Jump to content

Cosmote info


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 603
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδία είμαι φουλ ως Σαββατο, έχω κάνει λίγα πράγματα αλλα η νεα έκδοση θα είναι πιο φουλ, λογικά προς Κυριακή!

 

- Θα υπολογίζεται η νεα περίπτωση του φίλου που έγραψε τα μηνυματάκια

- Το widget 2x2 θα φαίνεται σωστά σε Portrait και Landscape

- Προσθήκη νεου widget μεγαλύτερης διάστασης

- Ελπίζω να βρώ τι χρειάζεται να παίζει στα x10 μινι κτλ...

- ... οτι άλλο μου προκύψει...

 

Οκ! Κάνε δουλειά σου!;-)

Να σε ρωτήσω, υπάρχει δυνατότητα να μπει μια επιλογή να βγαίνει μια ειδοποίηση στη notification bar όταν ολοκληρώνεται η ενημέρωση? Ή αν έχεις κάποια άλλη ιδέα ώστε να γίνεται αντιληπτό κανένα πρόβλημα!:-)

 

Xperia MiniPro/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εκδοση 1.5

 

http://goo.gl/zb6i1

 

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=100x100&choe=UTF-8&chld=H%7C0&chl=http://goo.gl/zb6i1

 

Απο αυτά που έταξα... έφτιαξα λίγα πράγματα.

- Εφτιαξα την περίπτωση του φίλου opcast

- Δεν έφτιαξα νεο widget, με παίδεψε πολύ να εμφανίζεται σωστα το 2x2...

- Για τα x10 mini κτλ... η εφαρμογή δουλεύει! :) αλλά όχι το widget :( εμφανίζεται πολύ μικρό, θέλει και αυτό κατασκευή εκ νέου! :(

- Βρήκα πιο συνετό οταν πατάμε το κουμπί για ανανέωση να εμφανίζονται τελίτσες σε όλα τα πεδία, και να συμπηρώνονται όταν έρχονται τα μυνήματα, τα notifications τα βρήσκω λίγο ενοχλητικα... αλλα ίσως το φτιάξω σαν επιλογή.

 

Δεν μπορω να διορθώσω το 1ο ποστ :( τα παλιά λίνκς δεν δουλεύουν, μονο αύτο με την έκδοση 1.5!

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Εκδοση 1.5

 

http://goo.gl/zb6i1

 

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=100x100&choe=UTF-8&chld=H%7C0&chl=http://goo.gl/zb6i1

 

Απο αυτά που έταξα... έφτιαξα λίγα πράγματα.

- Εφτιαξα την περίπτωση του φίλου opcast

- Δεν έφτιαξα νεο widget, με παίδεψε πολύ να εμφανίζεται σωστα το 2x2...

- Για τα x10 mini κτλ... η εφαρμογή δουλεύει! :) αλλά όχι το widget :( εμφανίζεται πολύ μικρό, θέλει και αυτό κατασκευή εκ νέου! :(

- Βρήκα πιο συνετό οταν πατάμε το κουμπί για ανανέωση να εμφανίζονται τελίτσες σε όλα τα πεδία, και να συμπηρώνονται όταν έρχονται τα μυνήματα, τα notifications τα βρήσκω λίγο ενοχλητικα... αλλα ίσως το φτιάξω σαν επιλογή.

 

Δεν μπορω να διορθώσω το 1ο ποστ :( τα παλιά λίνκς δεν δουλεύουν, μονο αύτο με την έκδοση 1.5!

Μπορείς να φτιάξεις την εφαρμογή αυτή να στέλνει τον αριθμό 1 στο 1256 και όχι το ΕΥ ?

Εγώ πάντα στέλνοντας το 1 στο 1256 μου έρχονται τα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να φτιάξεις την εφαρμογή αυτή να στέλνει τον αριθμό 1 στο 1256 και όχι το ΕΥ ?

Εγώ πάντα στέλνοντας το 1 στο 1256 μου έρχονται τα μηνύματα.

 

Για να μην κανω ξανα την διαδικασία ξανα... αλλαξα αυτό που πες στην ίδια έκδοση, απλα ξανακατέβασε την και ξαναεγκατέστησέ τη...

