Jump to content

[Επίσημο] HTC Sensation


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα περιμένουμε με υποσχέσεις αναβάθμιση για ένα κινητό πυο σέρνεται παρότι έχει δυνατό επεξεργαστή, αν βάλεις εφαρμογές παραπάνω γίνεται χαμός, μερικές stock πως μπορεις να τις απενεργοποιήσεις μόνιμα όπως το dropbox που δεν το χρησιμοποιώ καθόλου?

 

Βαλε την elegancia 7.4.0 και θα νομίζεις ότι έχεις άλλο κινητό.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Βαλε την elegancia 7.4.0 και θα νομίζεις ότι έχεις άλλο κινητό.
Και πως την εγκαθιστουμε ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Και πως την εγκαθιστουμε ? Ευχαριστώ

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=21066270

Δες εδώ.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το φόρουμ μιας και είμαι νέος. Έχω ένα HTC Sensation kai h RAM που μου εμφανίζει είναι 580 αντί για 768! Αυτό είναι από την αρχή εδώ και 7 μήνες που έχω την συσκευή. Επίσης έβαλα την έκδοση CyanogenMod 10.1 Jellybean 4.2.2 ROM on HTC Sensation (CM10.1) και δεν μπορώ να βρω πως στις αρχικές οθόνες να γίνεται περιστροφή 360 και να μην χρειάζεται να ξαναγυρνάω πίσω! Ευχαριστώ.

Δεν μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω κάποιο μέλος αν έχει την ευγενή καλοσύνη να μου πει ή να μου υποδείξει ακριβώς οδηγίες ώστε να βάλω την Elegancia ή κάποια αντίστοιχα καλή διότι τώρα τελευταία αργεί και να καλέσει :(

 

Σημειωτέον ότι δεν το έχω πειράξει ποτέ από την ημέρα αγορά εκτός από την τυπική αναβάθμιση.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω κάποιο μέλος αν έχει την ευγενή καλοσύνη να μου πει ή να μου υποδείξει ακριβώς οδηγίες ώστε να βάλω την Elegancia ή κάποια αντίστοιχα καλή διότι τώρα τελευταία αργεί και να καλέσει :(

 

Σημειωτέον ότι δεν το έχω πειράξει ποτέ από την ημέρα αγορά εκτός από την τυπική αναβάθμιση.

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Πριν το πειράξεις κάνε μια επαναφορά δεδομένων και θα στρώσει.. Αλλά πρόσεξε γιατί θα χαθούν τα πάντα από το τηλέφωνο, θα γίνει δηλαδή όπως όταν το αγόρασες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω κάποιο μέλος αν έχει την ευγενή καλοσύνη να μου πει ή να μου υποδείξει ακριβώς οδηγίες ώστε να βάλω την Elegancia ή κάποια αντίστοιχα καλή διότι τώρα τελευταία αργεί και να καλέσει :(

 

Σημειωτέον ότι δεν το έχω πειράξει ποτέ από την ημέρα αγορά εκτός από την τυπική αναβάθμιση.

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Είναι όπως το αγοράσεις?

Δεν έχεις κάνει ούτε ροοτ ?

Τότε είναι πιο περίπλοκο από το να περάσεις μια άλλη ρομ.

Μπες στο xda developers στο HTC sensation development. Θα πρέπει να κάνεις και άλλα πράγματα ποιο μπροστά αν θυμάμαι καλά., όπως s-off, new recovery, θα πρέπει να τα θυμηθώ για να στα πω. Αρχικά δες εκεί που σου είπα και τα λέμε.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτή η εβδομάδα είχε ευχάριστες εκπλήξεις για το αγαπημένο μας Sensation.

