Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος ΙΙ


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή φοράω και εγώ, σε CM 7.Ειναι πολύ καλή. Με kernel τον 8e bfs & havs no2way δεν εχω κολήμματα οπως με τον cfs svs.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Τι χώρο έχει internal memory για εφαρμογές μετά την εγκατάσταση;

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πανω απο 100 mb.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Αμέσως μετά την εγκατάσταση με άδειο σύστημα φρέσκο; 130 mb έχει η μαμίσια Gingerbread ρε σεις, δεν αξίζει τον κόπο αν είναι έτσι :wacko:

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

105mb μετα απο 25 apps. Αξιζει τον κόπο.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

ΟΚ, άρα μας μένει βοήθεια για την εγκατάσταση του CM7 αρχικά και των partitions που θέλει κατά δεύτερο :ninja:

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, άρα μας μένει βοήθεια για την εγκατάσταση του CM7 αρχικά και των partitions που θέλει κατά δεύτερο :ninja:

 

Eγώ άλλαξα hboot ακολουθώντας τα βήματα που υπάρχουν εδώ.

 

Δώσε προσοχή στα βήματα, γιατί η διαδικασία αλλαγής hboot παρόλο που είναι το ίδιο εύκολη με αυτή του root, έχει μεγαλύτερες επιπτώσεις αν πάει κάτι στραβά. ;)

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει και για stock HBOOT αλλά ο πρώτος και κύριος λόγος που ξεκίνησα το φλασάρισμα ήταν ο χώρος της μαμίσιας ROM για εφαρμογές. Κι απ'ότι κατάλαβα το CM7 έχει πολύ χώρο για εφαρμογές οπότε κατά κει πάω. Τώρα έχω ένα FAT32 6 gb που ακολουθείται από ένα ext4 2 gb aligned σε MiB mode στο Gparted. Αυτά δηλαδή που ζητούσε ο Droidzone για τις Supernova/Gingerburst.

 

Οπως σου ειπαν τα παιδια εχει και για stock hboot!Αν διαβασεις στην πρωτη σελιδα της γραφει:

REQUIREMENTS:

- STOCK hboot: Wiped ext2, 3 or 4 partition (for APP2SD), 512+ MB - Dalvik-Cache moved on the first boot on the SD-Ext

- CM7 hboot: Wiped ext2, 3 or 4 partition (for APP2SD), 512+ MB - Dalvik-Cache moved on the first boot on the SD-Ext

- Latest Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23

 

Μετα κατεβαζεις απο πιο κατω ενα απο τα αρχεια αυτα αναλογα με ποιο hboot εχεις

AceSMod007-3D v14 - Stock hboot

AceSMod007-3D v14 - CM7 hboot

Και αφου κανεις την συνηθισμενη διαδικασια (full wipe) την κανεις install απο το recovery....με λιγα λογια ακολουθεις την ιδια διαδικασια οπως και στις αλλες rom δεν εχει καποιο ιδιαιτερο βημα!!!

Εγω την εχω με stock hboot και εχω 210 εφαρμογες με 40mb ελευθερα στην εσωτερικη μνημη και με ext4 partition (1GB) με 594ΜΒ ελευθερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μισό γιατί μπερδεύομαι: το stock HBOOT δεν το ήθελα γιατί υποτίθεται το CM7 έχει περισσότερο χώρο. Δεν ισχύει αυτό; Και το ext4 partition που αναφέρεις τι χρειάζεται; Νόμιζα οι εφαρμογές περνάνε στην εσωτερική μνήμη, πού χρησιμεύει το ext4 στην SD; Γιατί αν περνάνε εφαρμογές στην SD στο ext4 τότε σημαίνει άπειρο χώρο όπως τώρα με την Gingerburst και φυσικά δε θα καθίσω να αλλάζω HBOOT. Αλλά μάλλον χω βασικές απορίες όπως γιατί αξίζει να αλλάξω HBOOT γενικότερα. Edited by Makinen

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Μισό γιατί μπερδεύομαι: το stock HBOOT δεν το ήθελα γιατί υποτίθεται το CM7 έχει περισσότερο χώρο. Δεν ισχύει αυτό; Και το ext4 partition που αναφέρεις τι χρειάζεται; Νόμιζα οι εφαρμογές περνάνε στην εσωτερική μνήμη, πού χρησιμεύει το ext4 στην SD; Γιατί αν περνάνε εφαρμογές στην SD στο ext4 τότε σημαίνει άπειρο χώρο όπως τώρα με την Gingerburst και φυσικά δε θα καθίσω να αλλάζω HBOOT. Αλλά μάλλον χω βασικές απορίες όπως γιατί αξίζει να αλλάξω HBOOT γενικότερα.

