Jump to content

Sony Ericsson txt pro


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν χρειάζεται να πας σε κάποιο κατάστημα κινητής τηλεφωνίας αλλά κατευθείαν σε κάποιο Sony Ericsson Service Point

 

Κλείνω με δημόσια παρατήρηση (για τρίτη φορά) σχετικά με τη χρήση γραφής sms που χρησιμοποιείς (π.χ. δν, τ, μ, τπτ). Τέτοιου είδους τύποι γραφής δεν επιτρέπονται και θα σε παρακαλούσα να μην επαναληφθεί. Ευχαριστώ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ρε παιδιά, ένας ευχαριστημένος χρήστης δεν υπάρχει να πει μια καλή κουβέντα για το συγκεκριμένο κινητό;

Ένας, έστω και πληρωμένος!

 

Μου στέλνει τώρα μια ξαδέρφη μου ένα τέτοιο να ψάξω να της το κάνω ανταλλαγή με κάποιο άλλο...

Τυχαίο;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ένας ευχαριστημένος χρήστης δεν υπάρχει να πει μια καλή κουβέντα για το συγκεκριμένο κινητό;

Ένας, έστω και πληρωμένος!

 

Μου στέλνει τώρα μια ξαδέρφη μου ένα τέτοιο να ψάξω να της το κάνω ανταλλαγή με κάποιο άλλο...

Τυχαίο;:lol:

 

Δυστυχώς, φίλε μου, η ποιότητα των ελάχιστων μη Android κινητών της SE έχει πέσει πάρα πολύ.

Παλιά, έβρισκες φθηνό κινητό που είχε τα πάντα (3G, υποστήριξη HSDPA, πλήρη κάλυψη με καλώδιο USB κ.α.), ενώ τώρα μπορεί να βρεις κινητά που να είναι φθηνότερα κατά 30€, αλλά το κόστος δεν είναι ανάλογο της ποιότητας, καθώς αν ίσχυε αυτό, όλα της τα κινητά θα έπρεπε να κοστίζουν 20€.

 

Χρήστης SE Cedar και Spiro aka Χρήστης ποιοτικής SE και μη ποιοτικής SE. ;)

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, φίλε μου, η ποιότητα των ελάχιστων μη Android κινητών της SE έχει πέσει πάρα πολύ.

 

To είδα με τα μάτια μου φίλε.

Ανύπαρκτες ρυθμίσεις, το κάτω μέρος της οθόνης δεν ανταποκρίνεται σχεδόν καθόλου, συρόμενο πληκτρολόγιο της κακιάς ώρας, προφίλ πουθενά, γενικά ένα χάλι και μισό.

Δεν ασχολήθηκα περισσότερο από 5 λεπτά μαζί του και το επέστρεψα, ενημερώνοντας ότι δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να βρει άτομο να το ανταλλάξει. Μιλάμε για μεγάλη μάπα!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

παιδια μπαινω facebook απο το sony ericsson txt pro και μου λεει μη εγκυρο πιστοποιητικο συνεχεια οπωςδηποτε....τι πρεπει να κανω για να μην μου το βγαζει αυτο???:(

 

και τι πρεπει να κανω???

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson txt pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...