 

Ο πολύ γνωστός σε όλους μας SebastianFM παρουσίασε την νέα του ROM "Revelation" η οποία είναι port από το HTC Ville C2 και φυσικά τρέχει JB 4.1.1 σε συνδυασμό με Sence 4+ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2349756

 

Την χρησιμοποιώ εδώ και μια εβδομάδα και μπορώ να πω είναι η Καλύτερη Sence-Based ROM που έχω χρησιμοποιήσει. Έχει γίνει τόσο καλή δουλειά που σου φαίνεται ότι έβγαλε η ίδια η HTC την αναβάθμιση

HTC Touch • HTC Touch Pro • HTC Desire • HTC Sensation XE • Sony Xperia Z1 • LG G4 • Xiaomi Mi A1 • Xiaomi Mi A2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πριν το πειράξεις κάνε μια επαναφορά δεδομένων και θα στρώσει.. Αλλά πρόσεξε γιατί θα χαθούν τα πάντα από το τηλέφωνο, θα γίνει δηλαδή όπως όταν το αγόρασες.
Πρίν το κάνω αυτό τις επαφές τις έχω στο outlook και δεν υπάρχει πρόβλημα . Τα υπόλοιπα αρχεία θα γίνει μέσω του HTC sync και δεν θα τα χάσω ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά γιατί τέτοια σιγή ασυρμάτου για το κινητό μας? Ούτε αναβάθμιση δεν ήρθε ακόμα και περιμένω μήπως βελτιωθεί η κατάσταση αφού με πολλές εφαρμογές τρώει μνήμη με την 4.0.3.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!! έχει περάσει κάνεις custom rom?? είμαι με τον s3 επεξεργαστή και 4.1.1.. δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα άπλα ρωτάω.. να το κάνω s-off.. θα κερδίσω κάτι με αυτό εκτός του ότι θα χάσω την εγγύηση??
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!! έχει περάσει κάνεις custom rom?? είμαι με τον s3 επεξεργαστή και 4.1.1.. δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα άπλα ρωτάω.. να το κάνω s-off.. θα κερδίσω κάτι με αυτό εκτός του ότι θα χάσω την εγγύηση??

 

Έχεις καταλάβει ότι γράφεις σε λάθος θέμα, έτσι? Εδώ μιλάμε για το Sensation, όχι για το One S.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πως μπορω στο κινητό να απενεργοποιήσω ενσωματωμένες εφαρμογές όπως το dropbox, google+, Hangaout που δεν τα χρησιμιοποιω ποτέ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα ,παιδια ετοιμαζεται εκδοση rom 4.1.2 με sense 5 για την γριουλα μας ,ριχτε μια ματια

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2391968

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο καιρο αγόρασα απο το διαδίκτυο το εν λόγω κινητο και συγκεκριμένα την έκδοση htc sensation xe. Ειμαι αρκετά ευχαριστημενος απο τη συσκευη. Αλλα θα ηθελα να αναφερω καποια προβληματα που αντιμετωπιζω και οποιος γνωριζει ας με βοηθησει θα το εκτιμούσα ιδιαιτερα. Αρχικα πριν απο καποιες μερες εκανα αναβαθμηση λογισμικου σε ics και μπήκα τυχαια στις ρυθμησεις κ πληροφοριες συσκευης ενω στο ιντερνετ κ επισης στη συσκευασια αναγραφει πως φοραει 2πυρινο επεξεργαστη στα 1.5ghz αναγραφεται πως ειναι χρονισμενος στο 1.2ghz οπως στο απλο sensation δοκιμασα κ καποιες εφαρμογες οπως cpuz και συγκεκριμενα λειτουργει στα 2χ 1.188 κατι τετοιο. Δεύτερον ενω υποτίθεται πως εχει μνημη ραμ 768 οταν παω ρυθμισεις-εφαρμογες-εκτελειται μου αναγραφει πχ (356mb σε χρηση - ελευθερα 227) με αποτελεσμα αν δεν παω να κλεισω καποιες εφαρμογες που τρεχουν μονες τους χειροκινητα καποια παιχνιδια οπως most wanted ψηλο κολλανε που κ που. κ τελος εχω ενα θεματακι με την μπαταρια κανει να γεμισει κανενα 3.5-4 ωρες κ αδειαζει για πλακα ειναι λογικο αυτο? οσο για τον επεξεργαστη υπαρχει καποιος οδηγος να τον να τον κανω overclock μεσω root γιατι δοκιμασα κατι οδηγους κ η δεν τα καταφερα η δυσκολευτικα η δν ξερω τι με αποτελεσμα οσες φορες να το προσπαθησω να μη καταφερω κατι. η μηπως μπορω να εγκαταστησω χειροκινητα καποιο firmware για το htc sensation xe δν με ενδιαφερει ουσιαστικα το overclock κλπ απλα θελω να εχω αυτα για τα οποια αγορασα το κινητο κ οχι να εχω ενα απλο sensation! ευχαριστω προκαταβολικα

(btw δεν ειμαι καινουριο μελος ειχα παλια νικ απλα δεν μπορω να το χρησιμοποιησω)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι θέλει αλλαγή μπαταρίας και οι άλλο κουτι πήρες με άλλη συσκευή...
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι θέλει αλλαγή μπαταρίας και οι άλλο κουτι πήρες με άλλη συσκευή...

