Jump to content

FIR VEST Ένα "Μαγικό" Γιλέκο


salonicafan_TASO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είδα στην εκπομπή του Μάκη και φαίνετε απίστευτο!

Έχει κανεις προσωπική εμπειρία;

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=293762&cid=4

http://www.cyclist-friends.gr/blog.php?b=113

...
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα για πλακα σε ενα σταντ που ειχε και παθαμε ΟΛΟΙ σοκ. πραγματικα θα εκπλαγειτε δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο στην ζωη μου.

αποκτας τετοια ευλυγησια που δεν θα πιστευεις στα ματια σου και μια απιστευτη ισορροπια σε σημειο να σε σκουνταει ο αλλος με ολη του την δυναμη και να μην κουνιεσαι εκατοστο!!

εμενα προσωπικα με τρομαξε ειναι εξωπραγματικο εντελως..

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

ειναι οπως και το pwerbalance τελικα.....Υπαρχουν βιντεακια στο youtube που δειχνουν οτι σε διαφορετικα σημεια σε πιεζουν και δε πεφτεις....Kαι τα δυο lins που παραθετεις Τασο,παραλληλα πωλουν το γιλεκο....Επισης το γιλεκο το φορα η red bull,γνωστη για το προμο της...Το φορα και ολος ο Παναθηναικος....

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα το δοκιμάσω επειδή είμαι εκ γεννετής αμεα και ψάρωσα πολύ απτην εκπομπή του Μάκη

στην περίπτωση μου ακόμα και μια πολύ μικρή βοήθεια φαίνετε τεράστια.

παρηγγειλα το μπλουζακι κ τη μπαντανα, για να δουμε

...
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα το δοκιμάσω επειδή είμαι εκ γεννετής αμεα και ψάρωσα πολύ απτην εκπομπή του Μάκη

στην περίπτωση μου ακόμα και μια πολύ μικρή βοήθεια φαίνετε τεράστια.

παρηγγειλα το μπλουζακι κ τη μπαντανα, για να δουμε

 

Πραγματικά εντυπωσιακό.

Άμα τα παραλάβεις, πες μας τη γνώμη σου.

Αλλά, η μπαντάνα πού βοηθάει;;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εντυπωσιακό.

Άμα τα παραλάβεις, πες μας τη γνώμη σου.

Αλλά, η μπαντάνα πού βοηθάει;;

 

ξερωγω; Για χρόνιο πονοκέφαλο (ημικρανία). λέει

κιαπαυτό δε πάω πίσω, μια φορά το δίμηνο πονάει κ η κεφάλα μου οπότε σίγουρα θα το δοκίμασω, ακόμα και σε άλλα σημεία-μέρη του σώματος.

 

ρε λέτε γιαυτό ο Παο να τα πηγαίνει τόσο καλά φέτος στην Ευρώπη; :lol::p

 

αντε να δούμε, ανυπομονώ αλλα πολύ φοβάμε οτι θα απογοητευτώ...

σε ένα απο τα βίντεο της ζούγκλα ενας γιατρός λέει οτι το δοκίμασαν κάποια άτομα (δε λεει ακριβώς πόσα) κ απο αυτούς οι 3 είδαν χειροτέρευση των ικανοτήτων τους απο 3 μέχρι 8 % ενώ οι υπόλοιποι (δεν είπε πόσοι :mad: ) είδαν βελτίωση απο 8 μέχρι 43 %

 

οψόμεθα

...
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά και εσύ, αφού το πήρες απόφαση δες το θετικά. ;)

 

Όσο για τον Πάο...και γιατί ξέχασαν να το φορέσουν στους εχώριους αγώνες;; :X :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά και εσύ, αφού το πήρες απόφαση δες το θετικά. ;)

 

Όσο για τον Πάο...και γιατί ξέχασαν να το φορέσουν στους εχώριους αγώνες;; :X :p

 

το πιο σημαντικο ειναι η ψυχολογια ;)

 

ρε να αγορασουμε και στην παοκαρα τετοια μπας και δουμε βελτιωση? :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ παντα μας κανουν επιδειξη αυτου του προιοντος με ατομα που ειναι κοκαλιαρικα???

Και στη χτεσινη εκπομπη του μακη παλι αυτος ο επιστημονας που δοκιμασε το γιλεκο ηταν μισοριξια. Και γω ειμαι αδυνατος και πιστευω πως ευληγισια εχω τοσο καλη μαλιστα που αν προπονηθω για 2 βδομαδες..ξερετε..

Αυτοι που μας παρουσιαζουν το προιον.. οι δοκιμαστες κυριως- Εμεις δεν ξερουμε αν αυτοι προηγουμενως προπονηθηκαν στην ευληγισια.

