Jump to content

Αποστολή e-mail προς cc


poseidon2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγαπητέ Κύριε ή κυρία

Έχω ξανά επικοινωνήσει μαζί σας και άλλες φορές με σκοπό να ενημερωθώ κ όχι για να παραπονεθώ . αυτή λοιπόν είναι η πρώτη φορά . είμαι αρκετά χρόνια πελάτης , όχι μόνο εγώ αλλά όλη η οικογένεια μου ,κ πιστεύω ότι έχω κάθε δικαίωμα παραπόνων .

Υπάρχει τον τελευταίο 1,5 χρόνο μια απομάκρυνση της εταιρίας από την << πελατοκεντρική >>φιλοσοφία που την κατείχε .Τα υψηλότερα πάγια της αγοράς , μη προσφορά internet στα υψηλά προγράμματα , ελάχιστη χρέωση 30 sec από 20 , χαμηλότερες επιδοτήσεις , μη χρήση EFR [χειρότερη ποιότητα ] αρκετές φορές κ half rate κ άλλα τόσα .Πιστεύεται ότι μια τέτοια τακτική θα κρατήσει πολλούς πελάτες ? ειδικά τώρα με τη φοριτότα των αριθμών τα πράγματα έχουν γίνει πολύ ευκολότερα .

Τέλος στο θέμα της κάλυψης του δικτύου θα ήθελα να ενημερωθώ εάν θα τοποθετηθεί κεραία στη περιοχή Λιμένας Μεστών στη Νότια Χίο όπου δεν υπάρχει καθόλου σήμα .

Ελπίζω τα παράπονα μου να μεταφερθούν στα αρμόδια τμήματα κ να λάβω ικανοποιητικές απάντησης

 

Με τιμή

Νίκος ……

Υ.Γ. 1) θα μπορούσατε να με ενημερώσετε πόσοι είναι οι συνδρομητές με ενεργή την υπηρεσία my cosmos View

2) Πότε θα ξαναλειτουργίσει το 1256 για τη τροποποίηση της ειδοποίησης Κλήσεων ?

3) Πότε θα υπάρξει ΔΩΡΕΑΝ εξυπηρέτηση πελατών με συμβόλαιο ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

το mail έχει σταλει απο τη Κυριακή κ ακόμα δεν έχω λάβει απάντιση ... Αυτ'η ειναι 1 φορα που δεν μου απαντάνε μεσα σε 1 μέρα ....

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλά τους τα πες! Το θέμα είναι αυτοί πόσο σοβαρά θα πήραν το email σου :o

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Se apantisi twn paraponwn sou os aplos xrisths my phone apantw

de katalavainw poia i skopimothta na gnorizeis posoi exoun energo to my cosmos view px

oso gia idopoihsh klisewn de gnorizw na sou po peri 1256 den gnorizw kan pos leitourgouse o ari8mos ayto pou xerw kai exw kanei ine i tropopoihsh meso entolwn diktiou pou mou pan tou mynhmatos " O SYNDROMHTHS COTE EXEI TO TILEFONO APENERGOPOIHMENO

 

 

KALESTE ARGOTERA "

STO IDIO MOTIVO INE kai to allo mynhma mono pou enhmeronei ton

kaloumeno oti tha eidopoihtheis meso graptou sms oti se kalese

opote xerei oti exeis eidopoihsh giati kanonika de to leei

 

3. to 1250 einai xoris xreosi epilogi 9 de ta leei aglika milas me tilefonitria

Link to comment
Share on other sites

Από κάρτα είναι τσάμπα το τηλέφωνο CC.....

 

όσο για το mail του φίλου......μάλλον δεν θα του απαντήσουν....αν δεν σου απαντήσουν μέχρι και αύριο στείλτο ξανά...

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

φίλε OverClocker αν πρόσεχες καλύτερα θα έβλεπες ότι έλεγα για συμβόλαια κ όχι για κάρτες ...Ακόμη αυτό με το 1250 κ την επιλογή 9 είναι σίγουρα free ??