 

λοιπων σχετικα με την μπαταρια δν φταιει σε νορμαλ χρηση αντεχει τελικα με παιχνιδια τελειωνει σε ενα 4ωρο για την αργη φορτηση δοκιμασα αλλο φοριτστη απο sony ericsson κ γεμιζει σε 2.5ωρες το πολυ κ επισης με νορμαλ χρηση αντεχει 1.5 μερα με 2 τηλεφνα μνμτα μονο. Οσο για τον επεξεργαστη αναγνωριζεται στα 1.2ghz ενω στην ταυτοτητα τηλεφωνου αναφερει htc sensation xe with beats audio z715e. δν ξερω γιατι το εχουν υποχρονισμενο οσο για την ραμ το μεγιστο π παιρνω μετα απο ρεμπουτ ειναι 300Mb αμα κλεισω ολες τις εφαρμογες π τρεχουν στο παρασκηνιο παιζει τελικα μια χαρα ολα τα παιχνιδια.. Το μονο προβλημα ειναι πως θα κανω την cpu παλι στο 1.5 οπως θα επρεπε να ειναι. αρχικα ειπα μεσω οveclock να το κανω αλλα εχω κολλησει στο Ξεκλειδωμα του bootloader εκει με στην εγκατασταση sdk Manader Κλπ γιατι οταν μπαινω στο bootloader Μ γραφει s-off αλλα Locked.

Edited by xarisioanninagts
Link to comment
Share on other sites

λοιπων σχετικα με την μπαταρια δν φταιει σε νορμαλ χρηση αντεχει τελικα με παιχνιδια τελειωνει σε ενα 4ωρο για την αργη φορτηση δοκιμασα αλλο φοριτστη απο sony ericsson κ γεμιζει σε 2.5ωρες το πολυ κ επισης με νορμαλ χρηση αντεχει 1.5 μερα με 2 τηλεφνα μνμτα μονο. Οσο για τον επεξεργαστη αναγνωριζεται στα 1.2ghz ενω στην ταυτοτητα τηλεφωνου αναφερει htc sensation xe with beats audio z715e. δν ξερω γιατι το εχουν υποχρονισμενο οσο για την ραμ το μεγιστο π παιρνω μετα απο ρεμπουτ ειναι 300Mb αμα κλεισω ολες τις εφαρμογες π τρεχουν στο παρασκηνιο παιζει τελικα μια χαρα ολα τα παιχνιδια.. Το μονο προβλημα ειναι πως θα κανω την cpu παλι στο 1.5 οπως θα επρεπε να ειναι. αρχικα ειπα μεσω οveclock να το κανω αλλα εχω κολλησει στο Ξεκλειδωμα του bootloader εκει με στην εγκατασταση sdk Manader Κλπ γιατι οταν μπαινω στο bootloader Μ γραφει s-off αλλα Locked.

Καλησπερα θα μπορουσες να ξεκλειδωσεις τον bootloader με αυτο το tool

Ειναι πολυ ευκολη διαδικασια, δεν βλεπω το xe στην λιστα αλλα νομιζω πως κανει. ΑΛΛΑ EINAI μεσω του htc dev , με οτι συνεπαγετε για την εγγυηση

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2133336

Αν βλεπεις 300 mb εισαι μια χαρα , εγω που εχω rom του xe δεν εχω δει πανω απο 225 mb.

Επειδη δεν καταλαβα το αγορασες καινουργιο και ηταν ηδη s off η το εκανες?.

Απο τι εγραψες το αναβαθμισες οταν το πηρες ,αρα αποκλειεται να εχεις hboot 1.17 ?

