Jump to content

Αηδια και ντροπη πια!!!


akatsim
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει καταντησει αηδια με τον καθε κομπλεξικο που τον κανατε μοντ και νομιζει οτι εγινε κατι στη ζωη του. Ντροπη και παλι ντροπη. Ντοπη για τη συμπεριφορα τους που στιγματιζει το φορουμ. Ξερουν εκεινοι για ποιους μιλαω. Καθονται και προσβαλλουν ενα ανθρωπο 43 χρονων λες και ειμαι αλητης η απατεωνας. Εχετε κανει το φορουμ για χαζοχαρουμενους ανηλικους που μπερδεψαν το πουλι τους με το κινητο τους. Δωσατε εξουσια στο καθε τσουτσεκι και εγιναν σαν τους χωροφυλακες της δεκαειας του 60.

Μελη μπορει να κανετε πολλα, αλλα η νοοτροπια δεν θα αλλαξει ετσι. Κριμα.

 

ΥΓ. Μαλλον θα το σβησετε η θα το κλειδωσετε. Αφηστε το ανοιχτο αν τολματε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Απόστολε, πες τι έγινε αναλυτικά με λινκς αν μπορεί.

 

σίγουρα θα είναι κάποια παραξήγηση :worry:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (27 Μάρ. 2004 , 17:47)

 

Απόστολε, πες τι έγινε αναλυτικά με λινκς αν μπορεί.

 

σίγουρα θα είναι κάποια παραξήγηση :worry:

 

 

Ξερουν οι 2 τι εγινε και τραβαει καιρο αυτη η κολωνια. Περιμενω να πουν μονοι τους τι εγινε. Να δω αν θα εμφανιστουν η θα κανουν κο-κο-κο.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ Δεν ξερω αν θα προλαβω διοτι μαλλον θα με κανουν μπαν, αλλα επειδη με ξερεις, ξερεις και ποσο με νοιαζει. Αλλα αν εχουν τα κοτσια να εμφανιστουν δημοσιως, θα τα πουμε καλα.
Link to comment
Share on other sites

Ooooops!

Θελεις μηπως να πεις τι εχει συμβει ακριβως?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

akatsim νομιζω ειναι καλο να μας δωσεις ενα link να καταλαβουμε και εμεις γιατι ετσι...ειναι σαν να μας μιλας κινεζικα!
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Nai dwse links eimai periergos na mathw gia ti pragma les!:confused:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (27 Μάρ. 2004 , 17:43)

 

Εχει καταντησει αηδια με τον καθε κομπλεξικο που τον κανατε μοντ και νομιζει οτι εγινε κατι στη ζωη του. Ντροπη και παλι ντροπη. Ντοπη για τη συμπεριφορα τους που στιγματιζει το φορουμ. Ξερουν εκεινοι για ποιους μιλαω. Καθονται και προσβαλλουν ενα ανθρωπο 43 χρονων λες και ειμαι αλητης η απατεωνας. Εχετε κανει το φορουμ για χαζοχαρουμενους ανηλικους που μπερδεψαν το πουλι τους με το κινητο τους. Δωσατε εξουσια στο καθε τσουτσεκι και εγιναν σαν τους χωροφυλακες της δεκαειας του 60.

Μελη μπορει να κανετε πολλα, αλλα η νοοτροπια δεν θα αλλαξει ετσι. Κριμα.

 

ΥΓ. Μαλλον θα το σβησετε η θα το κλειδωσετε. Αφηστε το ανοιχτο αν τολματε.

 

 

akatsim 43 γράφεις, αλλά δεν συμπεριφέρεσαι και ανάλογα βρε φίλε. Αν είσαι όσο λες, τότε τι προσφέρουν ανάκες του στυλ, "θα μου σβήσουν το ποστ, θα με κάνουν ban, θα το κλειδώσουν." Κόφτε πια την καραμέλα. :!:

 

Αυτά δεν εντυπωσιάζουν κανέναν πλέον. Αντιθέτως κακό στον εαυτό σας κάνουν. Αν έχεις πρόβλημα με κάποιον/ους Mods στέλνεις email η PM σε κάποιον Super Moderator. Η στον MsK αν θέλεις. Απλά πράγματα. Εχουμε 18.000 χρήστες. Αν όλοι κάνουν το ίδιο... πάει ο Σχολιασμός!

