Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάγκες καλή επιτυχία για αύριο στο ΑΟΘ!

 

@iRi: Λογικό είναι να έχεις ακόμα βάρος...

@Antonis_wrx: Καλά μιλάμε κι εγώ δεν μπορώ να κουνηθώ, νιώθω μια ευτυχισμένη άμορφη μάζα, ένα μάτσο παλιοσίδερα. YaY! :D

@zaza: Έλα μωρέ τώρα που λέει κι ο Αλέφαντος! ;)

 

Πείτε κανα σος για Κοινωνιολογία! :p :p :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μας βγήκε η πίστη 12 χρόνια, αλλά τώρα ήρθε η ώρα της δικαίωσης!! :p

Αυτό θα είναι το μεγαλύτερο σε διάρκεια καλοκαίρι μας, αν σκεφτεί κανείς πως τελειώσαμε Ιούνιο κι αρχίζουμε ξανά Οκτώβρη! :D

 

Η ζωή (για εμάς τους μόλις απόφοιτους Λυκείου) τώρα (πραγματικά) αρχίζει... Τα καλύτερα έρχονται. Ετοιμαστείτε!

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή τα λόγια του Flamenerve, να κάτι άσχετο ημι-off-topic:

Σύμφωνα με τη λογική των λεξάριθμων, ισχυει: "Πανελλήνιες"="Δικαίωσις"...

 

ΚΑΛΟ, ΤΡΕΛΟ Κ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ σε όλους μας!!!!

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή τα λόγια του Flamenerve, να κάτι άσχετο ημι-off-topic:

Σύμφωνα με τη λογική των λεξάριθμων, ισχυει: "Πανελλήνιες"="Δικαίωσις"...

 

Ισχύει και Πανελλήνιες=Βρετανία=Γερμανός=Ενενήντα=Κύημα=490 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε όποιους τρελάμένους είναι ξύπνιοι, καλή επιτυχία αύριο παίδες. Άντε λίγες ώρες ακόμα και έρχεται η ΚΑΘΑΡΣΙΣ από 12 χρόνια κόπων...σνιφ...σνιφ συγκινήθηκα.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

άντε σε καμία ωρίτσα τελείωνουν και αυτοί που δίνουν ΑΟΘ... Ρε αύριο ποίος ξυπνάει πάλι πρωι για να πάει να δώσει ενδοσχολικά αγγλικά... πω ρε βαρεμάρα... με βλέπω να κάθομαι να βλέπω θέμο ως αργά το βράδυ και να μην ξυπνάω με τίποτα αύριο το πρωι
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τη στιγμή που γράφω έχει τελειώσει ο μαραθώνιος και για τους ΑΟΘίτες...

 

Εγώ γράφω την Τετάρτη πρώτο Μάθημα Κείμενα στις οχτώ και τέταρτο το πρωί καθότι αύριο γράφουν όσοι έχουν το ΑΟΘ ενδοσχολικά. Τετάρτη 16 Ιουνίου στις 14:15 (καθότι πρωί απόγευμα από 6 χρονών) γράφω Αγγλικά και μετά Τ Ε Λ Ο Σ ! Απίστευτο, ε; απίστευτο, απίστευτο, απίστευτο, απίστευτο, απίστευτο....

 

Τι λέτε το κλειδώνουμε αύριο αυτό το thread, να ανοίξουμε άλλο που να λέει για τους βαθμούς τις βάσεις τις αναβαθμολογήσεις (μακριά από 'μας) και τις σχολές που θέλουμε;;; :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

εγω΄υποθέτω κατά τις 8 το πρωι... να στείλω κανένα μήνυμα να ρωτήσω γιατί δεν έχω ασχοληθεί καθόλου!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear ( 7 Ιούν. 2004 , 12:52)

 

Τι λέτε το κλειδώνουμε αύριο αυτό το thread, να ανοίξουμε άλλο που να λέει για τους βαθμούς τις βάσεις τις αναβαθμολογήσεις (μακριά από 'μας) και τις σχολές που θέλουμε;;; :)

 

 

Δε νομίζω να είναι απαραίτητο, ας μη γεμίζουμε το φόρουμ με διπλά-κατά κάποιο τρόπο- θέματα. Αφού οι βάσεις, οι βαθμολογίες αφορούν τις ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2004.

Εκτός αν καποιοι για ψυχολογικούς λόγους δε θέλουν να γράφουν στο ίδιο θέμα :p

Αλλά ίσως βρεθεί κάποιος Moderator να μας πει.

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Ένας απ' αυτούς είμαι κι εγώ... :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

σήμερα άρχισα ενδοσχολικά... μας έδωσαν τα θέματα 8.20 από τις 8.40 καθόμασταν και λέγαμε $!#@^!#$& μεταξύ μας γιατί δεν ξέραμε τι άλλο να γράψουμε... πάει το απόλυτηριο το μαμίσαμε.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αύριο ξεκινάω με κείμενα...

Μάλλον θα γράψω ότι η ιδιοσυχνότητα του συγγραφέα δεν έχει καμία σχέση με τη σταθερά επαναφοράς μου όποτε μάλλον έχουμε διακρότημα! :p :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Εμείς γράφαμε στις 10 αλλά μπήκαμε κατά τις 10.15. Θρησκευτικά γράφαμε. Εύκολα ήταν - λύνονταν με Rolle σε μια αρχική!

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Πάλι καλά που δεν ήθελε έξι ΘΜΤ!

Δε μου λέτε παίζει απόδειξη Αγίας Τριάδας με De L' Hospital;

Yay! :D

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi ( 8 Ιούν. 2004 , 14:48)

 

Εμείς γράφαμε στις 10 αλλά μπήκαμε κατά τις 10.15. Θρησκευτικά γράφαμε. Εύκολα ήταν - λύνονταν με Rolle σε μια αρχική!

 

 

File iRi mipos tha mporouses na mas peis ti sas valan simera thriskeytika?Thelo na diavaso ligo alla einai tosa kai de xero kai ta sos ktl.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Στο σχολείο μου πάντως sos-άρα είναι η άμβλωση. Ψάξε στα περιεχόμενα.. :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...