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα μπορουσες να ξεκλειδωσεις τον bootloader με αυτο το tool

Ειναι πολυ ευκολη διαδικασια, δεν βλεπω το xe στην λιστα αλλα νομιζω πως κανει. ΑΛΛΑ EINAI μεσω του htc dev , με οτι συνεπαγετε για την εγγυηση

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2133336

Αν βλεπεις 300 mb εισαι μια χαρα , εγω που εχω rom του xe δεν εχω δει πανω απο 225 mb.

Επειδη δεν καταλαβα το αγορασες καινουργιο και ηταν ηδη s off η το εκανες?.

Απο τι εγραψες το αναβαθμισες οταν το πηρες ,αρα αποκλειεται να εχεις hboot 1.17 ?

 

ειναι s-off αλλα λεει Locked επισης εβγαλα screenshot http://imageshack.us/f/560/p2jl.png/ http://imageshack.us/f/69/95o.png/ http://imageshack.us/f/43/2503.png/ http://imageshack.us/f/4/kqkb.png/ http://imageshack.us/f/197/fnga.png/

 

προσπαθω να ξεκλειδωσω το bootloader αλλα καπου χανομαι στη διαδικασια δυστυχως :(

 

ναι με το που το πηρα μετα απο λιγες μερες του εκανα αναβαθμιση σε ιcs φανταζομαι δν μπορω να επαναφερω την αρχικη κατασταση του σε gingerbread. Υπαρχει κανενας ευκολος οδηγος για root η να περασω το επισημο firmware που εβγαινε κατι τετοιο εχω ψαξει πολλα κ εδω κ σε ξενα φορουμ αλλα εχω μπερδευτει κ δν εχω καταφερει κατι

Edited by xarisioanninagts
Link to comment
Share on other sites

ειναι s-off αλλα λεει Locked επισης εβγαλα screenshot http://imageshack.us/f/560/p2jl.png/ http://imageshack.us/f/69/95o.png/

 

προσπαθω να ξεκλειδωσω το bootloader αλλα καπου χανομαι στη διαδικασια δυστυχως :(

 

ναι με το που το πηρα μετα απο λιγες μερες του εκανα αναβαθμιση σε ιcs φανταζομαι δν μπορω να επαναφερω την αρχικη κατασταση του σε gingerbread. Υπαρχει κανενας ευκολος οδηγος για root η να περασω το επισημο firmware που εβγαινε κατι τετοιο εχω ψαξει πολλα κ εδω κ σε ξενα φορουμ αλλα εχω μπερδευτει κ δν εχω καταφερει κατι

Καλημερα , αν εχεις hboot 1.27 δες εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1870233

Δοκιμασε το βημα 3 και 4 , μηπως και γινει κατι, φοβαμαι οτι δεν θα το γλυτωσεις το htc dev

για να ξεκλειδωσεις τον bootloader.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , αν εχεις hboot 1.27 δες εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1870233

Δοκιμασε το βημα 3 και 4 , μηπως και γινει κατι, φοβαμαι οτι δεν θα το γλυτωσεις το htc dev

για να ξεκλειδωσεις τον bootloader.

 

καλημερα και ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!!

οταν μπαινω στο bootloader μου αναγραφει πλεον

Unlocked (απο locked που μ εγραφε παλια)

pyramid put ship s-off rl

hboot-1.27.0000

radio-11.22.3504.07_m

opeldsp-v02.6.0.2226.00.0131

emmmc-boot

 

τωρα τι πρεπει να κανω απο δω κ περα? στο βημα 3 μου εμφανιζει

sending 'recovery' (6348 KB)...

OKAY [ 1.586s]

writing 'recovery'...

OKAY [ 3.585s]

finished. total time: 5.177s

 

δοκιμασα να κανω το βημα 4 π μ ειπες παραπανω αλλα στο τελος μ βγαζει ( failed to copy 'Su/SuperSU.zip' to '/sdcard/SuperSU.zip': Permission denied) στο παραθυρο εργασιων oταν παταω το pem root

 

καλημερα και ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!!

οταν μπαινω στο bootloader μου αναγραφει πλεον

Unlocked (απο locked που μ εγραφε παλια)

pyramid put ship s-off rl

hboot-1.27.0000

radio-11.22.3504.07_m

opeldsp-v02.6.0.2226.00.0131

emmmc-boot

 

τωρα τι πρεπει να κανω απο δω κ περα? στο βημα 3 μου εμφανιζει

sending 'recovery' (6348 KB)...