Ο ΜΑΚΗΣ γιατι δε δοκιμασε το γιλεκο μπροστα μας?

Και στο παραπανω βιντεο που ξερω εγω οτι ο νεαρος δεν βαζει αντισταση με το ποδι του για να μην πεσει?

ΟΚ πιστευω πως σου κρατα την ενεργεια αυτο το γιλεκο ,,αλλα δε πιστευω με τιποτα οτι οταν σου ασκει ο αλλος μια δυναμη ωστε να χασεις την ισσοροπια σου εσυ αυτοματος και καλα δεν επηρεαζεσαι.

:shifty: (ψαχνω στο καθρεφτη να βρω κοροιδα)

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ...

:shifty: (ψαχνω στο καθρεφτη να βρω κοροιδα)

 

δες το βιντεακι που εβαλε πιο πανω ο φιλος

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

τώρα πρόσεξα οτι αυτό που φοράνε στην f1 είναι άλλο (2010-1007 FIR-VEST for racing) και κοστίζει πάνω απο 2.000 ευρω :lol:

πάντως θα με ενδιέφερε να το δοκιμάσω και εκείνο αν δω έστω και την παραμικρή χρησιμότητα στο απλό...

Edited by salonicafan_TASO
...
Link to comment
Share on other sites

Αλλά, η μπαντάνα πού βοηθάει;;

 

Στο να βγάζουν λεφτά όσοι που πουλάνε τέτοια χαϊμαλιά. :cool:

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Περίμενα ξανα περίμενα τίποτα δεν ήρθε.

Την παραγγελία την έκανα απο τη σελίδα τους η οποία τότε έλεγε (Αντικαταβολή με Courier

Η αποστολή των προϊόντων Nanobionic γίνεται εντός 3-5 ημερών).

 

Ε μετά απο 2 βδομάδες, τελικα τους πήρα τηλ και μου λένε ότι εξαντλήθηκαν αυτά που είχαν, γιαυτό ξανά παραγγείλανε, αλλα θαρθουν μετά απο 7-8 βδομάδες!

ΜΠΑΡΟΥΥΥΦΕΣ λέω γω, απλός περιμένουν να μαζευτούν πολλές παραγγελίες για να πάρουν καλύτερη τιμή απο την εταιρία.

Edited by salonicafan_TASO
...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε παιδιά τι κομπίνα παίζει δεν μπορώ να καταλάβω.

Πέρασαν 9 εβδομάδες κιακόμα περιμένω το μπλουζάκι.

Είχα στείλει και στο firtexhellas.gr και μουπαν οτι μπορώ να το προμηθευτώ μόνο απο το zougla.gr

 

Τώρα μπήκα στο firtexshop.com και διαβάζω:

 

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ & ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΣΗΜΕΙΩΣΗ!

 

Πιθανή απάτη στην Ελλάδα.

 

Φαίνεται ότι κάποια πρόσωπα και/ή εταιρείες, χρησιμοποιώντας διαδικτυακούς τόπους ενημέρωσης όπως το Zougla, Alibaba και πιθανώς άλλες ιστοσελίδες, παρουσιάζονται ψευδώς ότι έχουν Nanobionic προϊόντα (γιλέκα, μπαντανάς, προστατευτικά), με ιδιότητες όπως της FIR-TEX ή μέχρι και χρησιμοποιούν το όνομα της FIR-TEX Ltd ως εγγεγραμμένο/προστατευμένο εμπορικό σήμα. Φωτογραφίες και προϊόντα της FIR-TEX τα οποία προστατεύονται από πνευματικά δικαιώματα (copyright) αντιγράφονται και χρησιμοποιούνται παρανόμως.

 

Διαδίδονται αναληθείς πληροφορίες ότι τα προϊόντα της Nanobionic είναι τα ίδια με αυτά της FIR-TEX και ότι μάλιστα ότι η FIR-TEX έχει αλλάξει όνομα.

Επίσης ισχυρίζονται ότι η FIR-TEX καθυστερεί 6 και μερικές φορές 8 βδομάδες με την παράδοση των προιόντων. Αυτό δεν αληθεύει! Σε περίπτωση που τα προιόντα παραγγελθούν μέσω του ηλεκτρονικού μας καταστήματος, στις πλείστες περιπτώσεις, η παράδοση είναι άμεση και σε πολύ μεμονωμένες περιπτώσεις το προιόν αποστέλλεται σε 2 εβδομάδες το αργότερο!

Όλα τα πιο πάνω, όχι μόνο παραπλανούν το κοινό και τους πελάτες μας αλλά συνιστούν και ποινικά αδικήματα.. Συνεπώς καλούμε τον κόσμο να είναι προσεχτικός έναντι τέτοιων πιθανών ενεργειών που συνιστούν απάτη.