 

πιστευω οτι θα κερδισεις σε χωρο παλι. το 1gb πχ ext-partition δεν σου εγγυαται απεριοριστες εφαρμογες, ενα μερος τους πηγαινει στο ext εξαλλου, και παλι η εσωτερικη μνημη φορτωνεται. Εγω να ρωτησω το αλλο, η συγκεκριμενη ρομ προτεινει αλλαγη radio στην τελευταια εκδοση του, τι οφελη εχω με την αλλαγη του;

Link to comment
Share on other sites

Μισό γιατί μπερδεύομαι: το stock HBOOT δεν το ήθελα γιατί υποτίθεται το CM7 έχει περισσότερο χώρο. Δεν ισχύει αυτό; Και το ext4 partition που αναφέρεις τι χρειάζεται; Νόμιζα οι εφαρμογές περνάνε στην εσωτερική μνήμη, πού χρησιμεύει το ext4 στην SD; Γιατί αν περνάνε εφαρμογές στην SD στο ext4 τότε σημαίνει άπειρο χώρο όπως τώρα με την Gingerburst και φυσικά δε θα καθίσω να αλλάζω HBOOT. Αλλά μάλλον χω βασικές απορίες όπως γιατί αξίζει να αλλάξω HBOOT γενικότερα.

 

Ναι το CM7 εχει περισσοτερο χωρο γιαυτο σου τονισα οτι υποστηριζει και τα 2 hboots η συγκεκριμενη ROM!

Το ext partition χρειαζεται για να μεταφερονται οι εφαρμογες εκει!(ενα μερος τους βασει του A2SD)

Οι εφαρμογες δεν μεταφερονται στην εσωτερικη μνημη ουτε στο συγκεκριμενο A2SD ουτε στο data2sd,data2ext!! Ολα αυτα τα scripts το μονο που κανουν ειναι να ξεγελουν το Android οτι το ext partition που δημιουργεις ειναι εσωτερικη μνημη!!

Η μονη διαφορα τους ειναι οτι στο A2SD δεν μεταφερεται ολοκληρη η εφαρμογη ενω στο Data2sd/ext μεταφερεται ολη η εφαρμογη στην εικονικη εσωτερικη μνημη(ext)!! Πριν να βγαλεις συμπερασματα δεν υπαρχει καθαρα νικητης,αλλοι υποστηριζουν το ενα αλλοι το αλλο και ο λογος ειναι οτι το data2sd θελει γρηγορη καρτα μνημης λογω το οτι ολα βρισκονται στην καρτα μνημης ενω με το a2sd στις περισσοτερες περιπτωσεις δουλευει μια χαρα και με την καρτα που υπαρχει στο κινητο απο το κουτι!!

Πραγματικο απειρο χωρο δεν δινει κανενα απο αυτα γιατι επιβαλεται το ext partition που θα δημιουργησεις να ειναι εως 2GB αλλιως θα εχεις προβληματα!!

Το ιδιο και με τα hboot.... μπορει να εχουν μεγαλυτερο χωρο για εσωτερικη μνημη(/data) αλλα αρκετοι εχουν προβληματα να εγκαθιστουν μεγαλες εφαρμογες κτλ λογω του μικρου /cache που εχουν!!

Ελπιζω να ελυσα τις αποριες αρκετων!!!

 

πιστευω οτι θα κερδισεις σε χωρο παλι. το 1gb πχ ext-partition δεν σου εγγυαται απεριοριστες εφαρμογες, ενα μερος τους πηγαινει στο ext εξαλλου, και παλι η εσωτερικη μνημη φορτωνεται. Εγω να ρωτησω το αλλο, η συγκεκριμενη ρομ προτεινει αλλαγη radio στην τελευταια εκδοση του, τι οφελη εχω με την αλλαγη του;

 

Κοιταξε δεν το εχω ερευνησει ουτε ειδα πουθενα τρανταχτες αποδειξεις οτι υπερτερει καπου αλλα γενικα οσο πιο καινουργιο ειναι το radio σημαινει εχει καλυτερο σημα και λιγοτερη καταναλωση χωρις να ειναι απολυτο!!

Αλλα μπορω να σου πω απο προσωπικη εμπειρια οτι οντως μου φανηκε καλυτερο σε θεματα μπαταριας!

Δεν σε αναγκαζει κανεις να το αλλαξεις αλλα σου λεει οτι το συνιστα γιατι με αυτο προφανως ελεξε-δημιουργησε την ROM του!!

