Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πω ρε παιδιά αυτή τη στιγμή είμαι στα pc lab της σχολής! 19άρα TFT και η σύνδεση φυσάει!! Τρελή φάση! Άντε και στα δικά σας!! :D :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 ( 6 Οκτ. 2004 , 22:52)

 

Ποιο πάρτυ καλέ? Πού? :blink: Διοργανώνεται τίποτα τέτοιο από τα Πανεπιστήμια?

 

στο καλούα (κοντά στο Σύνταγμα - αμερικής - κάθετος Πανεπιστημίου)... θα είναι πολύς κόσμος ΕΜΠ, φιλοσοφική, πάντειος, ΕΚΠΑ, ΤΕι... απ' όλα...

αλλά εκτός από αυτό...

Meeting στην Αθήνα θα κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνουμε παιδιά! :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 7 Οκτ. 2004 , 11:49)

 

στο καλούα (κοντά στο Σύνταγμα - αμερικής - κάθετος Πανεπιστημίου)... θα είναι πολύς κόσμος ΕΜΠ, φιλοσοφική, πάντειος, ΕΚΠΑ, ΤΕι... απ' όλα...

αλλά εκτός από αυτό...

Meeting στην Αθήνα θα κάνουμε?

 

 

Κι εγώ μέσα είμαι για το meeting. Έλεγα αυτήν ή την άλλη Κυριακή. Το πάρτυ πρωτοετών πότε είναι? Εσείς θα πάτε?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Spyros86 την Παρασκευή, προσωπικά το σκέφτομαι... :o

 

@shodanjr_gr: Σε πρόλαβα! :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

και εγώ δεν είμαι 100% σίγουρος για παρασκευή (λογικά δεν είναι μόνο για πρωτοετείς το πάρτυ)... αυτήν την κυριακή ή την επόμενη δεν έχω πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά Ηλεκτρονικοι Υπολογιστικών Συστημάτων στο ΤΕΙ Πειραια υπαρχουν απο εδω μέσα??????

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή τι ώρα είναι το πάρτυ? Είστε να κανονίσουμε να πάμε? Αρκεί να είναι αργά.

 

Για το meeting συμμετέχοντες:

 

Spyros86

antonis_wrx

bomber21

 

Άλλος κανείς?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

νομίζω η αφίσα έλεγε ότι οι πόρτες ανοίγουν 11.45... θα το κοιτάξω αργότερα που θα ανέβω στην σχολή (πρώτη μέρα)... αν και δεν είμαι σίγουρος ότι θα πάω τελικά...

@Spyros86 άμα πάω τελικά θα στείλω sms να βρεθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα Spyros86! Μήπως να ανοίγαμε και εμείς το δικό μας thread; :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

san apantisi se proigoumeni erwtisi shetika me tin ikanotita merikwn ashetwn apo pc se sholes pliroforikis. Akoma kai an den to pistevete polloi apo aftous kai eidika oi kopeles pairnoun ta mathimata me kaliterous vathmous apo aftous pou "xeroun" . Sto panepistimio ama diavaseis ola ginontai. Ama to pareis halara apo tin arhi oti ego ta xero kai ta grafw sta tetoia mou den eheis kanei kali arhi sigoura.
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να γίνονται όλα άμα διαβάσεις στο Πανεπιστήμιο... άλλα όταν οι καθηγητές δεν μπαίνουν στον κόπο ούτε να πουν σε πολύ γενικές,έστω, γραμμές τι είναι compiler και το θεωρούν δεδομένο ότι όλοι ξέρουν....

emufear: πάω να ανοίξω thread...

στο παρτυ τελικά πήγε κανείς? έλεγε τίποτα ή μάπα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήγα γιατί ξενέρωσα! :p

 

Πάντως σε εμάς εξήγησαν τι είναι compiler.. :whistle:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Πήγε κανείς στο πάρτι υποδοχής πρωτοετών στο φουαγέ του Πολυτεχνείου Α.Π.Θ. χθες; Γινόταν χαμός, καρφίτσα δεν έπεφτε! Ακόμα βουίζουν τ' αυτιά μου από την ένταση της μουσικής.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 9 Οκτ. 2004 , 00:55)

 

μπορεί να γίνονται όλα άμα διαβάσεις στο Πανεπιστήμιο... άλλα όταν οι καθηγητές δεν μπαίνουν στον κόπο ούτε να πουν σε πολύ γενικές,έστω, γραμμές τι είναι compiler και το θεωρούν δεδομένο ότι όλοι ξέρουν....

emufear: πάω να ανοίξω thread...

στο παρτυ τελικά πήγε κανείς? έλεγε τίποτα ή μάπα?

 

 

Ούτε εγώ πήγα τελικά. Ήταν καλά? Μάλλον βλακεία που δεν πήγαμε. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 9 Οκτ. 2004 , 00:55)

 

στο παρτυ τελικά πήγε κανείς? έλεγε τίποτα ή μάπα?

 

 

Απέξω που πέρασα,φαινόταν να είχε κόσμο πάντως :)

 

Dont worry Spyros86,γίνονται συνέχεια parties! :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Spyros86: την έχει αυτήν την Παρασκευή στο kalua? και άλλο πάρτυ ίσως?

όλο πάρτυ είμαστε... έχει το καλούα μετά έχει στο ΕΜΠ η ΠΑΣΠ και η ΔΑΠ... για όλα τα γούστα :p

Link to comment
Share on other sites

Όντως στις 15 κι άλλο πάρτυ στο καλούα! :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Εμάς λένε ότι θα μας κάνουν για την σχολή μας πάρτυ πρωτοετών Γυμναστικής Ακαδημίας. :) Για να δούμε...

 

Πάντως άμα είναι να πάει και κανένας άλλος/άλλη από εδώ μέσα να κανονίσουμε να πάμε μαζί όλοι να συναντηθούμε. Άμα έχω παρέα δεν θέλω να χάνω τα πάρτυ. Αυτά είναι που μένουν. :)

 

Το καλούα είναι μεγάλο? Δεν έχω πάει ποτέ..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (11 Οκτ. 2004 , 22:54)

 

 

 

Το καλούα είναι μεγάλο? Δεν έχω πάει ποτέ..

 

 

Όχι πολύ μεγάλο, υπογειάκι.... Δεν είναι κακό... Στο exodos αναφερόταν πέρισυ ως το "στέκι για μοντελοκατάνυξη"!!!! :rolleyes: :D

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...