Jump to content

dorean MMS ??


Alxnks
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet ( 4 Απρ. 2004 , 09:23)

 

Ok. Εστω οτι θα εχεις την χρεωση του ξενου δικτυου. Αφου αυτη ειναι μηδενικη? Στειλε ενα απο περιεργεια και δες αν θα χρεωθει.

 

 

ma giati na nai mideniki? to gprs diladi den to xreonoun edo nomizeis? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet ( 4 Απρ. 2004 , 10:40)

 

To mms.vodafone.net δεν εχει χρεωση.

 

 

mpika stin SE, mou esteile rithmiseis gia voda mms kai tis perasa sto p800 mou. esteila mms (kala anafora den exoun auta? to p800 exei epilogi na sou erthei anafora) kai esteila ston aderfo mou. de mou apantise, oute kan me pire til, opote kata 99% den to elave :( to thema einai na doume poso xreothika, tha fanei ston epomeno logariasmo kai tote kirie TakeOverNet tha sou zitiso oti me xreose auto pou de xreonei :p :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν πήγε σε όλους τους χρήστες το μήνυμα απο το 222 για δωρεάν mms δεν ξέρω με πια κριτήρια έπελεξαν τους συνδρομητές. Πάντως σε μένα ήρθε Σάββατο πρωί. Α
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Soulman ( 3 Απρ. 2004 , 19:09)

 

Μηπως εστειλαν σε οσους εχουν ενεργοποιησει MMS και δεν εχουν στειλει ποτε; γιατι και σε μενα ηρθε 9:15 το πρωι :p

 

Κριμα που δεν εχω να στειλω και θα πανε χαμενα :worry:

 

 

Από ότι θυμάμαι, όταν είχε πρωτοαναφερεθεί το θέμα με 10 MMS, έστελναν σε αυτούς που δεν τα χρησιμοποιούσαν καθόλου.

Εγώ που στέλνω συχνά, δεν μου έχουν χαρίσει τίποτα οι τσιγκούνηδες. :cool:

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alxnks ( 4 Απρ. 2004 , 09:27)

 

ma giati na nai mideniki? to gprs diladi den to xreonoun edo nomizeis? :rolleyes:

 

 

Αλλο να κάνεις πλοήγηση και άλλο να χρησιμοποιείς κάποιο apn το οποίο αφορά mms. Anyway, στη περιπτώση roaming και mms δεν χρεώνεσαι κάτι extra.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VaradeRo ( 4 Απρ. 2004 , 22:39)

 

Από ότι θυμάμαι, όταν είχε πρωτοαναφερεθεί το θέμα με 10 MMS, έστελναν σε αυτούς που δεν τα χρησιμοποιούσαν καθόλου.

Εγώ που στέλνω συχνά, δεν μου έχουν χαρίσει τίποτα οι τσιγκούνηδες. :cool:

 

 

Eμ κορόιδα είναι να σου χαρίσουν mms εσένα, αφού τους τα σκας έτσι κι αλλιώς. Καλά κι εσύ στέλνεις mms με τέτοια χρέωση;;; Άκουν 46λεπτά το mms, αν δε πέσει δε πρόκειται να στείλω ποτέ στη ζωή μου. Ένα έχω στείλει μόνο έτσι απλά όταν πήρα το 7250 για δοκιμή από τότε τα 10 δωρεάν και καμιά 40αριά χθες και σήμερα. Ας πούμε όλοι πάντως ένα ευχαριστώ στη vodafone, απλά θα μπορούσε όπως έκανε η TIM με τα δωρεάν sms να ρίξει μια διαφήμιση για mms πάρτυ για όλους ένα σαββατοκύριακο και σίγουρα θα κέρδιζε αρκετά όταν όλοι προσφέρουν sms η voda να προσφέρει mms!!!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εγώ ο αιώνιος γκαντέμης... τόσες φορές έχουν στείλει τέτοια μηνύματα για δωρέαν mms ή με χρέωση sms και εγώ κλασσικά στην πείνα...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...