Αν θες μπορεις να το flashareis και να δεις απο μονος σου και αν δεν σαρεσει πας πισω στο προηγουμενο χωρις κανενα προβλημα και απωλιες....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε darkpain για τις διευκρινισεις!

σε πριπτωση που το hboot εχει μικρο cache οπως στο cm7 η αλλαγη radio ειναι λιγο βαβουρα οπως ειδα. για να το αλλαξω τωρα που ειμαι με το στοκ, η αλλαγη γινεται με απλο φλασαρισμα?

Επισης διαπιστωσα το εξης: nandroid backup τραβηγμενο με amon_ra recovery πηγα να το επαναφερω τωρα με cwm 2.5.1.8 αλλα δεν το βλεπει. υποθετω μεταξυ τους ασυμβατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Darkpain θεϊκό post, μου λυσες όλες τις απορίες.

By the way από χθες τρέχω αυτή τη ROM

04/10 SGBS v2.8.2 [Android 2.3.3 with Sense 2.1 | CM7r2/Oxygen/Stock hboot] με Oxygen HBOOT (έμαθα και να αλλάζω HBOOTS :D ) και εκτός του ότι πάει σφαίρα, είναι τέλεια stock Sense 2.1 σα να έχω Desire S κανονικότατα και πάρα πολύ χώρο στην εσωτερική μνήμη χάρη στο Oxygen HBOOT και το 1 gb ext4 partition στο οποίο μετέφερε και τη dalvik cache με ένα έξτρα εργαλειάκι, έχω καμιά 30αριά εφαρμογές και εκτός του ότι πάει ΣΦΑΙΡΑ δεν έχει και κανένα bug αν εξαιρέσουμε το auto brightness της οθόνης που δε λειτουργεί (την κάνει εντελώς σκοτεινή-θα φτιαχτεί στο επόμενο patch).

Το μενού για σήμερα έχει αλλαγή HBOOT σε CM7r2 και δοκιμή της AceSMod007 (Sense2.1+3 | GB2.3.3 | Stable | A2SD+) [sTOCK | CM7] [v40 | 10/10]

Έχω ξεφύγει :lol:

 

ευχαριστουμε darkpain για τις διευκρινισεις!

σε πριπτωση που το hboot εχει μικρο cache οπως στο cm7 η αλλαγη radio ειναι λιγο βαβουρα οπως ειδα. για να το αλλαξω τωρα που ειμαι με το στοκ, η αλλαγη γινεται με απλο φλασαρισμα?

Επισης διαπιστωσα το εξης: nandroid backup τραβηγμενο με amon_ra recovery πηγα να το επαναφερω τωρα με cwm 2.5.1.8 αλλα δεν το βλεπει. υποθετω μεταξυ τους ασυμβατοτητα.

 

Το ράδιο αλλάζει με install zip from SD card από το recovery πολύ απλούστατα εκτός αν είσαι με HBOOTs που χουνε μικρή cache οπότε είναι μέσω fastboot και εντολές από τερματικό. Ούτε αυτό είναι τρελά δύσκολο, στο XDA υπάρχουν τα πάντα σε οδηγίες αλλά προφανώς καλύτερα φλάσαρέ το τώρα που είσαι με συμβατό HBOOT. Το image του nandroid backup δεν είναι συμβατό μεταξύ των διαφορετικών recovery εννοείται, το φτιάχνουν με διαφορετικό τρόπο.

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys

έχει δοκιμάσει κάποιος αυτή τη ρομ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1223996

acesmod007-3d

πώς την έχετε δει?

επίσεις με τα extras τι προτείνετε?

μιας και εκτός απο το πρώτο τα υπόλοιπα δεν καταλαβαίνω τι κάνουν.

Oneplus 3
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημερα, βρηκα ενα ξεχασμενο HTC και θελω να το φρεσκαρω με οτι καινουργιο υπάρχει, μπορειτε να βοηθησετε για να κατεβασω οτι χριάζεται γιατι δεν θυμαμαι τίποτα....?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys

έχει δοκιμάσει κάποιος αυτή τη ρομ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1223996

acesmod007-3d

πώς την έχετε δει?

επίσεις με τα extras τι προτείνετε?

μιας και εκτός απο το πρώτο τα υπόλοιπα δεν καταλαβαίνω τι κάνουν.

 

Φιλε μου ακριβως στην προηγουμενη σελιδα και σε αυτην την σελιδα συζηταμε για αυτην την ROM και λεμε τι κατεβαζεις κτλ!!!