 

Τέσπα. Πες μας τι σε προβληματίζει, με αποδείξεις και θα λυθεί το πρόβλημα, κρατα και την ψυχραιμία σου όμως. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (27 Μάρ. 2004 , 18:19)

 

Δεν υπαρχει λινκ διοτι οταν σου σβηνουν ποστ δεν εχει κανενα λινκ για να δωσεις.

 

 

Δε μας λες τι συμβαίνει, δε μας δίνεις λινκ, απαντάς μονολεκτικά και θες μετά να σε πάρουμε στα σοβαρά; :blink:

 

Αν δεν έχεις κάτι να πεις, να υποστηρίξεις τις κατηγορίες σου και τα λεγόμενα του πρώτου ποστ, θα κλειδωθεί το thread μιας και είναι άσκοπο...

 

Θα περιμένουμε και άλλο, μήπως μας εξηγήσεις. :)

 

P.S. Αυτά απο εμάς που θέλουμε να σε... φιμώσουμε :eek:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mythozz (27 Μάρ. 2004 , 18:11)

 

akatsim 43 γράφεις, αλλά δεν συμπεριφέρεσαι και ανάλογα βρε φίλε. Αν είσαι όσο λες, τότε τι προσφέρουν ανάκες του στυλ, "θα μου σβήσουν το ποστ, θα με κάνουν ban, θα το κλειδώσουν." Κόφτε πια την καραμέλα. :!:

 

Αυτά δεν εντυπωσιάζουν κανέναν πλέον. Αντιθέτως κακό στον εαυτό σας κάνουν. Αν έχεις πρόβλημα με κάποιον/ους Mods στέλνεις email η PM σε κάποιον Super Moderator. Η στον MsK αν θέλεις. Απλά πράγματα. Εχουμε 18.000 χρήστες. Αν όλοι κάνουν το ίδιο... πάει ο Σχολιασμός!

 

Τέσπα. Πες μας τι σε προβληματίζει, με αποδείξεις και θα λυθεί το πρόβλημα, κρατα και την ψυχραιμία σου όμως. ;)

 

 

Απο που ν'αρχισω και που να τελειωσω.

Κατ'αρχην δεν ειμαι γυναικα αρα η ηλικια μου ειναι οσο λεω και υπολογιζεται απο το συστημα.

Δευτερον, οι ατακες παν εκει που πρεπει να διαβαστουν. Ποια καραμελα λες? Το ξαναεγραψα? Τριτον αυτα που λες τα εχω κανει αλλα τπτ δεν εγινε. Κορρακας κορρακου ματι δεν βγαζει.

Για να κλεινω, την ψυχραιμια μου την κραταω και την αμολαω κατα βουληση. Politically correct φλωρος δεν ειμαι ουτε θα γινω στα γεραματα.

Θα σσς εξηγησω τι τρεχει σε λιγο. Περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Ok... και εμείς σε περιμένουμε τότε. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (27 Μάρ. 2004 , 18:27)

 

Θα σσς εξηγησω τι τρεχει σε λιγο. Περιμενω.

 

 

Εσυ περιμενεις..? :confused:

Εμεις σε περιμενουμε.. :blink:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mythozz (27 Μάρ. 2004 , 18:25)

 

Δε μας λες τι συμβαίνει, δε μας δίνεις λινκ, απαντάς μονολεκτικά και θες μετά να σε πάρουμε στα σοβαρά; :blink:

 

Αν δεν έχεις κάτι να πεις, να υποστηρίξεις τις κατηγορίες σου και τα λεγόμενα του πρώτου ποστ, θα κλειδωθεί το thread μιας και είναι άσκοπο...

 

Θα περιμένουμε και άλλο, μήπως μας εξηγήσεις. :)

 

P.S. Αυτά απο εμάς που θέλουμε να σε... φιμώσουμε :eek:

 

 

Αφου θες θα σου πω. η ιστορια ξεκινησε απο τον rigasnic και τις αγοραπωλησιες. Μου εξαφανισε μια αγοραπωλησια και με υφος 100 καρδιναλιων μου εστειλε και προειδοποιητικο μηνυμα με αυθαδεια και κομπασμο. Ποιος? ενας 20χρονος. Αφου εγινε ο χαμος και πηγε στον ΜσΚ, και καταλαβε οτι ηταν λαθος την ξαναεβαλλαν. Με τον χαμο τοτε, εγινε και η αλλαγη στο σημερινο καθεστως.

