Jump to content

[Επίσημο] Motorola Gleam EX211


stathis123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι,αλλα ακομα και αν ανοιξεις πορτακι πρεπει να πατησεις το "πρασινο" κουμπακι για να απαντησεις.εκτος εαν το επιλεξεις απο τις ρυθμισεις να απαντας μονο με το να ανοιγεις το πορτακι.

 

Χμμ αυτό είναι στα (-) του τηλεφώνου... Διπλές κινήσεις.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

.εκτος εαν το επιλεξεις απο τις ρυθμισεις να απαντας μονο με το να ανοιγεις το πορτακι

 

Άρα το πορτάκι είναι ενεργό. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Άρα το πορτάκι είναι ενεργό. :wacko:

 

Έτσι δείχνει, αλλά δεν έχει νόημα η λειτουργία αυτή, αφού δε γνωρίζεις αυτόν που σε καλεί και αναγκαστικά πρέπει ν' ανοίξεις το πορτάκι πρώτα για να δεις τα στοιχεία του.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πως μπορω να αντιγραψω τις επαφες απο ενα μοτορολα v8 που εχω, στο gleam??

 

γενικα με τις επαφες εχει ενα θεματακι...δεν παει στα γραμματα που του πατας οταν θες να ψαξεις κατι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδιά απο μπαταρία πως πατε στο gleam? εμένα με κανονική συχνή χρήση με μπλουτούθι μου κρατάει 24 ώρες περίπου. αυτό είναι καλό ή ήρθε η φθορά της μπαταρίας σύντομα?
Link to comment
Share on other sites

Θελει η mother κατι σε λογικη τιμη με ωραια εμφανιση. Η χρηση θα ειναι μονο τηλεφωνα και sms αρα οι δυνατοτητες δεν εχουν σημασια, μετραει η ευκολια χρησης. Στη πληκτρολογηση ειναι καλο? Τηλεφωνικος καταλογος? Γενικα θα το προτεινατε και για ατομο που δεν εχει σχεση με τεχνολογια? κοιταω και το Samsung C3560, μηπως ειναι πιο ευκολο?
Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά εύκολο στη χρήση. Έχει πολύ (μα πολύ) μεγάλα κουμπιά - για μεγαλύτερες ηλικίες ότι πρέπει. Τηλεφωνικός κατάλογος οκ (όχι ο πιο εύκολος σε καταχωρήσεις νέων επαφών καθώς έχει κάποια περιττά παραπάνω “saves” κτλ.). όμως έχει λίγο lag (αργεί) όταν βάζεις γράμμα για να βρείς στις επαφές. Αν δεν το χρησιμοποιεί κάποιος ταχύτατα όμως, δεν αποτελεί πρόβλημα.. το ίδιο ισχύει (λιγοτερο) και στα sms. Δεν ξερω το Samsung αλλά ίσως να υπάρχει κάτι πιο εύχρηστο. Θα χαρακτήριζα την ευχρηστία του μέτρια προς καλή. Ελπίζω να βοήθησα!
Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά εύκολο στη χρήση. Έχει πολύ (μα πολύ) μεγάλα κουμπιά - για μεγαλύτερες ηλικίες ότι πρέπει. Τηλεφωνικός κατάλογος οκ (όχι ο πιο εύκολος σε καταχωρήσεις νέων επαφών καθώς έχει κάποια περιττά παραπάνω “saves” κτλ.). όμως έχει λίγο lag (αργεί) όταν βάζεις γράμμα για να βρείς στις επαφές. Αν δεν το χρησιμοποιεί κάποιος ταχύτατα όμως, δεν αποτελεί πρόβλημα.. το ίδιο ισχύει (λιγοτερο) και στα sms. Δεν ξερω το Samsung αλλά ίσως να υπάρχει κάτι πιο εύχρηστο. Θα χαρακτήριζα την ευχρηστία του μέτρια προς καλή. Ελπίζω να βοήθησα!

 

Ευχαριστω :D

Μιλαμε για ατομο που και την αναζητηση επαφων τη κανει με βελακια πανω - κατω :lol: Συντομα θα ειναι στα χερια της και κατ'επεκταση και στα δικα μου να το ψαξω λιγο. Τελικη επιλογη ηταν το ασπρο χρωμα αν και για λιγο σαν σκεψη επαιξε και εκεινο το "καπως μωβ"

 

edit: Ηρθε το κινητο και ειναι πραγματικα πανεμορφο, ειδικα στις μερες μας που τα ωραια clamshells ειναι δυσευρετα. Αφου σκεφτομαι να παρω κι εγω ενα! :P

Edited by ^Deadly_Sin^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

To πηρε σημερα η συζυγος σε ασπρο. Ειναι φανατικη οπαδος των clamshells, γιατι τα πεταει στην τσαντα της οπως να 'ναι και σε ολα τα αλλα η οθονη γεμιζει γρατζουνιες. Και clamshells πλεον υπαρχουν ελαχιστα, οποτε το gleam στη Wind ηταν μονοδρομος. Ωραιο ειναι (λιγο μεγαλο βεβαια), αλλα απο μενου, λειτουργιες κλπ γυρισα 10 χρονια πισω...

 

Α, και SAR 0,405 μονο.

Edited by kosant
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το παρέλαβε σήμερα η αδερφή μου από open365.gr, το έβαλε να ανοίξει και έκανε σα χριστουγεννιάτικο δέντρο. Ούτε άνοιξε, ούτε τίποτα μόνο αναβόσβηνε.

Δυστυχώς η Motorola δε βάζει μυαλό και ποιότητα και τους λίγους σταθερούς πελάτες που έχει, τους διώχνει.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Το σκέφτομαι και εγώ το κινητό για τους δικούς μου. Εϊναι πολύ βολικό με μεγάλα πλήκτρα και αρκετά όμορφο. Μειονέκτημα όμως μεγάλο που δε δείχνει τουλάχιστο το νούμερο του καλούντα στην εξωτερική οθόνη. Τελικά από μπαταρία τι λέει? Στο media το εχει 65€! και απ' ότι είδα είναι η καλύτερη τιμή!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπαταρια εχει παρα πολυ καλη. Η δικια μου το φορτιζει καθε 5-6 μερες :blink:, με μικρη βεβαια χρηση.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γεια σας παιδια!Το πηρα και εγω σημερα.Παρα πολυ ωραιο κινητο δεν το συζητω!!Εχω ενα προβλημα ομως δεν μπορω να αλλαξω και να βαλω δικο μου ηχο μηνυματος...Μπορει καποιος να με βοηθησει??

 

εχει καταφερει καποιος να κανει κατι σχετικα?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να περάσω τις επαφές που εχω στο μοτορολακι της γυναίκας μου σε ένα αι φων????

δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω με το χερι θα αυτοκτονήσω:mad:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...