Τουλαχιστον κανετε μια αναζητηση πριν να αφησετε ποστ ή διαβαζετε 1-2 σελιδες.....Δεν ειναι τοσο δυσκολο!!!!!!!!!!

Δεν ειναι ακριβος extras μονο το πρωτο μπορεις να το θεωρησεις extra,αλλα περισσοτερο mods(modifications)..

Π.χ Recent Apps - STOCK / CM7: για να σου δειχνει τις τελευταιες εφαρμογες στο status

TPUnlock για να ξεκλειδωνεις με το trackpad(TrackPadUnlock) κτλ..!!

Παίδες καλημερα, βρηκα ενα ξεχασμενο HTC και θελω να το φρεσκαρω με οτι καινουργιο υπάρχει, μπορειτε να βοηθησετε για να κατεβασω οτι χριάζεται γιατι δεν θυμαμαι τίποτα....?

Το εχουμε αναφερει πολλακις και αυτο!! Κατεβαζεις αυτο και ακολουθας οδηγιες,αν εχεις αποριες ελεχε λιγες σελιδες πιο πισω,σιγουρα θα βρεις κατι γιατι εγω προσωπικα εχω βοηθησει παρα πολλες φορες για το συγκεκριμενο!!!

Edited by darkpain
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες θέλω να μου πείτε σχόλια ανάμεσα στο HTC Desire & HTC Wildfire S ??

Ποιο είναι καλύτερο για να αγοράσω??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες θέλω να μου πείτε σχόλια ανάμεσα στο HTC Desire & HTC Wildfire S ??

Ποιο είναι καλύτερο για να αγοράσω??

 

Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, και στο λάθος μέρος. Εδώ μιλάμε για HTC Desire.

Για αυτό που θες, πας στους Τεχνολογικούς Διαξιφισμούς του φόρουμ.

 

Πάντως, συγκρίνεις διαφορετικά πράγματα. Δες λίγο και εδώ για μια πρώτη σύγκριση χαρακτηριστικών.

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καπου λιγο πιο αναλυτικες οδηγιες για την αλλαγη του HBOOT απο αυτες στο alpharev? γιατι αυτες μου αφηνουν λιγα κενα.

δηλ στο 4) 'fastboot reboot-bootloader', ειναι καποια επιλογη που θα εμφανιστει μετα το 3ο βημα;

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καπου λιγο πιο αναλυτικες οδηγιες για την αλλαγη του HBOOT απο αυτες στο alpharev? γιατι αυτες μου αφηνουν λιγα κενα.

δηλ στο 4) 'fastboot reboot-bootloader', ειναι καποια επιλογη που θα εμφανιστει μετα το 3ο βημα;

 

Ακολούθα αυτό τον τρόπο καλύτερα:

"You can also download the corresponding PB99IMG zipfile, put it on your sdcard, and rename it to PB99IMG.zip. Then start the phone in HBOOT mode (VolDown+POWER) to flash the HBOOT without a PC. It is however still necessary to either restore your nandroid, or reflash your ROM after doing this. The partition LAYOUT has changed, the actual data still needs to be 'moved'."

Δηλαδή κατεβάζεις τα PB99IMGτάδε αρχεία, τα βάζεις στην SD και τα μετονομάζεις έτσι. Με το που μπει στο Recovery το κινητό θα τα βρει και θα σε ρωτήσει μόνο του για upgrade. Εγώ έτσι το κάνω γρήγορα και εύκολα, έχω αλλάξει από stock σε CM7r2 και σε Oxygen και σε Data++ μ'αυτό τον τρόπο.

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

το desire οταν σβησει το φως και πατησω να ανοιξει κανει επανεκκινηση και μετα μενει σε ασπρη οθονη και γραφει HTC.

Ξαναπερασα την εργοστασιακη ΡOM αλλα παλι τα ιδια.

παταω το volume down και power αλλα ενω μπαινει στο μενου μετα δεν δουλευουν τα κουμπια να επιλεξω τι θελω.

δεν ξερω γμτ τι να κανω πλεον.

εχει μεινει σε ασπρη οθονη κ δεν κανει τιποτα

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθα αυτό τον τρόπο καλύτερα:

"You can also download the corresponding PB99IMG zipfile, put it on your sdcard, and rename it to PB99IMG.zip. Then start the phone in HBOOT mode (VolDown+POWER) to flash the HBOOT without a PC. It is however still necessary to either restore your nandroid, or reflash your ROM after doing this. The partition LAYOUT has changed, the actual data still needs to be 'moved'."