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

:)

ελπίζω να μν μας κάνει καμία έκπλιξη στο Λογαριασμό

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 ( 8 Απρ. 2004 , 10:47)

 

φίλε OverClocker αν πρόσεχες καλύτερα θα έβλεπες ότι έλεγα για συμβόλαια κ όχι για κάρτες ...Ακόμη αυτό με το 1250 κ την επιλογή 9 είναι σίγουρα free ??

 

Εγώ είδα τι έλεγες....και εγώ το ε΄πα για άλλο λόγο.....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 ( 7 Απρ. 2004 , 17:32)

 

το mail έχει σταλει απο τη Κυριακή κ ακόμα δεν έχω λάβει απάντιση ... Αυτ'η ειναι 1 φορα που δεν μου απαντάνε μεσα σε 1 μέρα ....

 

 

Το μηνυμα το εστειλες απο Outlook ή από την φόρμα της CosmOTE στην αντιστοιχη σελιδα στο web ? γιατι κι εγλω είχα στείλει παλια κατευθειαν σε email adress και δεν πρεπει να το πηραν. Δοκίμασε την φόρμα καλύτερα. απαντανε αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Σου απαντάνε σε μιά μέρα.....αλλά εξαρτάται από κάτι.....τι τους ρωτάς......

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αξιότιμε κύριε xxxxxx,

 

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε, που επικοινωνήσατε με την Εταιρία Κινητής Τηλεφωνίας COSMOTE, μέσω INTERNET, και για το ενδιαφέρον σας για την Εταιρία μας.

 

Η κάλυψη της COSMOTE βελτιώνεται συνεχώς, με την τοποθέτηση όλο και περισσότερων σταθμών βάσης, έχοντας ως αποτέλεσμα την ραγδαία επέκταση της παρεχόμενης κάλυψης σε ολόκληρη την Ελλάδα. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ορισμένες περιοχές με προβλήματα κάλυψης. Σας διαβεβαιώνουμε όμως ότι η συνεχής ανάπτυξη του δικτύου μας, καθώς και η ποιοτική του βελτίωση συμβάλλουν σημαντικά στην ελαχιστοποίηση των προβλημάτων αυτών. Εντούτοις, στο σημείο αυτό, θα πρέπει να σας ενημερώσουμε ότι παράγοντες όπως η μορφολογία του εδάφους, το είδος και η πυκνότητα των κτιρίων, η θέση σας μέσα στο κτίριο, καθώς και άλλοι αστάθμητοι παράγοντες, ενδέχεται να επηρεάσουν τόσο την προγραμματιζόμενη κάλυψη, όσο και την ποιότητα της συνομιλίας σας.

 

Όσον αφορά τα προβλήματα κάλυψης που αντιμετωπίζετε στην περιοχή του Λιμένα Μεστών στη Χίο, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τις επισημάνσεις σας, και να σας ενημερώσουμε ότι καταβάλλονται προσπάθειες για την περαιτέρω βελτίωση της κάλυψης στην περιοχή.

 

Σχετικά με τις επισημάνσεις σας για τις παρεχόμενες υπηρεσίες του δικτύου της COSMOTE, θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι η COSMOTE προχωρεί συνεχώς στην παροχή νέων υπηρεσιών αλλά και στη βελτίωση και ανάπτυξη των ήδη παρεχόμενων, έχοντας ως στόχο την αρτιότερη εξυπηρέτηση των Συνδρομητών της.

 

Το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών δεν διαθέτει στατιστικά στοιχεία χρήσης υπηρεσιών.

 

Για οποιαδήποτε συμπληρωματική πληροφορία ή διευκρίνηση, το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της COSMOTE θα βρίσκεται στη διάθεσή σας καθημερινά 24ώρες το 24ώρο στον αριθμό 1212 από κινητό COSMOTE ή από σταθερό τηλέφωνο στο 6971001212 ή 13838

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η φορμα απαντησης που εχουν σε περιπτωσης που ο συνδρομητης παραπονεθει για την καλυψη, με κενο στο σημειο της περιοχης για να συμπληρωνεται αναλογα... :whistle:
Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...