 

Ποια λοιπον στέλνει 1 στο 1256.

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς καλώς τον και ευχαριστούμε για το update.

 

Απο αυτά που έταξα... έφτιαξα λίγα πράγματα.

- Δεν έφτιαξα νεο widget, με παίδεψε πολύ να εμφανίζεται σωστα το 2x2...

 

Να πω ότι στην νέα έκδοση το widget δουλεύει πολύ καλύτερα. Στην προηγούμενη, αν δεν το είχα κάνει add αλλά η εφαρμογή ήταν ενημερωμένη ήθελε πάλι ανανέωση για να δείξει το widget τις τιμές. Τώρα με μια πρώτη ματιά είναι ΟΚ.

Τώρα για το μέγεθος, οκ.. Minor το ότι δεν έφταιξες άλλο! ;)

 

- Βρήκα πιο συνετό οταν πατάμε το κουμπί για ανανέωση να εμφανίζονται τελίτσες σε όλα τα πεδία, και να συμπηρώνονται όταν έρχονται τα μυνήματα, τα notifications τα βρήσκω λίγο ενοχλητικα... αλλα ίσως το φτιάξω σαν επιλογή.

 

Επειδή εγώ είχα φαγωθεί με αυτό (να μπορούμε δηλαδή να βλέπουμε τι κάνει η εφαρμογή) να πω ότι με αυτό προσωπικά είμαι καλυμμένη. Btw, και σε μένα είναι λίγο ενοχλητικά τα notifications γι' αυτό σου είπα αν έχεις και κάποια άλλη ιδέα..;)

 

Επίσης, πολύ καλή η προσθήκη της ώρας δίπλα από την ημερομηνία ανανέωσης. :)

 

Μπράβο! :)

 

ΥΓ: Γιατί δεν το ανεβάζεις στο market??

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δε δουλεύει η τελευταία έκδοση. Μόνο το 'SMS προς αλλά δίκτυα' εμφανίζει. Δεν έχω ούτε εισερχομενα SMS πράγμα που από ότι καταλαβαίνω σημαίνει ότι φιλτραρονται από την εφαρμογή...

 

Sent from my HTC HD2

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δειχνει μονο το υπολοιπο των sms...Και στη καινουρια εκδοση και στη παλια...Ουτε υπολοιπο ομιλιας ουτε mb...Κανω κατι λαθος;

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να διορθώσω το 1ο ποστ :( τα παλιά λίνκς δεν δουλεύουν, μονο αύτο με την έκδοση 1.5!

 

Updated και το αρχικό post! ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να σου προτείνω κάτι...!

Αν και υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή και για καρτοκινητά αλλά ο developer την έχει "φτύσει" και δεν ασχολείται,θα μπορούσες να ασχοληθείς και για μια εφαρμογή για τα καρτοκινητά?

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δε δουλεύει η τελευταία έκδοση. Μόνο το 'SMS προς αλλά δίκτυα' εμφανίζει. Δεν έχω ούτε εισερχομενα SMS πράγμα που από ότι καταλαβαίνω σημαίνει ότι φιλτραρονται από την εφαρμογή...

 

Sent from my HTC HD2

 

Τώρα που το ξαναδοκίμασα (μετά από softreset της συσκευής) πέραν του παραπάνω εμφάνισε και το 'Ιnternet'και το 'Χρόνο Ομιλίας προςάλλα δίκτυα'...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δειχνει μονο το υπολοιπο των sms...Και στη καινουρια εκδοση και στη παλια...Ουτε υπολοιπο ομιλιας ουτε mb...Κανω κατι λαθος;

 

Σε τι συσκευή? Σε Desire? Εγώ με Desire είμαι ΟΚ. Απλώς αργεί λίγο να τελειώσει η ενημέρωση γιατί εξαρτάται από τα μηνύματα. Αλλά χθες μια φορά που βγήκα με back από την εφαρμογή διέκοψε την ενημέρωση. Βέβαια λογικά δεν μπορεί να έχει σχέση γιατί το πρόγραμμα δουλεύει στο background και ελέγχει τα μηνύματα.

