν χαρούμενος αν είχα κάποια βοήθεια...ευχαριστώ!:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...