OKAY [ 1.586s]

writing 'recovery'...

OKAY [ 3.585s]

finished. total time: 5.177s

 

δοκιμασα να κανω το βημα 4 π μ ειπες παραπανω αλλα στο τελος μ βγαζει ( failed to copy 'Su/SuperSU.zip' to '/sdcard/SuperSU.zip': Permission denied) στο παραθυρο εργασιων oταν παταω το pem root

 

 

μετα απο αρκετη προσπάθεια νομιζω τα καταφερα κατεβασα μια εφαρμογη root checker και μ εμφανιζει congratulations this device has root access αλλα με την cpu τωρα τι μπορω να κανω κατεβασα το cpu no frills και παλι η ανωτατη τιμη της cpu ειναι 1.188ghz :(

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!!

οταν μπαινω στο bootloader μου αναγραφει πλεον

Unlocked (απο locked που μ εγραφε παλια)

pyramid put ship s-off rl

hboot-1.27.0000

radio-11.22.3504.07_m

opeldsp-v02.6.0.2226.00.0131

emmmc-boot

 

τωρα τι πρεπει να κανω απο δω κ περα? στο βημα 3 μου εμφανιζει

sending 'recovery' (6348 KB)...

OKAY [ 1.586s]

writing 'recovery'...

OKAY [ 3.585s]

finished. total time: 5.177s

 

δοκιμασα να κανω το βημα 4 π μ ειπες παραπανω αλλα στο τελος μ βγαζει ( failed to copy 'Su/SuperSU.zip' to '/sdcard/SuperSU.zip': Permission denied) στο παραθυρο εργασιων oταν παταω το pem root

Καλησπερα αφου εκανες το βημα 3 ,λογικα εχεις πλεον recovery ,μπες στον bootloader , πατα το recovery λογικα θα δεις το

4EXT recovery , δεν πειραζεις κατι απο εκει πατα reboot να ξανα ανοιξη το τηλ , αν δεν εχει περαστει το recovery και δεις ενα τηλ με τριγωνο ,βγαλε μπαταρια και ξανα βαλτην και ανοιξε το.

Δοκιμασε με αυτο το tool να το κανεις root , ειναι στα κινεζικα ,απλα πατα root και περιμενε λιγα λεπτα , μολις τελειωσεις κανε μια επανεκινηση να δουμε αν το κρατησε το root , αν το κρατησε βαλε το root checker να δεις αν εχεις δικαιωμα root , αν εχεις ειμαστε οκ απο εκει.

το προβλημα ειναι πως θα ξεκλειδωσουμε τον bootloader χωρις το htc dev ,κοιτα τα αλλα βηματα αν ειναι οκ και βλεπουμε.

Το tool για το root

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=44004005&postcount=6

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αφου εκανες το βημα 3 ,λογικα εχεις πλεον recovery ,μπες στον bootloader , πατα το recovery λογικα θα δεις το

4EXT recovery , δεν πειραζεις κατι απο εκει πατα reboot να ξανα ανοιξη το τηλ , αν δεν εχει περαστει το recovery και δεις ενα τηλ με τριγωνο ,βγαλε μπαταρια και ξανα βαλτην και ανοιξε το.

Δοκιμασε με αυτο το tool να το κανεις root , ειναι στα κινεζικα ,απλα πατα root και περιμενε λιγα λεπτα , μολις τελειωσεις κανε μια επανεκινηση να δουμε αν το κρατησε το root , αν το κρατησε βαλε το root checker να δεις αν εχεις δικαιωμα root , αν εχεις ειμαστε οκ απο εκει.

το προβλημα ειναι πως θα ξεκλειδωσουμε τον bootloader χωρις το htc dev ,κοιτα τα αλλα βηματα αν ειναι οκ και βλεπουμε.

Το tool για το root

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=44004005&postcount=6

 

νομιζω ειναι οκ με το root απλα τωρα προσπαθω να ξεκλειδωσω την cpu και να βγαλω τον περιοριστη των 1.188ghz πως μπορω να το κανω αυτο ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...