 

Edit: Επίσης, καλύτερα ξήλωμα την προηγούμενη έκδοση κι όχι από πάνω το update.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Σε τι συσκευή? Σε Desire? Εγώ με Desire είμαι ΟΚ. Απλώς αργεί λίγο να τελειώσει η ενημέρωση γιατί εξαρτάται από τα μηνύματα. Αλλά χθες μια φορά που βγήκα με back από την εφαρμογή διέκοψε την ενημέρωση. Βέβαια λογικά δεν μπορεί να έχει σχέση γιατί το πρόγραμμα δουλεύει στο background και ελέγχει τα μηνύματα.

 

Edit: Επίσης, καλύτερα ξήλωμα την προηγούμενη έκδοση κι όχι από πάνω το update.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Με το DHD ειμαι εγω...Δυστυχως συνεχιζει να με ενημερωνει μονο για τα sms που απομενουν οσες ανανεωσεις κι αν δοκιμασα......

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

jolas + elthis, περιεργο να μην δουλεύουν τα άλλα... τα μηνύματα που σας έρχονται είναι των μορφών που έχουμε αναλύσει σε προηγούμενα ποστ? αν όχι στείλτε τά μου! σκοτώστε την εφαρμογή να μην τα φιλτράρει και γράφτε μου ολόκληρα τα sms..

 

Για να μπει στο μάρκετ θέλει να γραφτείς σαν developer και να πληρώσεις 25$, δεν ειναι τραγικό ποσο... αλλα προσωπικά ζορίζομαι τελευταια :(

 

Υπάρχει ένα θέμα εδω, μιλάμε για άπειρες εργατοώρες για κάτι τόσο απλό.. δυστηχώς το google api δεν είναι τόσο ανεπτυγμένο και σωστά τεκμιριωμένο με παραδείγματα ώστε να μην χρονοτριβείς τουλάχιστον στα απλά πράγματα.

 

Ευχαρίστως να το φτιάξω και για τους άλλους πάροχους και για καρτοκινητα... αλλα δεν έχω τόσο χρόνο πόσο μάλλον να τον διαθέσω και δωρεάν (ενώ έχω άλλα πράγματα που τρέχουν), ίσως αυτό είναι ένα θέμα όσο αναφορά την ελληνική ανάπτυξη εφαρμογών στο μαρκετ... πιστεύω όταν ανοίξει η google το ελληνικό μαρκετ (για τις εφαρμογές επι πληρωμή) ώστε να μπορουν οι developers να έχουν κίνητρο, θα δούμε πολλά και ωραία πραγματα!

 

Ναι και εγω γουστάρω τα φρί, δεν εχω πληρωσει ποτέ για κάποιο software κλπ... αλλα αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα... πιστεύω πως το μάρκετ με 50 λεπτα και 1 ευρώ κάποιες εφαρμογές θα παίρναν τα πάνω τους! όπως άλλωστε γίνεται αποδεδιγμένα στην παρεα των i....

 

its a long talk... anyway!

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

icecbr,

 

Τερμάτισα την εφαρμογή και εστειλα χειροκίνητα μήνυμα. Περιμένοντας για απάντηση - και εφόσον δεν έλαβα - άνοιξα την εφαρμογή και είδα ότι παρουσίαζε πλέον όλα τα πεδία.

 

Στη επόμενη προσπάθεια μέσω της 'Ανανέωσης' της εφαρμογής, μου εμφάνισε μόνο τα 'SMS από άλλα δίκτυα'

 

Στο επόμενο χειροκίνητο μήνυμα (στέλνοντας το "1") δεν εμφάνισε τίποτα στην εφαρμογή

 

Για να μην σε μπερδεύω άλλο, διαπίστωσα ότι για να λειτουργήσει σωστά η εφαρμογή, πρέπει να την τερματίσω, να στείλω χειροκίνητα μήνυμα ("1" ή "ΕΥ") και κατόπιν να ανοίξω την εφαρμογή για να δω τα αποτελέσματα.

