Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (13 Σεπ. 2004 , 19:05)

 

νομιζω οτι αυτη την ερωτηση την εχω κανει αλλα δεν θυμαμε την απαντηση αλλα η αναζητηση δεν δεχεται ερευση με λεξεις 3 γραμματων

 

λοιπον

θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να λαμβανω και να στελνω fax και αν με πιο προγραμμα ;

 

 

http://www.ksesoftware.com/showarticle.php?id=25&sub=order

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κάνει και στο 2020:

 

http://www.expansys.com/product.asp?code=110909

 

http://www.expansys.com/i/l/l110909.jpg

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω. στείλε ένα μέιλ στο expansys. μπορεί να ξέρει.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Diavasa sto teleutaio teuxos tou Mobile Computing oti to sugkekrimeno pliktrologio den doulevei kai polu kala eidika me antrwpous pou pliktrologoun me ola ta daxtula giati thelei ksekathari kinisi panw katw apo to daxtulo. tha skanarw kai tha steilw se pm to arthro se opoion endiaferete.
Link to comment
Share on other sites

κατι ακομη , υπαρχει τροπoς να περασω τα sms στο υπολογιστη και να εχω σωστη υποστιριξη ελληνικων το προγραμμα που εχω ανεβασει δεν υποστιριζει σωστα τα ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμα που "κλειδωνει" τα SMS σου ? Ετσι ωστε να χρειαζετε κωδικο για να τα δεις !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikav (15 Σεπ. 2004 , 14:09)

 

Mporei kapoios na mou eksigisei giati sto expansys exei to i-mate 780 teliki kai to qtec 645 eurw???????

 

 

μαλλον ετυχε να παρει καποια προσφορα ή να παρει περισσοτερα τεμαχια απο qtek

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous....

 

Eimai katoxos enos Qtek2020, exo kapoies apories kai 8a i8ela ligo ti voi8eia sas.

 

Kat'arxin,exo provlima me to gprs.Eno stelno kai lamvano mms,de mporo na sinde8o sto interne.kanei dyo prospa8eies gia na mpei kai meta mou leei na koitaxo tis pi8miseis.Oi teleytaies einai tis ace-hellas.Gnorizei kaneis ti mporei na ftaiei?

 

To allo provlima einai me to ringtoneX.Eno dialego diaforetikous ixous se diafora contacts,patao ok,xanampaino sto programma kai vlepo oti exei san ixo to windows default.Ti kano la8os?

 

Kai telos,to remote controller douleyei se sas?emena de kanei tipota.

 

Eyxaristo gia tin ipomoni sas....

 

Billy

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikav (16 Σεπ. 2004 , 01:22)

 

otan les internet ennoeis wap h html?? an les html nomizw pws prepei na sto anoiksoun kai apo tin etairia.

Oso gia to remote apo oti kserw den doulevei.

 

 

to mono remote control pou leitourgi me to qtek einai to noviiremote ver 2.1 apo apostasi giro sta 3 metra

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikav (15 Σεπ. 2004 , 14:09)

 

Mporei kapoios na mou eksigisei giati sto expansys exei to i-mate 780 teliki kai to qtec 645 eurw???????

 

 

Το Expansys τι εγγύηση δίνει για τα Qtek;

Πόση διάρκεια και το σέρβις ποιος το καλύπτει;

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος murdof (17 Σεπ. 2004 , 16:53)

 

Το Expansys τι εγγύηση δίνει για τα Qtek;

Πόση διάρκεια και το σέρβις ποιος το καλύπτει;

 

 

Ενω η Ace-hellas η teleservice της, έχουν γαμω τις καλύψεις και γαμώ τα service ε??? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=42197

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος murdof (17 Σεπ. 2004 , 16:53)

 

Το Expansys τι εγγύηση δίνει για τα Qtek;

Πόση διάρκεια και το σέρβις ποιος το καλύπτει;

 

 

 

Giati na min exei eggiisi spiro apo expansys to qtek???

 

Afou einai agorasmeno entos europaikis enosis me apodeiksi nomima...

 

Pisteuo oti eiste ipoxreomenoi na ftiaksete opoiodipote mixanima parousiasei provlima efoson einai nomima agorasmeno...

 

To oti eseis san ace hellas poulate stin ellada ta QTEK den simainei oti ta ipoloipa QTEK pou exoun agorastei apo to eksoteriko den ta kaliptete...

 

Px na sou po tin diki mou istoria...Ego exo agorasei ena pioneer dvd recorder apo germania kai i intersys me kaliptei kanonikotata me dio xronia eggiisi ...

 

Ti kolpo einai auto pou eipes tora??? Thelo se parakalo na to ksekathariseis auto...

 

Kai kati akoma thelo na se rotiso... Kapoio palikari egrapse parapano ena provlima pou eixe me to service...Isxiei auto???

Xalase i fortisi kai zitane 500 euro???

An isxiei auto pisteuo einai APARADEKTO...

 

Esi fantazomai exeis tin prosvasi na to matheis...