Δηλαδή κατεβάζεις τα PB99IMGτάδε αρχεία, τα βάζεις στην SD και τα μετονομάζεις έτσι. Με το που μπει στο Recovery το κινητό θα τα βρει και θα σε ρωτήσει μόνο του για upgrade. Εγώ έτσι το κάνω γρήγορα και εύκολα, έχω αλλάξει από stock σε CM7r2 και σε Oxygen και σε Data++ μ'αυτό τον τρόπο.

 

thanks makinen! proceeding

επιστρεφω... πρεπει να εχω κανει goldcard την sd μου διοτι τωρα παιρνω το μηνυμα cid incorrect. ειδα παιζει και το android flasher, το εμπιστευεστε;

Edited by ginalovu
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

το desire οταν σβησει το φως και πατησω να ανοιξει κανει επανεκκινηση και μετα μενει σε ασπρη οθονη και γραφει HTC.

Ξαναπερασα την εργοστασιακη ΡOM αλλα παλι τα ιδια.

παταω το volume down και power αλλα ενω μπαινει στο μενου μετα δεν δουλευουν τα κουμπια να επιλεξω τι θελω.

δεν ξερω γμτ τι να κανω πλεον.

εχει μεινει σε ασπρη οθονη κ δεν κανει τιποτα

Ασχημα τα πραγματα.....Θα σου ελεγα οτι πιθανον εχει προβλημα η Rom σου και το sleep governor αλλα αφου λες εβαλες και την εργοστασιακη και παλι τιποτα και ακομη δεν δουλευει στο bootloader τοτε ειναι πολυ μεγαλυτερο το προβλημα σου!!!

Η τρελαθηκε το κινητο σου και η πλακετα του ή η μνημη του εγινε corrupted για να κανει bootloop!!!

Οταν λες τα κουμπια δεν λειτουργουν εννοεις τα volume buttons μαζι με το power ετσι??;)

Αν μπορεις μπες στο recovery και κανε ενα factory reset ή και μεσα απο το Android!

Την εργοστασιακη την περασες απο το pc ή την εκανες restore απο nandroid backup?

 

thanks makinen! proceeding

επιστρεφω... πρεπει να εχω κανει goldcard την sd μου διοτι τωρα παιρνω το μηνυμα cid incorrect. ειδα παιζει και το android flasher, το εμπιστευεστε;

 

Γιατι goldcard??Ηταν κλειδωμενο σε ετερεια του εξωτερικου???

Εγω προτιμω το Fastboot Commander!!

Εχει τα "παντα" και λειτουργει καλυτερα για μενα τουλαχιστον!!Μπορεις να αλλαξεις και HBOOT:)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι goldcard??Ηταν κλειδωμενο σε ετερεια του εξωτερικου???

Εγω προτιμω το Fastboot Commander!!

Εχει τα "παντα" και λειτουργει καλυτερα για μενα τουλαχιστον!!Μπορεις να αλλαξεις και HBOOT:)

οχι, παραεισαγωγης ειναι αλλα οχι κλειδωμενο, και μου πεταει αυτο το μηνυμα cid incorrect... update failed, και με μια αναζητηση ειδα οτι λυνεται με goldcard. τεσπα θα τα μελετησω και θα δω, και για αποριες εδω ειμαστε/εισαστε :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια προσπαθησα για δευτερη φορα (αποτυχημενη) να βαλω την Cool3D AceS v3, κανω τα βηματα οπως αναγραφονται αλλα εχω συνεχομενα bootloops στην αρχικη οθονη.Εχει κανεις καμια ιδεα τι φταιει;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια προσπαθησα για δευτερη φορα (αποτυχημενη) να βαλω την Cool3D AceS v3, κανω τα βηματα οπως αναγραφονται αλλα εχω συνεχομενα bootloops στην αρχικη οθονη.Εχει κανεις καμια ιδεα τι φταιει;

 

Για να σου κανει bootloop σημαινει κατι παει λαθος με την καρτα(ext partition) ή με την Rom(corrupted,λαθος εγκατασταση)...

Για να σε βοηθησουμε περιγραφε λιγο πιο αναλυτικα τι κανεις και τι εχεις κανει ως τωρα:

s-off??αλλο hboot ???ext partition???ποιο ??τι μεγεθος???custom recovery???install ROM μεσω εντολων,προγραμματος ή recovery???radio αλλαξες??εκδοση?

Αποτι βλεπεις υπαρχουν παρα πολλα πραγματα που μπορεις να μας αναφερεις για να ξερουμε τι εχουμε να κανουμε και που μπορει να εκανες λαθος:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...