 

Επίσης, κάτι άλλο που παρατήρησα είναι ότι η συμπεριφορά της εφαρμογής διαφέρει, ανάλογα με το πλήκτρο που θα χρησιμοποιήσω για να την 'κλείσω': το βελάκι 'back', φέρνει την τελευταία ανανέωση ενώ το 'Home' την κρατάει σε αναμονή.

Edited by jolas
Link to comment
Share on other sites

jolas + elthis, περιεργο να μην δουλεύουν τα άλλα... τα μηνύματα που σας έρχονται είναι των μορφών που έχουμε αναλύσει σε προηγούμενα ποστ? αν όχι στείλτε τά μου! σκοτώστε την εφαρμογή να μην τα φιλτράρει και γράφτε μου ολόκληρα τα sms..

 

Για να μπει στο μάρκετ θέλει να γραφτείς σαν developer και να πληρώσεις 25$, δεν ειναι τραγικό ποσο... αλλα προσωπικά ζορίζομαι τελευταια :(

 

Υπάρχει ένα θέμα εδω, μιλάμε για άπειρες εργατοώρες για κάτι τόσο απλό.. δυστηχώς το google api δεν είναι τόσο ανεπτυγμένο και σωστά τεκμιριωμένο με παραδείγματα ώστε να μην χρονοτριβείς τουλάχιστον στα απλά πράγματα.

 

Ευχαρίστως να το φτιάξω και για τους άλλους πάροχους και για καρτοκινητα... αλλα δεν έχω τόσο χρόνο πόσο μάλλον να τον διαθέσω και δωρεάν (ενώ έχω άλλα πράγματα που τρέχουν), ίσως αυτό είναι ένα θέμα όσο αναφορά την ελληνική ανάπτυξη εφαρμογών στο μαρκετ... πιστεύω όταν ανοίξει η google το ελληνικό μαρκετ (για τις εφαρμογές επι πληρωμή) ώστε να μπορουν οι developers να έχουν κίνητρο, θα δούμε πολλά και ωραία πραγματα!

 

Ναι και εγω γουστάρω τα φρί, δεν εχω πληρωσει ποτέ για κάποιο software κλπ... αλλα αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα... πιστεύω πως το μάρκετ με 50 λεπτα και 1 ευρώ κάποιες εφαρμογές θα παίρναν τα πάνω τους! όπως άλλωστε γίνεται αποδεδιγμένα στην παρεα των i....

 

its a long talk... anyway!

 

Αυτό για τη google ισχύει.. Πολύ τραγικό να μην έχει ανοίξει ακόμα το market. Σε όλους αρέσουν τα free αλλά αν είχαμε τη δυνατότητα να βοηθήσουμε στην ανάπτυξη μιας εφαρμογής που μας εξυπηρετεί (ακόμα περισσότερο όταν αναπτύσσεται κι από Ελληνες) νομίζω πως οι πιο πολλοί θα το κάναμε! Όντως it's a long story!!

 

Ουπς... την εγγραφή στους developers την είχα ξεχάσει.. Δεν πειράζει, οποίος θέλει να έρθει εδώ τότε!!!:)

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Jolas, δυστηχώς για αυτό που λες διαφέρει απο συσκευή σε συσκευη η συμπεριφορα! δοκιμασε να το απεγκαταστήσεις εντελως ώστε να παρεις τα μηνύματα. Το android έχει την λογική οτι τρέχει και διαχειρίζεται όλες τις εφαρμογές έξυπνα, οπότε οταν τις κλεινουμε δεν τις σκοτώνει απαραίτητα, αλλα άν το κρινει απαραίτητο κτλ... το οποιο και πάλι διαφέρει απο εκδοση σε εκδοση και απο τηλέφωνο σε τηλέφωνο... δοκίμασε και πες μου επίσης αν στα εμφανίζει σωστά αν διαγράψεις το widget και το ξαναδημιουργήσεις!