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (15 Σεπ. 2004 , 07:26)

 

υπαρχει τροπoς να περασω τα sms στο υπολογιστη και να εχω σωστη υποστιριξη ελληνικων το προγραμμα που εχω ανεβασει δεν υποστιριζει σωστα τα ελληνικα ;

 

 

:whistle: κανενας ;

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κάνω quote θα απαντήσω και στον xristos69 και στον gkp:

 

Δυστυχώς τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά όσο τα αναφέρεις gkp.

Η Qtek όπως ξέρετε είναι brand name της HTC.

Η HTC πουλάει στους Ευρωπαίους διανομείς συσκευές Qtek ΧΩΡΙΣ εγγύηση.

 

O Ευρωπαίος διανομέας ρωτάει τον πελάτη του εάν θα αγοράσει τη συσκευή με κάλυψη εγγύησης ή όχι. Οι συσκευές που προωθούμε στην Ελληνική αγορά έχουν εγγύηση 2 έτη και καλύπτονται από τη Teleservice.

Δε σημαίνει ότι το κάθε online κατάστημα ή η κάθε εταιρία θα δώσει την ίδια εγγύηση. Για παράδειγμα το online κατάστημα μπορεί να δώσει 1 χρόνο εγγύηση και να ζητήσει η συσκευή να επιστρέψει πίσω στο κατάστημα για service. Ναι υπάρχουν εταιρίες που πουλάνε Qtek π.χ. στην Ολλανδία και δίνουν την ίδια εγγύηση με εμάς μέσω Teleservice.

 

Άρα καλό είναι όποιος ενδιαφέρεται να αγοράσει ένα Qtek πέρα από το δικό μας κανάλι να κοιτάζει και τους όρους εγγύησης (για αυτό και παίζουν τόσο οι τιμές).

 

Η Pioneer όπως φέρνεις για παράδειγμα έχει ενσωματώσει στη τιμή της την εγγύηση για όλες τις χώρες.

 

Εδώ πέρα είναι ένα σημείο που θέλω να εξηγήσω και στον φίλο xristos69. Η ACE-Hellas δεν έχει κάποια σχέση με την Teleservice και δεν μπορούμε βέβαια να επιβάλλουμε κάτι στις διαδικασίες τους ή να πούμε "έλα μωρέ γνωστός είναι φτιαχτό τσάμπα..."

Εμείς αγοράζουμε μια υπηρεσία από τον Ευρωπαίο διανομέα, μαζί με τη συσκευή, που προωθούμε στους πελάτες μας.

 

Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να απευθυνθούμε στον Ευρωπαίο διανομέα και να παραπονεθούμε για τη ποιότητα του σέρβις που δίνουν στους πελάτες μας.

Όπως καταλαβαίνετε ενώ εμείς δεν έχουμε καμιά σχέση με την TS όλα τα παράπονα για το σέρβις έχουν αρνητικό αντίκτυπο και σε εμάς. Το καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λέει ο xristos69 και 500 ευρώ είναι πολλά λεφτά για αυτή τη βλάβη.

 

Αυτό που προτείνω στον xristos69 είναι να μας στείλει ένα e-mail στα Αγγλικά στο qtek@ace-hellas.gr που θα εξηγεί το ιστορικού του προβλήματος. Εμείς θα το προωθήσουμε στο εξωτερικό με CC σε εσένα ώστε να είμαστε σε επαφή και οι 3 στο πρόβλημα σου. Για εμάς είναι σημαντικό να βρεθεί λύση ώστε να μην έχουμε το ίδιο θέμα στο μέλλον με κάποιον άλλον πελάτη. Επίσης μη ξεχάσεις να αναφέρεις στο e-mail τον αριθμό IMEI της συσκευής σου.

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

nomizw oti telika tha vrethi kapoia lisi. ute i Nokia otan ine edws eggiisis den zitai tosa polla gia kati toso kufo...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος murdof (18 Σεπ. 2004 , 13:14)

 

 

Όπως καταλαβαίνετε ενώ εμείς δεν έχουμε καμιά σχέση με την TS όλα τα παράπονα για το σέρβις έχουν αρνητικό αντίκτυπο και σε εμάς.

 

 

Μα είναι αυτονόητο αυτο για το αρνητικό αντίκτυπο.Εμένα σαν καταναλωτή δεν με ενδιαφέρει ποιες ειναι οι σχέσεις μεταξύ Ace Hellas και teleservice!!! Εγω αγοράζω ενα προιόν και θέλω σωστή εγγύση και service! Αν δεν υπάρχουν αυτα τα 2 δεν θα αγοράσω (εγω και πολοί άλλοι) τη συγκεκριμένη συσκευή οποτε αυτό θα είναι εις βάρος του εισαγωγέα (Αce). Αρα οι υπηρεσίες της teleservice δεν είναι δικό μου μόνο πρόβλημα αλλα και της Ace Hellas απο την οποία (ace) και τον φίλο murdof για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους εξυπηρετήθηκα άμμεσα όταν το qtek μου είχε ένα καμμένο pixel μόλις το αγόρασα και μου το αντικατέστησε αμέσως.

 

Σε πρώτη φάση λοιπόν θα ετοιμάσω και θα στείλω ένα e-mail στην ace-Hellas και σε δεύτερη θα κάνω μια καταγγελεία στο INKA.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...