Jump to content

LG GM360


spyclan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια...εχω ενα προβλημα εδω και κατι εβδομαδες με το κινητο μου και πιστευω πως μπορειτε να με βοηθησετε...

εχω περασει εδω και καποιες μερες μερικα κομματια στο κινητο μου...και μετα απο λιγες μερες οταν ξαναπερασα και καποια αλλα κομματια μου λεει ή οτι "δεν υποστηριζονται τα αρχεια" ενω ειναι mp3 ή μου λεει Σφαλμα χρονου αναμονης.Τυπος αρχειου δεν υποστηριζετε"...:mad::mad:

μπορειτε να μου εξηγησετε γιατι γινετε αυτο και πως μπορω να το αντιμετωπισω?

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων...:)

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλισπερα φιλε μου.αν και εχουν περασει καποιοι μηνες απο τη μερα που ανεβασες το συγκεκριμενο σχολιο,επειδη εχω το ιδιο κινητο θα σου πω το εξης,καταρχας το κινητο ειναι αρκετα καλο,με καλη καμερα απλα η μπαταρια κραταει δυστηχως πολυ λιγο...ωστοσο αυτο που λες το ειχα παθει και εγω...συγκεκριμενα,πριν καποιες μερες,ειχα βγαλει τη καρτα μνημης του κινητου,και την ειχα βαλει στο λαπτοπ (εχω λαπτοπ της σονυ το οποιο εχει μπροστα θυρες για καρτα μνημης) και ειχα βαλει αρκετα τραγουδια στη καρτα,γυρω στα 100 απο ρεμο και σφακιανακη,ενω εννοειται πως ειχα αλλα τοσα και περισσοτερα μη σου πω ειδη στη καρτα.και οταν εβαλα ξανα τη καρτα στο κινητο μπλοκαραν ολα τα κομματια και μου εβγαζε το ιδιο με σενα.αυτο λοιπον δε περναει ουτε με καποια επανεκινηση στο κινητο,ουτε σερβις θελει ουτε τιποτα.ακου εγω τι εκανα.εβγαλα τη καρτα,την εβαλα ξανα στο λαπτοπ,και μου βγαζει ενα μυνημα στην οθονη που ελεγε ''σαρωση και επιδιορθωση'' και απο κατω ξερω γω μου προτεινε να πατησω το ναι..εγω απλα φοβομουν ρε συ πως θα μου εσβηνε ολα μα ολα τα τραγουδια...οστωσο το εκανα,δε μου εσβησε τιποτα,και μετα οταν εβαλα ξανα τη καρτα μνημης στο κινητο,ολα επαιζαν κανονικα!!τωρα σε σενα,εαν δε βγαζει το ιδιο με μενα με το που βαλεις τη καρτα μνημης στον υπολογιστη σου,θα μπορουσες απλα να διαγραψεις και να ξαναβαλεις τα τραγουδια στη καρτα,και ισως να εισαι και παλι οκ :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημερα σε ολους. μια ερωτηση εχω. ενα τηλεφωνο το οποιο δεν εχει wi fi μπορει να αποκτηση????
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...