Ερχεται ο εταιρος "καρδηναλιος" βρουτος και μου κανει το ιδιο προχτες και χτες διοτι εβαλα το 6600 μου για ανταλλαγη και μετα επειδη αποφασισα να μην παω για Π900 αλλα να το πουλησω και να παρω 6230, εβαλα νεα αγγελια για πωληση μονον. Και ο δικαστης Ντρεντ το εκρινε εκτος νομου και το καταδικασε εις θανατον δια διαγραφης.

Καταλαβες? Αν ναι, τι καταλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (27 Μάρ. 2004 , 18:41)

 

Με τον χαμο τοτε, εγινε και η αλλαγη στο σημερινο καθεστως.

 

 

 

Τι εννοεις..?? :confused:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν λες τι εγινε? Δεν μπορω να καταλαβω την μυστικοπαθεια. Οκ εχεις παραπονα αλλα δεν μας λες τι. Πες μας και εμας. Η κλαψα δεν βοηθαει (φιλικα παντα) τα γεγονοτα βοηθανε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (27 Μάρ. 2004 , 18:44)

 

Τι εννοεις..?? :confused:

 

 

Ηταν τοτε που αλλαξε ο τροπος των Α/Π, με το αυτοματο κλειδωμα κλπ. Γινοταν χαμος εκεινη την εποχη οπως ειχε πει και ο ΜσΚ και υπηρχαν χιλιαδες παραπονα. Μαλιστα ειχα κανει και 2 προτασεις, τον διαχωρισμο των κινητων απο τα αλλα ειδη που πωλουνται και τους τιτλους "αγορα, Πωληση, ανταλλαγη". Και τα 2 εχουν υπολοιηθει πιστευω για το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Απόστολε για απλή παραξήγηση μου φαίνεται. ένα πμ στον έταιρο διαχειριστή ή στον Μσκ ή σε κάποιον σούπερ μοντ θα έλυνε τα πράγματα.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EWS (27 Μάρ. 2004 , 18:44)

 

Γιατι δεν λες τι εγινε? Δεν μπορω να καταλαβω την μυστικοπαθεια. Οκ εχεις παραπονα αλλα δεν μας λες τι. Πες μας και εμας. Η κλαψα δεν βοηθαει (φιλικα παντα) τα γεγονοτα βοηθανε

 

 

Βιαζεσαι να πεις εξυπναδα (φιλικα παντα).

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 αλλα φορουμ που γραφω παντως παιδια δεν υπαρχει τοση "αστυνομευση"...παντα διακριτικα και χωρις να φαινονται οι τιτλοι διπλα CoMod,Mod,Super κτλ...

 

Ισως ειναι πολλα εδω τα μελη αλλα παλι...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (27 Μάρ. 2004 , 18:52)

 

Απόστολε για απλή παραξήγηση μου φαίνεται. ένα πμ στον έταιρο διαχειριστή ή στον Μσκ ή σε κάποιον σούπερ μοντ θα έλυνε τα πράγματα.

 

 

Δεν ειναι παρξηγηση ειναι συμπεριφορα. Και δεν αλλαζει με ενα ΡΜ. Αυτο το θεμα το δημοσιοποιησα για να γινει καμμια κουβεντουλα, μπας και παει λιγο παρακατω, διοτι πολυ λοβοτομη εχει πεσει τριγυρω μας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (27 Μάρ. 2004 , 18:54)

 

Σε 3 αλλα φορουμ που γραφω παντως παιδια δεν υπαρχει τοση "αστυνομευση"...παντα διακριτικα και χωρις να φαινονται οι τιτλοι διπλα CoMod,Mod,Super κτλ...

 

Ισως ειναι πολλα εδω τα μελη αλλα παλι...

 

 

Ειναι πολυ σημαντικο να σεβεται καποιος τη γραφη, τις σκεψεις ακομα και το χομπυ καποιου. Διοτι εδω την πλακα μας κανουμε. Το σβησιμο μηνυματων εφοσον δεν ειναι υβριστικα, κλπ ειναι απαραδεκτο. και η πλακα ειναι οτι πρωτα την εσβυσε και μετα εστειλε ΡΜ. Ενω μπορουσε να στειλει ενα ΡΜ πρωτα και θα του εξηγουσα γιατι, κλπ. Το νταβατζιλικι με ενοχλει. Απλα αμα εισαι στη ζωη σου στη σφαλιαρα, μολις βρεις εξουσια, γινεσαι ο χειροτερος.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...