Μέχρι τώρα δεν έχουμε εντοπίσει το κύκλωμα ή τους υπεύθυνους που κρύβονται πίσω από τις εν λόγω ψευδή δηλώσεις αλλά καλούμε το κόσμο που έχει οποιεσδήποτε πληροφορίες που θα μας βοηθήσουν να σταματήσουμε αυτή την απάτη όπως επικοινωνήσουν μαζί μας στο legal@fir-tex.com

Παρακολουθούμε το όλο θέμα επί εικοσιτετράωρης βάσης και είμαστε στη διάθεση των πελατών μας για τη παροχή κάθε πληροφορίας.

 

FIR-TEX Ltd.

 

Δεν μπορώ να βγάλω νόημα.

zougla και ALTER στήσανε τόσο μεγάλη κομπίνα για πιο λόγο;

Αφου λεφτά δεν παίρνουν, μπλουζάκια δεν δίνουν.

...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βγάλω νόημα.

zougla και ALTER στήσανε τόσο μεγάλη κομπίνα για πιο λόγο;

Αφου λεφτά δεν παίρνουν, μπλουζάκια δεν δίνουν.

 

Γιατί δε στέλνεις mail (ή δεν παίρνεις τηλέφωνο) στο zougla.gr;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε στέλνεις mail (ή δεν παίρνεις τηλέφωνο) στο zougla.gr;

 

Δεν εμπιστεύομαι πλεον οτι κι αν μου πούνε. Τους είχα πάρει 2 φορές πριν μάθω για την απάτη τους και μου λέγανε σε λίγο θα σας το στείλουμε. 9 βδομάδες πέρασαν κιακόμα τίποτα. http://www.nanobionic.eu.com/

 

Τώρα παρήγγειλα ένα και απο τα υποτιθέμενα γνήσια στο http://www.fir-tex.com/el/ Για να δούμε τι σσσσκατά είναι κιαυτό. Λέει αποστολή το πολύ σε 2 βδομάδες.

...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Εγώ είμαι επαγγελματίας Φυσικοθεραπευτής. Λοιπόν, το συγκεκριμένο προϊόν πολύ πριν τη διαφήμιση του Τριανταφυλλόπουλου το είχα δει σε ένα ασθενή. Και μάλιστα το (αυθεντικό;) fir Tex.

 

Ειλικρινά με έβαλε να το δοκιμάσω. Καμία διάφορα; Μα καμία; Γενικά εγώ είμαι δυσπιστος και δεν είχα "ψυχολογικό" ενθουσιασμό.

 

Απο τη διαφήμιση του Μάκη πολλοί ασθενείς με ρωτούσαν αν ξέρω γι αυτό και τους έλεγα αυτό που σας έγραψα.

 

Πάντως είναι κρίμα να πουλάνε -ακριβά- ελπίδα σε ανθρώπους που έχουν ανάγκη.

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Αναμενομενο....Καλα δεν ντρεπονται?

Ειχε μπει στην μπριζα ο πατερας να το παρει με αυτα που ειδε στην τν αλλα του ειπα να περιμενει.

Φυσικα κανεις δεν νοιαζεται σε αυτην την χωρα για το τι προβαλλεται στην τηλεοραση και αν μερικοι μερικοι πανε να εξαπατησουν τον κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα πράγματα είναι τα νέα καθρεφτάκια που πουλούσαν στους ιθαγενείς.

Κάθε χρόνο βγαίνει και από κάτι και τρέχει ο κόσμος να το αγοράσει.

 

Γελάω ιδιαίτερα με αυτά τα μαγικά βραχιολάκια που δίνουν 40 ευρώ για να τα αγοράσουν. (Bios Balance)

Στα φαρμακεία τα πουλάνε. Μόνο τον καρκίνο ότι θεραπεύει δεν μου 'πε η τύπισσα εκεί.

Η εταιρία που τα βγάζει αναγκάστηκε να βγάλει ανακοίνωση ότι είναι απάτη και δεν κάνουν τίποτα

αλλά εδώ ο κόσμος ακόμα ορκίζεται ότι κάνουν δουλειά και του δίνουν απίστευτη δύναμη και ενέργεια.

Ντροπή.

Κάποιοι γίνονται πλούσιοι βασιζόμενοι στην άγνοια και την απελπισία του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε μερικές μέρες το fir Tex

Διαφορά δεν κατάλαβα σε 1 βδομαδα που το φοράω μερα νυχτα γιαυτο και το έκανα αποκλειστικά πυτζάμα.

Σφυγμους και τετοια δεν μετρησα.

...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...