 

Ετσι είναι etsele, για να μην παρεξηγηθώ δε λέω οτι ενας developer πρέπει να θυσαυρίσει απο κάτι τέτοιο (γιατι λόγω tv θεωρούν οτι θα έχουν την τύχη κάποιων που χεχε... τα κατάφεραν), απλα να έχει την λογική του έστω, κεράστε με ένα καφέ... έχει κ αυτό την φάση του ;)

 

Προς το παρόν βλέπω 15 downloads, θα θελα κιάλλο feedback απ όσους το κατέβασαν, ίσως και "ποσταρετε την Homescreen σας" μήπως πάρω καμια ιδέα για την εμφάνιση! γιατι όσο αφορά το μεγαλύτερο widget δεν ξέρω ακόμα πως να το προσεγγίσω, δεν θέλω να είναι ενα κουτάκι με τεράστια γράμματα κτλ...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

γιατι όσο αφορά το μεγαλύτερο widget δεν ξέρω ακόμα πως να το προσεγγίσω, δεν θέλω να είναι ενα κουτάκι με τεράστια γράμματα κτλ...

 

Μεγαλύτερο δεν ξέρω αν χρειάζεται.. Ή μάλλον δεν το έχω στο μυαλό μου! Αυτό που έχω είναι το 1*4 που θα μπορούσε να έχει στη μια πλευρά το "Προς Cosmote", στην άλλη το "Άλλα δίκτυα" και κάτω στο κέντρο τις ημερομηνίες (Ισχύς/Ανανέωση).

 

ΥΓ: Η ιδέα για το what's αν και όταν έχεις χρόνο δεν θα ήταν άχημη.. Κι επειδή το market δεν βλέπω να ανοίγει σύντομα μπορείς να κάνεις ένα donate σε paypal..:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες reset!!!

 

Ετοιμο σε 1η φάση στο Μαρκετ

 

Σπεύστε εδω

 

http://goo.gl/aw6lJ

 

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=100x100&choe=UTF-8&chld=H%7C0&chl=http://goo.gl/aw6lJ

 

Καντε απεγκατάσταση αυτού που έχετε και κατεβάστε το απο εκει. Τα παλια links ειναι dead...

Edited by icecbr

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδες reset!!!

 

Ετοιμο σε 1η φάση στο Μαρκετ

 

Σπεύστε εδω

 

Καντε απεγκατάσταση αυτού που έχετε και κατεβάστε το απο εκει. Τα παλια links ειναι dead...

 

Εγώ το κατέβασα στο άλλο ανδροειεδές μου για να μπορώ να βαθμολογήσω!

Να ρωτήσω τι αλλαγές έχουμε?? Γιατί μια και προτιμώ το black background και λίγο που από 68ΜΒ έγινε 380ΜΒ η εφαρμογή (για εγκαταστάσιμο μέγεθος μιλάω πάντα), λέω να μείνω λίγο ακόμα με την 1.5!! :)

 

Άντε, καλή αρχή και καλό rating - που καλό θα είναι!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δουλευει μονο το προς αλλα δικτυα..το προς κοσμοτε , το ισχυει μεχρι και τελ.εν. βγαζουν τελιτσες..μακαρι να διορθωθει θα ναι πολυ καλο

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα στο άλλο ανδροειεδές μου για να μπορώ να βαθμολογήσω!

Να ρωτήσω τι αλλαγές έχουμε?? Γιατί μια και προτιμώ το black background και λίγο που από 68ΜΒ έγινε 380ΜΒ η εφαρμογή (για εγκαταστάσιμο μέγεθος μιλάω πάντα), λέω να μείνω λίγο ακόμα με την 1.5!! :)

 

Άντε, καλή αρχή και καλό rating - που καλό θα είναι!!

 

:lol::lol:Μάλλον εννοείς ΚΒ,αν ήταν ΜΒ θα ήταν HD game......

Link to comment
Share on other sites

δεν δουλευει τιποτα μονο μου εμφανιζει τα MB 223 που τα βρισκει αραγε αφου ειναι λιγοτερα

και μειωνονται συνεχεια ...τα αλλα δεν εμφανιζουν τιποτα (Χ10 και cosmote i20)

thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ελεξες τις περιπτώσεις που έχουμε αναφέρει απο την αρχή?

μήπως η περίπτωση σου δεν υπολογίζεται? διαβασε πιο κατω..

 

αυτα τα x10 mini είναι πολύ ιδιαίτερα και δεν εχω να δοκιμάσω :(

 

 

Αντιγράφω τις περιπτώσεις ξανά για όσους έχουν προβλημα παρακαλώ πολυ να το τσεκάρουν!

και να μου γράψουν τα μηνύματα τους να το φτιάξω!

 

 

Περίπτωση #1

1) ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ VIDEO ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ COSMOTE ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ: 1366:11 ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟ SMS ΠΡΟΣ COSMOTE: 1492 ΕΩΣ 27/03. ΤΕΛ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 25/03 00:07:28

 

2) ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ VIDEO ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ ΔΙΚΤΥΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΕΚΤΟΣ COSMOTE: 55:11. ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΩΣ 27/03. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 24/03 12:00:23.

 

3) ΥΠΟΛΟΙΠΟ SMS ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΕΚΤΟΣ COSMOTE: 118. ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΩΣ 27/03. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 03/03 20:35:44.

 

Υποπερίπτωση (Με Internet):

3) ΥΠΟΛΟΙΠΟ SMS ΠΡΟΣ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΕΚΤΟΣ COSMOTE: 73 ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟ MB: 349,521 ΕΩΣ 24/03. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 12:40:56

 

 

Περίπτωση #2

1) YΠOΛOIΠO XPONOY OMIΛIAΣ KAI VIDEO KΛHΣEΩN TOY ΠPOΓPAMMATOΣ ΣAΣ ΓIA EΘNIKEΣ KΛHΣEIΣ: 73:36 KAI MHNYMATΩN: 104 EΩΣ 01/04. TEΛEYTAIA ENHMEPΩΣH 27/03 17:12:51.

 

2) YΠOΛOIΠO ΔΩPEAN MB TOY ΠPOΓPAMMATOΣ ΣAΣ ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ: 406,324 MB EΩΣ 01/04. TEΛEYTAIA ENHMEPΩΣH 27/03 18:59:02.

 

3) ΠAKETO 600 ΛEΠTA KAI 600 SMS ΠPOΣ COSMOTE. YΠOΛOIΠO XPONOY OMIΛIAΣ EΘNIKΩN KΛHΣEΩN: 524:12 KAI YΠOΛOIΠO SMS: 501, EΩΣ 01/04. TEΛ. ENHMEPΩΣH 27/03 15:38:10.

 

 

 

Περίπτωση #3

1) YΠOΛOIΠO XPONOY OMIΛIAΣ KAI VIDEO KΛHΣEΩN ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ COSMOTE: 1421:46 KAI SMS ΠPOΣ COSMOTE: 1480 EΩΣ 24/03. TEΛEYT. ENHMEPΩΣH 21/03 17:24:13.

 

2) YΠOΛOIΠO XPONOY OMIΛIAΣ ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA KAI ΔIKTYA KINHTHΣ THΛEΦΩNIAΣ EKTOΣ COSMOTE: 0:00. IΣXYOYN EΩΣ 24/03. TEΛEYTAIA ENHMEPΩΣH 22/03 10:54:14.

 

3) YΠOΛOIΠO SMS ΠPOΣ ΣTAΘEPA KAI ΔIKTYA KINHTHΣ THΛEΦΩNIAΣ EKTOΣ COSMOTE: 18 KAI YΠOΛOIΠO MB: 21,473 EΩΣ 24/03. TEΛEYTAIA ENHMEPΩΣH 22/03 00:49:56.

Edited by icecbr

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

ελεξες τις περιπτώσεις που έχουμε αναφέρει απο την αρχή?

μήπως η περίπτωση σου δεν υπολογίζεται? κοιταξε το κ ενημέρωσε με. 1η σελίδα ειναι και 2η πανω πανω

 

αυτα τα x10 mini είναι πολύ ιδιαίτερα και δεν εχω να δοκιμάσω :(

to x10 εχω οχι mini ..ποιες περιπτωσεις δεν καταλαβα με συγχωρεις...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...